Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 augusztusában született babák anyukái beszélgessünk fórum

2010 augusztusában született babák anyukái beszélgessünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
3788. Kata 1977 (válaszként erre: 3786. - Urbanszkyviki)
2011. okt. 19. 10:13

Szia!

Igen én is 4-6 hétre emlékeztem, de nem voltam biztos benne.

És hatott Szofinak, jobb lett az étvágya vagy az immunrendszere?

Krisznek mind a kettőre kéne!


Most mit adsz neki?

2011. okt. 18. 21:46
Megyek kidőlök, már marha fáradt vagyok..
3786. urbanszkyviki (válaszként erre: 3784. - Kata 1977)
2011. okt. 18. 21:46
Nekem régen Szofinak ajánlotta nagyon a gyerekorvos, amikor elmúlt 1 éves. Akkor azt mondta, hogy 4-6 hét kell hozzá, de akkor úgy egy kis üvegcse nem elég...:S Mi kettőt cseppentettünk el a gyereknek, aztán átváltottunk másra, mert ha jól tudom, van egy olyan mellékhatása, hogy ha sokáig adod, akkor telítődik a gyerek szervezete vitaminokkal és stb.-vel és akkor meg már nem lesz olyan éhes, mert nincs szüksége a testének rá......
3785. patedina
2011. okt. 18. 15:57

Hali!


Nem vesztem el csak egyszerűen élni is alig bírok. A kölök egész nap rajtam lóg, vagy cipelteti magát, vagy fogja a kezem és menni kell vele a lakásban. Egyébként látványosan unatkozik én meg a "csakeztanapotbírjamki" hangulatban vagyok. Sőt még tetézi is azzal, hogy napközben csak kizárólag velem hajlandó aludni (igaz így majdnem 3 órát), mert amint felkelek mellőle már fel is ébred. Este meg már szinte állva elalszom.

3784. Kata 1977 (válaszként erre: 3783. - Urbanszkyviki)
2011. okt. 18. 15:39

Sziasztok!

Ez ismerős,Krisz már nem fogja a kezem de 100%-ban igényel és leköt a lakásba meg mintha atombomba robbant volna.

Hétvégén nagytakarítás lesz.

A nagyszobát 50x pakolom össze a kis zsivány után,de ő nagyon élvezi szétszórni,de ezzel újat nem mondok gondolom.

A ti kis csibészeitek is ilyenek.


Mi most épp megint meggyógyultunk a f..om kivan és most kezdődött a hideg!

Milyen jó lesz majd, a 3 sulis meg a párom hozza a bacikat sorba.

A Béres Csepp a hatását mikor fejti ki nem tudjátok?Mert azt tudom nem rögtön!


Ja és jön a 6.k fogunk,még az 5.k sincs kinn csak a negyede.

2011. okt. 18. 11:09
Én is vagyok, sziasztok. Csak marhára sok a dolgom...Doncsi szalad kezemet fogva, a lakás szintén "szalad".....:S
3782. a84bd81510 (válaszként erre: 3781. - 4c1a787e8f)
2011. okt. 18. 11:03

Sziasztok!


Igazad van Szuri, sok időt el lehet itt cseszni a hoxán :)

Az én uracskám meg pont az ellentetje a Tiédnek, szinte sehová sem megy-megyünk, mondjuk most szabin van, talán kimozdulunk :)

Az angolt nekem is kéne tanulnom, csak szóbeli nyelvvizsgám van és 2000 óta nem vettem a fáradságot, hogy az írásbelit is megcsináljam...

2011. okt. 18. 10:24

Én vagyok. Angolozok. Persze azért fegyelmezem magam, hogy a szótár ablak többet legyen nyitva, mint a hoxa.. El lehet azért sok időt itt ..szni, amit másra is lehetne fordítani. Szóval csak mértékkel..


Most itthon van Fecó is, mert jövő héten lesz valami gyomorvizsgálata, ahol nem kéne, hogy beteg legyen. Ehhez képest most itthon köhög, remélem addigra meggyógyul... Mert időpontot erre is hónapokra előre adnak, csak most szerencsénk volt, valaki lemondta... Jó lenne túllenni rajta..


Fejlődésről: az uram állítólag másfél évesen még alig emelte meg a fenekét. No azóta behozta, mert csak elvétve látni itthon, van, hogy még este 9-ko (fél 9-re ér haza) is elmegy valahova, mert azt még el kell ám intézni... Múltkor meg fölkelt 5-kor fürödni. Mondtam is neki, hogy ilyen hülye feleség nincs több, aki elhiszi neked, hogy nem a nőkhöz jársz...

2011. okt. 17. 23:55

Sziasztok!


Micsoda pangás..pár napig nem tudtam hoxázni és mégsem maradtam le :)

Kicsit lazultunk Szüleimnél, Tara is jókat szaladgált a kertben, gyömöszölte a kutyust, hintázott a napsütésben :)


Jó éjt :)

3779. Kata 1977
2011. okt. 14. 17:55

Sziasztok!


Persze behozzák egymást!

Ki ebbe ügyesebb, ki abba.

Van ismerősöm aki már szalad, de fele annyi minden mást nem tud, mint Krisz, és fordítva.

Bár már a szobát nagyon ügyesen szeljük.

De az evése még mindig kiborító!

Főleg ,hogy megint beteg:-(

2011. okt. 14. 17:34

Nálunk ő a "lassabb versenyautó". Feri szokta mondani, hogy itt két versenyautó van, egy gyors, aki persze ő, és egy lassabb. Ez azt jelenti, hogy futnak az asztal körül, és persze Fecó néha lekőrözi Árpit. Viszont ruhát már teljesen egy méretet hordanak..


Az utcán hihetetlen öntudatosan jár, arra, amerre ő gondolja. Ha beteszem a kocsiba, iszonyatosan megsértődik.


Én link anya nem is énekelgettem Árpinak, csak még születése után. Erre most magától elkezdett billegni ritmusra, táncizni. No mostanában dalolunk, elővettem a furulyát, a szintetizátort, de asszem nemsokára hazahozom a tangóharmónikát is.. Mondjuk azt inkább Juli miatt, azt mondják, ügyesen énekel..


Persze, hogy örömünk telik bennük, azért vannak. És ez sohase az abszolúr teljesítménytől függ, és később se szabadna, hogy ettől függjön...

3777. a84bd81510 (válaszként erre: 3776. - Patedina)
2011. okt. 14. 11:59

Sziasztok!


Szerintem egyikünknek sincs aggódnivalója, olyan gyorsan fejlődnek a gyerkőceink, amit ma nem tudnak, holnap már simán megcsinálják.


Én a játszón szoktam nézni, hogy a többi gyerek hogy mozog, mivel foglalja el magát, és egyáltalán hogyan csinálja (tudatosan v. csak dobálja, csapkodja). Max a méretéből tudod, hogy ő a legkisebb, legifjabb a csapatban, illetve onnan, hogy ő nem tudja szépen enni a kínált gyümölcsöket. Egyébként némelyik idősebb gyereknél ügyesebben löki a motorokat-autókat, szebben jár, fegyelmezettebb, stb. Nem mintha ez verseny lenne, de akarva-akaratlanul méregetjük őket :)

3776. patedina
2011. okt. 13. 21:39

Levideóztam ma Petit ahogy dzsanázik. Feltettem a naplómba.

Ő csak az orrát tudja megmutatni és a cicának mondja hogy szisz. Az öltöztetés még nemigazán megy gördülékenyen de lassan alakul az is.

3775. Kata 1977 (válaszként erre: 3774. - A84bd81510)
2011. okt. 13. 18:33

Ő is nagyon ügyes akkor!

Krisz se ismer minden állatot, de sokat felismer,meg ha zenét hall,rázza a seggét tapsol,van a Blikk bummos reklám, azt ha kinn vagyunk és hallja, mondja hogy vau-vau.

Olyan kis okosak:-)))

3774. a84bd81510 (válaszként erre: 3773. - Kata 1977)
2011. okt. 13. 17:47
Hú, akkor nagyon ügyes, nekünk nem mennek még a testrészek és az állatok közül max a kutyát és a cicát ismeri fel, mondja hogy "cisz", meg "detty". Bár ez utóbbit szinte mindenre mondja, amire rámutat és ami hangot ad ki (puki, tv, repülő...minden) :)
3773. Kata 1977
2011. okt. 13. 17:16

Hát bocsi csajok belekeveredtem,de kibogoztuk:-)

Krisz is olyan édesen cirógat aztán ha megunja,tép és azok a finom cuppanós puszik, elolvadok tőle:-))

Az öltözködés nálunk elég rémálom de ő is segít már,hozza a zoknit vagy a cipőjét.

Elég sok testrészét is ismeri és megmutatja, meg az állatokat is.

2011. okt. 13. 17:02

Sziasztok!


Igen, nekem van Tarám és Keksznek Lilije :)

Lehet a kiscsajszik egy nyelvet beszélnek, bár Lilinek a beszélőkéje jobb, nekünk a lábacskáink :)


Édes kis Bogaram olyan huncut, összehúzza az arcát, szuszog és közben topog. Ha jó kedve van, akkor meg fülig érő szájjal topog, ez a tipi-topi.

Osztja a babapuszikat, meg a finom simiket.

Sokat segít az öltözésnél (már ha nem hisztizik és vergődik), kibújik a nadrágból és felemeli a kezét, hogy levehessem a bodyját.

3771. urbanszkyviki (válaszként erre: 3770. - Babakeksz)
2011. okt. 13. 14:54
Jó kis csavar! :-DDDDD
3770. Babakeksz (válaszként erre: 3769. - Kata 1977)
2011. okt. 13. 14:34
Nem Kata, Csokinak van Tarája, és nekem van Lilim:DDD
3769. Kata 1977 (válaszként erre: 3767. - Kata 1977)
2011. okt. 13. 11:30

Bocsi!

Babakeksznek van Tarája:-))

Ne haragudj!

Lilikével beszélnek egy nyelven:-))

3768. Kata 1977 (válaszként erre: 3765. - Urbanszkyviki)
2011. okt. 13. 10:25
De édes lehet:-)
3767. Kata 1977
2011. okt. 13. 10:25

Sziasztok!

Akkor Tarával egy nyelvet beszélnek:-))


Edina!

Gratula Petikének nagyon ügyes, lassan szaladhatsz utána.

Mi is szeljük a szobát keresztül kasul, de még hosszabb távon nem sétál.


Sajnos lebetegedtünk:-(

Voltunk tegnap dokinál,mandulagyulladás,taknyos,és köhög,egy rakás gyógyszert kapott szegény.

De az orrszívás 2 emberes minimum a gyógyszerbeadás szintén,fasza de hogy kitől kapta el passz,most azon aggódom a 3 nagyon ne kapja el!!

DE ez egy ilyen hét tegnap előtt a nagy fiam eltörte a lábujját,akkor Krisz beteg lett, a párom meg tegnap este a tyúkszemét akarta kivágni pengével és úgy elvágta, hogy ma nem tudott menni munkába mert lábra se tud állni:-((

Amerre ment vér volt,mint egy horrorfilmben:-(

2011. okt. 13. 10:21
Sziasztok. :)
2011. okt. 13. 10:20
Doncsi si olyan 1-1.5 métert tud megtenni egyhuzamban, de Ő nem gyakorolja ilyen serényen, kis bátortalan. Olyan, mint Szende a 7 törpéből - csak áll, és kis szendén, bátortalanul mosolyog...:-D Felszólításra, meg ha gyakorlunk vele, és odaállítjuk valahova és eléállunk és hívjuk, akkor kacarászva nekiiramodik azért...;)
3764. Babakeksz (válaszként erre: 3762. - Kata 1977)
2011. okt. 13. 08:28

Jaj a gyeje az nálunk is szállóige.:) tegnap fürödtünk, és az apja adta oda neki a fogkeféjét, és annak is mondta, hogy gyeje.:)))


Amúgy sziasztok! Jó rég nem voltam, de nyugi, nem tűntem el.:) Jól vagyunk, minden happy.:)))

3763. patedina
2011. okt. 13. 08:19

Sziasztok!


Tegnap este Peti elindult. Nagyon tetszett neki, ezért egy jó fél órán keresztül szelte keresztbe-kasul kb. másfél méter hosszban a nappalit. Jól le is izzadt és el is fáradt szegénykém.

Érdekes volt a szituáció, mert a szokásos módon felállt majd pár percig gondolkodott és hirtelen nekiiramodott. És nem 2-3 lépést tett meg hanem mindjárt egy hosszabb távot tűzött ki célul. És miután sikerrel járt nagyon feldobódott és nem tudott leállni hanem oda-vissza rohangászott. Néha akkorákat esett mint a nagykabát, sőt kétszer még az asztalnak is nekiesett és még csak nem is sírt.

3762. Kata 1977 (válaszként erre: 3761. - Patedina)
2011. okt. 11. 11:22

Nálunk is ez van, semmi nem érdekli csak amit tudja ,hogy nem szabad!

Ha ülök vele játszunk vagy csak benn vagyok jó,de ha felemelem a seggel a fotelből már bőg és mondja "gyeje":-)))

3761. patedina
2011. okt. 11. 11:19
Jaj csajok borzasztó, hogy mennyire nem tudom a kölköt lekötni. A játékai qrvára nem érdeklik, egész nap a gatyámba kapaszkodik és sipítozik. Már körbejártam vele a lakást és leszakad mindenem. A laptop mondjuk érdekelné, most is próbálja a kezem alatt csapkodni. :(((
3760. Kata 1977
2011. okt. 11. 09:32

Sziasztok!

Mi már éjjelre befűtünk, főleg hogy a törpe mindig kitakarózik,a hálózsákot nem tűri, így muszáj.

A gyógyszer több enne.

Jön az 5.k fogunk,de nagyon hisztis,napi 5-6 kakis pelusa van ,piros a feneke.

Egy kicsit taknyos meg köhög,de remélem nem lesz komolyabb!!

3759. patedina
2011. okt. 11. 07:59

Amúgy sziasztok!


Nálunk este már a nappaliban el kellett zárni a radiátort mert már 24 fok volt a szobában. Mi vagy 6 éve cseréltettük ki az ablakokat, mert egy pályázat miatt beleugrottunk. Persze nem nyertünk (mert valszeg már előre le volt osztva a pénz), de legalább meg lett. Igaz azóta a nappaliban és a hálóban az ablakok körül nincs leglettelve meg lefestve a fal (a konyhát és a gyerekszobát már felújítottuk teljesen), de teljes felújítás kéne mindkettőben amire nincs pénz. Egyébként nálunk is nagyon vacakok voltak a nyílászárók, az erkélyablak és a tok között ki tudtam csúsztatni a kezem, az erkélyajtót pedig nem lehetett már becsukni úgy meg volt vetemedve.

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook