Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 szeptemberében született manók... fórum

2008 szeptemberében született manók... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
710. hofferke (válaszként erre: 707. - OlíviaAnna)
2009. dec. 22. 15:17

Szia!


Ebben teljesen igazad van, már most kis autómániás! :) Sajnálom, hogy nektek nem jött be a hintaló, Tomi is kapott a szülinapjára és imádja, ha nem figyelek egyedül is mászik fel rá, csak egy kicsit magas még neki, így csak velünk lehet lovacskázni. (Bár lehet, hogy a fel-le mászkálás a lényeg nekik, mert azt Tomi is nagyon szereti!)

A hó nekünk is bejött, szeret benne szaladgálni, meg élvezi a szánkózást is, tegnap el is aludt a szánkóban! :)

Remélem jól telnek majd az ünnepek itthon éas minden baj nélkül megérkeztetek!

Puszi

2009. dec. 21. 13:59

Anett! Édi Tomi a sapiban és a seprűvel! :) Gergőm is szeret nekem "segíteni"! A kis kézi seprűmet a lapáttal nagyon szereti - főként megenni a szőröket! :)))


Ja! Az ablakdíszed is csodás! :) Nekem is volt, de én nem fotóztam le :( pedig tényleg csodaszép volt!

Pussz

708. erababa1111 (válaszként erre: 706. - OlíviaAnna)
2009. dec. 21. 00:46

Biztosan megszereti majd a pacit! Olívia kicsit bizalmatlanabb, de ez nem biztos, hogy baj! :)

Gergőm mondjuk nem igazán félt eddig még egy játéktól sem, pedig néha olyanok is vannak a kirakatokban, hogy én megijedek tőlük...

2009. dec. 17. 21:54
Anett! Úgy látszik már nem leszel egyedül a családban, akit szabadidejében a vezetés fog lekötni :-)))! Nagyon jó ötlet az autó, nekünk a hintaló nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket, de talán kell hozzá egy kis idő, míg megszereti, mindenesetre nem szerelem első látásra :-S A fa nem igazán érdekli Olíviát, pedig nagyon lelkesen mutogatom neki, de kb. annyira érdekli, mint a szék vagy a szekrény. Szeretné egy kicsit megtapizni, megkóstolni (ezt persze nem lehet) és ennyi. A hó viszont nagyon bejött neki. Ma gyalog vittem az oviba, egész úton feltartotta a szabad kezét, próbálta elkapni a hópelyheket. Kell majd egy sál a szája elé. Este jó sokat sírt (nem tudom miért, remélem nem beteg) majd úgy aludt el, mint akit kikapcsoltak. Férjem ma is sokáig melózik, csomagolnom kéne, de még arra sem tudom magam rávenni, hogy fejben bepakoljak vagy egy listát írjak...
706. OlíviaAnna (válaszként erre: 705. - Erababa1111)
2009. dec. 17. 16:58
Azért 10-ből 9x lemászik róla, vagy fel sem akar ülni. Sebaj, a kis zongorájától is félt az elején, ma meg már az egyik nagy kedvenc.
2009. dec. 17. 15:35
Nagyon helyes Olívia a hintalovával! :) Látszik rajta, hogy tetszik Neki!
704. OlíviaAnna (válaszként erre: 703. - Erababa1111)
2009. dec. 17. 13:39
Még mindig köhög, de a füle már OK. Jó lenne ha a téli szünet alatt teljesen rendbe jönne...
2009. dec. 16. 11:32

Judit! miért kell még köptetőzni Olíviát? Még mindig nem jött rendbe?


Pesten havazik! :) Ezt vártam már mióta! Remélem, még Ti is részesültök majd benne, és nem csak a latyak marad a 7végére!

702. erababa1111 (válaszként erre: 701. - Hofferke)
2009. dec. 16. 11:26

Nincs mit! ez az igazság! :)))


Édes a szuris történet a libával! :) Innen is látszik, hogy milyen kis okosak ezek a gyerekek már ekkor is!

Gergő is szerintem mindent megért, csak nem mindig hajlandó azt tenni, amit kérek Tőle :) Ez van! Lesz az még így se később! :)))

701. hofferke (válaszként erre: 699. - Erababa1111)
2009. dec. 15. 12:36
Köszi szépen! :)
700. erababa1111 (válaszként erre: 697. - Agitamas)
2009. dec. 15. 12:22
Nekem is javasolta a doki, hogy ne karácsony környékén zargassuk a gyergkőcöt ezzel, ráér az új évben :)
699. erababa1111 (válaszként erre: 698. - Hofferke)
2009. dec. 15. 12:21

A himlő elleni oltáson én is gondolkodom, és párom felvetette újra a H1N1et is újra, mióta hallotta a tévében az újabb rémhíreket... Még gondolkodunk, de csak jövőre akarok dokihoz menni, addig meg még van időnk. :)


Gratula Tomi eredményéhez! :) Szép nagyfiú! :)))) Puszi Nektek!

698. hofferke (válaszként erre: 697. - Agitamas)
2009. dec. 15. 10:42

Nekem azt mondta a doki, hogy nem gond ha 2 héttel korábban kapja, mert a szervezete már elérte azt a szintet, hogy fel tudja dolgozni, így belevágtunk. Nem bánom, hogy beadattam, mert legalább túl vagyunk rajta és már csak 3 hónap múlva kell mennünk majd.

Megkérdeztem, hogy mire oltassam még be, mert a H1N1-ről mindent lehet hallani, a bárányhimlő elleni és a kullancs elleni oltáson még gondolkozunk. Azt válaszolta, hogy mivel inkább 1 éves még mint több a gyerkőc a h1n1-et nem javasolja (ő nem is oltja be), a többit pedig adassuk be, mert kullanccsal bárhol találkozhatunk, a himlőnek pedig nagyon súlyos szövődményei lehetnek mostanában (egyre veszélyesebb). Így azt hiszem az utóbbi 2-t meg fogja kapni, de csak a 18 hós után.

2009. dec. 14. 19:33

Sziasztok!

Én is ma érdeklődtem a dokinktól a 15 hónapos oltást illetően.Mi 16.án töltjük a 15 hónapot,úgy hogy pont karácsony környékén kellenne mennünk,de mi is áttettük az új évre....

696. hofferke (válaszként erre: 695. - Erababa1111)
2009. dec. 14. 18:02

Nekünk azt mondta, hogy nyugodtan lehet korábban.

11,1 kg és 78 cm. Büszke vagyok! :)

695. erababa1111 (válaszként erre: 694. - Hofferke)
2009. dec. 14. 14:05

Mi csak jövőre adatjuk be Gergőnek, ezt javasolta dokinénink. Állítólag 15 hónap betöltése előtt nem is szabad adni! Később igen, de előbb nem... Szóval mi nem rontjuk el a karácsonyt egy szurival :)))

Várjuk az eredményt!

2009. dec. 14. 11:35

Sziasztok!

Vagyok most már én is!

Judit, jó csomagolást, meg ünneplést!


Mi ma megyünk a 15 hós szurira. A mérlegelés eredményét majd megírom!

2009. dec. 11. 20:54

Judit! Nagyon jó az újévi "recept"! A PS is szuper gondolat! Kár, hogy általában nem ilyenek az emberek!...


Az idézet (Akkor szeress...) NAGYON IGAZI! Nekem is ez az egyik kedvencem! A páromnak már leírtam, és az asztalára van kitéve... Sokszor kellett már "alkalmazni" a benne foglaltakat, mert az utóbbi időben tök ideg vagyok, de az okára még nem jöttem rá... Talán egy kis kikapcsolódásra lenne szükségem...

692. erababa1111 (válaszként erre: 691. - Erababa1111)
2009. dec. 11. 20:38
jobbanke = jobbnak :) (bocs, nem tudok írni néha)
691. erababa1111 (válaszként erre: 690. - OlíviaAnna)
2009. dec. 11. 20:37

Szerintem is jó, hogy váltottál ovit, ha sokkal jobbanke találtad az eddiginél. A férjed majd megbékél, ha ő is meglátja! :)))

Kellemes készülődést a hazaúthoz! Pussz

690. OlíviaAnna (válaszként erre: 689. - Hofferke)
2009. dec. 11. 10:39

Mivel a férjem nem volt itthon, egy kicsit zokon vette, hogy már fel is mondtam a jelenlegi oviban a beleegyezése nélkül, de mivel két hónap a felmondási idő + féltem, hogy elveszítjük a másik helyet, muszáj volt lépnem. Ő majd ma megy megnézni. Sajnos nem tudok vele menni, mert ez az ovi az EU intézmények közvetlen közelében van és a mai tanács ülés miatt az egész körzet le van zárva, csak belépőkártyával engednek be :-S Mindegy, úgyis takarítanom és vásárolnom kell mert ma este jön sógorom. Nem tudom még mit fogok főzni, talán currys csirkét.

Ha minden igaz, most szombaton tartunk családi "kiskarácsonyt", mert hét közben már csomagolunk. Mivel Olívia a kisködmönét már megkapta, kinéztem neki egy klasszikus hintalovat - nyereggel, kengyellel. A férjemnek is tetszik, bár nincs túl sok helyünk, de Olívia élvezné. Onnan gondolom, hogy múltkor az Ikeában magától odahúzott a hinta-rénszarvashoz, hogy ültessem rá.

2009. dec. 10. 09:13

Judit!

Nagyon köszönöm az aranyköpéseket, szupik! :D

Hát nem csodálom, hogy az ovik tekintetében változott a döntésed, hisz a leírás alapján is ez egy kitűnő intézmény, hát még akkor élőben! Sok sikert hozzá!

688. erababa1111 (válaszként erre: 687. - OlíviaAnna)
2009. dec. 9. 13:14
:) Nagyon szívesen! Kellemes kreatívkodást! :))) Puszi
2009. dec. 9. 11:17
Erika! Nagyon köszönjük az öltöztetős hóembert! Majd megpróbálom ki is festeni Olíviával (mint kiderült, - az óvónénik szerint - nem a zsírkrétával, hanem a festékkel kell kezdeni... sora van a lepényevésnek).
686. OlíviaAnna (válaszként erre: 685. - Hofferke)
2009. dec. 9. 10:55
Igen, most már csak egy párat kell aludni, jövő szombaton repülünk haza! Nagyon nagyon várjuk már!!! (Persze nem csak a magyaros ízek miatt :-)
685. hofferke (válaszként erre: 684. - OlíviaAnna)
2009. dec. 8. 10:05

ÓÓÓÓÓÓ, Tomi remekül viselte. 5.45-kor már fel kellett öltöztetni és kivinni a konyhába. Egy hang nélkül tűrte, hogy neki csak a "dutyi" jut, és persze a frissen kisült pogit azonnal leellenőrizte. :) Sógornőm anyósa is eljött vigyázni a gyerekekre, így Ritus és Tomi sokat játszhatott és a munka is haladt! :)

Barátnőm Angliában van és ő is arra panaszkodik, hogy semminek sincs olyan íze, mint itthon, tehát részvétem nektek, de mindjárt jöttök haza! :)

684. OlíviaAnna (válaszként erre: 683. - Hofferke)
2009. dec. 8. 10:00
:-DDD De jó is lenne... Pláne itt a "belga életben" jönne jól egy kis hamisítatlan hazai. Itt még a pikáns döner is nagyon visszafogott. A férjem szamuráj-szósszal szokta enni, de a név félrevezető, az is elég lagymatag. Tomi biztos élvezi a forgatagot és talán már kaphat ebből-abból kiskatonát.
683. hofferke (válaszként erre: 679. - OlíviaAnna)
2009. dec. 8. 08:30

Hát lehet, hogy a zöldek miatt, de inkább a pálinka melegítő hatását élvezik így többet! :D Nálunk nem kezdünk csak hét körül, mert a böllér munkából jön ide. Így is végeztünk délután 5-re még a takarítással is, tehát ügyik voltunk. Mondjuk most a héten tuti később lesz kész minden, mert mind a kettő itt marad (a múltkor az egyiket hasítva elvitték Orosházára), kicsit tovább tart egy-egy fázis, de sebaj majd meglesz az is!


Csajok nyissátok az ablakokat vasárnap reggel, mert küldöm fénypostával a kóstolót! :D

682. hofferke (válaszként erre: 677. - Erababa1111)
2009. dec. 8. 08:26
Köszi-köszi-köszi! :)
681. hofferke (válaszként erre: 674. - Erababa1111)
2009. dec. 8. 08:24
Nagyon szívesen és örülök, hogy tetszik! :) Mi is köszönjük szépen! :)
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook