Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 októberi babavárók :) fórum

2008 októberi babavárók :) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
32906. renocska
2011. okt. 20. 13:23

Köszi a gratulációkat:)

Holnap a nagy szülinap nálunk is. Csenge is már egy hónapja várja, hogy tortát vigyen az oviba:)

32905. vviki2
2011. okt. 19. 11:26

Sziasztok!

Gratulálok minden szülinaposnak és a kismamáknak is!!!

Szép napot!

32904. bbeus73 (válaszként erre: 32900. - Tonettó)
2011. okt. 18. 22:14

Igen, ez a terhesség hála Istennek problémamentes volt. Jobban mondva most megúsztuk a kórházat.


Máté imádja az ovit, nagyon szeret járni. Nagyon hamar beilleszkedett, jó kis csoportunk van és nagyon jók az óvónők is. De persze a dadus néni a kedvence.

32903. böbe83
2011. okt. 18. 15:59

Sziasztok :)

Gratula a megszületett és az úton lévő babókhoz :)

Bori holnap lesz 3, de már hónapok óta várja :)

Oviba egy csoportba járnak a gyerekek, mert vegyescsoportba került tavaly Berci és így lehetőség nyílt erre. De szeretik egyelőre...

32902. Tonettó (válaszként erre: 32894. - Renocska)
2011. okt. 18. 14:20
Akkor csak csendben gratulálok, és drukkolok Nektek!!!
32901. Tonettó (válaszként erre: 32892. - Liaandi)
2011. okt. 18. 14:19

Utólag boldog szülinapot Raminak :)

Akkor a kicsit nem is viszed még oviba? A párod kislánya veletek él még?

32900. Tonettó (válaszként erre: 32891. - Bbeus73)
2011. okt. 18. 14:18
És minden rendben van a terhességeddel? Máté élvezi az ovit?
32899. bbeus73 (válaszként erre: 32898. - Renocska)
2011. okt. 16. 07:39
Bizony, bizony, igazi férfiuralom lesz nálunk, ha hagyom. Azért igyekszem megőrizni az én "uralmamat" is....... Izgulok is azért emiatt (persze csak kicsit). Majd hagyom magam kényeztetni általuk...
32898. renocska
2011. okt. 15. 15:45
ja most látom, marad a férfiuralom:) Kötheted fel a gatyát:)
32897. renocska
2011. okt. 15. 15:43
Köszi!Hát most már mi is nagyon bízunk benne. Nézném én a nagyfiad, de csak a kicsit látom. Tessék frissíteni! Marad nálatok a férfiuralom, vagy kiegyenlítődnek a nemek?
32896. bbeus73 (válaszként erre: 32895. - Renocska)
2011. okt. 15. 15:28

Gyönyörű a kislányod.

Én is gratulálok a jó hírhez. Vigyázz nagyon a kis pocaklakótokra. Minden rendben lesz, ebben biztos vagyok! Jó egészséget kívánok nektek!

32895. renocska
2011. okt. 15. 11:29

Huh... hát elégé be van lassulva a fórum. Gdoltam visszaolvasok kicsit, de a dátumok gyorsan ugrálnak. Azért jó volt sok ismerős nevet látni. Talán az ősz, meg a szülinapok körüli nosztalgia visszahozza a tagokat:)

Töprengő, örülök, hogy jól vagytok.Gyp-smúltam megengedi a bíztatást, hogy ne aggódj! Megindult már az a beszédfejlődés, ha már vannak szavai és l sem hiszed,milyen gyorsan fog megugrani.

Liaandi. Igazad van.Olyan gyorsan felnőnek...Mellettük kell lenni, ha lehe:)

Bbeus nagy gratula. Akkor közeleg már a nagy nap.

Böbe, le a kalappal. Sikerült végig tanulni?!

Mézeszserbónak is nagy garatula a picihez!

Sokaknak van már 3 év alatti picinye?

Az én lassan 3 évesemegy kész kis ördög. 18 hónapos kora óta be nem álla a szája,1 éve nem szopizik 11 hónapja szobatiszta, szeptember óta ovis(nem ottalvós), de nem tudom kirobbantani a mi ágyunkból és néha még kendőbe szeretne csücsülni....

De már regényt írtam. Mindenkinek puszi és Boldog szülinapot!

32894. renocska
2011. okt. 15. 10:47

Sziasztok!

Párszor ígértem már hogy visszatérünk, de nem sikerült betartanom. D a nagy hírt el kellett hoznom, persze,csak ha érdekel valakit. Útban van a kistesó:)

És ezúttal talán bízunk benne,hogy minden rendben van. 10. hetet számolunk, de a pocaklakó 10 hetesnek nagy...szóval majd idővel kiderül, mikor de anyák napjára talán már babázunk újra.

2011. okt. 13. 18:02

Nagyon boldog szülinapot a holnapi ünnepelteknek!

És természetesen, az összes októberi (vagy nem:)) babának:)

32892. liaandi
2011. okt. 11. 12:43
Sziasztok lányok!!!!!szerintem már ezer éve nem voltam itt nálatok!!!Velünk minden rendben van!Ramóna egy igazi kis hölgyemény!Liána most kezdte az iskolát és nagyon tetszik neki!Én most intéztem a főállású anyaságit!Én itthon maradok még egy kicsit!
32891. bbeus73
2011. okt. 11. 12:24

Szia Dóra! De nagyon igazad van. Én nagyon régen írtam ide. Belenéztem a naplódba, gyönyörűek a gyerekek.

Mi jól vagyunk, én most várom a második kisfiamat, november 11-re vagyok kiírva. Ő is inszeminációval sikerült, mint Mátékám.

Máté már óvodába jár, nagyon szereti, hamar beilleszkedett. Mondhatom, imádja. Okos, értelmes nagyfiú, nagyon várja a tesót.


Én is kíváncsi lennék, kivel mi újság van a régiek közül.


Puszi mindenkinek! Szép napokat, még ha az idő már nem is olyan jó.

32890. Tonettó
2011. okt. 11. 07:26

Na, jó néha újraéleszteni a fórumot! Bár már azt is csodálom, hogy idáig ennyire élénk volt... Hiszen a legtöbb gyerek óvodás, anyukák dolgoznak. Pedig micsoda élet volt itt 3-3,5 éve!!! Hűha, öröm visszanézni!

Mi megvagyunk, már csak naplót írni jövök fel. meg bekukkantok a ti naplóitokba, de ott is punnyadás van :) Kivel mi a helyzet?

32889. vviki2 (válaszként erre: 32888. - Tonettó)
2011. szept. 14. 12:33

Már túltettem magam rajta...:-(

Kész röhej, most kérik a személyiség-lapot az oviban, olyan kérdésekkel, mint a "Mikor fordult hasra?"....stb. Ha-ha-ha...nem emlékszem...

Most jó lenne visszaolvasni.

32888. Tonettó (válaszként erre: 32883. - Vviki2)
2011. szept. 13. 22:48

Sziasztok!

Viki!

Szinte nekem fáj, hogy elveszett, amit írtál! Én is főleg azért írom a naplót, hogy a gyerekek elolvashassák utólag, én is ki akarom majd menteni.

32887. vviki2
2011. szept. 4. 14:28
Van új titkosom, aki szeretne tovább olvasni jöhet...:-)
32886. pumukli75
2011. szept. 3. 21:36

Sziasztok!

Viki sajnálom h igy alakult én is olvasgattam..

amúgy jól vagyunk én dolgozom gyerekek oktober közepéig még bölcsisek utána ovi..bár milánnak még a délutáni alváshoz kell pelus remélem addigra megoldódik..

32885. vviki2
2011. aug. 28. 20:03

Én is viszem jövő héten már őket, de egyáltalán nem várják...

Szerintem lesz még mit olvasnod, biztos kezdek egy titkosat, ha nagyon írhatnékom lesz. Téged (és a fórumtársakat) biztos beengedlek...;-))

32884. böbe83
2011. aug. 26. 20:38

Szia Viki:)

Pedig én olvasgattalak...amikor már volt időm... Hát igen, nem feltétlenül érdemes mindenkivel megosztani a gondolatainkat :) ilyen ez...

Nálunk a héten kezdődött a bölcsi, ovi. De az ovi még összevont csoporttal... Berci kezdeti lelkesedése hamar alábbhagyott, és minden reggel kérdezi, mikor lesz rendes csoport.

32883. vviki2
2011. aug. 26. 12:04

Hűűű, de nagy a csend errefelé....lassan kihal a fórum. :-(((

Én ma töröltettem a naplómat, így aki közületek olvas értesítem, hogy ne keresse, mert nem írom tovább. Elkezdtem lementeni, de tegnap a kedves párom egy kis civakodás közepette elkergetett a géptől, s "véletlenül" törölt illetve nem mentett 1 havi adagot, így már nem érdemes tovább mentenem, ezért elúszott az egész. (A naplómból már töröltem, de a dokumentumot nem mentettem.) Na mindegy, nem bánkódom, csak jó lett volna ha a gyerekek később el tudták volna olvasni...

A naplót pedig magam miatt nem folytatom. Más lett az értékrendem és nem kívánom már megosztani mindenkivel, hogy mit-mikor csinálok...;-)

Ha majd hiányzik az írás kezdek titkos naplót. :-)))

Egyébként szeptembertől főiskolás leszek, így tényleg nem lesz időm itt kalimpálni.

Mindenkinek szép napot, hetet....éééés ŐSZT kívánok!

32882. vviki2
2011. júl. 8. 23:15

Akkor én befoghatom, mert az ovi 4 hét ugyan, de beleesik a bölcsi 3 hetes leállása is..;-)

Töprengő, jó rólatok hallani! Én beírattam Linust, de nálunk döntő érv volt, hogy ne kelljen kétfelé vinni őket. Nincs messze az ovi a bölcsitől, szomszédok, de mégiscsak kényelmesebb egy helyre hordani őket...;-) Egyébként nálunk Linett nagyon várja az ovit, gondolom Bence miatt, de amúgy sem volt akadály, hogy mehessen. Mostanában naponta kérdezgeti, hogy "mikor megyek oviba Ivánnal...?" :-D

32881. lolli (válaszként erre: 32880. - Böbe83)
2011. júl. 8. 21:44
Nálunk is pont ilyen szívás van:( 8 hét....
32880. böbe83
2011. júl. 3. 13:48

Sziasztok.

Nálunk nagymamáznak a gyerekek, június 25-től bezárt az ovi, júli 25-től pedig a bölcsi, ez 8 hét így aztán igénybe kell venni a család segítségét, ráadásul gyerekelvonási tüneteink vannak már :( de hát ez van...

Mi meg dolgozunk, de elhatároztam, ha már háziorvos leszek, majd kialakítok a rendelő mellett egy családinapközit :) Majd kiderül persze...

32879. lolli
2011. jún. 24. 10:14

Sziasztok!


Töprengő, nem vagy egyedül, én is hagyom Borkát bölcsiben, pedig elég rendesen bonyolítja az életet a gyerekek kétfelé hordása, de annyira sok szeretettel gondoskodnak ott Róla, hogy nem szeretném elhozni. Meg Ő olyan kis mimóza, jobb, ha Ő a nagy a kicsik között, mint fordítva.

Örülök, hogy jól vagytok, és jó, hogy nem aggódsz, majd beszél Dani, győzd hallgatni...

32878. micsu (válaszként erre: 32876. - Toprengo)
2011. jún. 23. 20:23

Szia!

Örülök h. rólatok is hallani.Ne aggódj Dani miatt egy gyerkőcnek 3 éves koráig jogában áll hallgatni nekem azt mondták.Volt olyan ismerősöm akinél szintén későn kezdett el beszélni a gyerkőc és ami a meglepő h. tisztán abszolut nem volt pösze,lehet nálatok is így lesz.

32877. russodebby
2011. jún. 23. 08:38

Sziasztok!

Én sem írattam be oviba Dancust. Szobatisztaság elég jól megy,napközben itthon nincs is pelus,csak ha megyünk valahova,meg alváshoz. Beszélni már szépen beszél (anyós megtette a hatást:D ).


Töprengő!

Örülök,hogy jól vagytok, a napokban gondoltam rád,hogy írok neked. Amúgy nem probléma,hogy még nem beszél Dani! Majd ő is belejön és nem áll be a szája fél percre sem. :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook