Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 júliusára babát várók fórum

2008 júliusára babát várók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
19658. timihugi
2009. dec. 18. 14:13

Halihó! Úgy látszik, azért lassan mindenki előkerül...beleértve magamat is:-). Vagyok én is, csak leginkább a naplóírásig jutok.

Bumbu, itt meg már olvadozik a hó, sajnos fekete karácsonyt jósolnak újabban:-(. Pedig annyira élvezem a szánkózást, meg a kinti játékot...kicsit én is gyerek leszek közben. Bár, nem mintha a komolyság szobrát rólam mintázták volna...hihi:-)).

A főtér tényleg már nagyon szép, de még 1-2 hónap, mire nagyjából mindennel elkészülnek. Legalábbis ezt mondják. Én meg úgy látom, lesz az még több is, mert most is állnak a munkálatok az idő miatt. De nagggyon szép lesz a város, ha elkészülnek.

Mókikám, jó csomagolást! Meddig maradtok? Ha jól veszem ki a soraidból, az egész family utazik? Biztos nagyon klassz lesz! Érezzétek jól magatokat! Aztán az új évben lehet, hogy egyszer felkerekedünk Baja felé;-). Hm?

Pici! Örülök, hogy Pöttömke nem lett kukacos...biztos, hogy nagyon klassz lesz egy kiscsajjal is:-). Remélem az új év CSAK jó dolgokat tartogat Neked! Anyukád meg tök jó, hogy Veletek van megint! Pihizz nagyokat...bár, gondolom, hogy most van energia bőven:-). Puszi Nektek innen is!

Szofi, akkor nálatok is most helyreáll végre a rend? Úgy értem, Apának meglett a diploma, és mostantól újra együtt...és boldogan élnek, míg meg nem halnak:-).

Jajj...vicckiflit ettem ám reggelire;-D!


Mi jól vagyunk, naplómban kicsit többet írtam. Sajnos bekövetkezett az első komolyabb esés. De túl vagyunk, és valszeg nem az utolsó volt.

Este indulunk Ktarcsára, mert holnap suli. Moziba is szeretnénk menni, az Avatar-t akarjuk megnézni Imax-ben.

Dióhéjban ennyi. Persze készülődés ezerrel a karácsonyra. Itthon kreatívkodunk, sütizünk. Ajándékokat mi 80%-ban az interneten keresztül oldjuk meg.


Puszi mindenkinek! Legyen szép hétvégétek, jó nagy hóval!!!:-)

19657. bumbu23
2009. dec. 18. 09:52

Sziasztok csajok!!


Vegre tegnap itt is esett egy tetemesebb adag ho.Gyonyoru.Alig varom David-et, hogy felkelljen es megmutassam neki.Sajnos ma mar megyek dolgozni.A sogorommal marad itthon ma meg holnap.Annak orulok,hogy imadjak egymast.

Mamijuli es Moki:nagyon jo utat,ha nem jonetek.Erezzetek jol magatokat es szep karacsonyi unnepeket.

Timi:Bercinek nagyon cuki a csimmaja.;)

Pici:orulok, hogy Picike jobban van.A helyi orvo s meg valoszinuleg nagyon erti a dolgat.....

19656. mamijuli
2009. dec. 17. 11:09

Sziasztok, végre előkerültem én is, modnhatom szofival együtt.

Alig írok, készítem a diplomadolgozatomat, nincs időm. Anyi vigyázza a lányokat, én pedig midnen nap a könyvtárban vagyok és tanulok. Utána itthon robot, főzés, takarítás...

Az ajándékok elkészütek, még méhány apróság és kész, örülünk a hpnak, mert most akkor jöhet a télapó, Anita eddig attól félt, hogy nem tud majd mivel jönni:)

Jövő héten irány Maribor. Már alig várom.

19655. szofi28
2009. dec. 17. 08:37

Sziasztok, végre előkerültem én is!:)

Annyi lemaradásom van mind írás, mind pedig olvasás terén, hogy egyelőre nem tudom, mikor fogom bepótolni.

Remélem mindenki már lelkesen készül a Karácsonyra, és a bevásárlással is végeztetek már, nekünk még hátravan egy-két apróság.


Jó egészséget, és kellemes ünnep előtti napokat kívánok Mindenkinek! Most már igyekszem gyakrabban jönni!

19654. Lili13 (válaszként erre: 19653. - Csillu77)
2009. dec. 17. 06:07

Hat ez nem semmi, de nagycsalad, sok program... Nekem munka mellett meg csak most jutott idom elgondolkodni mi lesz, hogy lesz...

mi mezes linzert sutunk majd a hetvegen... amiota 2 hete Adriant engedtem mosogatni segiteni, szinte minden nap este ez a program, fozni is akar, de sajna kicsi a konyha, csak szeken allva tud mellem ferni, az a forro labasoknal nem nyero... de nagyon edes ez a kor... itt egy babaszaj... par napja be akartam kenni oy furdes utan (szaraz bor-enyhen ekcemas most neki), de jol eltettem a kenocsot.. mondogattam, hogy jaj-jaj-jaj mit csinaltam... erre ismetelgette Adrian is, persze jot jatszottunk szavakkal... azota, ha meglatja a kenocsot, mondja, hogy jaj-jaj.. nyilvan azt gondolja ez a neve. Szep napokat mindenkinek a csaladjaval, nekem ilyenkor mindig nehez egy kicsit, egyutterzek Picivel es Bumbuval is, de itt vannak a kismanok, iden mar nagyobb lesz az edes felfordulas:))

19653. csillu77
2009. dec. 16. 13:06

Sziasztok!

Remélem mindenfelé a karácsonyi készülődés folyik és senki sem beteg! Ha mégis, jobbulást!

Mi ok, bár Anna kicsit köhög, mindenki hulla fáradt, de még péntek estig nagy lesz a hajtás. Igyekszem én is készülődni, a gyerekekkel közösen is, az ajándékokat is beszereztük/legyártottuk nagyrészt már. A nagymamák, dédik fényképes naptárat, közös fotót, házi szaloncukrot, narancslekvárt, Anna által készített üdvözlőlapot kapnak és persze a többiek is. A gyerekeknek megint nagyon nehéz volt összeszedni, hogy ne legyen óriási a dömping és értelmes is legyen, Ági tőlünk babát kap, amit már két hónapja közösen vettünk meg. Imádja, rengeteget játszik vele, eteti, tologatja, dajkálja. Nekem ez újdonság, Anna lányom nem ilyen volt. Hogy a fa alatt is legyen valami, kötöttem a babának pár téli holmit, varrtam napozót, kisruhát nyárra és lesz könyv is mellé.

Hogy mit kap még? Nem tudok mindent, de lesz Duplo cirkusz és hangszerek. Neki azért különösen nehéz, mert már annyi mindenünk megvan a nagyok után.


Ma az oviban is mézeskalácssütés van, már nálunk is kész a második adag tészta, délután sütjük. Az első adag már elfogyott, a gyerekek elkezdték dézsmálni a vasárnap készült mézesház kerítését... Holnap Annának úszás-bemutató, megyünk mindannyian megnézni, pénteken pedig ünnepség az oviban, erre sütit is kell vinni. Szóval elég nagy nálunk a buli, de bírjuk, Ági lelkesen kuktáskodik, nagyon édes, ahogy dolgozik.


Apa szerencsére ma dolgozik utoljára, remélem, holnaptól egy kicsit lazább lesz.

19652. bumbu23 (válaszként erre: 19650. - Pici04)
2009. dec. 15. 11:14

De jo dolga van valakinek!!!JO pihenest.

Pusz.

19651. bumbu23 (válaszként erre: 19647. - Pici04)
2009. dec. 15. 11:13

Szio Pici!


De jo ajandekok.Csupa hasznos dolog.En is gondolkodom valami asztalos dolgon.O is imad barkacsolni,alkotni.Egy baj van, hogy az ules meg nem megy 90 fokban mert a gipsz tul sokaig elnyomta a kis csipoje korul.De azert lehet kap egyet aztan talan par het mulva mar nem fog neki fajni.Foleg amilyen tempoba haladunk.Kockat azt en is vettem mert imadunk epitkezni.;)

19650. Pici04
2009. dec. 15. 11:13

Na elköszönök,megyek bevonulok a kadba.:D

Puszi

19649. bumbu23 (válaszként erre: 19634. - Timihugi)
2009. dec. 15. 11:10
Timi:Anyu mondta, hogy Pecsen milyen szepen esett a ho.Tesom penteken jott vissza ket het utan.Kar, hogy lemaradtak rola.:(Csinalt kepeket a karacsonyi vasarrol a Szekesegyhaz elott.GYonyoru.MIndjart teszek fel kepet rola a naplomba.Naplom :)azert az tulzas.A foto albumomba.:)
19648. Pici04 (válaszként erre: 19646. - Bumbu23)
2009. dec. 15. 11:10

Szio Bumbu!


Egy szuper hintalovat,a nagy lego duplos allatkertes szettet,meg aprosagokat.

Januarban meg megyünk venni neki az apjaval kisszeket es kisasztalt,mert rengeteget dolguzunk.Gyurmazunk,ragasztunk,festünk,rajzolunk,stb...

19647. Pici04 (válaszként erre: 19644. - Bumbu23)
2009. dec. 15. 11:08

Szio!

Azt en is nagyon varom!

Szerencsere Akos megkimel a jelenletetöl minket.Huuuuuh!

19646. bumbu23 (válaszként erre: 19643. - Pici04)
2009. dec. 15. 11:07

Szia Pici!


Ezek szerint Te meg nalam meg ugyesebb vagy.Olvastam a babakocsi legalabb mar jo.Na azert az mar egy johir.Mit hoz a Jezuska Picikenek?

19645. Pici04 (válaszként erre: 19640. - Annelly)
2009. dec. 15. 11:06

Szia Nelly!

Csatlakozom a többiekhez.Tenyleg nagyon lefogytal.Megerte a szaladgalas Zsofi utan.

19644. bumbu23 (válaszként erre: 19640. - Annelly)
2009. dec. 15. 11:05

Sziasztok!!!


Nelly:azert en is kihagynam iden.Nalam sincs meg semmi kesz.Egyedul amiert varom,hogy 24-en este egy jot jatszunk az uj jatekokkaol es lassam az oromot az arcan.:)

19643. Pici04 (válaszként erre: 19637. - Bumbu23)
2009. dec. 15. 11:05

Szio Bumbu!


Ugyan,mindenki akkora terhet kap amekkorat kepes elviselni.

Igaz en almomban sem gondoltam,hogy en ilyen terhet kapok.

Sajnalom,hogy a Ferjed nelkül karacsonyoztok,de ügyes Csaj vagy,meg talpraesett.

19642. Pici04 (válaszként erre: 19636. - Mókicaaaa)
2009. dec. 15. 11:02

Kitartas Moki!

Megy meg lefele az a mutato.;D

19641. Pici04 (válaszként erre: 19634. - Timihugi)
2009. dec. 15. 11:01

Szio!

Jelentem a Babavaras nalam egyszerüen leirhatatlan.

Komolyan nincsen szinte semmi panaszom.

A rosszulletek is elviselhetöek voltak.

Egsez mashogy viselem,mint anno Marcusnal.

A csizma,ha az amire en gondolok,hogy lattam,meg nagyon jonak tünik.

Berci meg olyan kis "csibeszes" lett a kepek alapjan.

19640. annelly
2009. dec. 14. 22:35
Köszönöm a dícséreteket, de azért hozzáteszem, hogy érdemem nincs benne, magától ment len, sokat nem tettem érte, tudatosan semmit sem csináltam.
19639. annelly
2009. dec. 14. 22:34

ÚÚÚ, egy hét?

Nemár, még semmi sincs, és ebben a hidegben kimozdulni sem akarok. Ajándékok, utazgatások, sütés-főzés, nagytakarítás...jézusom. Nem lehetne idén kihagyni?:)

19638. bumbu23
2009. dec. 14. 21:28
Nelly:tenyleg tok jol lefogytal.Ugyes vagy.En most az unnepekre szuneteltettem a fogyomat.Edzeni azert jarok.
19637. bumbu23
2009. dec. 14. 21:26

Sziasztok Csajaim ;)!!!


Timi:jo volt Teged is errefele latni.Koszi szepen amit Davidrol irtal.Hat mar azert szepen alakul a pocakunk.Miota leszedtek a gipszet megint eleg szepen eszik.


Moki:ra ereztel.Pontosan ezt mondta O is, hogy ismerem.Visszajonne es mar masnap bogaras lenne mert tudja,hogy nem fejezte be amiert ment.(mellesleg eleg sok penz is veszne)


Picikem:koszonom a jelet.Volt idom kicsit a naplodba is bepillazni.HIhetetlenul ugyes vagy es csak igy tovabb.Akos vagy nemis tudom minek nevezem meg lehuzhatja magat a klotyon.

Azert is irtam inkabb befogom es nem panaszkodom mert a Tied mellett az en sztorim eltorpul.


Na a mai vasarlasom sikerrel jart.Elutaztunk innen egy 40 percre levo varoskaba.Ott talalkoztam egy masik forumtarsammal akinek kenyai-magyar felver lanya van.Olyan cuki volt.Majd atkuldi a kepeket es teszek fel a ket lurkorol.


Baccus mar szinte csak egy het van kariig.Probalok karacsonyos zeneket hallgatni de meg nem csiptem el a feelinget. :)

19636. Mókicaaaa
2009. dec. 14. 14:45

Szijjasztok!

Köszönöm Timcsikém.. most épp stagnálok...de nem adjuk fel!!! :-)

Bumbu hát gondolom, hogy ki voltál bukva, na nem baj, inkább intézze el amiért ment, mert különben meg nyugtalan lenne...

Ajándék?

Mi vettünk Gergőnek egy barkácsasztalt szerszámokkal, mert mindene a szerelés, hát az Apjától is ezt látja..aztán gyurmakészletet, meg egy távirányítós autót, egy síoverállt...kap hasznosat is és kreatívat..a Mamáéktól meg szánkót...remélem lesz is ott hó ahova utazunk szombaton.. ha más nem Ausztriában biztos...

19635. annelly
2009. dec. 14. 14:09

:) Igen a barátom:)

Amúgy sziasztok.

Szombaton osztálytalálkozón voltunk, hát nagyon jól sikerült, igaz a vége már kicsit vicces volt, de abszolút jó hangulatban telt, ahhoz képest, amit vártam. Az osztályfőnök nagyon jól kitalálta, hogy azzal kezdtük, hogy megnéztük a régi osztályvideókat, így gyorsan visszajött a régi osztályközösség, ugyanolyan volt, mintha nyári szünet után mentünk volna suliba...

19634. timihugi
2009. dec. 14. 12:46

Sziasztok!


Nálunk is minden rendben, csak éppen írni nem nagyon jutok ide. A lényegesebb dolgokat is inkább a naplómba írom.

Bumbu, hát nem igazán jó hír, hogy Apa nem tud veletek karácsonyozni:-(. De gondolom nem olyan egyszerű onnan a messzeségből visszautazni. Még nem írtam, de nagyon örülök, hogy végre David gipsz nélkül van. Innen már csak napról-napra jobb lesz. Biztos rohamos fejlődésnek indul ezután. A súlyát pedig biztos vagyok benn, hogy pikk-pakk visszaszedi, hisz sosem volt kicsi krapek:-). A jeleket pedig nagyon szívesen:-)!

Nálunk karácsonyra játszó asztal lesz, szánkó, játék laptop és kiscsizma (már megvettük a hétvégén, képzeljétek, voltunk a Liliputi mintaboltjában Pesten. Találtunk klassz, rendes talpú pediped csizmát. Csuda édes, fekete, bundás, majd beteszem a naplómba.). Meg ki tudja, a család mivel rukkol még elő:-). De szerintem már ez is elég lenne, én sem vagyok híve a túl sok játék felhalmozásának. Szeretem, ha kevesebb van, de azok jók legyenek.

Remélem nincs betegünk, és Marcus is már meggyógyul hamarosan.

A kismamiknak szerencsére bőven már beköszöntött a második trimeszter, remélem jól vagytok, és most a terhesség élvezet része van:-).

Puszilok mindenkit, Mókikám Téged is...hajrá, hajrá...olvadjon a zsír:-)))!

Nelly, Te aztán rendesen lefogytál...alig ismertem rád a képen! Gondolom, ezerszer jobban érzed magad, és a tükör is a barátod már:-).

Legyen szépséges napotok, és essen a hóóóóóó!!!!:-D

19633. bumbu23
2009. dec. 13. 22:07

Sziasztok!!!


Remelem mindenki jol van.Nalunk tortent par dolog.A ferjem nem tudott meg visszajonni mert nem fejezte be amiert ment.A jegye mult heten lett volna esedekes.MOst tudna mar jonni de nincs jegy.Igy csak 28-ra kapott.Mit ne mondjak "nagyon" boldog vagyok.Davidem miatt idegesit csak mert szerettem volna neki egy szep karit.Na mindegy.A bevasarlast sem tudom, hogy oldom meg.Mondjuk lehet online rendelni az osszes nagyobb bevasarlokozpontbol.De en magam szeretem ezeket intezni.Par ismeros ajanlkozott de nem akarok senki terhere lenni.Valoszinu majd taxival elhozom a cuccost.Pentektol meg mar dolgozom megint.Na mindegy.Holnap elmegyek legalabb ajandek ugyben szetnezi.

Ki merre jar?Mit vesztek a csemeteknek?Ha talalok valamit majd megirom holnap.Remelem azert szep karacsony lesz ennek ellenere.


Persze ha Picire gondolok inkabb befogom...

19632. vuck
2009. dec. 11. 13:34

sziasztok. régen voltam, totál el voltunk havazva. tegnap voltunk uh-n, úgy néz ki, hogy kishúga lesz a nagyfiamnak :-))

a mikulás nálunk is szépen zajlott, édességet nem kapott senkitől. mi páran összefogtunk, és elhívtunk egy "igazi" mikulást: igazi szakállal, igazi pocakkal. kicsit tartottam tőle, hogy megijednek, de nagyon élvezték, Boldi rendszeresen emlegeti "mika"-t.

a mogyoróval még én is várok, mert tényleg nagyon allergizál. lenccsét, borsót adtunk már Boldinak, ízlett is neki nagyon.

19631. Pici04
2009. dec. 11. 07:33

Sziasztok!

Köszönöm a valaszokat.

Marus is eszik mar lencset,babot,borsot,nincs gondja töle.

Tejes dolgokat szinten,habar a sajtert nem rajong.Meg mindig nagy husevö.:)

19630. csillu77
2009. dec. 10. 14:14

Sziasztok!

Ági is eszik már mindent, csak a pohár tejet kerülöm még , amíg kitart az utolsó doboz babatej.

A babot, lencsét, borsót, egyenesen imádja mindhárom csemetém, apa sajnos nem...

Másfél éves korig nem ajánlják a mogyorót, mert erősen allergizál, plusz egészben fulladást tud okozni. Szerintem sütiben most már semmi akadálya, csak figyelni kell utána. Mondjuk meg se tudják még rágni, Ági felügyelet mellett próbálkozott már a földimogyoróval, de a földön végezte.

19629. annelly
2009. dec. 10. 13:25

Sziasztok!

Zsófi már evett magvakat, diós sütiket skszor, de mogyorós csokit is, semmi baja nem lett tőle.

Sőt babot is evett, fingiligi volt, de nem fájt a pocija:)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook