Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 júliusára babát várók fórum

2008 júliusára babát várók (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
19748. szofi28
2010. jan. 30. 16:22

Sziasztok, bocsánat-bocsánat!

Móki, nagyon drukkolok, hogy ne legyen nagy baj Kukackával, és megértem, hogy folyton ezen jár az eszed!


Nálunk minden változatlan, Laura ismét nem eszik, plusz 11 előtt nem alszik el este, így kissé hullák vagyunk, de sebaj!


Csodás ez a nagy hóesés, végre van igazi tél, és mehetünk szánkózni, megint!


Szép napot mindenkinek!

19747. Mókicaaaa
2010. jan. 30. 14:56

Szijjasztok!

Mostanság lenne időm, de lelkiállapotom nincs hogy írjak..Gergőkémért izgulunk, remélem nincs nagy baj...részletek a naplómban...:-(((

Pici rád is sokat gondoltam, remélem minden megoldódik, ha pihenni tudsz!!!!

Bumbu rólatok is nagyon rég nem hallottunk...mizujs? hogy van a kis hős?

Nellykém? Zsófi jól van?

Szofi te azt mondtad megjavulsz idén, akkor tessék aktívabban írni...:-)

Mindenkinek sok-sok puszi, gyertek sűrűbben ti is!!!

19746. csillu77
2010. jan. 28. 08:09
A másfélévességünkről szeretnék valamikor írni még egy beszámolót, napló híján ide, remélem hamarosan elkészülök mindennel! :-)
19745. csillu77
2010. jan. 28. 08:02

Sziasztok!

Julimami, már én is jártam így, utánam napokig senki se jött... :-) Remélem mindenki jól van.

Nálunk megint havazik, internetem sem volt egy jó hétig, de nem az időjárás miatt, beadta a router a kulcsot és időbe telt szerezni helyette.

Anna lányom itthon van, műlt pénteken belázasodott, felfázott előtte nap, csavarni lehetett a harisnyáját, pedig sínadrág volt rajta. Azóta se értem... Laci ok, reggel apa viszi óvodába hajnalok hajnalán, a lányok pedig még alszanak.

Ági is jól van, bár a múlt héten a doki néni nem oltotta be, mert eléggé köhögött, remélem ma már elég jónak látja, szerintem az. Egyébként 10,8kg, nagyot nyúlt mostanában, sorban növi ki a nadrágokat, harisnyákat, bodykat.


Én meg ezerrel készülök a farsangra, mindhárom gyereknek jelmezzel, szombatra kell készen lennem, apát már az őrületbe kergetem, mert nagyjából csak éjszaka tudok varrni és csak a hálószobában. De már majdnem kész minden, igyekszem majd képeket feltenni.


Julimami, kicsit beleolvastam a naplódba, nagyon sok erőt kívánok mindenhez, ami előttetek áll!!!

19744. mamijuli
2010. jan. 27. 23:08

Utánam a vízözön...ne is írjatok. :D pedig elolvastam volna mindent. na ja. van is mit...hahaha

Hát hol a csodában vagytok? Behavazott mindenütt, nem működik az internet...Remélem azért mindenki jól van és a csöppségek élvezik a havat.

19743. mamijuli
2010. jan. 25. 14:34

Szisztok, igazán jólesett olvasni, hogy érdeklődtök a hollétem felől. Vagyunk, vagyogatunk. Sorakoznak az események, havatlanul is, váratlanul is. De azért kijövünk valahogy. PAh, nem igazán jellemző rám ez a pesszimista hang, de nem baj lesz, jobb is.

Majácskám mgé nem beszél, de kommunikál, mindent megért mind a két nyelven, de még nem beszél. Anita ilyenkor már folyékonyan beszélt. PEdig a Maját is ugyanúgy tanítom, gesztikulálok, ismétlem a dolgok nevét, dehát ő másmilyen tempóval fejlődik. Nagyon aranyos, ügyes, együtt mosogatunk, segít pakolni a játékokat. Ebédelni úgy szoktnk, hogy odahozom a kicsi asztalt a nagy mellé, két széket teszek hozzá ésmind a kettőjüknek lefalatozom az ételt. Anita segít a Majának szükség szerint, így még én is nyugodtan ehetek:), ami ugye eddig ritkaságszámba ment. Anita anyáskodik a kicsi meg élvezi. KEzdenek együtt játszani, a Maja már igazi partner, meg lehet vele beszélni a dolgokat (persze nem mindig), és persze nem mindig tartja magát kvöetkezetesen a megbeszéltekhez. ANitámat gyakran idegesíti, de olyan türelmes hozzá, hogy gyakran csak csodálkozni tudok rajta, tudva azt, milyen türelmetlen természetű egyébként. Mindent akar és azt rögtön, a húgával viszont elég türelmes. Gyakran főzünk együtt mi hárman. Jó velük. NÉha fárasztó, de mind könnyebb és könnyebb. A fogzás még zaklat bennünket néha, de ...ez van...

Üdv mindenkinek!

19742. vuck
2010. jan. 24. 11:27

sziasztok!

Móki, remélem a fiad azóta még jobban van!

mi köszönjük szépen, a körülményekhez képest jól vagyunk. boldi rengeteget beszél, szinte folyamatosan dumál. múltkor összeírtunk 250 szót, amit stabilan használ, de ez mindennap emelkedik. nem tudom honnan jön, talán az anyjától örökölte :-))

hugika jól van, Sárababa. most voltunk ultrahangon, szépen fejlődik. a cukorterhelésem viszont szr lett, szóval kedden cukorgondozó, de már péntek óta diétázom. lassan megszokom.

mindenkinek szép napot, menjetek szánkózni, aki teheti !

19741. Mókicaaaa (válaszként erre: 19740. - Timihugi)
2010. jan. 23. 21:10

Köszi, most már jobban van, remélem a fülecskéje is rendbe jön keddig, akkor kell visszamennünk...

Ti hogy vagytok?

19740. timihugi
2010. jan. 23. 20:35

Mókikám! Jobbulást Gergőkének! Szerintem is jó döntés volt az orvosváltás. Kit érdekel, hogy ehhez mit szólnak mások, vagy az előző dokinéni? Azért ha mélyen önmagába néz, talán nem is fog annyira csodálkozni (legalábbis az elmondásod alapján). Én is váltanék, ha nem lennék elégedett a gyerekorvosunkkal.

Nelly, már jó régen írtál a naplódba, már kíváncsi vagyok rátok! Zsófihercegnő sokat beszél már? Van egy ismerősünk, ugyanennyi idős kislány, olyan édes, állandóan mondja a magáét:-). Berci is beszélget, de hozzá képest sokkal kevesebbet. Hiába, a csajok már kisebb korban is dumásabbak;-).

19739. Mókicaaaa
2010. jan. 22. 20:21
Gergőkém nagyon beteg, még ennyire nem is volt, hát éjjel 40 fokos láza volt, de nem is csoda elvittük dokinénihez, az újhoz, és kiderült a torkán kívül elég komoly fülgyulladása van...most alszik, remélem jobbat, mint előző éjjel..puszi nektek!!!!
19738. Mókicaaaa (válaszként erre: 19737. - Annelly)
2010. jan. 22. 20:20
najóvanakkó...:-)
19737. annelly
2010. jan. 22. 18:06

Sziasztok!

Mi is pörgünk ezerrel, és Piri néni is tiszteletét tette, de őszintén örülnék, ha már elmúlna...

Jövök még este, meg naplózok is, most épphogy végig tudtam szaladni.puszi

19736. Mókicaaaa (válaszként erre: 19735. - Lili13)
2010. jan. 21. 13:21
hát egyeztessünk, hátha találunk olyan időpontot, ami mindenkinek jó...
19735. Lili13 (válaszként erre: 19733. - Mókicaaaa)
2010. jan. 21. 04:56

Busy, ez van. Mokica, gratula a fogyashoz! 6kg minusz nekem is jol jonne... na majd:)

Vizsgaznom is kell iden, persze tanulasra csak 2 napot adnak...a tobbit oldjam meg otthon...

a dumaparti jol hangzik, nekem a hetvege lenne jo, de sokaknak meg az nem jo....

19734. Pici04
2010. jan. 20. 22:08

Sziasztok!


Na vagyok am en is,csak sürüek a törtenesek nalunk manapsag.

A privikre is valaszolok igerem.Tudom-tudom.;D

Moki!Gratulalok a sikeredhez!:D

19733. Mókicaaaa
2010. jan. 20. 14:14

Szijjasztok!

Először is Timcsikém köszönöm a hiányoló privit, élek, csak mostanában elég nehéz..sok a meló, kukkancsom 4 fogát növesztve elég nyűgi, meg lehet én is kicsit gyengébb vagyok a fogyi miatt..Hagy dicsekedjem meg van az első vágy: 2 hónap alatt 6 kiló lement...úgyhogy happy vagyok...

Dokinéninél jártunk, legalább Kukkancs jó kezekben lesz, holnap vizelet, jövő héten vérvétel....

Remélem mindenki jól van..Bumbu, Lili hogy megy a meló?

Nellykém hogy állsz azóta?

Martone jelentkezz mizujs veletek, régóta nem voltál....

Mamijuli? ti hogy vagtyok?

Kismamijaink? Pici téged olvaslak minden nap, hát nem hazudtolja meg magát ez az alak...

Vuck ti hogy vagytok a pocaklakóval?

Hogy fogják hívni?

Csajok nem beszélnénk meg egy napot előre egy időponttal és akkor nyomnánk egy onlány beszélgetést?

Hm??? Én örülnék neki!!!!!

Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!

19732. Mókicaaaa (válaszként erre: 19731. - Annelly)
2010. jan. 19. 10:30
Áhh én már túl vagyok rajta...
19731. annelly (válaszként erre: 19729. - Mókicaaaa)
2010. jan. 18. 22:48

Az kéne még...

Madárijesztőt szerelek a házra:D

Amúgy még nem jött, de már rámjött a zabálás, és múltkor puffadtam is. Neked?

19730. Mókicaaaa (válaszként erre: 19728. - Lili13)
2010. jan. 18. 10:56
szép nagyfiú már...puszi nektek!
19729. Mókicaaaa (válaszként erre: 19727. - Annelly)
2010. jan. 18. 10:55
nah azóta hogy állsz? vagy kopogtat a a gólya?
19728. Lili13
2010. jan. 18. 04:22

Nalunk is csak zajlik az elet, szovegel a mano ezerrel.

A nyelv kerdesere valaszolok gyorsan: ferjem anyaynyelve magyar ill majdnem anyanyelvi szinten beszeli a szerbet es sok baratja van itt, akikkel szerbul beszel telefonon, ezt hallja Adrian. Magyar a fo nyelv, angol ragad ra mas gyerekektol ( a tevet eddig sikerult minimalizalni, igaz zenet angolul hallgatunk, plusz magyar gyerekdalok a youtube-rol) A nemet danke egy szomszed tanitasa volt, aki elvezi, hogy a gyermek utanoz...

Ja, naploznom kene, de a 18 honapos adatok, 85cm es 11.2 kilo. A sok uj szo kozul a leggyakrabban hasznalt a "nem" es anya, apa, amit ket hete mond, nagyon aranyos.

Szep napokat, sajna hetkozben ritkan jovok mar erre.

19727. annelly
2010. jan. 15. 20:59

Sziasztok!

Élünk ám!

De össze-vissza. Jó, hogy olvastalak benneteket, elfelejtettem bejelentkezni a doki nénihez:S, és már csak hétfőn tudok....

Móki! Jelentem nekem még nem jött P., de már nagyon várom, időszerű lenne. És az a dúrva, hogy itt a nagy kapkodásba, elfelejtettem megjegyezni, hogy mikor kéne jönnie...

készen vagyok, mint a matekházi...

Jövő héten kicsit több időm lesz, akkor majd elolvasgatom a naplóitokat, meg én is mívelem a sajátjaim, egyelőre örültem még annyi plussznak is, hogy a fórumot vissza tudtam olvasni.

Puszi mindenkinek!

19726. Mókicaaaa (válaszként erre: 19724. - 748a4bb9c0)
2010. jan. 14. 20:16

Ajjjaj, szegényke!!!!

Gergőke már 7-kor aludt, de aztán keservesen sírt, de nem ment magasra a láza és ma már nyoma sincs az oltásnak!

19725. 748a4bb9c0
2010. jan. 13. 20:51
Jajj...Timi vagyok...csak hogy értsd az előző hsz-t:-)!
19724. 748a4bb9c0
2010. jan. 13. 20:49

Helló Móki! Remélem, tényleg megússzátok egy kicsi lázzal ezt az oltást! Akkor gondolom Gergőkukac fent van még. Enyém Kiskrapek kb. negyed órája aludt el. Már az esti "tejcsi" alatt majd leragadtak a kis pillái. Még a mest sem tudta végighallgatni:-). Ránk is ránk jár a rúd. Ma Berci leesett a lépcsőről, most éppen a múltkor felrepedt szemöldöke fölött éktelenkedik egy lila folt. Hát meghűlt bennem a vér, mikor láttam, hogy megcsúszik. De szerencsére időben elkaptam (hiába, a reflexek azért működnek), így csak 2 lépcsőfokot esett. Aztán lefekvés előtt nemsokkal lestukkolta a tv-s szekrényt. Szerintem nem jól mérte be a távolságot, és hajolás közben pont "beleütközött" az élébe. Csak a koppanást hallottam. Így van még egy kis dudor a homloka és a hajtöve találkozásánál. Hát, evvan...

Mi jön még?! Tuuudom...lesz még több is.

Édesem, annyira bújt mindkét esetben...fél óráig is az ölemben bújkált:-). Ez a része volt a legjobb a dologban.

19723. Mókicaaaa
2010. jan. 13. 19:29
Sajna eddig már a hőemelkedésnél járunk, remélem nem lesz nagyon lázas....
19722. vuck
2010. jan. 13. 14:04

sziasztok, csak gyorsan benézek, mindenkinek utánaolvasok, ígérem. meggyógyultunk, minden a régi, ismét sarazunk és botozunk, ahogy kell. hétfőn 18 hós...remélem mindenki jól van.

a jeleket köszönöm, végre meg tudtam nézni mi az :-)))

19721. Mókicaaaa
2010. jan. 12. 20:03

Szijjasztok!

Szofi örülök, hogy újra itt vagy, javulj meg 2010-ben, jó? :-DDDDDDDDD

Sokat emlegettelek...

Pici gondoltam ma Rátok a vizsgálat miatt!

Holnap megyünk a 18 hósra, de remélem nem lesz gond...

19720. szofi28
2010. jan. 12. 08:42

Sziasztok, előszöris BÚÉK Mindenkinek.

Sajnálom, a Karácsony és az Újév nálunk kicsit zűrösre sikeredett, így nem igazán tudtam jönni. Szerencsére mára már mindannyian jól vagyunk.

Kis időre van szükségem, hogy visszaolvassak, kivel, mi van, aztán remélem sikerül visszacsöppennem a fórum életébe.

2010-ben igyekszem megjavulni.:)

Szép napot Nektek!

19719. Pici04 (válaszként erre: 19712. - Mókicaaaa)
2010. jan. 10. 11:37

Szia Moki!


Latom micsoda terveid vannak.Ne izgulj!A pasiknal mi sem vagyunk kevesebbek,söt ha kell többre vagyunk kepesek.;DDD

Olvastam,hogy Gergöke megint lazas volt.Remelem most mar jobb idök jönnek.;)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook