Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 júliusára babát várók fórum

2008 júliusára babát várók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
19688. Pici04 (válaszként erre: 19685. - Timihugi)
2009. dec. 29. 23:39

Szio!

Köszönjük szepen a dicseretet es a jokivansagot is.

Igazsag szerint par hete idönkent takonypoc Marcus az utobbi idöben.

Utolag persze kiderült,hogy az apja ugy jart hozzank,hogy 3 antibiotikumkurat kapott november vege ota.Mindig azt mondta,hogy az orvosok mondtak,hogy nem fertöz.

Most mar kesö.Mindegy.

A doki mondta,hogy vszinü az apja ragasztotta ra.

Szerencsere mar jobban van,de idaig csak nyühi volt szinte,ma mar jelentösebb javulas erezhetö.

A doki is pozitiv dolgokat mondott szerencsere.

19687. vuck
2009. dec. 29. 22:38

sziasztok. úgy látszik, hogy a betegség sokakat elkapott itt az ünnepek alatt. boldi is második napja lázas, állítólag valami vírusos torokgyulladás-járvány van errefelé, tömve volt a rendelő, a szülők legalább annyira voltak "egészségesek".

jobbulást kívánunk minden betegnek!

teszek fel egy-két képet a nagyfiúról, mert már régen frissítettem.

Pici, azért tudsz pihenni?

19686. timihugi (válaszként erre: 19685. - Timihugi)
2009. dec. 29. 14:56
Hol kaphatott Marcus tüdőgyulladást? Esetleg influenza szövődmény? Most ezen járatom az agyamat. SokpusziNektek!:-)
19685. timihugi
2009. dec. 29. 14:54
Szió! Ez eléggé komolyan hangzik, mielőbbi gyógyulást a nagyfiú Marcusnak! A fotóitok csuda jók lettek, alig ismerek Rád!:-) Nagyon csinike vagy! És Marcus...igazi nagylegény már!
19684. Pici04
2009. dec. 29. 13:49

Sziasztok!


Sajnos tüdögyulladassal küzdünk.Mar azert kicsit jobban van Marcus,de meg nem gyogyult meg.Ma megyünk dokihoz megint.

Remelem Mindenki rendben van es most csak javaban pihizik.:)

19683. Mókicaaaa (válaszként erre: 19682. - Timihugi)
2009. dec. 28. 21:40
Puszi nektek!!!!!
19682. timihugi
2009. dec. 28. 21:34

Akkor ügyi voltál:-)!

Remélem Kukkancsnak csak ennyi volt. Bár, nem túl megnyugtató, ha nem tudjátok az okát. De kicsiknél ilyen még előfordul, szokták mondani.

Most jóéjt kívánok, mer' vár Apa:-).

Szijaa!!!

19681. Mókicaaaa (válaszként erre: 19679. - Timihugi)
2009. dec. 28. 21:31
jaja, jókat ettünk, nehéz így diétázni, de szerencsére ha nem is fogytam tartottam a súlyomat most...
19680. Mókicaaaa (válaszként erre: 19679. - Timihugi)
2009. dec. 28. 21:31

Szió!!!

Elmúlt, úgyhogy nem a 3 napos, mert csak egy éjszaka volt kemény....amúgy nem bánom, csak nem tudjuk az okát...:-(

19679. timihugi (válaszként erre: 19678. - Mókicaaaa)
2009. dec. 28. 21:12

Szia Móki! Akkor elmúlt a láz? Remélem semmi komoly. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

Sikerült a főzőcskézés is? Biztos volt segítséged:-).

19678. Mókicaaaa
2009. dec. 28. 20:39

Szijjasztok!

Remélem mindenkinél jól teltek az ünnepek, mi szuperül éreztük magunkat!

Most sajna Gergőkém beteg..nem tudjuk mi okozta a magas lázat, az biztos nem amit a dokinéni mondott, egyenlőre talány!

19677. martone
2009. dec. 26. 07:58

Sziasztok!

Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt és egy még szebb és boldogabb új Évet kivánok!

Mi 24-én otthon+apósomnál+Dédinél voltunk. Aztán 25-én apu jött értünk és elhozott Fűzfőre. Apa pedig majd ma jön utánunk, mert ő tegnap szolgálatban volt. Úgyhogy most őt várjuk majd!

Aztán holnap megyünk haza.

Mindenkinek mozgalamas és mosolygós, szeretettel teli perceket kivánok a picurok nevében is!

Puszil mindenkit Bendi és Csengi is!

19676. timihugi
2009. dec. 25. 18:59

Sziasztok! Mindenkinek olyan boldog karácsonyt kívánunk, amilyent elképzelt!

Mi tegnap délelőtt anyuméknál voltunk, az egész család együtt volt:-). Délután pedig jöttünk Ktarcsára, és itt is teljes a család létszáma. Számomra nincs ennél nagyobb boldogság...persze mindenek előtt az én pasijaim¸;-). Ez a második tökéletes karácsonyunk...

Ennél tökéletesebb már csak akkor lesz, ha a mi kis családunk is teljes létszámú lesz. Talán 2011-ben?? :-)

19675. csillu77 (válaszként erre: 19674. - Vuck)
2009. dec. 25. 07:40

Mi is békés, boldog ünnepet kívánunk mindenkinek!


A tegnapi este nagyon jól sikerült, a gyerekek nagyon örültek az ajándékoknak, Ági is egy órán át elszöszmötölt a babáival (vasárnap kapott még egyet), hagyta a nagyokat legozni... :-) Ma megyünk a szüleimhez, nagymamámhoz, holnap a párom szüleihez. Itt ömlik az eső, viharos szél van és 15 fok, nem semmi.

19674. vuck
2009. dec. 24. 13:50
a család és a magam nevében kívánok mindenkinek áldott, békés ünnepet!
19673. bumbu23
2009. dec. 24. 12:46

Sziasztok!


En is nagyon boldog karacsonyt kivanok mindenkinek!

Sok puszi:Betti+David

19672. Pici04
2009. dec. 24. 10:46

Lanyok!

Mindenkinek aldott,bekes Karacsonyt kivanunk!

Pici,Marcus es Pöttömke

19671. mamijuli
2009. dec. 22. 16:04

SZiasztok, remélem egészségben vagytok és van erőtök a nagy készülődésre. MA még tanulok, holnap aztán készülődés és irány Szlovénia. Hej, alig várom. Anitám már rajzolja az ajándékait, midnenki kap tőle egy szép képet, a Maja is segít, bár ő mindenkinek hóesést meg szelet rajzol:S Nálunk kb 3o cm-es hó volt, de ma a legnagyobb része elolvadt. Az udvarban apa készített egy nagy hórakást és fúrt bele alagutat, nagyon élvezték a lányok. Szánkáztunk, ismét tele a ház gyerekekkel, jönnek Anita barátai, két szomszédgyerek, egy kislány és egy kisfiú, hét évesek. AZ egész nyári szünidőt együtt töltötték. Most, hogy nincs suli, ismét együtt a csapat, csak győzzem őket energiával. Tegnap sütöttem nekik egy nagy adag pogácsát, meg főztem finom paprikást. Olyan aranyosak voltak, kint játszottak sokáig a hóban, utána pedig ebédeltek, jó sokat. Ezután mentek tovább a szomszédba játszani, meg kalácsot enni, mert a kislány anyukája valami finomságot ígért nekik.

enm leszek itthon az ünnepek alatt, ezért mindenkinek boldog karácsonyt kívánok.

19670. bumbu23
2009. dec. 20. 23:14

Sziasztok!!!


Pici:Marcusod nagyon ugyes kisfiu.Ilyen ugyesen nyujtani a tesztat.Komolyan mintha nem is masfel eves lenne.Nagyon edi :)Itt tegnap is havazott, szepen betakart mindent.Ferjem is lassan itt lesz.Marcsak egy het holnaphoz.



Lilli:itt is haspnlo a helyzet.Dec. elejen mar diszitik a fakat.En viszont kivarom a 24-et.Nekunk mufank lesz iden.Jobban kedvelem az elo fat de a tulevelek miatt inkabb ez lesz.


Nelly:en iden nem csinalok nagytakaritast.:-)Azzal vigasztalom magam, hogy nincs annyira nagy kosz.Probalom egesz evben azert tartani a szintet.Valahogy iden nem vagyok a takaritos hangulatban.

19669. annelly
2009. dec. 20. 20:47

Sziasztok!

látom mindenhol javában zajlik a készülődés, én is ezerrel takarítok, meg tervezgetek, a vásárlás felével már megvagyok, holnap megyünk Zsófival az ikeába, és utánna kedden még egyedül megyek be a városba megvenni ami hiányzik. Azt az egyet utálom csak a nagytakarításban, hogy óriási kupival jár, ezt nehezen bírja a szemem:)

19668. Pici04
2009. dec. 20. 18:15

Sziasztok!

Nalunk ho meg mindig nincsen,csak hideg.

Tegnap mezeskalacsot sütöttünk.Marcus a nyers tesztat is ette,meg ma a kesz sütit is.

Nem lett rossz.

Ö nyujtotta a tesztat egyedül,a szaggatas annyira nem tetszett Neki,mert Ö annak vette,hogy "tönkretesszük" a tesztat.

Mindig leszedte a a tepsiröl a sütiket es vitte vissza nyujtani öket.

Hiaba,rend a lelke mindennek!:D

19667. Lili13
2009. dec. 19. 05:21

Sziasztok, jo utat es szep karacsonyt az utazoknak, ha meg nem keso!

Nalunk jo 10 napja van ho, szinte minden nap esik, mult heten mar -15 is volt, most 4-5 centis ho van es -6 korul, tobb ho lesz meg karacsonyig. Itt a 25.-e es a 26-a az unnep, en szabit vettem 24-ere, hogy kiscsaladilag is karacsonyozzunk.. a fat holnap megy kivagni apa-fia csapat egy farmra es egyutt diszitjuk. Ez a resze sajnos nem marad meg hagyomanyosnak, mert itt mar december elsejen feldiszitik a (foleg mu-) fakat. Nalam a vasarlas meg csak agyban tortenik, a csomagolashoz mar megvettem egy ket dolgot es festeket, amivel kepeslapokat alkotunk majd. Mezeskalacs es sos suti van tervben... meglatjuk mi lesz belole, mert teljes munkaido mellett hulla vagyok hetvegere (csemete mostanaban 10 korul megy aludni, utana jon ahazimunka..)

Na, de nem panaszkodom, kaptam eleg szep fizuemelest es egy kis karacsonyi bonuszt is (szidjak is itt a bankosokat a bonuszok miatt rendesen - igaz mi messze vagyunk a vezetosgi millioktol).

Remelem lesz egy kis feherseg is nektek karacsonyra, vagy legalabb meg az iden!

19666. Pici04 (válaszként erre: 19665. - Bumbu23)
2009. dec. 18. 23:01

Szio Bumbu!


Vannak am normalis es rendes Bernadettek is.;D

Aaaaa,amugy csak a ferjemet piszkaltam am vele.

Van mar elkepzelesem Pöttömke nevet illetöleg,de meg van idöm.

Szeretnek neki kettös nevet adni.

19665. bumbu23
2009. dec. 18. 22:27
Pici:most olvastam a naplodat.Kezdetem orulni mikor lattam Bernadettnek akarod hivni Pottomket.Deaztan olvastam, hogy ki utan..na az mar annyira nem jo...
19664. Pici04
2009. dec. 18. 22:21

Lili!

Adrian tenyleg mosogat?Marcus azt hiszem inkabb fürdene a vizben...

Bumbu!

Fura,hogy Nalatok ho van,nalunk eppen semmi sem maradt meg.:(

Timi!

Berci eleg sokaig "birta" igazi baleset nelkül.Remelema hetvegetek jo lesz a Mamaeknal.En azert pihentem ,amig Anyum itt volt.Sokat segitett,kenyztetett.:)

Csillu!

Teged mindig csodallak,hogy ilyen jol tudod a kis Csaladodat terelgetni,ennyi mindent csinalni.

Anyum ma utazott haza,mult het csütörtökön jött.

Szofi!

Apanak gratulalok,jo,hogy ujra együtt vagytok.

Moki!

Neked termeszetesen jo utat kivanok es vegre pozitiv fordulatokat.

Julimami!

Kitartast a szakdolgozatodhoz es azert jo keszülödest karacsonyra!

19663. bumbu23
2009. dec. 18. 22:14

Sziasztok!!!


Orulok,ma azert volt forgalom.Ma volt az elso melonapom.Agyilag zokni vagyok.De Daviodemmel is akartam egy kis idot tolteni.Este 7 utan ertem haza.Igy a negyednyolcas furdetest kitoltuk.Olyan ari volt ugy orult nekem.De a sogorom fantasztikusan bant vele.Meghagyta az osszes csomagolasta kajakrol, hogy megmutassa mit egyen.Profimodon peluscserelt stb.Szunetembol felhivtam oket akkor hallottam David a hatterbol kacaraszott.Apa most telozott 28-ra kapott jegyet.Amszterdamba atszall es 29-re lesz itt.Nekem meg pont 30-an lesz a szulinapom igy vihet szepen valahova kiengesztelni a kethonapos csuszasaert.;)Na jo csak viccelek.Itt ma is havazott.Tiszta jegesek az utak es van vagy 15 cm a ho.


Moki:megegyszer jo utat.

Timi;jo sulizast.Majd azert gyere meg kari elott meg.


Csillu:persze a ferjem is unnepli a karacsonyt.Jo is lehet ilyen nagy csaladdal az unneples.

19662. Pici04
2009. dec. 18. 22:12

Sziasztok!

Elveszett baranykak ujra itt vannak.;)

Mi is keszülünk az ünnepekre,szepen diszitgettünk Marcussal,kepeslapokat,apro meglepeteseket csinaltunk,holnap meg sütögetünk.Majd meglatjuk mi sül ki belöle.:D

Anyukam ma ment haza.hamar elrepült az 1 het.

Nem baj,jövöre jön ujra.

Tegnap voltam a dokimnal es Pöttömke tovabbra is Kislany,kukac nelkül.

Olyan fura,eltelt 20 het.Sokmindenen atmentünk es megis szep es csodalatos idöszak az eletemben.

19661. csillu77 (válaszként erre: 19660. - Mókicaaaa)
2009. dec. 18. 20:55

Móóóki, jó utat, jó pihenést kívánunk!


Szofi, gratulálunk mindhármatoknak a diplomához! Julimami, kitartás! Mikorra kell elkészülnöd?


Bumbu, sajnálom, hogy így alakult. Majd bepótoljátok később, remélem. A párod ünnepli egyébként a karácsonyt?


Pici, meddig marad édesanyád? Vigyázz mindhármatokra!


Mi még mindig ok, kicsit taknyosodunk is, frankó, pont lebetegszik a család karácsonyra. De túl vagyunk a héten, megvolt minden ünnepség, aranyosak voltak a gyerekek. Most már csak a vasárnapi családi előkarácsonyra kell sütnöm-főznöm, na meg varrnom, szaloncukrot csomagolnom, különben minden kész.


Érdekes, én pont fordítva vagyok az ünnepekkel. Imádok készülődni a gyerekekkel, tervezgetni, pepecselni, de magát az ünneplést ki nem állhatom. 2 napig folyamatosan megyünk majd nagyszülőktől dédikig, mindenhol kapnak a gyerekek egy-egy kazal cuccot, a második nap végére totál hulla lesz már mindenki. Persze mindenki az ajándékozással szeretne kezdeni, mert izgul, mit szólnak majd a csemeték, mi meg apával ki leszünk akadva ezen... Jobban szeretem a szentestét, csendben, csak mi öten. Imádom a nagycsaládom, de azért az ünnepek elég strapásak a tágabb családdal.

19660. Mókicaaaa
2009. dec. 18. 20:25

Szijjasztok Drágaságaim!


Örülök, hogy előkerült mindenki, tessék sok-sok oldalt teleírni, hogy legyen mit majd visszaolvasnom...Szofi örülök, hogy Apa újra otthon!

Timcsikém várunk titeket szeretettel!!!

Bumbu kitartást, nemsoká Apa nálatok is otthon lesz!

Picikém, ti is érezzétek jól magatokat a nagyfiúval és a kiscsajjal!

Nellykém merre vagy?

a másik Kismamink is remélem jól van!

Lili te még dolgozol?

Csillu, Julimami puszilom a család apraja-nagyját...

Egy hétre utazunk, amint hazaértünk, jelentkezem...

Midenkinek szeretetben gazdag , békés Karácsonyt kívánunk!

Gergőke és Móki

19659. szofi28
2009. dec. 18. 14:37

Sziasztok, igen, Timcsi, végre vége mindennek, és újra teljes a Kiscsaládunk.:) Annyira jó így!


Mi is készülünk a karácsonyra, ma délelőtt is vásárolni voltam, ha számításaim nem csalnak, végre megvan az összes ajándék.:)

Pedig jó lett volna ha marad a hó Karácsonyig.. Már csak azért is, mert Laura Anyósoméktól szánkót kap és jó lett volna kipróbálni!:(


Mókica, jó csomagolást nektek, Timcsi, jó okosodást az oskolában és persze tartalmas hétvégét!


Sajna nálunk csak rövid lesz a hétvége, Apának holnap is munkanap!:(

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook