Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 júliusára babát várók fórum

2008 júliusára babát várók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
19448. 748a4bb9c0
2009. nov. 8. 10:53
Jajj, Móki, Timcsi vok, csak nem az én gépemről:-)!
19447. 748a4bb9c0 (válaszként erre: 19444. - Mókicaaaa)
2009. nov. 8. 10:51

Móki, van otthon first-öd? Azzal öblögess (higítva 2 rész vízzel) belsőleg, esetleg még plusz zöld krém külsőleg. Nagyon hamar hat, főleg a fájdalomra és viszketésre! Kemény gombaölők.

Nagyon sajnálom, remélem hamarosan jobban leszel!

Köszi, Berci teljesen jól van szerencsére, remélem ma mán nem lesz láz délután. Érdekes, mindig csak du. 2 körül jött.

Csaba is úgy tűnik, meggyógyult, még kicsit köhécsel, de ez már csak az utóhatás.

19446. Mókicaaaa
2009. nov. 7. 21:58

Timcsi!

Remélem Bercinek nem lesz semmi komolyabb!

19445. Mókicaaaa
2009. nov. 7. 21:55

Nellykém tényleg csudajó formád lehet most ennyi kilóval...igen.. kérünk képet! :-)

A szopi elhagyása után kezdtek lemenni a kilók? mert ezt már mástól is hallottam...vagy milyen tornára gyúrsz?

Nekem is nagyon kéne.. mondjuk az is igaz,hogy akkor nem kéne ennyi palacsintát enni...:-(

19444. Mókicaaaa
2009. nov. 7. 21:53

Szijjasztok!

Hát annyira kifog rajtam ez a nyvalya, hogy éjjel nem tudtam aludni, reggel mentem a patikába könyörögni recept nélkül bogyót, hgy nekem be kell vennem , mert meghalok úgy fáj...még nem sok javulást érzek, kezdek parázni, hogy én már örökké így maradok...

Apa gonoszkodik, rám néz és elkezdi mondani, hogy gombapörkölt...hát én nem annyira nevetgélek rajta...

19443. timihugi (válaszként erre: 19439. - Annelly)
2009. nov. 7. 19:21

Nelly, 55 kiló??? Az klassz! Gratulálok, biztos most nagyon jó formában vagy!:-) Lehet képet kérni? Olyan before-after...tudod! Van még más titkod is Zsófin kívül? Mert azért ez nem kis teljesítmény, ha jól sejtem, Te nem 60 kilóról indultál. Az 55 kg most nekem is "álomsúly". Még 3-4 kg választ el tőle, ezért már dolgoznom kell. De meglesz, elhatároztam, Még karácsonyig. Kicsit irigykedek most...de csak jóindulatúlag;-).

De azért gyere többet, hiányzol a fórumról!

19442. timihugi (válaszként erre: 19436. - Lili13)
2009. nov. 7. 19:15

Lili, nálatok már ennyi áldozata van az új influenzának? Bár a nagy számok törvénye szerint érthető is. A fiatalok egészségesek voltak? Vagy betegeskedtek, mint azok, akik itthon haltak meg?

Ja! Jelet pedig annak a személynek az adatlapjáról tudsz küldeni, akinek azt szánod. Pl..ha nekem szeretnél küldeni (jó pléda, mi?:-D), akkor katt az én reglapomra, és ott, a vége felé meglátod a választékot. Csak arra a jelre kell kattintanod, amelyiket küldeni akarod, és már el is ment. Ennyi:-). Először én is kerestem a sajátomon, hogy a csudába küldjek másoknak. Aztán rájöttem:-).

19441. timihugi (válaszként erre: 19435. - Mókicaaaa)
2009. nov. 7. 19:10

Mókikám! Neked is gyógyulást odalenn! Egyszer még huszonéves koromban én is kaptam egy klassz kis gyulladást vmi gyógyszertől. Hát...nagyon fájdalmas élmény volt! Azóta szerencsére nem szedtem antibiotikumot.

Beri tegnap délután (alvás után) kicsit lázas lett, 38,4. A 15 hós hatása. Egy kúp szépen levitte. Este adtam a biztonság kedvéért lefekvés előtt is. Aztán ma délutáni semmi, de alvás után ugyanúgy, mint tegnap, megint 38,4 lett a hője. Kúp működött. Remélem holnap már nem lesz semmi, és nem tart még napokig. Szerencsére ekkora láznál még teljesen jókedvű és nem tűnik fáradékonynak. Hihetetlen, hogy bírják.

19440. timihugi (válaszként erre: 19433. - Csillu77)
2009. nov. 7. 19:06

Csillu, úszás nem segítene a nagylányodnak? Vagy az már nem elégséges, gyógytorna kell? Remélem hamar javulás következik be.

Az oviban meg ha csak "rosszalkodásról" v. szófogadatlanságról van szó, akkor az nem olyan nagy tragédia. Remélem nem komolyabbról van szó. Mindenesetre szorítok!

Meg még autó is...ehhh...nem irigyellek!

Azokat pedig, akik oltatnak, megértem. Mindenkinek más elképzelése van erről a dologról.


Még az előző hsz-emben elfelejtettem írni, hogy azt nem értem, újjabban azzal riogatnak, hogy a jó immunrendszerű embereket veszélyeztetheti az influenza. Ez meg hogy a csudába lehet, hisz pont az immunrendszer jelenti a védekezőképességet, ezt mindenki tudja. Ez nekem nonszensz...

Nah, ezt nem személyesen neked szántam Csillu:-).

19439. annelly
2009. nov. 7. 12:00

Sziasztok!

Jelentem élek még, olvasom is rendszeresen, de írni már nincs időm, ugyanis ha Zsófi meglátja hogy gép előtt ülök, egyből süsüt kell hallgatni és nézni, ha meg verem a billentyűzetet ő is feljogosítva érzi magát. Sokszor nem vagyok itthon sem, próbálom ráncba szedni az életem.

Betegség eddig sikeresen elkerült bennünket, épp valami orrfújást nem számítva. Hangulat nagyon jó, de mostanában van egy olyan érzésem, hogy a gyerek túlpörgi magát. Talán ennek is tudható be, hogy most már egészen formában vagyok, igaz nem méredzkedtem, de szerintem 55 kiló körül lehetek. Hasamon most pettyet lóg a bőr, ha ezt sikerülne megfeszesíteni egész elégedett lennék. A mellemet viszont tragikusan érintette a fogyás, de azt legalább nem látja mindenki, a szivacsos melcsi meg takar. Nagyon érdekes, múltkor fürödni készültem délután és Zsófi meglátott meztelenül, ránézett a cicire és mondta, hogy hammm... nem hittem volna, hogy emlékszik. Aztán még puszit is adott rá, de ennyi, abszolút nem hiányozhat neki, csupán örült magának, hogy felfedezte van múltja:)

19438. Lili13 (válaszként erre: 19436. - Lili13)
2009. nov. 7. 06:50
kellett
19437. Lili13
2009. nov. 7. 06:49
koszonom a jeleket, meg ki kell talalnom, hogyan mukodik, hogy en is kuldjek
19436. Lili13
2009. nov. 7. 06:49

Mi ma beadattuk az oltast, igaz hetekig gondolkodtunk es ma volt az utolso alkalom, most problema van az ellatassal (nalunk most nem az orvos olt, hanem kampanyszeruen csinaljak, el kellet menni, szerencsere csak felora sorbanallas volt...) Itt is van hiszteria, mert nincs eleg dozis, tobb tizen es huszoneves halt meg az elmult hetekben - a virus miatt, nem az oltas miatt. En altalaban beoltatom magam a szezonalis influenza ellen (igaz terhesen es tavaly nem tettem).

Gyogyuljatok, szerencsere mi meg megusztuk eddig, igaz nyomom a c vitamint a csaladnak.

19435. Mókicaaaa
2009. nov. 6. 19:50

Nekünk is vége lehetne már.. nekem ma reggelre kijött az antibiotikumtól a lennti nyavalyám, remélem a hüvelykúp rendbe hoz...Nekem rögtön felborítja a háztartásomat, mindig adtak arra is tabit, de most elfelejtkeztem róla, hiába 3 éve nem szedtem antibiotikumot...

Apa is még iszonyúan köhög, Gergőnek is minden nap 100 x szívni kell a nóziját...jó lenne már meggyógyulni...

19434. Mókicaaaa
2009. nov. 6. 19:47
Hát Csillu tényleg egyszerre jön a baj, remélem hamar túllesztek rajta!!!
19433. csillu77 (válaszként erre: 19430. - Timihugi)
2009. nov. 6. 18:11

Köszi timcsi, jobbulást Bercinek és Csabának!


Sajnos a gondjaim nagyja a gyerekekkel kapcsolatos, van benne betegség is, bár nem akut a dolog szerencsére. A nagylányomnak a héten végre megállapították, hogy milyen fokú gerincferdülése van, napi 20 perc gyógytornát rendelt az orvos, ma sikerült felhajtanom egy gyógytornászt, aki tud fogadni a jövő héten, de csak olyan időpontban, amikor apa nem tud segíteni... Lacival gondok vannak az oviban, de nem tudjuk, mennyi hanta és mennyi igaz, mindenesetre töröm rajta a fejem napok óta. Ez így az alap, sok apróság mellett, kedden a szomszédok összehozták, hogy meghúztam a kocsinkat, mert nem tudtam rendesen kiállni a kapun, szóval kicsit sok a jóból már.


Nálunk Annát a gyerekorvos szerint mindenképp kell oltani, így Lacinak is kérek, Áginak nem merek. Itt már szabályos hisztéria van, sorállás a rendelőben, egyebek.


Sebaj, jön a hétvége, bár holnap kertészkedni megyünk társadalmi munkában, este apukám születésnapját ünnepeljük, remélem vasárnap lesz egy kis közös pihenés is.

19432. timihugi (válaszként erre: 19421. - Mókicaaaa)
2009. nov. 6. 10:06

Csaba úgy tűnik, javulgat, hat az antibiotikum.

Mi meg most vagyunk az oltás utáni 9. napon. Berci mára köhögős lett kicsit, meg folyik a nózija,. Nem vészes, de felhívtam a gyerekorvost, hogy lehet-e az oltás utóhatása? Azt mondta, nagy a valószínűsége. Láza nincs szerencsére. Figyelgessem, és ha pár nap alatt nem múlik, hétfőn vigyem el. Én is nagyon remélem, hogy ennyivel megússzuk, és csak az oltás miatt van. Kalciumot adhatok neki.

19431. timihugi (válaszként erre: 19418. - Bumbu23)
2009. nov. 6. 10:01
Jajj...Bumbu...ezt olyan szívhasogató volt:-(. Látszik, hogy David mennyire ragaszkodik az Apjához (is). Nem kevés az 1 hónap, de talán most jól jön az "öcsi", aki valamelyest pótolja a férjed hiányát.
19430. timihugi (válaszként erre: 19426. - Csillu77)
2009. nov. 6. 09:58
Csillu! Fő az egészség, a másik problémák pedig, ahogy mondod, előbb-utóbb meg fognak oldódni. Kívánom, hogy így legyen!
19429. timihugi
2009. nov. 6. 09:57

Sziasztok! Köszi a válaszokat. És ha már há1en1...Móki, az írásod is ismét megerősített a nem-ben. De tényleg, a legnagyobb gáz, hogy az orvosok körében sincs ezzel kapcsolatosan egyetértés. Akkor mégis egy laikus hogy döntsön, hogy jó legyen??

Egyébként épp ma mondták a hírekben, hogy az 14 éves kisfiú sem ebbe halt bele. Igaz, tüdőgyulladásba, ami lehet a szövődménye a h1n1-nek..de azt is hozzátették már, hogy ez a kisfiú súlyosan aszthmás volt, meg még mittomén. szóval nem egészséges gyerekről beszélünk.


A másik...újabban azt hangoztatják, hogy az egészséges emberek vannak kitéve a legnagyobb veszélynek, mert ők az erősebb immunrendszer miatt hevesebben reagálnak. Most legyen okos az ember! Az oltásról csupa rosszat hallasz, viszont a betegség is elég gáz, ha egyáltalán igaz ez az egész és nem egy nagy médiacirkusz. Bár elgondolkoztam azon is, hogy lehet, be kellene adatni, de igazából az is csak 80%-ban véd.

Tényleg már sok ez a pánik keltés.

Nekem eddig 3 orvos is a nem-et javasolta (egy gyerekorvos, egy heamatológus, és egy általános orvos)...számomra ők eléggé hiteles emberek.


Nekem röviden ezek a gondolataim az új vírussal kapcsolatosan.

Köszönöm, hogy meghallgattatok;-)!

19428. Mókicaaaa
2009. nov. 5. 19:58
Nellykém miújság veled? nagyon eltűntél....
19427. Mókicaaaa (válaszként erre: 19425. - Mamijuli)
2009. nov. 5. 19:57
nem csak sajna betegeskedünk..:-(((
19426. csillu77 (válaszként erre: 19425. - Mamijuli)
2009. nov. 5. 15:36

Csak a te kedvedért! :-)))


Nagyon nincs hangulatom fórumozni, tele vagyok per pillanat megoldhatatlannak tűnő problémákkal. Persze tudom, hogy majd túljutunk ezeken is, csak már tele van a hócipőm és nagyon fáj a fejem...

Szerencsére egészségileg jól vagyunk, mi oltatjuk a nagyokat, de még fogalmam sincs hol, hogyan, mikor.


Szép napot mindenkinek!

19425. mamijuli
2009. nov. 5. 12:56

Szóval, látom ám én...összeesküdtetek ellenem, hogy amikor van netem, meg időm a gép elé ülni, ti nem írtok. RÁjöttem ám, igen, tehát nem ér a játék...ÍRHATTOK...

:)

19424. mamijuli (válaszként erre: 19422. - Szofi28)
2009. nov. 4. 21:57
Én is inkább a nem felé hajlok, csak mások véleményét is akarom hallani. Nem akarom elhamarkodni a döntést.
19423. Mókicaaaa
2009. nov. 4. 19:52
A naplómban egy kis érdekesség oltás ügyben...
19422. szofi28
2009. nov. 4. 17:02

Én is inkább a NEM felé hajlok oltás-ügyben, annyira bizonytalan, és a higanyról már én is hallottam.


Móki, cukik a harisnyás képek, és nem kell aggódni, azért van ott pocak, rendesen!:)))


Pici, ez tényleg durva, az ember már nem lehet elég óvatos, olyan hamar megvan a baj! Reméljük Marcus megúszta ennyivel! Laura ilyeneket nem csinál (még!) de folyton valahonnan leesik, ennek ellenére még semmi komoly baleset nem történt (kop-kop)!


Mindenesetre vigyázzatok a Gyerkőcökre és magatokra is!

19421. Mókicaaaa
2009. nov. 4. 16:38

Szijjasztok!

Köszönjük szépen a sok ránkgondolást, talán mostmár túlleszünk ezen a nyavalyán...

Hát Lányok nem irigyellek titeket, apa hiány ügyben! Nem semmi lehet, bár úgy néz ki nekünk is lesz majd tavasztól 2-3 hetes időszak, Apa ha megy külföldre melózni...

Vitamin? Én a Cebion szirupot adom neki, elvileg sokan dícsérik...

H1N1... én csak rosszat hallottam...konkrétan most mikor voltam orvosnál, akkor a dokim ott mesélte az egyik nőnek, hogy 2 remegő páciense is van, akivel még nem tudni mi lesz, és nem is tudtam, hogy ebben is van higany.. nah szóval remélem mindenkit meggyőztem...

Juli örülök, hogy ti is meggyógyultatok...

Timcsikém Apa javulgat?

Pici!

Most olvastam a naplód, hát nem semmi mik történnek, már nincs nyugtunk...

Gyere sűrűbben, ha tudsz!Remélem Pöttömke jól van!!!

19420. szofi28 (válaszként erre: 19419. - Szofi28)
2009. nov. 4. 16:22
Mármint a védőoltást...
19419. szofi28 (válaszként erre: 19417. - Mamijuli)
2009. nov. 4. 16:22
Jaj, a H1N1-el én is nagy bajban vagyok. Még eü. dolgozó létem ellenére is képtelen vagyok dönteni... Valamelyikőtök nem hallott valami okosat, meggyőzőt pro vagy kontra? Nálunk pl a gyermekorvos totál ellenzi...
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook