Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 20 hónapos kisfiam nem bírja elviselni a kezén a kesztyűket.:( Mit csináljak? fórum

20 hónapos kisfiam nem bírja elviselni a kezén a kesztyűket.:( Mit csináljak? (tudásbázis kérdés)


18. moonlight13 (válaszként erre: 13. - 864c5534c9)
2010. dec. 18. 09:03

15 évesen mindeki eltüntette a sapkáját! :) Olyan ciki volt a fiúk előtt! :)

Most már nem nagyon izgat a dolgot, csak ne fázzon a fejem! :) Felveszem az idióta kapucnit is!

Egyébként a kesztyűre visszatérve: én is utálom! De azért ha már megfagy a kezem, felveszem. A kezem teljesen ki van repedezve a hidegtől, alig győzöm bekenni!

17. gabima
2010. dec. 7. 10:15
lehet, hogy az anyagát nem szereti, csak még nem tudja elmondani. Az én fiam 13 éves, de minden ruháját Úgy kell megvennem, hogy előbb megfogja az anyagát, és eldönti, hogy jó lesz-e.
16. Mari20
2010. dec. 3. 12:11

szia

vidd magaddal a kesztyüjét, mond meg ha fázik a kezed szólj....


húzd rá a kabát újját a kezére....


mutasd meg hogy neked is van... mosolyogj nevess, játsz.... legyél partner....

15. homern
2010. dec. 3. 08:52
Nálunk sem könnyű ráadni a kesztyűt.Egyedül azt tűri meg magán,aminek 1 ujja sincs,csak egy nagy egyterű anyag.Abban szabadabban mozog a keze,még fogni is tud vele.
2010. dec. 3. 08:05

Nálunk fordított volt a helyzet, a kesztyűkön nagy szívminták vannak, azokat szívesen elnézegette/ti, viszont a csizmát nagyon nehezen tudtam ráadni. Amikor leraktam a földre visított, hogy nem és nem. 3 nap próbálkozás után benne hagytam, persze megint visított, DE aztán tett pár lépést visítva és ma már elképzelhetetlen, hogy csizma nélkül menjünk ki. Hozza, hogy azt kell ráadni.

Előbb utóbb remélem rájön a kisfiad, hogy kesztyűben melegebb van, mint kint!

13. 864c5534c9 (válaszként erre: 10. - Sünöcske)
2010. dec. 3. 07:56

Próbálkoztam többször, hogy a kabátja ujjába visszahúzza a kezét, de onnan is rögtön kidugta, s vágott egy olyan fejet hozzá, hogy csak röhögtem rajta...


Én 15 évesen a sapkákat utáltam. Kiléptem az ajtón, s már vettem is le..;D

12. mimmo33 (válaszként erre: 4. - 864c5534c9)
2010. dec. 3. 07:55

Olyan hideg nem lesz, hogy lefagyjon az ujja;), meg te sem fogod akkor kivinni;)

Erőltetni nem fogod tudni.Nálunk a kicsi elviseli, mert még nem tudja levenni.

A nagy tiltakozik, hogy neki nem kell mert nem fázik a keze...aztán jön, hogy adjam oda a kesztyűt.

11. 190124133c (válaszként erre: 7. - Jozsi.38)
2010. dec. 3. 07:51
Pontosan erre gondoltam én is.Nálunk is így történt☺
2010. dec. 3. 07:47
Az én nagy fiam se komálta kicsiként a kesztyűt, sem az egy ujjast sem semmilyent. Megtanulta behúzni a kezét a kabátba, zsebre dugni. (minden évben vettem a szekrénynek kesztyűt)Ha meg meg kellett fognom akkor behúztam az én kabátujjamba a kezét. Most már 15 évesen, ha nagyon muszáj parancsra felveszi, bár szerintem ha ajtón kívül van leveszi. Hógolyózni pedig imád, max. csak kevesebb gombóccal.:) Korcsolyához + síeléshez kötelezően felveszi, mert anélkül tudja nem engedem! Sün
9. 864c5534c9 (válaszként erre: 7. - Jozsi.38)
2010. dec. 3. 07:41

Igen, ez lesz a legjobb.

Játszon a hóval, s majd rájön, hogy kesztyűvel jobb...:D

8. 864c5534c9 (válaszként erre: 6. - Dorka79)
2010. dec. 3. 07:40

Hát, még nem próbáltuk..


Azért remélem, mire a nagy hidegek jönnek, azért rájön, hogy jobb neki kesztyűvel...;)

2010. dec. 3. 07:39
majd ha fázik a keze kérni fogja. a hóval játszott így egyszer a nagyobb kb. ennyi idősen sírt, hogy fázik a keze, megmelegítettem a kezét és többé nem volt kifogása a kesztyű ellen
2010. dec. 3. 07:35
Az én kislányom 22hónapos és amikor az 5újjas kesztyűt ráhúztam,nem akarta elviselni...tépte le magáról.Gondolom ez még szokatlan vagy kényelmetlen neki.Viszont az 1újas,ami nem feszül úgy a kezére,azt hordja.Nem próbáltad még,hogy együtt mentek el kesztyűt vásárolni és azt vegyétek meg ami neki nagyon tetszik?Azt mondják az is nagyon hatásos lehet...
5. gne2
2010. dec. 3. 07:33
Ha már igazán fázik a keze, akkor el fogja tűrni magán, hidd el! :)
2010. dec. 3. 07:31

Mindegy, hogy 5 ujjú, vagy 1 ujjas kesztyű. Amint felhúzom neki, már le is rántja.

Most még nincsenek oly nagy hidegek, de ha az lesz? Lefagynak majd az ujjai!

És a hóval sem tud így, kesztyűtelenül játszani!

Van vmi megoldás erre?

Hogy "megszeresse" a kesztyűhordást?

2010. dec. 3. 07:30
Először az én kisfiam sem tűrte. Nem adtam rá, fázott a keze, utána mutatta, hogy adjam rá.
2010. dec. 3. 07:29
A válaszokra én is kíváncsi vagyok, nálunk ugyanez a helyzet...
2010. dec. 3. 07:29
20 hónapos kisfiam nem bírja elviselni a kezén a kesztyűket.:( Mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook