Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2 F Számitástechnikai Iskola fórum

2 F Számitástechnikai Iskola (beszélgetős fórum)

2010. márc. 5. 12:49

Sziasztok!


Programozást akartam tanulni, és igy bukkantam rá a 2f iskolára. A beiratkozásnál kedvesek voltak, az órabeosztás kedvező volt, 5 órakor kezdődtek az órák, így még a munkahelyemről sem kellett elkéredzkednem. Jó minőségű könyveket kaptunk, amik részletesen irták le a tananyagot. A tanár akihez kerültünk, még pluszban segített a tananyag elsajátításában. Sohasem késett, mindig pontosan érkezett. Az órák is jó hangulatban teltek, akit tényleg érdekelte a téma, az azt gondolom a megfelelő helyen volt, h megtanulja a programozást. Otthoni tanulásra is votl szükség ahhoz, hogy megfelelően haladjunk, a házi feladataokat meg tudjuk oldani. A szakdolgozat elkészítése nem volt egyszerű, de a tanárunk minden segítséget megadott hozzá. A vizsga pedig ugy gondolom könnyen megoldható volt. Köszönöm

14. b38fef89a3 (válaszként erre: 12. - Pumukli33)
2008. nov. 12. 20:46
Persze amiket írtam, azokat ne mondd nekik, úgysem ismernék el egyiket sem. Esetleg ha találsz holnap estig jóval olcsóbb tanfolyamot, akkot nekikszögezheted a kérdést, hogy x. cégnél hasonló tanfolyam x-ed annyiba kerül mint náluk, mivel magyarázzák hogy náluk ilyen drága, mivel több mint a másik helyen.
13. b38fef89a3 (válaszként erre: 12. - Pumukli33)
2008. nov. 12. 20:45
Szerintem használd ki a még hátralévő időt, és nézz körül tanfolyam ügyében a környéteken. Nem lennék meglepődve, ha fele-harmad-negyed-ötöd áron találnál ajánlatokat felétek.
12. pumukli33 (válaszként erre: 10. - B38fef89a3)
2008. nov. 12. 20:36

Köszi a segitséget. Holnap este lesz ez a bizonyos

próbateszt...hát majd meglátjuk.

De igy legalább tudom mire számithatunk és ha

kell -megfogadom a tanácsodat - kemények leszünk.

11. b38fef89a3 (válaszként erre: 6. - Ymanie)
2008. nov. 11. 23:53
Lehet, hogy mázlista vagy. Úgy hallottam, hogy az egyes kirendeltségek között vannak eltérések, bár a tananyag mindenhol ugyannyi. Nem tudom mennyit fizettél érte, de tutira biztos vagyok benne, hogy ha jól körülnézel, találsz hasonló tanfolyamot negyedáron(!). A kezdő számítógép-használói/kezelői tanfolyam még elmegy, de a számítógép-üzemeltetői tanfolyam több mind fele amikor tanítottam VBA (Visual Basic for Applications) nyelven történő Office-programok (Excel elsősorban) makrózásáról szólt, amiből a 12 résztvevőből 1-nek szüksége is volt. A többi 11 meg verte a fejét a padba, hogy ha ezt tudta volna... Azért persze én tanítottam nekik a fennmaradó extra időben (kicsit gyorsítottunk) hasznos dolgokat is... Szerencsére nálunk a résztvevők túlnyomó többségét a munkahelyük iskolázta be, így nem a szrencsétlenek nehezen összespórolt pénze bánta.
10. b38fef89a3 (válaszként erre: 1. - Pumukli33)
2008. nov. 11. 23:48

Hello,


Én lennék a férj. Én tanítottam náluk úgy öt évvel ezzelőt. NE(!!!) iratkozz be. Anno 250.000 - 300.000 forintos horrorisztikus árakon voltak a tanfolyamok. A tananyag enyhén szólva nem volt a helyzet magaslatán (mind felépítésileg, mind szakmailag, én javítgattam benne a hibákat...), a tanárok teljesítményét pedig úgy mérték, hogy ki hány résztvevőt tud rábeszélni a következő, "magasabb szintű", még drágább tanfolyamra, illetve, hogy hány rozzant, agyonhasznált számítógépet tud rásózni majdnem-új áron a hallgatókra. Legalább is nálunk így ment. Nekem pedig mint a mai napig lógnak 50+ ezer forint ki nem fizetett pénzzel. Pár hónappal később tanítottam egy másik OKJ/ECDL vizsgát adó magániskolában, nagyobb óraszámú tanfolyamot vittem, SOKKAL jobban felépített és jobb minőségű anyaggal, SOKKAL élvezhetőbb körülmények között, és az a hallgatóknak kevesebb mint 70.000 forintba került akkoriban. 70 ezer és 250-300 ezer forint között gondolom elég nagy különbség van. És mint mondtam, a színvonal. De a 2F olasz tulajdonosainak már mindkettejüknek van Ferrarija, ha jól tudom... Hogy ezek után miért iratkoznak be emberek hozzájuk? Mert nagyon aggresszív a telemarketingjük, addig hívogatnak, amíg bele nem egyezel egy tesztbe/próbórába/részletes ismertetőbe, aztán meg rábeszélnek. Ha nem akarsz menni, amikor hívnak keményen meg kell nekik mondani, hogy nem, nem megyek, nem is fogok menni, lezárt ügy, ne hívjanak többször (azért még így is fognak hívni szerintem), mert ha kicsit is bizonytalankodsz, egy hét múlva hívogatnak újra. Nekem az egész dolog annyira unszimpatikus volt, hogy fél éven belül ott is hagytam őket. Remélem tudtam segíteni.

9. pumukli33 (válaszként erre: 6. - Ymanie)
2008. nov. 11. 21:15
Árat tudsz mondani?
8. pumukli33 (válaszként erre: 4. - 2bc7365ec9)
2008. nov. 11. 21:14
Milyen az iskola?A fiam most akar beiratkozni.
2008. nov. 11. 21:03
Ez hol is van helyileg?
2008. nov. 11. 20:51
Nagyon drága iskola.De azt mondják,hogy jó.Én is beíratkoztam szeptemberben,de nem tudok járni.........
2008. nov. 11. 20:51
Milyen tapasztalataid voltak?
2008. nov. 11. 20:50
A férjem ott tanított régebben. :)
3. 95897bc429 (válaszként erre: 1. - Pumukli33)
2008. nov. 11. 20:46

Még létezik ez az iskola.

Én is náluk tettem le a számítógépkezelőit még 1996-ban.

2008. nov. 11. 20:45
Azt hiszem egyik rokonom odajárt, de nem vagyok benne biztos.
2008. nov. 11. 20:43

Ismeri valaki a 2F Számitástechnikai Iskolát?

Tudtok róla valamit? Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook