Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a bizonyos újságokban található gyűjthető lapokról? Főként a számítástechnikával kapcsolatos érdekelne fórum

Mi a véleményetek a bizonyos újságokban található gyűjthető lapokról? Főként a számítástechnikával kapcsolatos érdekelne (beszélgetős fórum)


3. Frenszy (válaszként erre: 2. - Kenzol)
2011. febr. 5. 19:47
Én is veled értek egyet!
2011. febr. 5. 19:45
Szerintem,ha összeadod,hogy mibe kerülne egy teljes összegyüjtött mappa,lehidalnál. Egy csomó könyvet tudsz venni rajta,ráadásul mire kikeresed a mappában a kérdésedre a választ megöregszel :)A neten gyorsan találsz bármire választ, nekem ez a véleményem.
2011. febr. 5. 19:36

Sziasztok


Ismét egy nagy kéréssel fordulok hozzátok.Időnként az újságokba beletesznek olyan lapot,amit meg lehet rendelni,és mappában lehet gyűjteni.Általában ezek nagyon sok témában jelennek meg.(Kert,Konyha,Számítástechnika,Otthon,Állatok,Orvosi tanácsok)Most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy mi a véleményetek ezekről a lapokról?Tényleg olyan jók,mint amilyennek mondják őket?Most főleg a SZÁMÍTÁSTECHNIKAI lapok érdekelnének.Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy írjátok meg nekem Őszinte véleményeteket a témával kapcsolatban.Nagyon szépen köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti(kisfüles)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook