Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 1,8mmol/l cukorral létezik,hogy nem éreztem semmit ebből? fórum

1,8mmol/l cukorral létezik,hogy nem éreztem semmit ebből? (beszélgetős fórum)

4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 19. 14:27

Nem vagy cukorbeteg csak inzulinrezisztenciád van. Attól pedig a pco. A túl sok inzulintol ilyen alacsony a cukor. Ami egyébként durva hogy semmit nem éreztèl.

Ilyennél már simán lehet ájulni is.

3. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 18. 21:31
Volt egy kolléganőnk, akinek olyan zavara volt, hogy néha 10-15-szörös inzulinadagot bocsàtott ki a hasnyàlmirigy.Ő ezt érezte is. Olyankor gyorsan ennie kellett, különben elàjult. Rég volt, még nem is tudtàk kivizsgàlni, vagy magyaràzni rendesen.
2. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 18. 18:48

Úgy tudom, hogy cukorbetegség esetén az éhgyomri vércukorszint magasabb a normálisnál. A 4,5-5,6 normális.

A te esetedben inkább az inzulinszint lehet túl magas (cukor)terhelésre, úgyhogy jó, hogy azt is ellenőrzik.

2022. febr. 18. 17:50
Terhelésen voltam inzulinrezisztencia gyanúval,a 120 perces értékem 1,8mmol/l. A háziorvosom értetlenül áll az eredmény előtt mert szerinte ilyen értékkel két lábon nem tudtam volna elhagyni a rendelőt. Újabb vizsgálatra megyek majd, újabb több pontos terhelésre ahol néznek inzulint is. Lehet,hogy cukorbetegségem van? 25 éves 50 kg súlyú lány vagyok. Soha nem volt semmi tünetem ami cukorral kapcsolatos. Egyébként terhelés nélkül 4,5 -5,6 között szokott lenni. Pcos gyanú miatt keveredtem egyébként vércukor ellenőrzésre

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook