Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A DM-ben, Rossmanban még mindig nem kapható olyan diétás italpor, ami nincs televágva cukorral? fórum

A DM-ben, Rossmanban még mindig nem kapható olyan diétás italpor, ami nincs televágva cukorral? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 23. 13:57

A rossmannban vettem én is olyat, amiben nincs annyi sok szénhidrát.

Nem is értem amúgy, hogy az ilyenekbe egyáltalán minek kell szénhidrát (cukor)??

Ráadásul annyira apró betűkkel írják az összetételt, ott kell bogarászni mire ki bírja az ember olvasni.

2014. ápr. 23. 10:46
Esetleg még Müller….
2014. ápr. 23. 10:34

Én is a szaküzletben kaphatora voksolok! De ott is olvasd el az összetételt! Mert en ott is találtam már sajna cukrosat. :(

Glukoz szirup néven is szokták álcázni.

2014. ápr. 23. 10:12
Nincs.Szaküzletben vegyél!
2014. ápr. 23. 09:18

A DM-ben is van, de az tele van aszpartámmal. Úgyhogy azt nem vettem meg.

Ez a vaníliás sem egy csúcs, de jól oldódik.

Ha rá tudsz szánni egy nagyobb összeget egyszerre, és inkább fehérjeporban gondolkodsz, akkor van több féle is szaküzletekben.


Ha olyan valamit szeretnél, ami kicsit laktat is, akkor is jó a fehérje, de tegyél bele zabkorpát. Akkor jobban eltelít, és rostot is beviszel egyúttal.

2014. ápr. 23. 09:14
Köszi
2014. ápr. 23. 09:03

A Rosssmannban szokott lenni fehérjepor, vaníliás.

(Sport protein.)

2014. ápr. 23. 08:45
A DM-ben, Rossmanban még mindig nem kapható olyan diétás italpor, ami nincs televágva cukorral?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook