Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 18 napja menstruálok, van-e okom aggodalomra? fórum

18 napja menstruálok, van-e okom aggodalomra? (tudásbázis kérdés)


18. pencil
jan. 28. 06:52
Van
17. Ágio8405 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 28. 04:33
Akkor az is lehet a ludas. Sajnos kb 60%-nak ront az ir-en. Akinek használ annak nagyon jó. Ezt terheléssel lehet ellenőrizni rád hogy hat. Nekem duplájára röpintette a terhelt inzulinokat. 6 héttel az abbahagyása után újra annyi volt mint előtte. Egyik barátnőmnek aki szinten Pcos a merckformin okozott ilyen hosszú vérzést, pedig legtöbbeknek nem okoz ilyet. Menj vissza az orvoshoz aki ajánlotta az inozitolt, meg nőgyogyászhoz hogy adjon rá valamit.
jan. 28. 00:30
semmi esetre nem normalis,elottem mar leirtak,hogy miert.
jan. 27. 22:07

Ez nem normális.Orvos állapítja meg, ilyen gond okozza, de ami biztos, hogy vashiányod lehet ilyen hosszú vérezgetéstől.

Nekem akkor voltak elhúzódó vérzéseim, amikor kiderült az inzulin rezisztenciám.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Ágio8405)
jan. 27. 21:50
December óta szedek inozitolt. Előtte Szeptember óta nem volt menstruációm.
13. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 21:23
Inozitolt mióta szeded? Menj el orvoshoz fog adni rá cseppet hogy elálljon. Hormon probléma mellett előfordul az ilyen, de kezelni kell.
12. timycat (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 17:53

Ha tudod, hogy van problémád, aminél már volt ilyen tüneted, majd most megint van tünet, akkor hogy merülhet fel benned, hogy ez normális?


Nem normális dolog, menj orvoshoz, valami épeszűhöz.

jan. 27. 15:29
Volt ilyen már korábban is. Akkor voltam orvosnál és azt mondta minden rendben fiatal vagyok, majd beáll, ezután derült ki a Pcos
10. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 13:47
Menj el nőgyógyászhoz ő mondja meg mi van és mi a teendő!
9. Piroska52 (válaszként erre: 8. - Cimpi)
jan. 27. 13:45

Nagyon nem mindegy, minden korban menni kell orvoshoz, de nem mindegy egy két, nap vagy azonnal.

Elég öreg vagyok már, és elég sokat megéltem.

Csak pislognál ha tudnád.

jan. 27. 13:37

Hány éves vagy? nem mindegy..Nekem volt hasonló--

55-56 éves koromban jelentkezett a változó kor"--nemhogy csökkent volna -inkább hosszabb ideig menstruáltam,-két hétig-.majd a végén már 3 hét -Na ekkor mentem már nőgyógyászhoz- eü.kaparás lett belőle-aztán elmaradt a dolog- minden okés lett. Ha fiatal vagy akkor gyorsan nőgyógyászhoz kellene menni.

7. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 13:17
Nekem akkor volt ilyen tünetem, mikor nagyra nőtt a miómám. Persze nem biztos hogy neked is van, az aggodalom ront minden helyzeten, hamar menj orvoshoz, majd ő mondja meg mi van és mi a teendő.
6. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 13:14
Hány éves vagy?
jan. 27. 12:55
Egy endokrinológust keress fel olyan gyorsan, amilyen gyorsan csak lehetséges!
4. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 11:16
Nőgyógyász.
3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 11:15
Menj el nőgyógyászhoz !
jan. 27. 11:13
Én aggódnék a helyedben.
jan. 27. 11:02
Sziasztok! Nem tudom, van-e okom aggodalomra azzal kapcsolatban, hogy 18 napja menstruálok. Nem brutális módon. Az elején olyan volt, mintha átlagos lenne, 6.napra mintha el is múlt volna. Aztán azóta is ilyen minimális mennyiségű de van folyamatosan. Pcos-em van, és szedek myo inozitol port. Köszönöm szépen a tanácsokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook