Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18 éves fiam nem igényli a társaságom, ez természetes? fórum

18 éves fiam nem igényli a társaságom, ez természetes? (beszélgetős fórum)


13. cc7a88f96d (válaszként erre: 12. - Ariana)
2021. márc. 15. 09:15
Lényeg,hogy ebben a korban már van magánélete,amit tisztelni kell és elfogadni,hogy nem folyton a szülei társaságát igényli.
12. ariana (válaszként erre: 10. - Cc7a88f96d)
2021. márc. 15. 07:50
Manapság már nemcsak álmodoznak a szerelemről szexről, persz vannak kivételek.
2021. márc. 15. 06:45
Szerintem is örülj, de azért kicsit többet beszélgethetne veled, majd "visszafordul" hozzád ha idősebb lesz.
10. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 05:01

Én annó tizenévesen szintén elzárkóztam a szüleim elől.Szerintem teljesen normális.Ez is változni fog.Kamasz még,majd átesik dolgokon és másképp fog viszonyulni mindenhez.

Meg ebben a korban a fiatalok már szerelemről,szexről,stb dolgokról álmodoznak.Biztos nem anyukához megy a gyerek elsőként elfosni a szót minderről...

2021. márc. 14. 20:24

Az én 16 évesem is kb. enni-fürödni-motorozni jön ki a szobájából, segít ezt-azt a ház körül, apjával szerelgetnek, ő sem hú de bőbeszédű.

Te milyen voltál 16 évesen?

Én a barátaimmal lógtam, disco-ba jártam, segítettem anyukámnak a háztartási munkáknak és ennyi.

2021. márc. 14. 19:51
Néhány percet beszélgettünk, azt is én kezdeményezem.
2021. márc. 14. 19:24

Nekem 31 éves a fiam és természetesen volt 18 éves is.


Nem tudom, hogy mire gondolsz, amikor azt írod, hogy nem igényli a társaságodat.


Mit szeretnél vele csinálni és mennyi időt szeretnél vele tölteni?


Szerintem ez valahol normális. Az én fiam se ül és ült mellettem órákat. A kora növekedésével fokozatosan csökken az az idő, amit velünk tölt.


Ez ilyen. Soha nem szabad elfelejtenünk, hogy mi is voltunk ennyi idősek, és mi sem otthon ültünk a szüleinkkel...

6. 8d00a82c06 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 14. 19:23

18 évesen ha nem a férjemmel voltam akkor vagy aludtam vagy olvastam.

Én sem lógtam anyukámmal.

2021. márc. 14. 19:18
Köszönöm szépen. Őszintén szólva, kicsit lelkiismeret furdalásom van, hogy esetleg valamit rosszul csináltam, azért van így. Persze beszélgetni próbálok,de annyira nem bőbeszédű.
2021. márc. 14. 19:13

Emlékezz vissza te 18 évesen szivesen töltötted-e a szabadidődet a szüleiddel, vagy inkább bandáztál a haverokkal/barátnőkkel? Esetleg olvastál egész nap, tévéztél vagy csak a plafont bámultad...

Szerintem teljesen normális, hogy egy 18 éves fiú új utakat keres, önmagát keresi és lassan kilép a kisfiú szerepből és leválik a szüleiről.

Annak örülj és legyél hálás, hogy nem veszekszik, nem csavarog stb. Ne telepedj rá, ne erőltesd a közös időtöltést, de mindig legyél "kéznél" ha beszélgetni akarna, és add tudomására(csak ne a haverjai előtt😆), hogy nagyon fontos neked és büszke vagy rá!

3. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 14. 19:12
Amíg suli van, tanul jobb is, hogy azzal foglalatoskodik. 18 évesen szerintem sem kell folyton veled lógnia, de egy kis időt tölthetne veled. Próbáljatok meg beszélgetni ha már úgy is otthon kell lenni :)
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 14. 19:11

Ez természetes!

Egy 18 éves fiú ne is lógjon az anyján!

2021. márc. 14. 19:07
Sziasztok! 18 éves a fiam, online oktatás van, alig látni egész nap. Jóformán csak enni jön ki a szobából. Próbálok a közelébe férkőzni, de nem könnyű. Jól van, nem depis nagyon is örül hogy nem kell suliba menni. El van délelőtt az oktatás, délután gépezil, filmet néz. Próbálok kitalálni közös dolgokat, pl szeret palacsintát sütni. De miután kész megy be. Normális dolog ez ebben a korban ? Már nem igényli a társaságom úgy érzem. Jó a kapcsolatunk nem veszekszünk, puszit is ad. Akinek van hasonló korú fia mi a tapasztalata? Nem szeretnék semmit ráeröltetni,csak tudni hogy ez általános dolog e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook