Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18 éves budapesti és környéki lányok fórum

18 éves budapesti és környéki lányok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2009. aug. 19. 16:38
milyenek lettek a körmeid? :P
2009. aug. 19. 14:23

köszííí, kész vagyok;):P


jajj nekem meg nagyon menőkém van, már alig várom...:D

2009. aug. 19. 13:55
nekem semmi konkrét tervem nincs mára..minnyá ugrok a medencébe sztem :D holnap meg még nem tudom mi lesz :S nem tudom hova megyünk, de igazából nincs is sok kedvem..de nem tudom még..naaa akkor érezzétek jól magatokat holnap ;) most meg jó körömfestést :)
2009. aug. 19. 12:58

Na jobban vagy már Ella?:)


Én meg görcsölök mint állllat:S:D

Uh ma még szenvedek egy kicsit, körmöket lakkozok, mind a 20-at.:P utána meg megyek dm-be meg barátomhoz, nyafogok neki is egy kicsit...:):D

szerintem így el is fog telni a nap.

na és te mit csinálsz?


Holnapi tervek? Én még nem tudom pontosan, de biztos hogy megyünk valamerre barátommal kettesbe(másra nem vágyok, nyűgös vagyok:D)

Vagy Debrecenbe Virágkarneválra, de akkor már ha ott vagyunk az Aquaticumba is, vagy Gergelyiugornya(nem tudjuk megunni:D), vagy.... még lenne pár lehetőség, de én ezekre szavazok.:D

2009. aug. 19. 12:49

sziasztok! ahh Ella, jobbulást! :S

mai terv, Brigi?

315. arpak
2009. aug. 18. 20:38

köszi, próbálkozom. most épp hideg borogatásban fekszem, csodás:D


van egy karika az orromban, meg kettő piercing a köldökömben:)

2009. aug. 18. 19:59

hát jobbulást, gyógyulj meg!:) pihenj sokat!


piercingjeid hol vannak?

313. arpak
2009. aug. 18. 18:51

sziasztok

hát ritka szarul vagyok, mára már 39 fokos lázam lett, így nem tudok azfesztre se menni:( épp próbálom eladni a jegyem:(


amúgy a csípőmön és a tarkómon van most tetoválás, egy pókhálós szív meg egy cica.


én a piercingeket is szeretem nagyon, bár jelenleg már csak 3 van, de nemrég még 5 volt.


most asszem megyek, nagyon rosszul vagyok és a kedvem is elbaszott, de majd még felnézek:)

2009. aug. 18. 18:01

őőőőőő.. nem elment azfesztre?? vagy az mikor is van?:D


amúgy megnéztem, sőt, már futottam is.de szar volt nagyon, azt hittem összeesek, úgy elkezdett görcsölni lent, tudod ahol a vakbelem van. szerencsére már elmúlt, de ááá félek.

2009. aug. 18. 16:48

nnnaaaaaaaaa :D

majd irj ha megnézted az életem értelmeit :D

Ella hova tűnt vajon? :S remélem jobban van...

2009. aug. 18. 15:27
megyek emesenree:D
2009. aug. 18. 15:25
hol vagytok? :O:O:O
2009. aug. 18. 12:54

:D:D:D:D szegény kutty :D


Brigi nem jössz fel msn-re mostanság? :D

Ella, te meg kapd össze magad :S

2009. aug. 18. 10:44

jóreggelt!


Ella! Már a látványtól is beteg lettél? mi lesz veled, ha inni fogsz?:O:P na de komolyan! mi baj? megfáztál szigeten?


hát nincs semmise, ma épp arra keltem 8-kor h sípol a szünetmentes táp, mert elment az áram.. hát káromkodtam magamba rendesen.:D de felkeltem, kikapcsoltam, és aludtam tovább.:D


nekem még orrpiercing lehet lesz, de csak valami csini kis pici ezüst, más szóba se jöhet.:D


amúgy a tetkó is tetszik, csak nem magamon, mert lehet megbánnám. a kozmetikai az jó, mert az elvileg 10évig tart.:D


itt nincs olyan jó idő, vagyis nincs olyan nagy meleg.. de valahogy nem érzem hiányát, a tegnapi nap az már sok volt. nagyon meleg volt.


képzeljétek, az egyik kutya purhabot reggelizett...:D nem normális, mindig is tudtam. (tesóm kutyája:D)

2009. aug. 18. 10:19

jajj na sziasztok! :P na mizujság ma veletek? jó msn-en majd küldök nektek ha fent lesztek ma d.u.

milyen tetkóid vannak Ella és hol?

én sem szeretem amugy az ilyen dolgokat..ha piercingem lenne akkor az max a hasamba..sztem a fejemen nem állna jól sehol :D

tetkóóó meg ha lenne akkor tuti annyi h FMPS, vagy ACM :D de az is csak nagyon kicsibe... :)

ppfff :| 2 hét múlva school :S

de rossz..de most legalább jó idő van, remélem addig jó idő is lesz :)

305. arpak
2009. aug. 17. 23:58
jaaj én meg voltam vásárolni és most nagyon szarul vagyok, hőemelkedésem van és szenvedeeeek.
2009. aug. 17. 15:48
:D:D jajj én meg pincebulit akarooooook:D
303. arpak
2009. aug. 17. 15:20

én mindig is imádtam a tetkókat és egyre csak erősödik bennem:) már van kettő, a továbbiakban nincs megállás:D


a vidámparkosra vagyok kiakadva amúgy, nem a barátomra. de tegnap neki is sikerült felhúznia, pont akkor hívott, amikor a vodkák között próbáltunk dönteni, és megsértődött, hogy nem figyelek eléggé rá és wáá.


négyes randi? az aranyos:) én ma megyek bevásárolni (értsd: felvásárolni a teszkó alkohol készletét) azfesztre.

2009. aug. 17. 14:09
és ti?:)
2009. aug. 17. 14:08

én valahogy soha nem is szerettem volna tetkót, most sem szeretnék, de ki tudja, lehet még megváltozik a véleményem.:D


na mi történt megint? barátodra vagy kiakadva?


Fatii! még én se nagyon láttalak téged.:D


ma este barátommal leszek, meg talizunk barátnőmmel meg az ő barátjával.:D délután még nem tudom mit csinálok, de akarok menni futni.:D

most meg megyek lefekszek és tévézek, mert fáj a fejem.

300. arpak
2009. aug. 17. 12:32

közben újabb jó estén vagyok túl, ami fantasztikus volt, tekintve, hogy betámadott minket egy cigány és verekedés lett a vége, így a rendőrök bevitték barátnőmet és egyedül maradtam kb 4 órán át:D aztán 5-ig partiztunk, majd mikor jöttem volna haza, kiderült, hogy a villamospályát lezárták a hülye red bull air race miatt és nem jár a villamosom. ennek a hírnek így hajnali fél 5-kor különösen tudtam örülni.


a következő tetkóm egy picike lepke lesz, amit anyuval együtt csináltatunk:) a pontos helye egyelőre tisztázatlan:D


na igen Brigi, vannak ilyen dolgok, de hát pasik...hülyék. most épp én is kurvára ki vagyok akadva, de már meg se lep.


tengergyümölcseis pizzát még nem ettem:D mi van azon, azon belül, hogy tenger gyümölcsei?:D a négysajtost én is imádom:D


és igen, Fati, nekünk kell ám még képet cserééélni!


ma mit csináltok?

2009. aug. 16. 23:03

én még olyat nem ettem, mert hát nem vagyok nagy pizzás(ugye hízlal:D, meg amúgy is) de barátom szerint az xar:D:D persze ízlések és pofonok..:) neki a három/négysajtos a kedvence.


én amúgy itthon vagyok, hulla vagyok, de nincs kedvem aludni:D

2009. aug. 16. 16:39

na sziasztok!! itt vagyok én is:P tengergyümölcseis pizzát rendeltünk(H) nincs is annál jobb...

uhh Ella de jó neked :D izgalmas nagyon...én is kíváncsi vagyok a tetkódra, meg rád is mert téged még nem láttalak :D

na majd hnap irok ;) sziasztokkkkk!

2009. aug. 16. 16:14

Ella, megint egy jó estén van túl, de ezt már megszoktuk..:D


hol lesz tetkód és milyen?:P


én mindent szeretek ott venni, de a legutóbbi csizmám nekem is onnan van..:)


nyugi,nyugi, végül elmentem a bálba, de egész este baszogattuk egymást.. persze a felét nem gondoltuk komolyan, de olyan idióta..


Ő az oka MINDENNEK:D egyébként azon, hogy hívtam és nem vette fel, pedig fontos közlendöm lett volna, és mikor taliztunk akkor vette észre hogy hívtam, de akkor már késő volt elmondani. kicsit duzzogtam miatta, aztán elmúlt, utána meg Ő valamiért hisztis lettt, és nem is szólt hozzám, ha kérdeztem vmit flegma volt. aztán felhúztam magam, és megharagudtam:D kb. ennnyi:D


amúgy most épp uncsitesóméknál vagyok, ha sok a helyesírási hiba, az a szokatlan billentyűzetnek köszönhető.:D

296. arpak
2009. aug. 16. 14:07

sziaasztok

jaj bocsi, hogy megint eltűntem, de mostanában állandóan valamit csinálok:D

szóval itt volt barátom és egész végig veszekedtünk,a ztán este leültünk, hogy átbeszéljük és finoman célozgattam rá, hogy ez így már nem a legjobb, jobb lenne egy szünet vagy valami. megható pillanat volt, sírtam is, pedig nem szoktam:( végülis nem jutottunk semmire (szokás szerint). aztán tegnap kimentem pénz és jegy nélkül szigetre barátnőmmel, teleírtuk magunkat két nyelven azzal, hogy adakozzanak a bejutásunkért, kb negyed óra múlva már megvolt a 40 ezres hetijegyünk, úgy, hogy egy forintot nem fizettünk:D (éljen a gazdag francia pasi!:D) voltunk placebon (idén már másodjára^^) és ez is isteeen volt. aztán a vidámparkos srác írt smst, meg később fel is hívott siófokról, hogy jaj de berúgtak és fel akart hívni:D

na igen, szóval ilyen 5 körülig szigeteztünk, aztán agyonfagyva hazajöttem és aludtam kb 5 órát. ma pedig megint megyünk ki, lesz offspring, amit imádok:)


ja és nekem csinálják a tetkót, nem én csinálom:D addig jó...:D nem sokára megyek újra, már várom. és holnapután meg vezetek. utána pedig elutazok azfesztre és csak hétfőtől leszek.


én a leonardoba csizmákat szeretek venni, vannak elég jók. :D nézzetek el streetbe, ott vannak még jó cipők. deichmanossal az a baj, hogy minden második emberen viszont látod nagyjából. amúgy jó, van onnan egy magassarkúm, amibe egyszerűen szerelmes vagyok és mág csak egy emberen láttam eddig (*lekopog*).


Brigi, kibékültetek már? mi volt a baj?


Fati, milyen pizzát rendeltetek?:D

2009. aug. 15. 19:05

én nem találtam a leonardo-ba magamnak :S mi az h nem irtatok egész nap?:O Ella hol van?

nekem nagyon jo napom van..bnőmmel medencéztünk :D meg kint voltunk jégkrémezni, most meg épp várjuk h kihozzák a pizzát amit rendeltünk :D csak ketten vagyunk itthon..szal elég jo kis nap...

de idiota vagy Brigi :D

menj csak el a bálba vele :P

Ella hova tűnt? :S én ma nem voltam gépnél :) meg hnap sem leszek..na de majd hétfőn irok ;)

2009. aug. 15. 10:38
cipőőt én is szeretnék venni, még nem tudom milyet, de a leonardoba biztos találok vmit, csak jussak el odáig.:D
2009. aug. 15. 10:38

én is egyedül vagyok itthon, nagyon jóó.. csak sajnos mindjárt elmúlik..:(

én ma bossszzúúból úgy tervezem h nem megyek sehova..:D

tegnap barátom olyan szinten felidegesített... és az még jobban idegesít, hogy nem tudtam vele összeveszni emiatt, mert akkor már rég lehiggadtam volna.

Lesz pedig ma valami bál szerűség is, de úgysem megyek, menjen egyedül.:D nem tudtam hogy kell letiltani, hogy ne tudjon hívni, ezért átirányítottam az összes hívásom a régi tel. számomra, az úgy sem elérhető.:D (hülye vagyok tudom)

egyébként megértem hogy egész héten dolgozik, fáradt, de akkor se rajtam töltse ki, akkor inkább ne is találkoztunk volna. Mindenkivel tök jól el volt a társaságba, csak hozzám nem szólt egy szót se. Ja de.. megkérdezte h mit iszom.....

2009. aug. 15. 10:24

na sziasztoook! yeahh freedom (H) :D leléptek itthonról az ősök, csak bátyjámmal vagyunk itthon (H) és minnyá jön bnőm is itt lesz hétvégén :)

naa hát vettem 3 farmert, 2 ruhát, 1 fürdőrucit, nem is kell mondanom h kurva jól néz ki mindegyik :D

meg egy cipőt akarok még venni, csak nem jártam dejkmanba :D de már kinéztem :)

nektek, hétvégi program? :)

2009. aug. 15. 09:13

Jó reggelt jáányok!:)



na miket vettél?:)

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook