Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 15 napos csecsemő széklete fórum

15 napos csecsemő széklete (beszélgetős fórum)


2013. júl. 26. 14:28
forralt
2013. júl. 26. 14:28
a sárga az anyatejes kaki..hogy miért szilárd, nem tudom..mondani kellene a dokinak. Aztán lehet javasol majd valami kis teát, vagy forralt vizet. Mikor az enyém nehezen kakilt, forallt és visszahűtött vizet kapott. Ha nagyon szenved, esetleg mehet egy kis glicerines kúp, az megindítja. Ha tápszert is kap, akkor az is okozhat szorulást.
2013. júl. 26. 14:27
Dm-ben, gyógyszertárban kapható gripe water babavíz, étkezés előtt egy kiskanállal.....bár lehet, csak egy hónapos kor után adható, meg kell kérdezni.
2. inta
2013. júl. 26. 14:26

A tápszer okozhat székrekedést, lehet, hogy érdemes lenne kipróbálni más fajtájút. De igaz, az én fiam tisztán anyatejes volt, mikor egyszer csak székrekedése lett.

Az Infacol és a Dentinox miért segítenének a székrekedésen? Ezt nem értem. Másra valók.

Székrekedésre Laevolacot szoktak ajánlani első körben, majd glicerines kúpot. De azért jobb lenne mindenféle szerek nélkül segíteni rajta, masszázzsal, majd kamillateával (amik első körben eszembe jutnak). Ezek nálunk ugyan nem segítettek, de gyógyszerek előtt azért jobb futni még egy kört.

2013. júl. 26. 14:22
Egy olyan problemaval fordulnek hozzatok,h van egy baratunk akinek a Kisfia ma 15 napos es nem tud kakilni. erolteti allitolag,majd kifordul a vegbele de az istenert nem jon a kaki,ha jon is nagy erolkodes aran,sarga es nagyon kemeny. Infacol,es dentinox nem segitett. mit tanacsoltok? anyuka szoptat,keruli a k betusoket,eszik rostosat.szopi es tapszer is kell. miert nem tud szekletelni a picike?valaki valami jo otlet? koszi elore is!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook