Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 11éves fiú gyerek mennyi szabadságot kaphat?, ha kaphat? fórum

11éves fiú gyerek mennyi szabadságot kaphat?, ha kaphat? (beszélgetős fórum)


6. cb53e790b2 (válaszként erre: 5. - Csirike57)
2009. dec. 25. 16:53
szia sajnos itt úszás lehetőség nincs focira is jár gyógy -tesire is tömegsportra is mégis ugy tűnik ennek ellenére ez nem elég még mindíg van erejük a veszekedéshez ami engem igen ki merít
2009. dec. 24. 20:16
Nagyon nehéz. Meg kell tudni kik a haverjai, hová járnak, vagy éppen csavarognak? Minél jobban el kell őket foglalni - úszás, tánc, egyéb sport, hogy kifáradjon kellőképpen.
2009. dec. 24. 15:34
szerintem ebben a korban kell a legjobban vissza fogni őket.nekem csak egy kisgyerekem van de a saját kamaszkoromból indulok ki.néha 1-1 óra... hétvégén talán 2 óra aztán elég is.
3. cb53e790b2 (válaszként erre: 2. - Clugie)
2009. dec. 23. 20:47

a vásárlás az neki már régóta megy szinte elsős kora óta pl egy csoki vagy jégkrém esetleg valami apróbb konyhai cumó , tesó kísérgetése ?!jajj hát az neki "CIKI"

ÉN A HAVEKOKKAL VALÓ SZABADSÁGRA LENNÉK KÍVÁNCSI HOGY MENNYIRE LEHET OTT TERET ENGEDNI NEKIK?!

2009. dec. 23. 20:38

én még nem tartok itt (6 éves és 1 éves fiaim vannak), de a barátnőmnek 3 fia van a legnagyobb már 12 éves. Nálluk is hasonló gondok vannak, de ennek ellenére próbál a nagy vagánynak felelőségteljes feladatokat adni. Pl.: vásárlás egyedül vagy a tesók hazakísérése a sulból...

Ha egymást gyilkolják próbálj meg olyan szituációkat teremteni amikor össze kell tartaniuk...

2009. dec. 23. 20:31
kezd kicsúszni a gyerek nevelés a kezemből NÉHA FELESEL ÉS ÁTVÁG de a fő gond az a 2 nagyobbik GYÍLKOLJÁK EGYMÁST , egymásra kenik a dolgokat és mivel nem csak velük vagyok a háztartás is itt van nem, tudok ott lenni velük hogy az igazságot lássam

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook