Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 11 éves fiú gyermek fórum

11 éves fiú gyermek (beszélgetős fórum)


24. taziandi (válaszként erre: 22. - Henna75)
2010. márc. 18. 14:47
Érdekes gondolkozása van azoknak a tanároknak! Azért nekik a nevelés is a dolguk, nem csak a tanítás! Abba pedig szerintem bele tartozik, hogy nem engedik meg az ilyen zenéket lejátszását. Még ha gyerekek azt is szeretnék hallgatni. És ha legközelebb arra lesz igény, hogy jól leigyák magukat, ahhoz is asszisztálni fognak??? Sajnos egyre több az ilyen felelőtlen nem törődöm tanár!:(((
2010. márc. 18. 13:34
Ha meg csúnyán beszélnek más nap kapják a be írást..
2010. márc. 18. 12:14
Tegnap osztálybuli volt, a végére bementünk és nem hittem a fülemnek. Valami zenét hallgattak, és olyan csúnyán beszéltek benne, hogy én elszégyeltem magam. 2 tanár volt velük, mire megkérdeztem, hogy miért engedik. Mert erre van igényük. Ez volt a válasz.
2010. márc. 18. 10:03

Az én kis fiam már lassan 12 éves lesz mint mindenki ebben a korban változik neki is meg vannak a kis rigolyái.

Meg találta a kis barátait akik ne adnak túl rajta a lányok már nem érdekli{eddig szerelmes volt és minden nap kis érte a kis lányt haza} a beszéde a mentalitása vagányabb lett és lehet vele mélyebben beszélgetni.

A barátok közt ő is szereti.

20. krautmanno (válaszként erre: 19. - Taziandi)
2010. márc. 18. 07:52
Mintha csak az én fiamról írtad volna.:)))
2010. márc. 18. 07:34
Az én fiam is gyűjti a pénzt! Nem neveletlen néha nem mondom, hogy nem szól vissza, de ki nem az ő korában. Jó tanuló bár ez nagyon erős unszolásra van így.:)) Viszont kicsit mulya! Szeretném ha kicsit vagányabb lenne!
18. krautmanno (válaszként erre: 17. - 9c78e3287d)
2010. márc. 17. 22:22
A tévé és az idétlen játékok az enyémet is érdeklik.Viszont nem követelőzik.Közösen gyüjtik a pénzt az öccsével.Tegnap rendeltek meg egy PS2 játékot.Tőlem kértek kölcsön 1000 Ft-ot,amit a locsolópénzből akarnak visszaadni.
2010. márc. 17. 22:17
Az én fiam is 11. évében van. A tünetek ugyanezek. Semmi sem érdekli igazán csak a tv és az a sok idétlen játék.Bakugánja még nincs, de naponta looo-szer hallgtom hogy követelőzik. Szófogadatlan és visszabeszél. Az iskolában nagy az elvárás, de 5-be még több lesz. Nem tudom mi lesz vele, ha nem változik a hozzáállása.
2010. márc. 17. 08:57
Tegnap megmértük a táskáját, 9.2kg. Ez nem normális. Mert ugye vinni kell a könyveket és még mindennapra jut valami plusz. Ja és sokszor olyan házit kap, amit nekem kell megoldani. Alegjobb az volt, hogy technikából vegetáriánus ételt kellett vinni. Szerintük a gyerek fog főzni? Vicc!!!
2010. márc. 14. 23:02
Látom rajta,hogy sokszor fáradt.Alig várja mindig a hétvégét és a szüneteket.
2010. márc. 14. 22:39
Néha kell is egy kis pihi! Legalább tudom más iskolákba is ez a helyzet hajtás hajtás és még egy kis hajtás! Csak bírják a gyerekek!!
13. krautmanno (válaszként erre: 12. - Taziandi)
2010. márc. 14. 22:25

Nagyon.Állandóan dolgozat...

De most pihen egy kicsit,csütörtökön megy ismét suliba.A táskája még úgyanott van ahova tegnap ledobta.Szerdáig elő sem vesz könyvet.

2010. márc. 14. 22:18
Nálatok is ilyen örült hajtás van a suliba?
2010. márc. 14. 22:18
Mi azt már meguntuk:))
10. krautmanno (válaszként erre: 9. - Taziandi)
2010. márc. 14. 22:17
Azt nem ismerem.Viszont a Bakugan az már megy.:DDD
2010. márc. 14. 22:09
Nálunk csak a Metin2 a téma:)))
2010. márc. 14. 21:08
Az enyém is nézi a Narutot.Meg a Barátok köztöt,mert másnap mindig megbeszélik az osztályba.
2010. márc. 14. 20:08
Köszi a válaszokat. Olyan rossz érzés érezni, hogy egyre jobban próbál eltávolodni. Mi most Narutozunk, ami valami dilis kínai mese, és próbálok hozzá jópofit vágni, és úgy tenni mintha érdekelne, és dumcsizunk róla jókat, holott tudom, hogy nem a legjobb neki. De az osztályban mindenki nézi és ha nem tud hozzászólni akkor kiközösítik.
6. krautmanno (válaszként erre: 3. - L.Mariann)
2010. márc. 12. 11:35
Nekem szerencsém van,mert olyan barátai vannak,akik PS2-vel és Bakugannal játszanak.
5. krautmanno (válaszként erre: 4. - Taziandi)
2010. márc. 12. 11:33
Úgy a biztos,ha felmondja.
2010. márc. 12. 11:31
Az én fiam 11 éves megvan örülve a Metin2-ért más nagyon nem is érdekli. Két kislány is "járni szeretett" volna vele, de mivel nem Metineznek így nem. A tanulást meg ha szereti ha nem csinálnia kell, én is kikérdezem.
2010. márc. 12. 11:31

Szia!

Nekem a nagyobbik fiam 11 éves. Most ott tartunk, hogy utálja a lányokat. Próbálja a határokat feszegetni. Egyre terjed az osztályukban a káromkodás, és a csúnya szövegű rap zene, amit énekelnek is. Mi ezek ellen küzdünk.

2. krautmanno (válaszként erre: 1. - Henna75)
2010. márc. 12. 11:26

Szia!

Az én fiam 12 éves.Per pillanat utálja a németet,amit eddig szeretett.A tanulás?Ha nem kérdezném ki,talán nem is tanulna.

Fülig szerelmes.:)))

2010. márc. 12. 11:24

Kedves szülő társaim!

szeretnék beszélgetni anyukákkal, apukákkal akiknek 11-13 éves fiú gyermekük van. Nagyon sok újdonságot látok gyermekemen mind pozitív mind negatív dolgokban amiről nem igazán tudom, hogy normális-e ebben a korban.

Kérlek segítsetek. most például az én kedves, jóindulatu kisfiam a "semmi nem érdekel" stádiumát éli. Ezen vajon mindenki átesik? Meddig tart ez az állapot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook