Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1000 kalóriás levesdiéta fórum

1000 kalóriás levesdiéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 1000 kalóriás levesdiéta

2010. márc. 17. 22:03
Én ezt egyszer már megcsináltam (kb. egy hétig) és lement 2 kiló. Kimondottan élveztem, csak aztán egy hét után vacsorára voltam hivatalos, hát gondoltam, hogy akkor ez ennyi volt, de az a két kiló nem jött vissza, persze nem is nyomtam szendvicseket az éjszaka közepén utána sem :) Most tervezem újra elkezdeni, de legalább egy hónapig. Persze kibővítem más levesekkel is, mert ezek közül a káposztásat sose lennék hajlandó megenni, 4 féle levest enni pedig uncsi lenne egy hónapig eléggé.
2009. dec. 2. 14:31

Nekem sem jönne be, hogy csak leves...én is napi 1000 Kcal-t viszek be és minden belefér. (tejtermék, sovány húsok, sajt, gyümölcs, zöldség)

Tényleg elég unalmas és egyhangú lehet egy idő után..

2008. szept. 29. 21:19
Persze, aztán amikor már nem birja az ember az 1000 calos levesevést és visszatér a normál kajára, mindent visszaszed amit leadott...
5. Icus (válaszként erre: 4. - Holmaragi)
2008. ápr. 22. 14:20
Van benne szilárd is!!:)) De, értem mit mondasz:))
2008. ápr. 22. 13:24
Nekem nem jön be a csak leves evés.Ahoz,hogy telítettség érzetem legyen huzamosabb ideig, nekem szilárd ételt is kell ennem.Igaz, fizikai munkát végzek.
3. Icus (válaszként erre: 2. - Icus)
2008. márc. 25. 11:08
nem levek, hanem levesek:))
2. Icus
2008. márc. 25. 11:07

Tetszenek a levek. Én szeretm őket. Délben én zöldség levest szoktam a munkahelyemen összedobni. Egy leveskockából, mindenféle zöldségből. Reszelt sajtot szoktam rászórni. Laktató és mégis könnyűnek érzem magam utána.

Ezek a levesek szerintem jobbak, mint az instabünt levesek. Bár sokáig azt is ittam(kényelmi szempontből). Bár úgy vettem észre a gyomromnak nem az "igaziak":(

2007. jún. 8. 13:11
A fogyókúra jellegzetességét a változatos, finom levesek adják, így elsősorban azok kedvelőinek ajánlhatók. Az ötnapos étrend napi 1000 kalóriát tartalmaz, ami kiegyensúlyozott, közepes ütemű fogyást eredményez. Mivel a diéta minden fontos élelmiszer csoportot tartalmaz, akár hosszabb távon is alkalmazható, bár egy idő után kétségtelenül egyhangúvá válik

Ugrás a teljes írásra: 1000 kalóriás levesdiéta

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook