Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 10 napja figyelek a kajára, sokkal többet mozgok, mégis híztam, miért? fórum

10 napja figyelek a kajára, sokkal többet mozgok, mégis híztam, miért? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
13. 388b941089 (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2015. júl. 3. 21:27
XDD
12. vacsa
2015. júl. 3. 21:27

A másik fórumod szerint két hónap alatt híztál öt kilót. Most megint hízol. Vagyis még mindig.

Valami nem kerek. Írd fel egy napi kajádat, megnézzük.

11. emagdi (válaszként erre: 8. - Szuszmusz)
2015. júl. 3. 21:23

na, azért a szar kajákkal sem tartottad a súlyod, egy hónapja indítottál egy olyan fórumot, hogy "felszaladt 5 kg, hogyan adhatnám le villámgyorsan" :))


szerintem gondold át, hogy akkor most mi is a helyzet, írjál kajanaplót, számold ki a kalóriákat és a tápanyageloszlást.

hidd el, hogy nálad sem fog kiderülni, hogy egy biokémiai csoda vagy, akinél pont fordítva működik minden, mint a többi embernél... :))

10. emagdi (válaszként erre: 8. - Szuszmusz)
2015. júl. 3. 21:18

írd fel néhány hétig hogy miket eszel.

naponta nézd meg, hogyan alakult a bevitt kalóriamennyiség, és az hogyan oszlott meg a fehérje-ch-zsír között.

írd fel azt is, hogy mit és mennyi ideig sportoltál.

macerás, de így konkrétan fog látszani, ha esetleg kis "hiba" csúszik a gépezetbe.


ja, és hosszabb távon nézd a változást, ez a plusz -mínusz egy kg bármitől lehet, hogy épp voltál-e wc-n, vagy menstruálsz-e, akármi.

9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Szuszmusz)
2015. júl. 3. 21:15
Térj vissza a csokira.
8. Szuszmusz (válaszként erre: 7. - *Csajszi*)
2015. júl. 3. 21:11
Azért eszem, inkább minőségi váltás volt, nem mennyiségi. Azt hittem, fogytam, de a mérleg plusz másfél kilót mutat, holott eddig évekig a szar kajákkal is tartottam ugyanazt a súlyt.
7. *Csajszi* (válaszként erre: 5. - Szuszmusz)
2015. júl. 3. 21:10
Mennyi kaloriat eszel? Ha tul keves, szervezet elkezd raktorozni.
2015. júl. 3. 21:10
Most kerékpár, rengeteg gyaloglás. Eddig gép előtt ücsörgés :)
5. Szuszmusz (válaszként erre: 4. - Vacsa)
2015. júl. 3. 21:09
Nem vizesedem szerencsére. Kaja eddig: csokik, sütik, kenyerek. Most hogy híztam: saláták, sovány húsok, no kenyér...
2015. júl. 3. 21:08

Lehet hogy vizesedsz. Ebben a hőségben simán előfordulhat.

Vagy a kajával van gond.

Minden falatot jegyezz fel, lehet hogy kiderül a bibi:-)

2015. júl. 3. 21:07
Eddig évekig x kiló után pont az életmódváltást követi a hízás? Nekem picit fura...annyi izom nem jött fel, hogy ez okozná :)
2015. júl. 3. 21:06
Évekig ugyanazt ettem, kevesebb mozgás, maradt ugyanaz a súly. 10 napja váltottam, kevés szénhidrát, sok saláta stb. és többet mozgok. Mégis híztam egy kilót!!!! Mi lehet az oka?
2015. júl. 3. 21:05
10 napja figyelek a kajára, sokkal többet mozgok, mégis híztam, miért?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook