Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 10 kilót szeretnék fogyni fórum

10 kilót szeretnék fogyni (beszélgetős fórum)


28. Kék Hortenzia (válaszként erre: 27. - 184481d874)
2020. jún. 16. 13:34
Szia! Én is elkezdtem most edzőtermbe járni .Figyelek az étkezésemre ,kenyeret nagyon keveset csak reggel egy vékony kicsi szeletet. Édességet nagyon keveset, süteményt vasár,-és ünnepnapon szigorúan 1 szeletet....:-) (nagyon nehéz!!!!) Végül úgy döntöttem hogy nem alkalmazok semmiféle mesterséges dolgot , táplálékkiegészítőt. Bevallom nem is vagyok híve az ilyen bizonytalan össztételű (ki tudja ellenőrözni mi van abban a kapszulában, porban?) dolgoknak. Egyedül C vitamint fogyasztok tablettában (Bérest) Benne megbízom. Más vitamint inkább táplálékkal viszek a szervezetembe.
27. 184481d874 (válaszként erre: 26. - Kék Hortenzia)
2020. jún. 15. 14:45
Szia.Sajnos a tavalyi év ,az idei tél és a járvány nem igazán jót tett,igaz nem csak nekem.Szóval híztam 6 kilót,sajnos.De most ,hogy lazitottak az előirásokon és jobb idő lett,elkezdtem újból a bevált odafigyelést az evésre,mozgásra stb.Nem lesz könnyű.Amikor leadtam a 16 kg-ot sok pozitivum volt az életemben.A kiegyensúlyozottság nagyon fontos és az is fontos,hogy legyen aki rajtad kivül értékeljen téged és erőfeszitéseidet.
26. Kék Hortenzia (válaszként erre: 24. - 184481d874)
2020. máj. 23. 21:44
Ez szép eredmény.....13 hónap alatt 16 kg. Én igazából 5 kilónak is nagyon örülnék most de jobb lenne a 10..:-) Sajnos többször volt ilyen fellángolásom ,de egy idő után feladtam.....Gratulálok Roxána hogy Te 13 hónapig kitartottál........ És azóta tudod tartani az elért eredményt?
2020. máj. 23. 21:39
a rizs diétát próbálta valaki?
24. 184481d874 (válaszként erre: 21. - Kék Hortenzia)
2020. máj. 23. 19:29
10 kg-ot leadni.Pár éve 13 hónap alatt adtam le 16 kg-ot,kerékpároztam,este 15 perc torna,felező étkezés.Ma már nehezebb lenne leadni.A fokozatosság a lényeg bizonyos koron túl.
23. Ili5 (válaszként erre: 20. - Kék Hortenzia)
2020. máj. 23. 19:17
400mg os
22. Ili5 (válaszként erre: 18. - Kék Hortenzia)
2020. máj. 23. 19:16
3×1 kaja közbe
21. Kék Hortenzia (válaszként erre: 19. - 184481d874)
2020. máj. 22. 19:32
Ezt mire érted pontosan?
20. Kék Hortenzia (válaszként erre: 16. - Ili5)
2020. máj. 22. 19:31
600 vagy 400mg-osat szedsz?
2020. máj. 22. 19:24
Kemény dolog...tudom
18. Kék Hortenzia (válaszként erre: 16. - Ili5)
2020. máj. 22. 19:17
Ez tényleg jó ár. És mennyit kell szedni belőle?
17. Kék Hortenzia (válaszként erre: 16. - Ili5)
2020. máj. 22. 19:04
Köszi! megnézem ezt is...:-)
16. Ili5 (válaszként erre: 1. - Kék Hortenzia)
2020. máj. 22. 08:00
Szia. Én a shopbuilder röl rendeltem a Gynema silvestre nevű étvágy csökkentöt, nagyon jo mert nem kivánom az édességet. Árban is jo.
15. Brigileo (válaszként erre: 14. - Kék Hortenzia)
2020. máj. 21. 21:24

Áh, olyan édes, hogy eltelít és nem is kvánok semmi mást. Estére tényleg pont elég. Benne van sok minden más is, ami segít az éhségérzeten, pl rost.

*106 kcal egy adag.

14. Kék Hortenzia (válaszként erre: 11. - Brigileo)
2020. máj. 21. 21:20
És ettől nem érzed magad éhesnek?
13. Brigileo (válaszként erre: 12. - Kék Hortenzia)
2020. máj. 21. 21:20
Kíváncsi vagyok, hogy válik be :) Írd majd meg.
12. Kék Hortenzia (válaszként erre: 10. - Brigileo)
2020. máj. 21. 21:16
Köszi utána nézek , ezt jó ötletnek tartom...:-)
11. Brigileo (válaszként erre: 10. - Brigileo)
2020. máj. 21. 21:15
Por, egy csapott mérőkanállal kell beletenni kb 3 deci vízbe. A mérőkanalon van beosztás a dobozon pedig rajt van, hogy mennyit kell belerakni :)
10. Brigileo (válaszként erre: 9. - Kék Hortenzia)
2020. máj. 21. 21:14

Bioteches - Ultra loss shake. A dobozban van mérőkanál is :) Több fajta íz van, van csokis is amúgy, epres, és szerintem nagyon édes, eltelsz tőle az tuti :)

Webshopokból is tudsz rendelni, de nagyon sok helyen beszerezhető, Tesco külső üzletsoron szokott lenni boltjuk, de DM-ben is láttam már.

9. Kék Hortenzia (válaszként erre: 7. - Brigileo)
2020. máj. 21. 21:11
Ez a fehérje shake milyen formában van? És hol lehet beszerezni?
8. Kék Hortenzia (válaszként erre: 6. - Semleges)
2020. máj. 21. 21:07
Oké...:-) Bízom benne hogy valaki majd itt ad tippet...:-D
7. Brigileo (válaszként erre: 5. - Kék Hortenzia)
2020. máj. 21. 21:07

Szerintem azért egy jó nőgyógyászati vizsgálat nem árt. Aki tényleg jó. Esetleg csináltass hormonvizsgálatot, vagy nézesd meg a pajzsmirigyet.

Az is lehet a nődoki tudna valamit, ami már úgy hat, vagy nem fogamzásgátlás a cél, de ilyenre meg jó lenne. Egy kérdést megérhet :)

Viszont édesség hiányra a csokis zabkása még mindig jó B terv addig is :) Csillapítja az édesség hiányod és egészséges is. Ha nem ezt, akkor fehérje shake-t iszom, ami vaníliás, olyan, mint az olvadt jégkrém :) Ha vízzel csinálod csak 60 kalória körül van, és kivált egy étkezést. Vacsira tökéletes ;)

6. semleges (válaszként erre: 5. - Kék Hortenzia)
2020. máj. 21. 21:05
Szólj ha megtaláltad azt a szert:)
5. Kék Hortenzia (válaszként erre: 3. - Brigileo)
2020. máj. 21. 21:04
Szia! Köszönöm a válaszod. Én is valami ilyent szeretnék....amitől nem kívánom az édességet...:-)De valószínűleg nekem más ok miatt jönnek a kilók.
4. Kék Hortenzia (válaszként erre: 2. - Semleges)
2020. máj. 21. 20:57
Én sem gondolom hogy az általad leírtak nélkül lehet igazi eredményt elérni, de még valamit hozzá írnék. Kitartás!!!! Nekem sokszor ezzel van a bajom. Nagy lendülettel neki állok, megy is egy darabig,aztán (gondolom amikor kifogynak a tartalékok) elcsábulok, lazítok, vagy egyszerűen feladom.....Ezért gondoltam ha lenne valami hathatós segítség ,mondjuk amitől nem kívánom az édességet vagy a szénhidrátot....Most láttam a TV-ben Kelet Andreával egy riportot...Ő ilyen tapasztalatokról beszélt, de termék nevet nem mondott (vagy mondhatott)
3. Brigileo (válaszként erre: 1. - Kék Hortenzia)
2020. máj. 21. 19:48

Szia!

A kor miatt nem tudom hogy mi hat. Ezt nem bántásból írom, csak máshogy reagálhat már a szervezeted, de azért leírom az én példám.

Mindig is édesség függő voltam, ha 1 napig nem ettem cukort, szó szerint elvonási tüneteim voltak és nagyon rosszul tudtam lenni. Novemberben elhatároztam, hogy fogyni szeretnék. Nagyon sokszor álltam neki, de sose sikerült, mindig abba hagytam valamiért és hát az édességről sem tudtam lemondani.

Nőgyógyászt váltottam és ő azt mondta PCOS-m van, ami eddig ugye nem volt kezelve. Szedtem fogamzásgátlót előtte is, de az nem volt jó erre a betegségre. Emiatt volt az édességhiányom, és azt mondta, ha nem állok le, inzulinrezisztencia is lehet. Kaptam egy új gyógyszert. Cypromix a neve.

Eldöntöttem ezzel egy időben, hogy nem fogyni szeretnék, hanem életmódot váltani. Hisz, ha fogyok és elérem a tetszett súlyt, akkor újra neki állnék helytelenül étkezni és simán visszaszedném.. Szóval dec eleje óta odafigyelek az étkezésre és februárban elkezdtem mellé mozogni is.

Azóta 12 kilót fogytam. Ez nagy részben a gyógyszernek is köszönhető, életemben először nem kívánom az édeset. Ha mégis megkívánom, akkor vagy gyümölcs smoothie-t iszom, vagy csokis zabkását eszem.

Az étrendkiegészítőkről az a véleményem, ha mellette nem mozogsz vagy nem étkezel helyesen, akkor semmit nem ér. Én is szedek amúgy, de nem tudom, ez mennyire folyásolta be a fogyásom.

2. semleges (válaszként erre: 1. - Kék Hortenzia)
2020. máj. 21. 19:43
Én is ennyit szeretnék. Mindannyian tudjuk a választ. Te is:) Csodaszer nincs. Kisebb adagok, sok zöldség, fehérje, gyümölcs, kevés szénhidrát. Mozgás. Nassolás lényegesen kevesebb.
2020. máj. 21. 19:33

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni.

60 éves vagyok. A változókor kezdetével fokozatosan szedtem fel +kilókat. Gondolom ezzel a problémával nem vagyok egyedül. Sokáig nem zavart ,mert tényleg csak nagyon lassan kúszott fel 1-1 kg.De most úgy érzem elértem azt a határt amit már nem tudok tolerálni magamon. Persze azért eddig is próbáltam önmérsékletet tanúsítani ,de kevés sikerrel. sajnos az édességet nagyon szeretem. Úgy érzem önerőből nem vagyok képes változtatni, kellene valami segítség. Még eddig nem próbálkoztam táplálékkiegészítővel vagy valami +dologgal , igazság szerint ezt nem tartottam jó megoldásnak. a jo-jó efektus miatt. De most már kezdek elkeseredni , hajlok afelé hogy valamit be kellene vetni a cél érdekében....-) De teljesen tanácstalan vagyok. Mi az ami valóban működik?Mi az amivel nem ártok az egészségemnek? Mi az ami még megfizethető számomra? Mi az amivel ha nagy nehezen le adok pár kilót nem jön vissza duplán? Kérlek benneteket segítsetek! Adjatok tanácsot saját tapasztalataitok alapján....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook