Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeretnék még fogyni 3-4 kilót, de egyszerűen nem megy!Van valakinek egy jó és bevált módszere ilyen esetekre? fórum

Szeretnék még fogyni 3-4 kilót, de egyszerűen nem megy!Van valakinek egy jó és bevált módszere ilyen esetekre? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. szept. 11. 22:01

Koncentrációs tábor .


Elismerten hatásosak voltak .

2008. máj. 5. 15:21

Az utolsó pár kg szerintem attól függ előtte mit (hogyan) csináltál...


HA nem volt sport, akkor azt kell megnyomni(de nem erősíteni!!),ha kemény kondizás ment, akkor kajlálásra kell jobban odafigyelni.

63. 4c35511f0b (válaszként erre: 62. - Delike)
2008. máj. 5. 15:19
Én csokis muffin-t ettem:)
62. delike
2008. máj. 5. 15:18
sonkát, főtt mexikói zöldséget meg mozzarellát ebédeltem... borzalmas éhes vagyok :S
61. 7004ca251b (válaszként erre: 60. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 5. 13:30

én is jobban szeretem nyílván a csokit meg a dobos tortát,mint ezt a cukrot,de mivel fogyókúráról van szó,ezeket nem lehet,nekem viszonyt muszáj pótolnom valamivel az édes ízt,,mert megkattanok:)

igen,sima kemény cukorka,nem a ragadós fajta,nem töltelékes.

60. a9e1c02a7b (válaszként erre: 53. - 7004ca251b)
2008. máj. 5. 08:14
Nálunk a Coop-ban is van. De ez keménycukor, nem az a ragadós fajta, ugye? Mondjuk én a cukrokat nem szeretem, inkább a csokit, fagyit. A sütit se nagyon szeretem, de amióta elvileg fogyózok, azóta jobban kívánom. Túrókrémet szoktam csinálni, azt nagyon szeretem: krémes sovány túróba kis natúr joghurt, édesítő és fagyasztott erdei gyümölcs. Persze, nem olyan, mint egy süti, de megfagyasztva még fagyinak is jó.
2008. máj. 4. 22:38
mi nagy kiszerelésbe szoktuk venni mert a párom is kondizik, és nállunk sok fogy. de ha benézel egy boltba ahol diétázó, zsirégetö, testépitö szereket árulnak, akkor ott tudsz venni minta darabokat is kb 700 forintért. vagy ha elmész egy konditerembe ott is árulnak kis tasakokba. érdemes elöször kipróbállni mielött bevásárolsz´, mert nem mindegy a fajtája. van amejik nem olyan finom :)
58. 7004ca251b (válaszként erre: 57. - Delike)
2008. máj. 4. 22:23
amit én írtam,az konkrétan 7500forint,és ha napi kétszer iszod,akor két hétre elég kb.De vannak ugyanilyen porok más márka névvel,olcsóbban 4-5ezer forint körül is.De ha komolyan veszed és reggeli meg vacsi helyett eszed,akkor ha kiszámolod,két hét alatt kiflire,meg vajra,meg felvágottra,meg ilyesmikre uganúgy elköltenél 7500forintot reggeli meg vacsora gyanánt,csak ettől nem hízol :)
57. delike (válaszként erre: 56. - Hermina.t)
2008. máj. 4. 22:19
mennyire drágák ezek az italok?
2008. máj. 4. 22:12
igen, amiket Luxi ír ezek a protein italok nagyon jók. ´nem hizol töle és az édességet nagyon jól pótolja. én is szoktam inni
2008. máj. 4. 22:05

én is elhagytam a kenyeret, tésztát, rizst. hetente kb csak egyszer, max kétszer eszek belöle de akkor is csak max 2 evökanállal.

én szaftos husoknál, mindig salátával helyettesitem. csak összevágom a salit, darabolok bele egy kis uborkát, paradicsomot,csinállok rá egy vizes-olajos öntetet, és ez mindig bent van a hütöbe. praktikus mert szinte mindenhez ehetem. tojás, hús.....néka csak turóval vagy hallal elkeverem. ajánlom mindenkinek

54. 7004ca251b (válaszként erre: 52. - Pofi)
2008. máj. 4. 21:53
ismerem az érzést:)nincs mit:)
53. 7004ca251b (válaszként erre: 50. - Delike)
2008. máj. 4. 21:53
szerintem spárban is érdemes megnézni
52. Pofi (válaszként erre: 48. - 7004ca251b)
2008. máj. 4. 21:52

Köszi! Örök hálám üldözni fog :)

Nem nyugszom, míg meg nem találom, mert most is nagyon úgy érzem, hogy fele királylányságom egy kis édességért...

51. 7004ca251b (válaszként erre: 49. - Delike)
2008. máj. 4. 21:52
hát ha szereted a gyümölcsöket,akkor reggelire az tökéletes,mert bár sok benne a gyümölcs cukor,ami a fogyiban nem a legjobb,de ha reggelire eszed,akkor sokat segit az emésztése beinditásában,és a gyümölcs cukor miatt,az agyad is könnyebben pörög.áadásul vannak gyümölcsök,például az alma is,aminek a megemésztése több kalória elégetésével jár,mint amennyit maga az alma tartalmaz,tehát megeszed az almát és 1deka kalóriát nem szedsz fel vele:)Aztán mehet még reggelire mindenféle tejtermék,sajtok,túró,felvágottak,zöldség.Illetve amivel én fogyózóm,az is jó.Ez egy fehérje port(t-u-r-b-o slim a neve-egybe van írva a dobozon,ha keredsnéd a rossmanban,csak a gyártó nem engedi,hogy leírjam normálisan a portálon:)-van csoki,vanilia,eper ízben)én ezt iszom tejel felkeverve reggel,este és ebédre meg eszem husit salival,vagy az előbb felsorolt tejtermékeket,felvágottakat,zöldségeket.
50. delike (válaszként erre: 48. - 7004ca251b)
2008. máj. 4. 21:48
na akkor ezt már rég bebuktam... teszkó, lidl, spar, ennyi...
49. delike (válaszként erre: 46. - 7004ca251b)
2008. máj. 4. 21:47

tudom, hogy nálam nem fog működni a Norbi dolog. Nem látok nagyon mást, mint a nagyon koplalós dolgokat, hisz nem az izom tömeggel van bajom, hanem a tanulós időszakban nem mozogtam semmit és ez nagyon meg is látszik...

reggeli ötletek? ezzel van bajom legtöbbször...

2008. máj. 4. 21:41
Kaier's-ben egész biztos van,és a corában is szoktam látni.Előbbinél a kassza közelében,a corában meg az édességes soron,a többi cukorka között.VIVIL a márkája,rá van írva,hogy Creme life classic zuckerfrei.Van még csokis-tejszínes(bár azt ritkán látok) valamint kávés és epres ízesítésben is.
47. Pofi (válaszként erre: 44. - 7004ca251b)
2008. máj. 4. 21:39

cukormentes karamelláscukooooor?

Az igazit imádom, de fényéve kerülöm a boltok édességes polcait, meg a törökméz árusokat, és ilyenről még nem is hallottam.

Van valami tuti lelőhely, ahol lehet kapni?

46. 7004ca251b (válaszként erre: 45. - Delike)
2008. máj. 4. 21:33
hát én is imádom a kenyeret,iszonyat nehéz lemondani róla,de mivel súlyfelesleged nincs sok,ezért neked nem annyira segit,a norbi féle módszer a fogyásban,hogy bizonyos időpont után már nem eszel egyes fajta ételeket,Ez anna ksegit,akin több 10kiló a felesleg,mert rajtuk hamar megindul,bármilyen minimális változás hatására is a súlyuk.Egyél a sonka,sajt mellé paprikát,retket,vagy bármilyen zöldslget amit szeretszNyílván nem annyira jó mint kenyérrel,dehát a fogyókúra soha nem is arról szólt,hogy ebben az időszakban esszük a legjobbakat:)
45. delike (válaszként erre: 44. - 7004ca251b)
2008. máj. 4. 21:28

eddig nem erőltettem semmi fogyikúrát. De akkor mit egyek a sonka meg a sajt mellé? magában borzalmas enni.

Ez a kenyér dolog ugrott be, hogy talán jó lehet.

44. 7004ca251b (válaszként erre: 43. - Delike)
2008. máj. 4. 21:21
próbálj olyan dolgokat enni,amiremegszomjazolÉn pl fogyi alatt mindig cukor mentes karamellás cukrot eszem(édeség buzi vagyok és muszáj az édes ízt pótolnom)na attól aztán megszomjazom rendesen,iszom is rá zok szó nélkül:)Azt pedig nemtudom eddig milyen fogyókúrás módszert követtél,de ha a kenyeret kiiktatod az utolsó 4kiló érdekében,akkor a hamletet se kéne erőltetni,mert az is szénhidrát.sok sikert:)
43. delike
2008. máj. 4. 21:07

nekem is csak 4-5 kilónak kéne lemenni. Most azt vettem a fejembe, hogy nem eszek kenyeret. Eddig reggel meg délelőtt azt ettem szendvics formájában, itt az ideje abbahagyni. Csak nem tudom mivel helyettesítsem... Nem lehet mindig hamlettet enni...

Se levesben se főzelékben tiltott a finomliszt?

A folyadék meg egyszerűen nem megy... Ma kb 3-4 decit ittam... Katasztrófa.

Ötletek még? :)

42. hermina.t (válaszként erre: 12. - A9e1c02a7b)
2008. máj. 4. 18:41
egyet értek veled
2008. máj. 4. 18:33

én is ezen dolgozok.

4-5kg, heti 5x konditerembe járok, 1 órát mindig kardiózok.

meg mellette próbállok nem zabállni

eddigi tapasztalatom heti 40dkg minusz

2008. ápr. 29. 06:05

Én most Hulla-hopp karikát használok,majd meglátom!

3-4 kiló sülyfelesleg nem olyan vészes,csak az a baj ha az ember nem vigyáz,akkor lehet abból több is sokszor észrevétlenül!

2008. ápr. 28. 21:47
Persze,naponta kocogni,ugrospargazni,de ehez trening legyen rajtad es torlo a nyakad korul mert izzadnod kell.Medenceben sokat uszni es megvallogatni az etkezesi menut.Ha mind ezt meg akarod tenni elobb csinaltass orvosi kivizsgalast legy tisztaban az egeszsegeddel hogy alsz.Hat ennyi lenne egyelore.
2008. ápr. 22. 21:19
Igen, TORNA! Heti 3 aerobic és ne nasizz! 2 hét és simán lemegy a 3-4 kiló!
37. peppytta (válaszként erre: 32. - 778a651802)
2008. ápr. 22. 16:59

Én "csak" pár kilót szeretnék már leadni, depont ehhez nincs már kitartásom.A káposztalevest a múlt héten próbáltam, le is ment 3 kg. Erre a hétvégétől kezdve visszaálltam a normál étkezésre és máris ugyanott vagyok mint a káposztaleves előtt.

Én csak azt nem értem, hogy ez a bizonyos "normál" étkezésem sem csöpög a zsírtől, kenyeret, krumplit, rizst szememmel sem láttam... és mégis. Mások gátlástalanul fagyiznak, hamburgereznek stb... én meg ha nem kifejezetten éhkoppon vagyok, már hízok is.

2008. ápr. 22. 10:11

Én úgy adtam le pár kilót pár hét alatt,hogy édesség kizárva,de azon kívül mindent ettem.

A lényeg az hogy este 6 után már ne egyél semmit.

Én ezt már párszor megcsináltam eddig mindíg sikerült:D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook