Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 20 kilót szeretnék fogyni, milyen jól bevált fogyis receptekkel tudnék? fórum

20 kilót szeretnék fogyni, milyen jól bevált fogyis receptekkel tudnék? (tudásbázis kérdés)


1 2
38. t_marcsi (válaszként erre: 32. - Kiara79)
2012. febr. 7. 11:54
Én ezt úgy fogalmaznám meg, hogy "az étkezési szokások megváltoztatása nélkül semmilyen bogyó nem fogyaszt". Segítségnek segítség (én is igénybe vettem segítséget a diétám mellé, de emellett vannak szabályok, amit ugyanúgy be kell tartani), de mértéktelen evés mellett nem érnek semmit.
2012. febr. 7. 11:45
Kalóriaszámlálás, és az arányok követése (fehérje-zsír szénhidrát grammban). Ha anyagilag megengedhető, akkor összekombinálni ezt valamilyen étrend kiegészítővel (én pl shaket ittam és vitamint szedtem, de anélkül is hatásos) és mozgással. A csodaszerek nem segítenek tartósan, a koplalás pedig veszélyes!
2009. jan. 14. 14:10
nézzetek be a reductilos fórumra.ez nem fogyasztószer de az agynak arra a részére hat ami az éhségért felelős.sokan szedjük és nagy sikerek születtek.a lényege hogy nincs a mardosó éhségérzet ezáltal nem eszünk sokat.ez nem reklám csak egy fórum ahová érdemes benézni.neve:reductil tapasztalatok.
35. fda58604ed (válaszként erre: 32. - Kiara79)
2008. dec. 18. 13:34

A hozzászólásaidat megnéztem, abból pedig arra következtetek, hogy azért regisztráltál, hogy eladj valamit.

Előtte csak annyit mondok, hogy én is sokféle bogyót próbáltam, némelyik ideig-óráig használt (vagy csak a borsos ára miatt képzeletem azt), de a gyógyszerek nem fogyasztanak le.

Ha rosszul gondoltam, és nem eladni akarsz valami csodaszert, akkor bocs. (erre viszont nagyon kicsi esélyt látok).

2008. dec. 15. 22:31
Ja, és rengetek folyadék! Ásványvíz és citromos viz!! napi 3-4 liter!
2008. dec. 15. 22:28
Sziasztok! :) Hát a bogyókban én sem nagyon hiszek, meg féltem is a szervezetemet tőle... A bogyók árából inkább zöldséget és gyümölcsöt veszek! Én úgy kezdtem el fogyni, hogy este 6 után szigorúan SEMMIT sem eszek! Napközben kevesebbet eszek, de nem éhezek, és különösebben nem vonok meg magamtól semmit! Egyszerűen csak odafigyelek! A mozgással még barátkozom...:( 1 héten 1x 2x edzegetek! idáig 6 kiló ment le rólam 3 hét alatt! Nem sietek sehova, és tudom hogy ez tartós fogyás lesz! És EGÉSZSÉGES!!!!
2008. dec. 15. 21:41
Sziasztok!Semmilyen bogyó nem fogyaszt??Húú hát ez sztem egy kicsit erős kijelentés!Nem hiszem h általánosítani kéne ezzel kapcsolatban!!Miért?Csak azért mert minden szervezet más,és más!És ezek a gyógyszerek azért vannak h megkönnyítsék azoknak az embereknek a fogyását akik nem mindíg tudják betartani a szigorú diétákat,vagy azért mert nincs ara idő h 3 óránként egyenek,vagy a pénztárcájuk nem engedi!Én sokmindent kipróbáltam már, és biztosan állíthatom azt h nekem megkönnyítették a dolgomat a bogyócskák!!!
2008. dec. 15. 14:14

Sziasztok! Én most szeretnék elkezdeni egy nagyobb fogyókúrát tornával meg mindennel amit megtehetek.:)Az a baj, hogy nincs elég kitartásom és túl könnyen engedek a csábításnak, aztán már folytatni sincs kedvem, mert majd jövő 7en meg majd hétfőn meg 1-én...!:S Ez talán akkor lenne áthidalható ha lenne vki akivel el tudnám kezdeni! akkor talán tudnánk egymásban tartani a lelket annyira h sikeres legyen a dolog!:D Ha vki csatlakozna hozzám azt megköszönném! írjatok e-mailt vagy vegyetek fel MSN-re a cím mind2 helyre ugyanaz: szaboagi89@freemail.hu

Előre is köszi!:)

2008. dec. 5. 11:32

Ne vegyetek gyógyszert!!!!

Semmilyen bogyó nem fogyaszt le.

Ha igaz lenne a gyógyszer hatása, nem lenne kövér ember.

Volt, amikor én is benyaltam ezeket a csodabogyókat (magamban nem hittem, a bogyókban viszont igen): kétszer annyit híztam vissza.

Mozogni kell, bármilyen nehéz is elkezdeni, és vacsira zöldséget, salátákat enni.

Hidd el, Bíborka, meghálálja a tested, ha törődsz vele. Hidd el, hogy erős vagy, meg tudod csinálni. Olvass diétás sikersztorikat, ott sem a bogyók adták meg a kívánt álomsúlyt!

Ne gazdagíts senkit, üres álmokért, költsd a pénzed értelmes dolgokra.

2008. dec. 1. 17:16
Szia!Engem érdekelne,mert a diétázás nekem sem nagyon ment.Mennyi idő alatt fogytál le?
2008. dec. 1. 17:13

Sziasztok!

Én probáloztam a diétával,de nagyon nem ment.Ingadozott a vércukorszintem,szédültem nem voltam jól.Nekem egy bizonyos gyógyszer segitett,éhezés nélkül tudtam lefogyni töle.

2008. nov. 30. 16:37
Én a testkontrollal fogytam 20 kilót. Az a muris, hogy még jól is éreztem magam a diéta alatt.
26. biborka078 (válaszként erre: 25. - Kiara79)
2008. nov. 30. 16:26

Szia!

Nekem 15 kilót kéne leadnom,van valami tipped hogy hogyan??Probálkoztám már pár diétával de sajnos mindig visszajöttek a kilók:(

2008. nov. 30. 15:34

Sziasztok!

Én kb:20 kilótól szabadultam meg!!:)

24. SF (válaszként erre: 19. - 7130b15964)
2008. okt. 31. 11:31
Igaz, de annak semmi köze a fogyókúrához. Gondolom.
2008. okt. 31. 07:16

Nekem a citromkúra vált be.Első gyerekemmel 24,másodikkal 22 kg-ot szedtem fel.

Minden nap muszáj volt tornázni is.....így megint feszes lett a hasam.

Így utólag visszagondolva....nem vagyok benne biztos,hogy mozgás nélkül sikerült volna!

Lányom a nyáron csinálta végig a 90 naposat,lement róla 5kg,de már vissza is jött rá.

Nem mozog:((((szóval szerintem akármilyen kúra lehet,de a legfontosabb a mozgás.

Otthon tornáztam egy kazettára.

2008. okt. 31. 06:50
Nekem a 90 napos vált be, igaz csak 50 napig bírtam, de elég is volt, lement az az 5 kg. fölösleg (pedig csaltam néha), páromnak, ő nem csalt 10 kg. ment le ezalatt.
21. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 16. - Ani32)
2008. okt. 28. 10:47

Szia!


Nekem is a 65 kg-os régi súlyom lenne a cél. Most 75 körül vagyok. Csak azt kérdezném, hogy neked nem nyúlt meg a bőröd a hasadnál ekkora súlyvesztésnél?

2008. okt. 25. 10:20
napi 2000kalória mehet. napi fél óra sport. tök mindegy mi az. de a 2000kalória züldség legyen, rengeteg hús, hal stb...ami fehérje. szénhidrát napi 100gramm körűl, pasiknak max 150g. én fél év alatt 45kg-ot szedtem így le magamról. Mondjuk napi másfél órát sportoltam nem felet. De a zaba eszerint ment. Ha valaki 100 g-nél is jóval kevesebb szénhidrátot fogaszt akkor meg lehet több zsiradékot is fogyasztani. Beáll a ketózis, átáll a tested a zsír és fehérje alapá energiaellátásra.
19. 7130b15964 (válaszként erre: 17. - SF)
2008. okt. 22. 21:28
A szénsav marja a fogakat (is).
18. Ani32
2008. okt. 22. 21:28
Nekem még nem találták fel azt az enni vagy inni valót amitől órákig nem tudok enni. Tényleg jó neked!
17. SF
2008. okt. 22. 21:12
Soha nem értettem, miért tilos szénsavasat inni fogyókúránál. Szóval mert normális esetben attól éhesnek kellene lennem. Érdekes, hogy nekem elveszi az étvágyamat, szénsavas után órákig képtelen vagyok enni. De jó nekem!:-)
16. Ani32
2008. okt. 22. 20:56

Én 3 gyermeket szültem, mindhárommal nagyon sokat szedtem fel (20,25,30 kg). A harmadik szülés után 95 kg-val jöttem ki a korházból. Sikerült vissza fogynom 65 kg-ra.

Az én ,,trükköm":

kezd a reggelt tornával, mozgasd át a testedet, a legjobb a futás, reggelizz teljes kiőrlésű gabona pelyhet zsír szegény tejjel, vagy 1 magvas kiflit felvágottal pici vajjal, sok zöldséggel (retek, paradicsom, paprika).

Tízóraira: joghurt, vagy alacsony cukor tartalmú gyümölcs.

Ebédre: nekem mindent lehetett a lényeg azon volt, hogy fél adag legyen.

Uzsonna: csak alma.

Vacsora: sajnos semmi.

Nem ettem 3-4 óra után semmit már. Nem lehet inni cukros üdítőket, rostos leveket. Igyál meg minden nap 2-3 liter folyadékot, de kizárólag cukor menteset. A legjobb a szénsavmentes ásványvíz, mivel a szénsav csak az étvágyadat fokozza. Délután semmi szénhidrát!!!!!!!!!! Se kenyér, se krumpli, semmi olyan ami szénhidrátot tartalmaz.

Kerüld a sütiket, chipset, csokit (bármilyen édességet), péksütiket, mindent ami fehér lisztből készül.

Heti egyszer el lehet csábulni, lényeg az időzítés és a mennyiség. Ha lehet ne este 10-kor jusson eszedbe csokit enni. Ha elcsábulsz akkor is csak egy pár falatot engedélyezz magadnak egyszer (nem egész nap!!!) és azt is csak délelőtt.

A heti 3-4 szeri reggeli torna mellett, járj szaunázni, segíti a felesleges vizet eltávolítani a szervezettből, méregtelenít, beindítja az anyagcserét. A lényeg, hogy egyél 4 szer, de keveset egyszerre, ne lassuljon le az anyagcseréd!

Remélem tudtam segíteni.

15. SF
2008. okt. 22. 16:56
A jelenlegi szokásaidat vizsgáld felül, egyél kevesebb zsírt és cukrot, 1200-1300 kalóriánál ne egyél se többet, se kevesebbet, mozogj heti 4×40-50 percet, és hidd, hogy le fogsz fogyni.
2007. nov. 21. 14:56
Amit nem eszel meg,az nem hízlal!
2007. szept. 11. 12:58

Weight Watchers. Mindent ehetsz, de csak mértékkel. Az ételeket pontozzák.

Keress rá, ha érdekel :)

2007. szept. 11. 11:55
Én Atkinsozom. Nekem ez vált be.
2007. szept. 11. 11:48

Testkontroll= szétválasztásos diéta.

"A testkontroll szabályai szerint délelőtt csak gyümölcsöt szabad enni. Ebédként már fogyaszthatunk zöldségféléket is, melyekből akár salátát is készíthetünk-. A vacsora alapja szintén a zöldség, de kell tartalmaznia valami keményítőtartalmú vagy állati eredetű élelmiszert is, de két órával utána kötelezően ismét gyümölcs fogyasztandó. Tilos minden tejtermék, mert ezek a testkontroll szerint nem valók emberi fogyasztásra, a szervezet nem tudja hasznosítani a bennük lévő tápanyagokat. Érdekes módon a vaj mégis megengedett, sőt azt állítják róla, hogy jótékony hatással van az erek egészségére - miközben az érelmeszesedést okozó hatását már régen bebizonyította az orvostudomány.

A húsfogyasztást nem tiltja, de nem is ajánlja a testkontroll. Figyelemfelkeltő módon viszont a csapvizet szigorúan tiltja - helyette a desztillált vizet ajánlják. Magyarázatként annyit mondanak, hogy a csapvízben található szervetlen anyagok, mikroelemek károsak a szervezetre. Helyettük a zöldségeket ajánlják, amely szerintük elegendő mennyiségű kalciumot és vasat (!) biztosít.

A program egyik legfontosabb alapelve az élelmiszerek megfelelő párosítása. Diamond szerint tilos egy étkezésen belül, egyszerre fogyasztani magas szénhidrát- és fehérjetartalmú ételt. Ennek oka szerinte az, hogy a kettő együtt közömbösíti a gyomorsavat, majd rothadásnak indul. Így haszontalan táplálék lesz, belőle, amely nem hasznosul, hanem inkább káros..."

10. 3c6116b73f (válaszként erre: 8. - Edb6c38cef)
2007. szept. 11. 10:19
Szia Zitamita!Engem is érdekelne a Testkontroll.Irnál rőla bövebben vagy ha hosszu majd megirom az email cimem.Köszi előre is.csincsekati
9. szulim (válaszként erre: 8. - Edb6c38cef)
2007. aug. 11. 18:39
Aranyos vagy:)De mi aza testkontroll?Már bocsi a tudatlanságom:)Ja és nem vagyok csoki evő:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook