Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni szeretnék...mit tudtok ajánlani?vmi sikeres sztori kellene, egy jó diéta, amivel aránylag hamar sikerülne leadni kb 8 kilót. fórum

Fogyni szeretnék...mit tudtok ajánlani?vmi sikeres sztori kellene, egy jó diéta, amivel aránylag hamar sikerülne leadni kb 8 kilót. (tudásbázis kérdés)


1 2
41. emagdi (válaszként erre: 40. - Lettuce)
2013. jún. 18. 16:26

nyilván a szénhidrát megvonástól lemegy a zsír, de azért attól nem sok izmot fogsz építeni, hogy elgyalogolsz a buszmegállóig meg vissza:)

a "puccos edzőtermek" abban segítenek, hogy izmod is legyen (maradjon), és ne csak úgy plötyi módon legyél sovány, hanem ki is nézz valahogy. meg hogy jobb legyen a közérzeted, egészségesebb legyél.


kérdés persze, hogy ki mit szeretne, az biztos, hogy az atkins féle dolog működik abból a szempontból, hogy felhasználja a szervezet az elraktározott zsírt.

2013. jún. 18. 15:57
Mindenki arról beszél, mozgál nélkül nincs fogyás! De kérdem én, ki az aki egész nap ágyban fekszik?????? Senki ne ijedjem meg a mozgás szótól, hiszen már mikor kikelünk reggel az ágyból energiát használunk a "mozgáshoz" azaz felkeléshez, és ez így megy tovább amíg le nem fekszünk. De ha valaki ülőmunkát végez az is kimegy WC-re. Elmegy a munkahelyre, még ha kocsival is, de a kocsihoz is néhány lépést végez mindenképpen!!! NO természetesen érdemes a buszmegállónál a másodikig elgyalogolni és stb. De az baromság, hogy csak a puccos edzőtermek tudják lefogyasztani az embert. Én 104 kiló voltam most 73kg vagyok és heti 2-3 kiló lemegy (Atkins), mindenféle extra drága és időigényes "mozgás" nélkül. :D Sok sikert minden diétázónak!
2011. jún. 9. 19:57

Sziasztok

Mostmár régóta olvasgatom a hozzászólásokat és hát ha elfogadtok egy jó tanácsot elsősorban a KITARTÁS ami a fejben dől el másodsorban mindig keveset enni mindenből!!!!és sok mozgás SOHA nem szabad a mozgást elhagyni!!!!

2011. márc. 3. 21:11
Keress egy személyi edzőt,aki megfelelő,személyre szóló edzésprogrammal,diétás tanácsokkal,esetleg étrenddel biztosan lefogyaszt.Nekem Czanik Krisztián segített.
2011. márc. 3. 15:22

Én pedig az egészséges étrendre, és a sok mozgásra esküszöm!

Egy év alatt mínusz 20 kg, 16 évesen.

2009. nov. 11. 23:25

spinningelni kell! na de nemám csak úgy simán:)

gyógynövény, vagy talán bioboltban már nem tudom venni kell paprikakrémet és a decathlonba izzasztó nacit. na ezzel a hármas kombinácioval olvadnak a centik az tuti.


én heti 3 szor jártam volt rajtam 5-6 kilo plusz 2 hónap alatt kockás hasam, izmos combom és jóval formásabb és keményebb fenekem. nyáron sajnos abbahagytam de most uj lendülettel én is elkezdtem:)

2009. szept. 13. 16:43
A Reductilra én is esküszöm!!
34. b.mona
2009. szept. 13. 11:25
Szia! Én szülés után híztam meg,64kg-ról 100kg ig híztam. 2009.0906-án kezdtem el a norbi apdet szerint fogyókúrázni és bevált ma 09.13 van és 93 kg vagyok. A neten megtalálod az apdata1,2,3 amit szeretsz enni kiírod és aszerint étkezel vannak jó receptek is fent! Ami a legfontosabb közben nem éhezel csak megvan hogy mit mikor ehetsz. Nekem bevált!!
33. giorcub (válaszként erre: 31. - Gecam)
2009. aug. 15. 12:03
sztem inkabb az ellipszis, a futas monoton, csak az also vegtagokat mozgatja es a terdet is elegge terheli. persze csak szvsz.
2009. aug. 15. 00:10
hali! bnőm 1 hónap a alatt fogyott 10 kg-ot, a bőre továbbra is zép maradt. nekem a legtöbb az 1hónap/-9 kg volt. akaraterőőőő,az kell, meghát napi 4 liter víz melllett .. x)
31. Gecam (válaszként erre: 28. - Dorina22)
2009. ápr. 20. 07:13
Szerintem jó dolog a futópad!Az ember már csak unalomból is rááll!Akár egy jó film közbe is lehet használni!Már én is sokat gondolkodtam rajta!Csak hát az ára....!!!
30. Gecam (válaszként erre: 29. - Blackout)
2009. ápr. 19. 14:24
Reductil 10mg!!
29. blackout (válaszként erre: 26. - Gecam)
2009. ápr. 19. 14:19
Milyen gyógyszer segítségével fogytál ennyit?
2009. ápr. 19. 11:44

Most a futópadon godolkodok, de szerintem egy-két napig csinálnám, aztán úgy porosodna be...

Jobb szerintem a szabadba futni, mert ha valameddig már elfutottál onnan vissza is kell valahogy jönni:D:D:D:D

2009. ápr. 19. 11:35

Szerintem a biciklizés, futás, amitől hamar le lehet adni a kilókat. Csak az embernek se ideje, se kedve nincs nagyon hozzá...:(

Egy hétig minden nap tekertem egy órát, azalatt az egy hét alatt majdnem lement 3 kiló. Délutános voltam, délelőtt tekertem.

Aztán következő héten délelőttös voltam, egyszer se mentem el bicózni, visszajött mind a 3 kiló:(

26. Gecam
2009. ápr. 18. 14:15
Én gyógyszer segítségével diétázom!2hónap alatt 12kg ment le!Mondjuk 3 hete egy deka sem!De majd csak beindul!
25. Macika71 (válaszként erre: 7. - Megryan)
2009. ápr. 18. 08:41
En Ausztriaban elek, de ott ezt sem engedheti meg maganak ezt az ember. Igaz, hogy gyerekem nincs, de 12 orakat dolgozom egy utazasi irodaban a Belvarosban. Szoval ezek utan en embert sem kivano latni, nemhogy emberekkel teli konditermet...
2009. ápr. 17. 08:35
Sziasztok szeretném elolvasni ezt a topikot de nem tudom hogy lehet eredeti sorrendbe rendezni. tud valaki segíteni? köszönöm
2009. febr. 25. 15:43
Én a Level Klinika diétájára esküszöm, ha nagyon gyorsan kell néhány kg-tól megszabadulnom. Ami nagyon fontos benne, nagyon szigoruan be kell tartani az előírásokat, mert a legkisebb bűnözés is visszavethet. De ha betartod, heti 3-4 kg simán lemegy. Nekem bevált. /de a jojo effektus itt is működik, mint bármelyik diétánál, így időnként megismétlem/.
2009. febr. 25. 12:29

Sziasztok!

Én a 90 napos diétára teszem le a voksomat.

14 kilót fogytam , és nem kell éhezni. És nem kell lemondani a csokiról se, minden negyedik nap van széhidrát nap, akkor bármit ehetsz amit szeretsz.Szerintem fejben kell eldönteni, hogy az ember le akar fogyni. Ja és ha végea kilencven napnak akkor is ésszel kell étkezni.

2009. febr. 22. 19:00
Reggeli 1 szelet műzli light gyümölcslével,ebéd rendesen és vacsorára is 1 szelet műzli szelet vagy 1 joghurt(és semmi édesség).Én ezzel fogytam le szülés után!
2009. febr. 22. 16:17
szioka fogyni vágyók:)kicsibonba vagyok.végigcsináltam 2 szor a 90 napos diétát de a jojoeffektus ujra müködött:(((.mindent betartottam pedig lelkiismeretessen. most egy uj dolog kedz ugy fest beválni:6 hete kezdtem fogyizni és már van eredmény.minden este csak 6 ora az utolsó idöpont amikor eszem.6 hét eredménye -1.5 kg.:)88.5 kg rol indultam és most vagyok 87kg:).csak egy kis odafigyelés és önkontroll. torna nem is fért még bele.ma kezdem még csak a tornát és heti 3 alkalom örülök ha belefér.ha megint csökken a súlyon megint jelentkezem:) addig is pussz :szioka mindenkinek és sok sikert.kicsibonba
19. Priska (válaszként erre: 12. - Awela)
2009. jan. 18. 13:24
Szia Awela! Nehari hogy zavarlak, eltudnád nekel köldeni a 10 napos diétát, amiröl irtál, köszi szépen.
2008. dec. 9. 07:53

ha rákeresel a googleban, hogy shaolin diéta, a második találat. nem tudom bemásolni, mert a femina oldaláról nem lehet, linkelni meg nem szeretnék, mert kirúgnak a végén, és nem is reklámozni akarom az oldalt.

a diéta lényege amúgy az, hogy szigorúan kell venni a napi ötszöri, három óránkénti étkezést, gyümölcsök, zöldségek, szénhidrát barna rizs, fehérje hüvelyesek. szigorú, de be lehet tartani.

2008. dec. 9. 06:38
Bocs ,hogy ilyet irokviccnek szanom. A stresz a legjobb fogyeszto szer,tavaly 10-nap allat 8kg adtam le.Amikor szet ment a csaladom.Na ez volt egy jo fogyokura megsem ajanlom senkinek.
16. Cica54 (válaszként erre: 15. - Macskaszemu)
2008. dec. 9. 05:41
Bővebben kitudnád fejteni a diétát , vagy elküldenéd számomra.köszi
2008. dec. 8. 22:56

a femina shaolin diétája fenomenális, egy hét alatt a 4 kiló simán leröppent (pedig nem volt olyan sok súlyfölöslegem ám!) és tényleg méregtelenített, erősnek, energikusnak és olyan tisztának éreztem magam.

aktív sport mellett !

14. adri25
2008. nov. 11. 13:02
Tippek?
13. ALLICS
2008. okt. 15. 10:48

Szia!

Én fél év alatt fogytam 27 kilót.

Semmi mást nem csináltam csak odafigyeltem arra hogy mikor és mit eszem és sokat sportoltam.Ennyi.

12. Awela
2008. okt. 15. 10:41

Én évekkel ezelőtt, mikor még volt időm rá, Bíró Icára tornáztam minden nap. Akinek van rá ideje, csak ajánlani tudom, heti két kiló lement úgy, hogy nem kellett figyelnem arra, mit eszem.


Most a 10 pontos diétát kezdtem el, nem tudom, hat-e, de a többi kúra nekem túl bonyolult, mert nincs időm még magamnak külön főzni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook