Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 hónapja escapelle-t vettem be, utána meg is jött, de most is volt baj, 2 nappal a menzesz előtt, most késik. Lehetek-e terhes? fórum

1 hónapja escapelle-t vettem be, utána meg is jött, de most is volt baj, 2 nappal a menzesz előtt, most késik. Lehetek-e terhes? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 18. 17:32
Nincsen semmi baj, ma megjött és végre megnyugodhatok/unk...:)
2010. márc. 16. 18:40
Majd írd meg hogy mi volt!
2010. márc. 16. 18:38
oké, próbálok...és ha a héten jön meg, akkor jövőhéten veszek egyet.:S
2010. márc. 16. 18:07
Amúgy szerintem nem sok esélye van hogy terhes legyél ha a menstruációd előtt 2 nappal történt a baleset.Ha a ciklusod 28 napos akkor a felénél vagy a legtermékenyebb de ugye ez nem törvényszerű.Tudom hogy nem tudsz de nyugodj meg egy picit mert lehet hogy a stressz miatt nem jön meg.
2010. márc. 16. 18:04
Én egy hetet várnék akkor már szerintem biztosan kimutatja.Nincs semmi jele hogy meg akar jönni?
2010. márc. 16. 17:47
2 napja, szóval nem olyan régóta, de én akkor is aggódok. De ha holnap elmegyek tesztet venni az még szerintem nem mutatná ki, vagy igen?
2010. márc. 16. 16:40
Nem tudom.Az is lehet.Meg az is hogy a stressz kavar be és azért nem jön meg,de az is lehet hogy terhes vagy.Ezt így nem tudhatom.Én is vettem be egyszer ilyen gyógyszert de nekem nem kavart bele a menstruációmba,viszont mindenkinél másképpen hat.Ne izgulj.Mennyit késett?
2010. márc. 16. 15:40
Kiszakadt az óvszert, és most nem vettem be gyógyszert, mert 1 hónapon belül 2x nem akartam, mert hogy 2 nap múlva úgyis megjött volna... lehet esetleg h még a gyógyszer miatt késik?
2010. márc. 16. 15:34
Mi az hogy volt baj?Nem védekeztetek és tablettát sem vettél be?
2010. márc. 16. 15:27
1 hónapja escapelle-t vettem be, utána meg is jött, de most is volt baj, 2 nappal a menzesz előtt, most késik. Lehetek-e terhes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook