Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalataitok a dr. Lenkei-féle vitaminokkal kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalataitok a dr. Lenkei-féle vitaminokkal kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2007. jan. 2. 21:59

26 éves lányom 4. hónapja szenved hasi fájdalmaktól, amiről nem tudjuk mitől jöttek. Nem tudott dolgozni, rossz kedvű volt és hite vesztett.

Amikor elkezdte szedni az alap csomagot, csak kicsit energikusabb lett, d esajnos a fájdalmai nem szüntek meg. Aztán áttért a közepes csomagra és immár 5. napja nincsenek fájdalmai. Hála Lenkei doktornak, szépen kezdődik a 2007. év a családunknak.

18. leil79
2006. dec. 4. 11:32

Sziasztok,

csak jó dolgokat tudok mondani a Lenkei-féle vitaminról. Én az alapcsomagból szedtem be egy havi adagot és nagyon prímán helyre rántott.

Egyetlen hátulütője van, hogy elképesztő étvágyat csinál. Talán majd a tél végén is veszek egy adagot, hogy a télen lefáradt szervezetemet ferázza. Folyamatosan nem szedném az étvágy miatt.

17. DODICA (válaszként erre: 15. - 93a74b44ea)
2006. nov. 2. 17:32

Pfúj. :(

Lehet, hogy puszta reménykedésből én csak az első számjegyet néztem? :)))

16. 12667dcac6 (válaszként erre: 11. - 93a74b44ea)
2006. nov. 2. 15:24
Naakkor ez nem nekem való.Örülök ha lemegy pár kiló rólam.Inkább eszek minden nap gyümit abban is van vitamin.
15. 93a74b44ea (válaszként erre: 14. - DODICA)
2006. nov. 2. 15:01
A boltban ennyi volt már egy hónapja is...4900valamennyi.
14. DODICA
2006. nov. 2. 14:21
Már 5ezer??? Kb. egy hete még csak 4ezer volt a neten... Mekkora infláció! :(( :))
13. 93a74b44ea (válaszként erre: 10. - 7130b15964)
2006. nov. 2. 14:18

Pesten a Blahától pár perc sétányira a Körúton (a Meki oldalán, a Petőfi híd felé) van a bolt.

5000 az alapcsomag.

Vidéken is biztos több helyen van, a közelünkben pl. Kiskunlacházán valami drogériában vagy bioboltban is árulják.

12. DODICA (válaszként erre: 10. - 7130b15964)
2006. nov. 2. 14:10

A beszerzésének még nem jártam utána, de Pesten van egy boltjuk, az tuti. Az alapcsomag 4000ft körül van. De mi öten vagyunk... :(

A gugliba nyomtam be Lenkei nevét, s úgy keresgéltem:)

11. 93a74b44ea (válaszként erre: 9. - 12667dcac6)
2006. nov. 2. 14:03

Én szedem, de ez még csak az első csomag. Pozitív hatás egyelőre nincs, viszont 3.5 kilót híztam két hét alatt, olyan étvágyat csinál...

Hallottam már olyanról, akinél viszont megszüntette a farkaséhséget. Hát az se én vagyok...

10. 7130b15964 (válaszként erre: 8. - DODICA)
2006. nov. 2. 11:00
Mennyi az az annyi? Hogyan lehet beszerezni?
2006. nov. 2. 10:40
sziasztok. Én is szretném megrendelni az alap csomagot és a gyerekeknek is valamelyiket mert ilyenkor ősszel rengeteget betegek,de szerintem is elég drága.De ha belegondoltok mikor megbetegszünk és elmegyünk a dokihoz mennyi pénzt ott hagyunk egy kis gyógyszerre.Akinek gyereke van az meg tényleg tudja mibe kerül egy kis köptető gyógyszer stb.Szóval biztos jók ezek a készítmények.szedi valaki?
2006. nov. 1. 22:30

Én épp most filózok azon, hogy be kéne szerezni legalább az alapcsomagot, de bizony nem olcsó mulatság. :((

Viszont: van egy nagyon jó barátunk. Már-már "haldoklott" a maga 30 évével. De tényleg. Hihetetlen, hogy ily fiatalon mennyi baja volt, felsorolni se tudom az összeset. Volt kb. 8 orrműtétje, lábsorvadása, szívinfarktusa, térdizület-műtétje, porckorngsérvje, csak így hirtelenjében ennyi jutott eszembe... Kész nyomorékként él, depressziós is lett a sok nyavalyától, persze azt is kezelték kórházban hónapokon át reménytelenül.

Végül rátalált a Lenkei-vitaminokra. Nemrég találkoztam vele, majdhogynem fel se ismertem! Az alig sántikáló ember kicsattant az energiától, futott, erős volt, jókedvű.... szóval úgy, mint a sok betegsége előtt. Hát, ez nekem elég biztatónak tűnt. :)

7. 93a74b44ea (válaszként erre: 6. - 959ebd0cf5)
2006. nov. 1. 10:05

Köszi!

Hát én nem mérdegtelenítettem meg semmi ilyesmi.

Aloe Gélből iszom reggelente fél decit és beveszek egy Lenkei alapcsomagot.

Sajnos tényleg pénzkérdés, mert fogyóban vannak, de nem tudok most venni újat.

2006. nov. 1. 09:46

az előzőhöz még annyit, hogy a vitaminok felszívódási ideje hetékonyság szempontjából fél év/az orvos mondta/,az Aloét folyamatosan kell 3 hónapig szedni,akkor érhető el kedvező hatás, s először felerősíti a tüneteket,utána lesz jobb.Nem tudom,hogy kezdted el szedni,a méregtelenítéssel kell kezdeni,majd először nagyobb dózisok,s fokozatosan csökkenteni.Vannak egyéb kiegészítői,amikkel rá lehet segíteni,pénz kérdése az egész,én használtam, tényleg nagyon jó volt,a Forever Freedom nevű jó ilyen problémákra.

Ezek a dolgok valóban nagyon hatékonyak,de az alap-probléma sem 1 hét alatt vált ilyenné, s idő kell a látványosabb eredményekig.Nem beszélve arról, hogy nincs ezer mellékhatásuk,az pedig egy fő szempont!


letty26-nak

2006. okt. 30. 19:53
Nekem leginkább homeopátiás készítmények váltak be izületi gyulladásokra,az orvosomtól kapom,rendszeresen kezel velük,szerintem a hagyományos gyógymóddal nem mentek semmire.A lenkei-féle vitaminokhoz nem tudok hozzászólni,csak a könyvét olvastam
4. 93a74b44ea (válaszként erre: 3. - 93c2b3c42f)
2006. okt. 26. 19:21

Azt még nem, de hát...még a szteroid legnagyobb dózisa is épp csak enyhíti a tüneteimet, úgyhogy én már nem igazán próbálkozom mással.

Én olyan 20 napja szedem a Lenkeit (alap) és Aloe vera gélt is azóta iszom, igazából semmi hatás, sőt azóta még inkább nehezebben mozgok.

2006. okt. 21. 16:28

Szia,Berna vagyok. Ez a téma úgy látom ne,nem sok embert érdekel, pedig nagyon fontos.

Ha még aktuális a kérdésed, válaszolok.

A férjem szedi a közepes életerő vit.csomagot, csak kedvező dolgokat tapasztalunk.

Sokkal energikusabb, fittebb.Igaz,eddig sem volt beteges, most sem volt még az.Izületi problémádra próbáltad már a szelént?

2006. szept. 10. 08:40

Most olvastam a Cenzúrázatlan egészséget, és a neten is kutakodtam, nekem nagyon bíztatónak tűnik ez az egész, és mivel az orvostudomány az én bajomonnem tud segíteni, most mindenféle alternatív gyógyulási lehetőséget keresek az ízületeimre.

Most éppen erre gondoltam, de jó lenne előbb egy-két olyan embert meghallgatni, aki közvetlenül tud ezekről a termékekről.

2006. szept. 10. 08:37
Ha te vagy ismerősöd szedi a dr.Lenkei-féle vitaminokat, írd meg a tapasztalatokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook