Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 9-től fogyi, ki tart velem? fórum

Március 9-től fogyi, ki tart velem? (beszélgetős fórum)


2009. márc. 7. 18:09
Nekem kb. 3 éve van (10éve szültem),azóta már napi 100 egységnyi Euthyroxot szedek :(( Igy nehezebb a fogyás is,mert a kilók csak úgy másznak fel,de majd most,itt,egymást bíztatva minden lemegy :))
12. tefnerné (válaszként erre: 10. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 7. 18:06
sajnos nekem is és a két szülés csak rontott rajta így 3 havonta kell kontrollra mennem és gyógyszert szedni
2009. márc. 7. 18:05
Én képet sajnos nem tudok feltenni :((
2009. márc. 7. 18:03
Nekem is pajzsmirigy-betegségem van,"természetesen" alúlműködik :((
2009. márc. 7. 18:01

sziasztok!


Én már három hete kezdtem sajnos nekem nagyon soktól kell megszabadulnom és pajzsmirigy problémám is van. De szívesen benéznék hozzátok:)) Az első 5 napban lement 3 kiló majd visszajött 1 de a második hétre -4nél tartok. Remélem ilyen ütemben tudok haladni és akkor az az 55kiló amit le kell adnom már nincs is messze:)))

2009. márc. 7. 17:57
rendben, én is úgy gondoltam hgy úgy lenne jó, ha életben maradna a fórum és biztatnánk egymást, én most 80 kg vagyok elsősorba a 70 kg sztem elérni, de az ideális az a 65-67 kg akkor meg is voltam elégedve magammal, én holnap tartok egy mérlegelést hogy pontosan tudjam honnan kezdtem, meg centikben is lemérem magam. Aztán hétfőn reggel kezdek, a reggelijeim felváltva lesznek hol egy kis tej, hol natúr joghurt, vagy gyümölcs, az ebéd az rendesen csak kevesebb mennyiség, nagyon minimális szénhidrát, vacsi szintén gyümölcs vagy natúr joghurt esetleg virsli vagy tojás!Majd teszek fel képeket hogy milyen vagyok most és milyen szeretnék lenni. Örülnék ha ti is tenétek fel.
2009. márc. 7. 17:45
Én hétfőn először is egy méregtelenítéssel kezdek,ez már alapból mindig legalább 3 kg minusz,ami vissza sem jön,ha odafigyelek :) Próbálok este 5 fele vacsizni és napközben sem nasizni,de nekem mozogni nem nagyon lesz időm a gyerek,a háztartás és a munka mellett :((
2009. márc. 7. 17:43
veletek tartok, csak sikerrel járjunk :)
2009. márc. 7. 17:40
de akkor tartsuk élve a fórumot:)
2009. márc. 7. 17:40
én is jövök:P
2009. márc. 7. 17:37
Jövök én is :) Nekem is cél a mínusz 10 kg,de ha több,az sem lenne nagy baj,mert most 72 kg vagyok és csak kb. olyan 168 cm....
2009. márc. 7. 17:31
Első jelentkező!!!
2009. márc. 7. 17:30
Azoknak a jelentkezést várom, akik szeretnének megszabadulni néhány kg-től én konkrétan kb 10-től szeretnék de ha több is lemegy az nem lesz baj. Elsősorban nem szeretnék semmi diétát követni, csak oda figyelni a mennyiségekre és napi mozgást beiktatni. Mindnekit szerettel várok!!! Együtt könnyebb!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook