Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 9-től fogyi, ki tart velem? fórum

Március 9-től fogyi, ki tart velem? (beszélgetős fórum)


2009. márc. 9. 07:29

Jó reggelt! :))


Hát akkor kezdjük.Én mérlegre álltam,hogy tudjam honnan indulok: 72,1 kg vagyok most.A reggelim egy deci narancslé és két paradicsom volt.


Mindenkinek kitartást és sok sikert!!

72. xxLady (válaszként erre: 70. - Anya83)
2009. márc. 9. 07:14

Jó reggelt!


Nehogy feladd! Pont hogy jó úton haladsz, ugyanis annak az oka az, hogy a mérleg többet mutat, hogy már izmosodsz, az izom pedig nehezebb a lipideknél! Úgyhogy gratulálok a szép eredményhez! :)

2009. márc. 9. 07:01
Hello. Én is csatlakoznék minden kedves sorstársamhoz. Most 75, cél mínusz 10, de ha több lemegy, az is szuper lenne:)
70. anya83
2009. márc. 9. 06:50

Sziasztok!

Hát én kicsit szomorú lettem mikor a mérlegre álltam!Napok óta tornázom és nem hogy fogytam volna

hanem híztam picit...

De ++++ leszek és mától veletek könnyebb lesz!Mennek le majd a kilók!

2009. márc. 9. 06:11

Sziasztok!


Akkor induljon mától a fogyi-buli!!!Erőt, kitartást és csökent éhségérzetet mindenkinek!

68. 79daf4ffb2 (válaszként erre: 59. - Hogre)
2009. márc. 8. 20:36

Hú, közsi a sajt tippet!Tehát akkor nem kell 30 dekát megenni a zsíros fajtából, ugye?:-) Mert hát kinél mi a harapás mérce? :-)

Modjuk ma sikerül annyi rántott gombáz zabálnom, hoyg kínlódok itt egész este.Szerintem kész felüdülés lenne hasamnak, ha nem tunkolnék ennyi kaját..Illetve az is lesz, mert most meni fog!

67. xxLady
2009. márc. 8. 20:10
Okés.. Csatlakozom, a cél öt kiló leadása április elsejéig. Aztán a többit meglátom..:)
2009. márc. 8. 20:07
Sziasztok,holnap jövök és mesélek,milyen az első napom :)) A napló engem is érdekel ám!! :))
65. Mion
2009. márc. 8. 20:02
Na, kicsit megelőlegeztem.... voltam futni :o)
2009. márc. 8. 18:23
Sziasztok! 5 kilótól szeretnék megszabadulni, de csak 11. után kezdem, ugyanis akkor lesz telihold! Diétázni fogyó holdkor kell! :) Tuti!
63. Mion
2009. márc. 8. 18:18

Holnap indul ;o) Hajrá mindenki!

Én meg írogatok egy kicsit a naplómba... hátha hasznára lesz valakinek (Az Élet Ösvényén: ahogyan én "csinálom" :o)

62. hogre
2009. márc. 8. 18:17
Na ha senki többet, akkor holnap indul!!!
61. hogre (válaszként erre: 60. - Mion)
2009. márc. 8. 18:09

Oksa!!

Akkor melyik is az a napló?? :D

60. Mion (válaszként erre: 57. - Hogre)
2009. márc. 8. 18:07

Hm... erősen gondolkodom rajta :o) Tapasztalt... ezt teszi az emberrel a biológia tagozat meg a sportmánia :-D

Lehet kiegészítem innentől a mostani naplómat egy kis diétás beütéssel :o)

59. hogre (válaszként erre: 58. - 79daf4ffb2)
2009. márc. 8. 18:05

Én ha nagyon éhes vagyok megeszek 1-2 harapás sajtot és eltelíti a gyomrom!!!

Próbáld csak ki!!

2009. márc. 8. 18:03
hát én is most vagyok a mensi végén, de ha teli lenne a htőnk, ha rajtam múlna, már kizabűltam volna. 10 percenként járlálok a spejzba, de a száraz tészta és a liszt nem csábít....:-)
57. hogre (válaszként erre: 55. - Mion)
2009. márc. 8. 18:00

Olyan jő kis hozzászólásaid vannak, nem szeretnél nekünk diétás naplót írni?

Úgy látom tapasztalt vagy a témában!!

56. Mion
2009. márc. 8. 17:59
Nekem mesó előtt szoktak evésrohamaim lenni :S
55. Mion
2009. márc. 8. 17:57
Az édesség-rohamaimat egy kinder szelet (az a kicsi vékony, ami elvileg gyerekeknek van XD) enyhíteni szokta, és abban egyáltalán nincs sok kalória....
54. hogre
2009. márc. 8. 17:56
Állítólag mőknél nehezebben megy a fogyás mert a ciklus is befolyásolja. Magamon annyit vettem észere, hogy a ciklus közepén nagyon sokat bírnék enni, meg is puffadok mire megjön, aztán szépen a 2.-3.napon visszatér a fizikai erőm és képes vagyok mind a diétát, mind a tornát tartani.
53. diegóóó (válaszként erre: 37. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 8. 17:49

Sziasztok!Én is csatlakoznék hozzátok.Kb. 5 kilótól szeretnék megszabadulni.


bmkrisztina!Nem szokott megfájdulni a fejed a léböjtkúrától?Én is nagyon sokszor belekezdtem már,de a vége mindig az hogy nagyon megfájdul a fejem és ennem kell valamit.Ha nem ennék elmúlna?Te hogyan csinálod?Van valami amire oda kell figyelnem?Szeretném én is megcsinálni!

52. hogre (válaszként erre: 49. - 79daf4ffb2)
2009. márc. 8. 17:48

Nekem sajnos az édesség a gyengém.

Nemrég találtam egy jó és szerintem finom recit, ugyanis du.-án jön rám a nasi!!

Tojásfehérje felverve, kevés folyékony édesítő és kakaópor. Na ez kielégíti a csoki vágyamat!!

51. Mion
2009. márc. 8. 17:44

Én úgy szoktam ezt a kenyeres dolgot, hogyha tehetem, kihagyom. Helyette puffasztott rizst, abonettet vagy ropogós kenyeret kajálok. Viszont, ha megkívánok egy kis kenyeret, akkor eszek is! Nem éheztetem ki magam rá soha, mert abból csak zabálás lesz :-D De ha "bűnbe esek", ami nem bűn, mert az emésztésnek néha bizony kell egy kis teljes kiőrlésű, vagy tönköly, vagy akármilyen - de nem fehér! - kenyér is.


Az ásványvizes palack is tökéletes, hogre :o)

50. hogre (válaszként erre: 46. - 79daf4ffb2)
2009. márc. 8. 17:42
Én is 1 hónapja határoztam el hogy ez így nem mehet, de még nem kezdtem tornázni, de 17 óra után már nem eszem és napi 2-3l folyadékot iszom, de még nekem sem akar mozdulni az a fránya mérleg
2009. márc. 8. 17:39

Amúgy én is csak este tudok tornászni, legtöbbször csak fél 1 0után, ha elrendeztem a gyereket, háztartást....Szóval ezért nem ment eddig, mert ztána mr aligha volt erőm...

Most be akarom szorítani este 6 körül egy fél óra óra tornát, vagy futást.rengeteg dvd-m van, csak csinálni kéne..

Kinek mi a terve mozgásügyileg?Én nem akarok nagyon fix diétát betratani, csak nem ennék nagyon kenyeret, édességet, n meg este 6 után.csak ezt már annyiszor elhatárotam, hoyg csak na.Szonte minden hónapban, és 2 nap után feladom.Nagyon szeretem a hasamat....

De kérlek, tartsatok bennem is erőt!:-)

48. hogre (válaszként erre: 45. - Mion)
2009. márc. 8. 17:38

Ezt se tudtam!!

Viszont én nem szeretem a súlyzókat, meg nem is bírom, max. megfogok 2 félliteres ásványvizet torna közben. Nagyon jó bemelegítő súlyzós kazija van Norbinak a /földön,vizen,levegőben című/

47. Mion (válaszként erre: 46. - 79daf4ffb2)
2009. márc. 8. 17:37
Itt biztos van és lesz sok-sok hasznos tipp és tapasztalat! Szóval hajrá mindenkinek ;o)
2009. márc. 8. 17:36

Sziasztok!

Már kb, egy hónapja belekezdtem(volna) a fogyiba, meg tornába, de elég lightosan sikerült csinálni ezeket..Sajna nem ment le egy kiló sem. Szóval ennél sokkal több mozgás, no meg jóval kevesebb kaja kell. egyszerűen már olyan rosszul érzem magamat a bőrömben...

Szóval, jó hoyg idetaláltam, csatlakoznék!Így talán könnybeb lesz együtt!

Nekem 6-8 kg feleslegem van.a célom a 64 kg, most 71-72 vagyok. fene egye meg...

45. Mion (válaszként erre: 43. - Hogre)
2009. márc. 8. 17:33
Szerintem ezt sem - mint sok más dolgot se - lehet sémaként ráhúzni minden emberre... egyénenként változó... kinek milyen a szervezete. Én a súlyzós edzéseket azért szeretem, mert van utánégetés... vagy mi a rendes neve :D Tehát nem marad abba a zsírégetés rögtön, mikor lerakod a súlyokat... persze lehet, h ez a többi sporttal is hasonlóan így van, de a súlyzós tornáknál a legjelentősebb mértékű.
44. Mion (válaszként erre: 41. - Hogre)
2009. márc. 8. 17:30
Az a +/- 1 óra nem lényeges :-D mármint a torna szempontjából :)))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook