Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 9-től fogyi, ki tart velem? fórum

Március 9-től fogyi, ki tart velem? (beszélgetős fórum)


103. Marjann (válaszként erre: 102. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 9. 11:20
Ja, hogy különbség van a kettő között? :)
102. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 101. - Marjann)
2009. márc. 9. 11:17
Ez igaz!! De már nem bifidus essensis van benne,hanem bifidus antiregularis. :)) Pont ezért,mert az függőséget okozott. De a legjobb lányok,higyjétek el,a sima natur joghurt,márkától függetlenül :)
101. Marjann (válaszként erre: 100. - Kozmaedo)
2009. márc. 9. 10:50
Az activia mellett azért nem szavaznék. Hallottam olyasmiket, hogy a maradék joghurtokat keverik össze. Meg olyat, hogy pl a bifidus essensis (hogy írják?) függőséget okoz, ha lehagyod szar lesz az emésztésed. Ki tudja mi az igazság? Szerintem nem kell márkafüggőnek lenni, bármilyen joghurt, kefír megteszi. És nagyon finom reggelire műzlivel (azokra gondolok amit pl DMben, bioboltban kapni, amiben finomítatlan gabonapelyhek vannak), aszalt gyümölcscsel, diákcsemegével, mézzel. Az én emésztésemet az hozta rendbe és sokkal később is éhezem meg, mintha kenyeret ennék.
2009. márc. 9. 10:41
Hát sztem, az édesítőnél meg a cukornál mindenképpen jobb a méz, csak nem kell túlzásba vinni napi 2-3 kanál. Akinek meg gondjai vannak az anyagcserével ajánlanám én is az activiát. Meg a napi 4-5 étkezést. Ilyenre gondolok mint pl. 10 óraira egy alma, vagy uzsira egy narancs. És ezekben nincs sok kalória.
2009. márc. 9. 10:31

Húúú,hát én(e hét kivételével)napi egy liternél többet sosem iszom,még nyáron sem :((


Nekem nem kapaszkodós a stepperem,de méri az elégetett kalóriát.Már aki hisz ebben :))

98. Marjann (válaszként erre: 96. - 79daf4ffb2)
2009. márc. 9. 10:23

Akkor neked is ajénlom Cindy Crawfordot (Fitnesz mindenkinek). RRtől én is sikítok, amikor a szemembe vigyorog, hogy fáj, akkor jó! áááá :D

Majd mesélj erről a tibeti gyakorlatsorról. Nekem az a baj, hogy reggel párommal együtt kelek, őt pedig nem tudom ilyesmire rászedni. Bár akármilyen korán kelnék, képtelen lennék mozogni. Szerintem nem baj, ha délután mozgunk, lényeg, hogy csináljunk valamit! A semminél minden jobb...

Én most épp egy fitnesz gumi szalagot szeretnék beszerezni. Amúgy az Interspárban akciós a fitball, ha érdekel valakit. Sajnos én nem tudnám hova tenni a 62cmes labdát...De ha nem tornáztok épp rajta a gyerekszobának is jó kiegészítője lehet, mert tényleg mókás dolog :)

97. 79daf4ffb2 (válaszként erre: 88. - Anya83)
2009. márc. 9. 10:20

kapaszkodós a steppered?mert tegnap lehozattam a kedvesemmel a padlásról a mienket is,(jó poros volt) de az töj sima. Mondjuk nagyon jó, meg izzaszt is, csak baromira fütyül egy idő után!:-)

Előre dőlve csinálod, vagy csak "úgy" lépegetsz rajta?

Hullahoppkarikával kapcsolatban írhatna valaki vmi jó tapasztalatot.anniyan mondják, hoyg derék-csípő fogyasztó, de én kb 2* bírom megpörgetni...Feszes cucc kell az emberen hozzá, hoyg forogjon?mennyit kellene csinálni belőle?

96. 79daf4ffb2 (válaszként erre: 85. - Marjann)
2009. márc. 9. 10:17

én sem bírom az ugribugri aerbikot, ezért tornászom bíró icára (1-es dvd-je nagyon jó) vagy most találtam rá béres alexandrára, ez is jónak tűnik) nem bírom RR állandó kitöréseit, attól stétmegy a combom és a térdem is. Sajna a leg magicemtől is emiatt kellett megválnom.

ma szeretném kipróbálni az 5 tibeti gyakorlatsort is.Nincsen kedve valakinek velem tartani? Állítólag nagyon kevés idő, de nagyon jó eredményei vannak. Reggel tervezem csinálni. azért egy negyed órával előbb kelni nem olyan fárasztó. Rávenni magamat az isszató tornára, na az az lenne reggel. De ez szimpinek tűnik. És írták a fórumban, hoyg ettől is tök sokat fogytak, és nem jön vissza. Végül is , a cél érdekében bármit.

95. Marjann (válaszként erre: 94. - Anya83)
2009. márc. 9. 10:16

Egyébként is gyenge a jellemem :D

Amúgy ma már fél liter zöld teát megittam, az irodában csak átmenetileg ülök, annyit járok wcre :) Remélem, hogy ezek után tényleg segít valamit a zöld tea.


A Naturland Fitt-forma teájáról van valakinek bármilyen tapasztalata? Nem vagyok ilyen nagy gyógytea vedelő, de a cél érdekében bármit:)

[link]

Vagy inkább salaktalanító teát ajánlotok?

94. anya83 (válaszként erre: 93. - Marjann)
2009. márc. 9. 10:12
Szerintem ennyi kis élvezet belefér!Az édeske még tényleg sok káros dolgot tartalmaz!
93. Marjann (válaszként erre: 92. - Anya83)
2009. márc. 9. 10:10

Én a kávét is mézzel iszom, igaz kábé 2 havonta jut eszembe:)

Én képtelen vagyok édesítés nélkül meginni a teát. Ha teázóban vagyok, akkor a citrom nem hiányzik, de otthon anélkül sem az igazi. Azért is rakok mézet a zöld teába, mert a másfél literhez azért kéne 3-4 édeske, és nem szeretnék abból sokat fogyasztani, mégiscsak mű dolog és nagy mennyiségben nem egészséges az sem. A méz legalább erősíti az immunrendszert.

92. anya83 (válaszként erre: 91. - Marjann)
2009. márc. 9. 10:05
Én a tejeskávét és a teát is cukor édesítő nélkül iszom!A teába teszek egy kis citromot és ennyi!A zöld teát én se szeretem , de azért megiszom állítólag vannak jó hatásai!
2009. márc. 9. 10:02
A mézről mi a véleményetek? Odáig már eljutottam, hogy natúr teába (gyümölcs, roiboosh, fehér) édeskét tegyek cukor helyett, de pl gyümölcssalinak a méz adja meg az ízét. És így vagyok a natúr zöld teával is (igazából sosem szerettem a zöld teát, de így nagy adag mézzel finom)
90. anya83 (válaszként erre: 89. - Töhöske)
2009. márc. 9. 10:01
Szia!Amúgy 1,5-2 liternél én sem iszom többet!
2009. márc. 9. 10:00

Hát ahogy itt olvasgatom az írásokat rá kell jönnöm hogy mindenki többet iszik nálam. 2,3 litert nem iszok meg naponta..,jó ha megvan a másfél liter levessel. A mályvateát még ma kipróbálom mert nem akarok örökké gyógyszeren élni én sem. Sajnos lassú az emésztésem az anyagcserém.

Megyek dolgozni holnap jövök,drukkolok mindenkinek!!

88. anya83 (válaszként erre: 86. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 9. 09:58
Nekem a taposógép jön be legjobban!Közbe lehet tévézni és hamar elmegy az idő!Ha jó idő lesz futni is akarok mellette!
87. Marjann (válaszként erre: 82. - Töhöske)
2009. márc. 9. 09:55
Nekem hétfő reggel, felkelés után azonnal (ill pisi után) a mérlegelési időpont.
2009. márc. 9. 09:54

Taposógépem nekem is van,de vhol eldugva :(( Mert én olyan lusta vagyok sajnos.De talán leporolom és napi kétszer fél órát vhogy nyúzom. :))


A mályvatea felkeltette az érdeklődésemet,mert nekem is vannak ilyen jellegű problémáim.Asszem a méregtelenítésben pont bele is fér!

2009. márc. 9. 09:54

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni. Ugyan elvileg már 5hete fogyózok, de ma nem tetszett, amit a mérleg mutatott, így egy kicsit jobban oda fogok figyelni.

Eddig 2-3 kiló mínusznál tartok (elején még nem mérlegeltem rendesen), még minimum 4 vissza van.

Az én módszerem:

odafigyelek az evésre, de nem sanyargatom magam (annyira nem sürgős és nem sok amit le akarok adni.) Reggelire műzli tejjel, mézzel, vagy kétszersült, pirítós, vajjal, kakaóval (arról nem tudok lemondani:) Tízórai joghurt, ebéd, mint rendesen, uzsonna gyümölcs, vacsora gyümölcssaláta (banán, narancs, alma, körte, citromlé, kis méz, kevés dió). Mindez 3óránként. Emellett másfél liter zöld tea napközben, este ásványvíz.

És (életemben először) mozgok: heti egyszer fittball edzés, heti egyszer tánc (párommal), mellette otthon torna. Eddig csak Cindy Crawford jött be, de ha tud valaki valami kevésbé ugribugrit, akkor szóljon!


Hajrá csajok!

2009. márc. 9. 09:51
Jaj rosszra válaszoltam bocsi. "anya83"-nak akartam.
83. anya83 (válaszként erre: 82. - Töhöske)
2009. márc. 9. 09:51

Én napjában többször is mérem magam...pedig nem jó!

Én minden nap taposógépezek min. fél órát+ kis torna!

82. töhöske (válaszként erre: 81. - Töhöske)
2009. márc. 9. 09:49

Tudod ilyenkor kell elszámolni 10-ig és továbbcsinálni. A cél a lényeg,én most eltetetem a párommal a mérleget hogy ne méregessem örökké magam mert tiszta zizi vagyok tőle. Majd szombat reggel ráállok,ugyis megyünk reggel vidékre bulizni.

Addig meg diéta!!! lépcső,meg hullahopp (másra nincs időm).

81. töhöske (válaszként erre: 78. - 9183e5be3e)
2009. márc. 9. 09:42

Szia!

Mályvatea? Milyen, és hogy iszod? Üresen,édesítővel mézzel stb? Kipróbálnám, még nem hallottam.

Köszi.

80. anya83 (válaszként erre: 79. - Töhöske)
2009. márc. 9. 09:41
Én is 2 kg után mindig megállok...Nem értem miért!
79. töhöske (válaszként erre: 77. - Anya83)
2009. márc. 9. 09:38
Szia nekem is azért megy lassan,(januárban kezdtem)mert ha lemegy 1-2 kg utána tuti hogy másnap többet mutat a mérleg..,és attól nagyon kivagyok..!Most is 2-3 hete stagnálok 72-73 között. Hétvégén már 71,7 voltam de azóta meg a wc nem az igazi. Az activiát megpróbálom van is itthon.
78. 9183e5be3e (válaszként erre: 76. - Töhöske)
2009. márc. 9. 09:33

Szia!

Nekem is gyakran előjön ez a probléma, de ha 2-3 napig semmi, akkor iszok este egy fél bögre mályvateát. Garantált reggelre a siker! (Mondjuk mindenkinél más, valakinél nagyon erős hasmenést, hasfájást okoz, nekem szerencsére nem, csak segít a dolgon. pl. én ha egy bögrényit iszom akkor már nekem is inkább a hasmenés lesz, ezért iszok csak felet) És legalább nem a drága gyógyszerekkel tömi az ember magát. Remélem tudtam segíteni:)

(Én is olyan vagyok ha paradicsomra tejet iszok mmeg zsíros leveseket, akkor sincs semmi bajom, mindent megemésztek..

77. anya83 (válaszként erre: 76. - Töhöske)
2009. márc. 9. 09:27

Szia!Hát reggel mindig sikerül...

Én reggelire activiát eszem mindig, szerintem jó!


Én amúgy 91 voltam januárban!Azóta hol fogyózok hol nem...Ma reggel 88-at mutatott a mérleg, pedig 2 napja 87 volt....Pedig sokat mozgok és tartom a diétám!

2009. márc. 9. 09:23

Hajrá mindenkinek!!! Nekem az elsődleges cél 65kg május végére.

Karácsonykor 76kg voltam..,úgyhogy haladok bár most megtorpantam a 72,3-nál, nem tudok nagywc-re menni hiába iszom(+ levesek) mint az állat.Nektek nincsenek ilyen gondjaitok?

2009. márc. 9. 09:09

Hát akkor hajrá mindenkinek!!! Belekezdtem, reggel megmértem magam mint ahogy írtam 80 kg. A cél min. 70 kg.

Reggelim: egy fél bögre tej, fitness gabonapehellyel. Délelőtt hogy elüssem az éhségem csipkebogyó teát iszom. Az ebédem 1,5 húsos palacsinta lesz. Na a nap további részéről majd még írok!!! Kitartást mindenkinek!!! Éd megtudjuk csinálni!!!!

74. anya83 (válaszként erre: 72. - XxLady)
2009. márc. 9. 07:38

Szia!Kösz aranyos vagy!Hát tényleg érdekes mert tegnap 2×30 percet tapostam!Remélem centiben meglátszik majd!


Sok sikert mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook