Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi május 24-től. Tart velem valaki? fórum

Fogyi május 24-től. Tart velem valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. aug. 23. 18:13

Szió! Én nyaraltam, az igazolt hiányzás!!:D

Gratulálok!!:)

Tényleg lányok, mizu???

336. bbibe
2010. aug. 17. 14:40
Na mi van veletek? Én tűntem el vagy ti vagy mindenki!!! :D Én fogytam 70 dkg-t! Hálleluja!!!
335. falcngate (válaszként erre: 334. - Vénusz567)
2010. aug. 10. 10:33

Hát azért a csontok nem olyan gyengék ám! Gondolj pl a tour de france-os versenyzőkre. Ha valakik, ők aztán rengeteget ülnek a bicajon és mind izmos!:)

Hát mindenkinek ne higgy, csak olyannak, aki jártasabb az ilyen témákban.;)

2010. aug. 10. 10:07

Csak azert kérdeztem, mert úgy mondták h a sok uléstol szétgyurom a csontjaimat, és szélesebb lesz a feneken.Meg h szétmenek a medencecsontjaim.

Hát akkor megint bebizonyosodott h nem lehet egy embernek hinni.

Koszi a válaszaitokat!!!

333. falcngate (válaszként erre: 330. - Vénusz567)
2010. aug. 10. 09:54

Megfelelő pulzusszám alatt a te korosztályodban olyan kb. 110-140-et értek.:)

Ha nem fogyni szeretnél, hanem formálni szeretnéd a lábaidat, fenekedet, akkor erős fokozaton tekerj.

332. falcngate (válaszként erre: 330. - Vénusz567)
2010. aug. 10. 09:52

Szió,

ez mekkora baromság!!! Tökéletes aerob edzésre. Tekerj rajta megfelelő pulzusszámmal legalább 20-25 percet és zsírt éget.:)

Az ember feneke az egészségtelen kaják következtében lerakódott zsírtól nő, sosem a sporttól.:)

331. bbibe
2010. aug. 10. 09:25
Szerintem formál! Meg a tour de france versenyzőinek milyen jó s'ggük van! Bocsánat az obszcén kifejezésért! :)
2010. aug. 10. 07:33

Hello Csajok!!! Volna egy kérdésem. Igaz, hogy a szobabiciklizéstol megno a fenekem? Azt hallottam. Akia tud vmit rola írjon!!!

Elore is koszi!!!

329. falcngate (válaszként erre: 327. - Ami005)
2010. aug. 9. 10:55
Wow de ügyes vagy!!!! Így tovább!!!:))))
328. bbibe (válaszként erre: 327. - Ami005)
2010. aug. 9. 09:26

GRATULA!!!!!!!!!


Tudom milyen a kereskedelem én diákként dolgoztam pénztárba 2 évig és a sok paraszt ember miatt, már nem tudok a vendéglátós azkmába dolgozni, mert nincs türelmem az emberekhez! Teljes mértékben megértelek.


És az apa meg a pici, ők most lesznek egyedül huzamosabb ideig?

327. Ami005
2010. aug. 9. 07:51

Sziasztok!!!!

6kg lement rólam:)Jaj de jó.Már a számoktól is feldobódtam:) Szerintem volt amikor több is csak most a múlt héten is alig figyeltem,hogy mikor mit ettem és kicsi vissza jött/ a nadrág nem olyan bű:D/ Szóval jojo buli volt a súlyomnál.De mától szigorúan "diéta" v. normális életmódi.


Hát már nagyon jön a a munkanap.:( Üzem dokihoz és tüdőszűrésre kell menni.Remélem jó lesz Apuka és Manó viszonya mikor dolizom:) Abba a fránya kereskedelemben dolgozom.Szeretem a munkám csak voltak olyan vevők akiktől az ember haja az égnek állt a műveltségétől,tisztelet tudásától stb..Meg nagyon jó volna szakmailag lépni feljebb.Csak az a baj ha sikerül akkor a többiek "megesznek":( Nem elég,hogy szakmailag helyt állj hanem megy a furakodás pletyi.De gondolom ez mindenhol megvan.Magyar mentalitás:)

Ditti!!Meg volt a bevásárlás?Remélem megy a norbis diéta!

326. falcngate (válaszként erre: 323. - Ditti28)
2010. aug. 4. 11:38
Nem szabad ilyet mondani! Dehogynem fogysz majd le, csak nekiállni nehéz!:) Igaza van bbibenek, egyszer kell csak jól bevásárolni, aztán belerázódni az ilyen jellegű főzésbe, utána minden megy simán. Ez csak pár hét.:)
2010. aug. 4. 11:36

Wow Ami005 de ügyes vagy! Gratulálok!:)

Mit fogsz amúgy dolgozni? Reméljük a pici jól fogja viselni az elszakadást..Mondjuk ez talán olyan szempontból jó, hogy megszokja, hogy nem csak mindig te vagy vele és az apukájával is szorosabb lesz a kapcsolata. Már persze, ha jól értelmeztem, hogy ő altatja majd.

324. bbibe
2010. aug. 4. 10:35
Egyszer kell csak bevásárolni. :D De akkor nagyon!!!
323. ditti28
2010. aug. 4. 10:13
Jajj nagyon ügyik vagytok , úgylátom csak én nem fogyok le soha. Most két napja tartom magam az update-hoz, nem is olyan szörnyű, csak be kell még szereznem ezt azt por édesítőt meg liszt helyett valami teljes kiörlésűt meg zabkorpát és akkor főzni is tudok majd diétásan. Ez egy kis nyomi falu itt még ilyeneket sem lehet kapni.
322. bbibe
2010. aug. 4. 08:48

Biztosan jól fog menni a meló neked! A fiad is jól fogja viselni. Lehet, hogy nyűgös lesz egy kicsit, /én az voltam :D/ de azt is megszokja.

Nagyon ügyes vagy és valószínűleg nem is kicsit fogytál:D Végén újy nadrágokat kell, hogy vegyél! :D


Nekem össze vissza ingadozik a súlyom! Kész káosz. A Gastroyal az egyik legjobb fogyasztó kaja, de az érzelmi evéseket még ők sem tudják megoldani nekem. Összegzésbe így vagyok!

321. Ami005
2010. aug. 4. 07:48

Sziasztok!!

Kicsit eltűntem.Hogy megy a fogyi???Nekem már kicsit lógnak a ruhák rajtam,nadrágszíjat is már 1 lyukkal kell többet behúznom.Még nem mérlegeltem de már kíváncsi vagyok.Röhej de a múlt héten állandóan ettem volna azaz olyan éhség jött rám sűrűn.Lehet a piros napoktól?Mert nem az édességet kívántam hanem vmi kaját.Már a párom is kérdezte,hogy mi van csak nem terhes vagyok??:)De már kezd elmúlni.Bár ma szívesen ennék gyrost ebédre:D

Jövő héten megyek dolgozdába jó két és fél év után!!:(((Úgy tartok tőle:hogy fogja viselni a változást a Fiam,nem mindig én fogom elaltatni este:(((Jó volt itthon de néha vágytam rá,hogy dolgozzak de mire eljött az idő vissza pörgetném az időt:)Remélem zökkenő mentes lesz a munkába állás és lesz vmi pozitív változás ott.Ja és ha már beindul a pörgés azaz nem leszek már itthon egész nap remélem beindul a fogyi jobban:)

Ditti örülök,hogy nem adod fel a fogyit!!!Kitartás.

320. ditti28
2010. aug. 2. 15:35
Köszi csajok a bíztatást. Most elaludt a pici lányom és nekiállok update 1-es recepteket keresni.
319. bbibe (válaszként erre: 317. - Ditti28)
2010. aug. 2. 12:58
Hajrá, hajrá! Fel ne add!!!
2010. aug. 2. 12:54
Tökjó, hogy van annyi akaraterőd, hogy kudarcok után is újra kezded! Itt már csak egy lépés, hogy folyamatosan menjen!:)
317. ditti28
2010. aug. 2. 12:48

Hello!

Én ma megint nekiveselkedek a fogyinak. Reggel ráálltam a mérlegre és már 83,5 ez nagyon gáz. Első cél hogy hetessel kezdődjön a kilóim száma aztán tovább. Próbálom a Norbi update módszert.Reggel egyszelet kenyeret ettem máskor kettőt szoktam, a többit még nemtudom, majd ezután megyek még boltba.

2010. aug. 2. 10:10
Hello Csajok, sehol senki?:O
2010. júl. 27. 10:51
Kizárt...:DDD Amúgy inkább nem próbálom ki, mert aztán edzhetek sokat, h ledolgozzam..:D
314. bbibe
2010. júl. 24. 17:11
Mostmár én is érzem ahogy csökken a meleg, hogy tornáznom kell. Állítólag az is elég, ha vagy a főételt rendeled vagy az italokat. Igazad van nagyon drága, ha mellette másnak is főzni kell. Én úgy csinálom, hogy van ilyen zsírégető ital csomag és az 3 üveg /amit leírtam/ és 3 napra leosztom. Persze én eszem mellette a kaját, de ha tartod a diétát akkor az ital használni fog. Én ezt fogom csinálni, ha egyszer elfogy a pénzem! :D
313. ditti28 (válaszként erre: 311. - Bbibe)
2010. júl. 24. 16:24
Ezen én is gondolkodtam hogy megrendelem, csak tényleg elég drága és nekem ugye kéne főznöm még mellette a gyereknek...
312. ditti28
2010. júl. 24. 16:23
Na asszem én is rákapcsolok hétfőtől! Szerintem biztos felszedtem vagy 2 kilót az utóbbi lazulós időben.Talán a mozgás is jobban megy majd ha ne lesz már 38 fok árnyékban.
311. bbibe
2010. júl. 24. 13:40
Már fogytam. Csak a Gastroyallal 2 kilót! Drága, de jobban működik nekem, mint a diéta. De Hétfőn megyek hormon vizsgálatra, mert lehet, hogy baj van és azért nem fogyok sima diétával.
2010. júl. 23. 21:53
Áháá világos, köszi az infót!:)
309. bbibe
2010. júl. 23. 17:45
Hát a lúgosításnál: Lúgosító víz, és Méregtelenítő limonádé/víz, citromlé, menta!/ Azt majd jövő héttől itthon én is megfogom csinálni. Jövő héttől fehér tea, zsírégetű ital/króm, l-carnitin stb/, meg súlycsökkentő tea amiben több tea keverék van.
2010. júl. 23. 10:33

IGen az ivás tényleg segít! Velem nem annyira az a gond, hogy nem bírom fizikailag meginni a mennyiséget, hanem az, hogy rohangálok ide-oda és nem figyelek erre.

Milyen piát küldenek?:O

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook