Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 9-től fogyi, ki tart velem? fórum

Március 9-től fogyi, ki tart velem? (beszélgetős fórum)


43. hogre
2009. márc. 8. 17:28

Már csak az a kérdés, hogy mennyi ideig tornázzuk, hogy zsírt égessünk?

Én úgy tudom az első 20 perc után indul meg a zsírégetés. Nem szeretek rögtön 1 órával kezdeni, mert akkor 5-6 nap után kiégek és abbahagyom, így már jártam. Inkább 1* legalább egy héten beiktatok egy 1 órást és a többi marad 30 perc.

2009. márc. 8. 17:27
Hát sztem nem rossz én csak gyorsan átfutottam, majd ha lesz időm jobban belekukantok, mert én sem tervezek napi 1000kcla többett enni.
41. hogre (válaszként erre: 36. - Mion)
2009. márc. 8. 17:22

Jó de akkor a gyerekért vagyok a bölcsibe és azt meg végképp nem szeretnén kihagyni:))))

Így nekem a 17 óra lesz az ideális torna időpontja.

40. hogre
2009. márc. 8. 17:20

Találtam egy nagyon jó naplót az imént

Az én diétám! (1000 kalória/nap)

Szerintem ez elég jó! Nektek, hogy tetszik?

2009. márc. 8. 17:14
Hát én is az esti tornánál maradok, reggel nem nagyon lenne időm, korábban kelni meg nincs energiám. Kíváncsian várom a beszámolód RR kajájáról, már én is gondolkodtam rajta. Én ősszel updateztem ami hatásosnak is bizonyolt de egy hónap után az édesítőtől nagy valószínűséggel elkezdet fájni a gyomrom így abba hagytam. Szóval most marada kevesebb kaja, de nem tartom kizártanak, hogy majd megpróbálom mégegyszer. Ma egyébként még én is rendesen kajáltam. De holnaptól nincs pardon!!!
38. hogre
2009. márc. 8. 17:11

bmkriszta! Na pont ezt a vacsit akartam kérdezi tőled, hogy mi van mikor a családnak tálalsz?

Igen ám,de az első 2 nap után jön a fekete leves!!

Engem azért érdekelne a menete a Te méregtelenítő diétádnak, feltéve ha tényleg nem hízom vissza duplán ami lemegy. Valamennyi csak visszajön, ha elkezd enni az ember. Te már ezt próbáltad máskor is?

37. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 35. - Hogre)
2009. márc. 8. 17:01
Ha az első két napot kibírja az ember,akkor utána már gyerekjáték.Meg ugye motivál a súlyveszteség és az,hogy milyen sok méreg jön ki belőlem.Szép lsz a bőröm,eltünnek a pattanások,nem fáj semmim,stb. Mondjuk mikor a családnak tálalom a vacsit ,na,akkor nagyon nehéz,de ilyenkor gyorsan megiszom egy fél liter,liter vizet és tele is a pocak,nem kívánom az ételt.
36. Mion
2009. márc. 8. 16:58

Egy gyógytornász ismerősöm azt mondta, h a legideálisabb olyan du 3-4 óra körül sportolni, mert:

Éjszaka a csigolyák közötti "állomány" hívjuk így... nem akarok részletesen belemenni, megszívja magát, ezért vagyunk reggel mindig 1-2 cm-mel magasabbak. Tehát:

- ha reggel sportol az ember, a sok rázkódástól, meg terheléstől a "felszívott" folyadék gyorsan távozik a csigolyák közül, ezért azok a nap további részében összedörzsölődnek - így lesz hosszú távon a porckopás

- ha este sportol az ember, az azért nem annyira jó, mert estére a felszívott folyadék a napi tevékenység során ugyanúgy eltűnik, így sportolás közben fognak összedörzsölődni a csigolyák, szóval szinte ugyanott van az ember, mintha reggel mocorogna.

- szóval legideálisabb tényleg ebéd után 1-2 órával sportolni.

Én mondjuk egyik sportteóriának sem hiszek különösebben, pl a fent leírtak alapján én váltogatom, van mikor reggel, van mikor napközben vagy este mozgok, mikor hogy...

35. hogre
2009. márc. 8. 16:53

bmkriszta! Ez nagyon kemény amit írtál!

Hogy bírod ki és miból merítesz erőt, amikor már nagyon kívánod az ételt?

Én elszédülnék ha nem ennék ételt.

34. hogre
2009. márc. 8. 16:48

Az egyik tv műsorban a táplálkozási tanácsadó azt javasolta a fogyni vágyóknak, hogy reggel mozogjanak, mert akkor leggyorsabb az anyagcsere és akkor éget el a legtöbb kalóriát.

Reggel 20 percet kellett ugrálniuk a tranbulinon, meg este is 20 percet sportoltak.

Szerintetek mikor a legideálisabb az időpont a tornára, mert ugye ebéd után megterhelő a szervezetnek,meg nem is égeti úgy a zsírt, hisz a bevitt ételt dolgozza fel. Mondjuk étkezés után 1 vagy 2 órával már inkább zsírt éget, de akkor meg ott a du-i hullámvölgy és kicsit lustábbak vagyunk. Reggel elég a gyereket elkészíteni, így marad részemről az esti torna mondjuk vacsi helyett.

Én bevállalom, hogy 15h után nem eszek, csak iszom, max ha nagyon nem bírom tejet és mondjuk 30 percet tornázok 17 óra körül. Persze napközben is kis adagokat viszek be

Kinek szinpatikus ez az ötlet? Valaki bevállalja velem?

33. Mion
2009. márc. 8. 16:48

Csatlakozom én is! Kb. 4-5 kilótól kéne megszabadulnom április 17-ére.... :)

Nekem annyi szerencsém van, h minden nap sportolok minimum 1 órát, ez lehet futás, kézi edzés, súlyzózás, akármilyen torna.

A kajára viszont nem nagyon figyeltem eddig e mellett... de így is lement 3 hónap alatt 4 kiló... most egy kicsit odafigyelek a kajára majd, pl a vacsi csak gyümölcs lesz, vagy joghurt.

Közületek szed valaki Bio CLA-t? vagy krómtablettát?

32. renny
2009. márc. 8. 16:44

Sziasztok!


Én is szeretnék csatlakozni, holnaptól elkezdem a Rubint Réka menüt a gastroyal-nál. 68 kg-ról 60 kg-ra. Heti 2x amúgy is step aerobicozok. Kiváncsi leszek heti 3-4 kg igér a menüjével.

31. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 29. - Hogre)
2009. márc. 8. 16:41
Ez teljes méregtelenítés,nemcsak a szokásos 3 napos,amit a vesét,májat mossa át.Ez egy hétig tart,első két napban még lehet zöldséget és egy kis gyümit enni,aztán már csak inni 5 napig.Ez itthon facsart gyümölcsléből áll,mellette salaktalanító és zöldtea és persze sok-sok "rózsaszin" ásványvíz.Ez egy hét alatt minimum mindenkinél minusz 4 kg,mert ez a méreg,ami általában a hason látszik.Ez lemegy,és ez elvileg vissza sem jön.Ha vkit érdekel,leírom majd részletesen a menetét,mert ezt én orvosi ellenőrzés mellett és tanácsra csinálom mindig!Enélkül soha nem fogyózom,mert nem is lenne igazi értelme.
30. wyra
2009. márc. 8. 16:40
Fogyó holdkor érdemes elkezdeni a fogyókúrát,mert akkor jobban olvad a felesleg :)
29. hogre
2009. márc. 8. 16:36

Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni!

bmkriszta ! Miből fog állni a méregtelenítés?

En jelenleg 68Kg vagyok és 60Kg-ot szeretném elérni.

2009. márc. 8. 16:19
Hát csajok,én ma jól bekajáltam...Rosszul kezdem a fogyókúrát :((( Bár ugye a nagy nap holnap lesz :)) Istenem,csak még egyszer legyek 60 kg alatt!!
2009. márc. 8. 15:46

Igazából semmi komoly: a 4. emeleten lakunk,szinte mindig lépcsőn megyek fel,és hullahoppkarikázom 1-2 naponta fél órát vagy többet ha van kedvem.

Még 8 kg-t szeretnék fogyni május végére június elejére. Akkor lesz az esküvőm.

2009. márc. 8. 09:55
Mozgás nélkül is lehet fogyni,nekem már sokszor ment így is :)) Ha tartósan keveset eszünk,este 6 után semmit,akkor havi 4-5 kg simán lemegy.Eddig is lement nekem,de sajnos vissza is jön,mert imádok enni és ülőmunkát végzek,napközben nasizás....stb....De holnaptól másképp lesz,főleg,mert egy hétig nem is igazán fogok enni ugye a méregtelenítés miatt. :))
2009. márc. 8. 09:46
Jah és mozgásnak jó lenne még Miló Viki: K.O a kilóknak dvdje, vhol azt olvastam hogy nagyon jó. Nincs meg véletlenül vkinek?
2009. márc. 8. 09:45
Én sportolásnak egyelőre Rubint Rékát, Czanik Balázst és Béres Alexandrát tervezek felváltva plusz napi 30 perc taposógép, mert még nem döntöttem el hogy otthon akarok tornázni vagy eljárok inkább fitness terembe, de azt tudom hogy mozgás nélkül nagyon nehéz fogyni!!! Azt hogy mennyit fogok hetente fogyni nem tudom, remélem a heti 1kg meg lesz.
2009. márc. 7. 20:44

Én is beszállok, de pontosan miből fog ez állni?:) én 3-4 kg-tól szeretnék megszabadulni.

Leginkább a hasamon és a combomon van felesleg. Ma elkezdtem hullahoppozni, és néha tornázom is, de rendeszeressé akarom tenni.

22. anya83
2009. márc. 7. 18:37
És ti mennyit fogytok hetente?Mit sportoltok?
2009. márc. 7. 18:36

Reggeli: barna kiflis szendvics,v. piritós (ha tehetem sonkával és fokhagymásan!)

Ebéd: amit gondolok (persze nem sült szalonna..)

Vacsora: gabonapehely tejjel,v. piritós.

Közben egy-egy gyümölcs,cerbonaszelet,gyümisaláta stb.

Napi 2 liter folyadék.

2009. márc. 7. 18:31
Én is csatlakoznék 15kg kéne leadni már sokszor probáltam de nem sikerült ha tudtok valami jót irjátok meg !előre is köszönöm .
19. anya83 (válaszként erre: 17. - E2290c720f)
2009. márc. 7. 18:29

És milyen az a dán diéta?

Eddig szedtél valamit ami segített?

18. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 16. - Anya83)
2009. márc. 7. 18:28
Reggeli csak egy kakaó,ebéd,amit főzök,csak kevés és egytálétel,vacsi meg abonett egy kis felvágottal.
2009. márc. 7. 18:27
sziasztok kedves sorstársaim!igaz,én 78 kg-t jelöltem álomsúlynak,most 82.5 vagyok,102-ről kezdtem -karácsonykor együtt mértek a levágandó malaccal:) - de az ideális 72 lenne.én holnap elkezdem a 14 napos Dán diétát,mert meg kell mutatnom,hogy gyógyszeres segítség nélkül is menni fog! kitartás! az erő legyen velünk!
16. anya83
2009. márc. 7. 18:26

És ti mit esztek?

Én eszek reggelit ez általában joghurt, ebédet amit főzök de keveset, uszonna az ebédtől függ!Sok vízet iszom, meg 1-2 zöld teát!

15. anya83
2009. márc. 7. 18:22

Sziasztok!

Én is csatlakoznék!Néhány hete kezdtem kevesebbet enni!Lement 2kg és megállt!4 napja mozgok is mellette!Így sikerült újabb 2kg leadni!Én még minimum 7kg szeretnék megszabadulni!

2009. márc. 7. 18:19
Én már elkezdtem kb. 1 hónapja (ismét). Nagyon elszánt vagyok (mint mindig)eddig lement 4kg,és még 8-10-et szeretnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook