Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 9-től fogyi, ki tart velem? fórum

Március 9-től fogyi, ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
2009. márc. 10. 13:17
Kedves Diegóóó, azt hiszem, nálam kevés embernek van több gondja a reggel "elintézendőknél", de úgy tűnik, van megoldás. A Wu long anti adiposis tea nagyon jó hatású, reggel és este kell inni egy bögrével, fél havi adagja 600 Ft, ami szintén előnyére szól.E mellett szedek egy Husk nevű szert, ami valami trópusi gyümölcs magjának daráléka, én kb. 4 évvel ezelőtt találtam Dániában a sógornőm ajánlotta, akiknél szintén nagyon problémás időszakban voltunk vendégségben. Azóta már itthon is kapható, ha beírod a gugliba, kihozza hol lehet megrendelni. Igaz ez 3000 Ft körül van, de egy kiló, és naponta 2-3x kell 1/2 dkg-ot vízzel meginni. Ez csak azt csinálja, hogy lágyan tartja a székletet, és kb. 1 évig elég. Ezen kívül én azt csinálom, minden reggel 1 nagy pohár víz 2 evőkanál almaecettel, kis idő múlva egy nagy bögre nyers tej, ezután a tea. Próbáld ki, nem fogsz csalódni!!!!!!!!!!
2009. márc. 10. 12:39

itt a recept akit érdekel:


teafilterek:

borsmenta

citromfű

zöldtea

szűztea- /én ezt mindig kihagyom mert engem nagyon meghajt,de nekem enélkül is bevált/


gyümölcsök:

grapefruit citrom és ananász(lehet konzerv is de akkor a cukros levet lekell önteni és átmosni az ananászt,én rendessel szoktam vagy ha elfelejtem megvenni akor csak grapefruit teszek bele de azt mindig!)


egyéb:

fél liter gyümölcslé(én Norbi-sat használok, mert abban csak 15kcal van)+méz


a teát megfőzzük,és 20percig állni hagyjuk benne a filtert,aztán hozzáöntöd a gyümilét,majd a gyümölcsöket lepréseled és azt is hozzáöntöd rostjával együtt, 1 ek. mézzel lehet izesiteni.


elvileg 1 hét alatt lehet érezni a hatást fogyás és anyagcsere szempontjából!nekem bevált,és az ize is elviselhető.

221. diegóóó (válaszként erre: 190. - XxLady)
2009. márc. 10. 12:26
Tudsz valamit ami elősegíti az emésztést.Sajnos elég ritkán járok azért a Wc-re.Mályvateát,szűzteát kivéve.
2009. márc. 10. 11:36

öö 164cm vagyok és a 58 kgra szeretnék fogyni!de egyedül nem megy,mert mondom most egy 2 hete nem mozdul a mérleg! ami nekem nagyon bevált hogy minden torna előtt bekenem magam Fitness slim zsírégető krémmel, erre pedig jön a testtekercselés ami nálam a folpak(nekem körte alakom van és utálom szóval comb+fenék+csípő sok sok krém és folpak)

na és a jóöreg káposztaleves:D azzal bármikor letudok fogyni pár kg attól függ meddig eszem, hát én általában ebédre azt eszem,állitólag minnél többet eszel annál jobban fogysz nekem bevált.és gyógyteázom én is 1000rel, van egy receptem ami direkt zsírégető/méregtelenítő egész nap azt iszom, azért szeretem mert kell bele ananász és grapefruit igy elég finom az ize.jaj rengeteget irtam:D bocsi csajok de teljesen bevagyok zsongva ettől a fórumtól:D

2009. márc. 10. 11:29

Jaj de jó hogy ilyen gyorsan vissza irtok:D

Hát igazából világ életemben fogyoztam mert sosem tudtam magam elfogadni és nem is akartam. kipróbáltam rengeteg dolgot,kisebb nagyobb sikerrel,mert mindig visszajöttek azok a rusnya kg-k. és idén Szilveszterkor megfogadtam hogy kész elegem van hogy ez teszi tönkre az életemet hogy dagadt vagyok. 68,8 kgról indultam 2009.január.1-én most pedig 62 vagyok, de megáltt a mérleg olyan 2 hete:( az én titkom:

minden nap Norbi ducitréning4-re tornázok, anyumnak van legmagicje és azt is használom,lemondtam az édességről, cukorról,kenyéről és péksütikről,zsiros olajos ételekről. anyuval pedig minden héten feltöltjük a hütöt kefir,gyümi,zöldség,abonett,johurt,stb..

218. kozmaedo (válaszként erre: 214. - Nituska18)
2009. márc. 10. 11:29

Szia!

Persze, hogy van itt hely, mindenkit örömmel látunk!!! És sztem az hogy van kivel megbeszélni, meg tanácsokat cserélni, csak segíti a fogyókúrát és nagyobb erőt ad. Szóval üdv köztünk!!!

2009. márc. 10. 11:26

Sziasztok! :))

Üdv az újaknak! :))


Én ma dokinál voltam,végig korgott ott a gyomrom,de nem mondtam,hogy épp méregtelenítek-fogyózom,ezért egyfolytában kínált vmi cerbonás szelettel :))

Ebédem két paradicsom lesz :))

216. diegóóó (válaszként erre: 214. - Nituska18)
2009. márc. 10. 11:23
Hány kiló vagy hány centi?Mennyit szeretnél leadni?Milyen módszerrel?Mit sportolsz?
215. diegóóó (válaszként erre: 214. - Nituska18)
2009. márc. 10. 11:22
Üdv köztünk!:)A jó tanácsok meg szerintem mindenkinek elkelnek...nekem főleg!:)Jöhetnek!:)
2009. márc. 10. 11:19
Sziasztok lányok! Van itt hely még egy elszánt 19 éves fogyózónak, aki nyári napokra kiakar nézni valahogy? amugy elolvastam az összes véleményt/hozzászólást és fiatal korom ellenére én is adhatok pár jótanácsot! mindenki olyan aranyos és kitartó! szép napot mindenkinek!
213. kozmaedo (válaszként erre: 211. - Diegóóó)
2009. márc. 10. 11:03
Hm... az fincsi reggeli volt és nem is hizlaló. Én már nagyon éhes vagyok, de szerencsére nem sokára ebéd.
212. anya83 (válaszként erre: 211. - Diegóóó)
2009. márc. 10. 11:01
Ma joghurt helyett nekem is tojás volt!Nagyon finom volt!Az ebédem meg spenót lesz!
211. diegóóó (válaszként erre: 207. - Csiby)
2009. márc. 10. 10:59

Üdv köztünk!:)


A mai reggelim:1 bögre kökényvirág tea,2 tojásból rántotta,1 szelet tk. kenyér,paradicsom.

210. anya83 (válaszként erre: 207. - Csiby)
2009. márc. 10. 10:34
Szia!Üdv. a csapatban!
209. Marjann (válaszként erre: 207. - Csiby)
2009. márc. 10. 10:27
Isten hozott a csapatban!
2009. márc. 10. 09:46
Persze, csatlakozz nyugodtan!!!!
207. Csiby
2009. márc. 10. 09:43

Sziasztok!


Hú most találtam rá erre a fórumra. Én is csatlakozhatok még? Sajnos nekem 10-nél többet kéne fogynom, de ha már ennyi lemegy akkor is jó.

2009. márc. 10. 08:09

Hát eléggé elszégyelltem magamat at egnap miatt, ugyanis elmaradt a tornám. Este 8-ra értem haza, utána család, egyéb tennivalók és elaludtam azon nyomban. De este már csak sajtot ettem savanyúsággal.... Ez is valami!

MA megyek (remélem) futni!Csak lenne már 10 fokkal több!

205. töhöske (válaszként erre: 199. - Anya83)
2009. márc. 10. 07:54

Szia köszönöm kérdésed,jól! Tegnap reggel valaki írta a mályvateát..,használt!

Egyetlen édesítőszert engedélyeztem bele magamnak de ma megiszom anélkül.

2009. márc. 10. 07:32

Jó reggelt!

Az én reggelim ugyanaz volt mint tegnap.

Hát az tényleg elég jó kihíavás, de sztem nyugodtan egyél belőle egy kicsit, délben nem olyan vészes csak ne edd magad degeszre belőle. Csak mértékkel nekem most ez mottóm. Az ebéd nekem is egy vagy másfél töltelék töltött káposzta lesz ,persze szigorúan kenyér nélkül.

203. Marjann (válaszként erre: 202. - XxLady)
2009. márc. 10. 07:18
Szegény:( Max reggelire engedélyezz magadnak 2 karikát... Nehéz úgy fogyózni, ha dőzsöl a család:(
202. xxLady
2009. márc. 10. 07:08

jó reggelt :)


Ma szörnyű feladatot kaptam: mákos gubát kell készítenem vanília sodóval. Nekem. Aki diétázik, szenved. És talán fogyásnak indulhatna már a héten.

Most úgy érzem ezt nem élem túl :)

201. Marjann (válaszként erre: 198. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 10. 07:00
Én sem eszek, ugyanis megpenészedett a kenyér :( Párom nem érti,hogy nem fogy el, én meg szinte sírok, hogy ki kell dobnom vagy 30deka kenyeret. Marad a kétszersült és a pászka...
200. Marjann (válaszként erre: 198. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 10. 06:55
2éve nyáron nagyon akartam egy farmer halászgatyát. Bementem a C&Aba, egy, azaz egy darab volt, rámjött, megvettem. Tök jól állt, csak picit szorított, no meg nagyon duncorodtak fölötte a hurkácskák. Tavaly vettem észre, hogy 34es :D Annyira nevettem, hiszen jobbára már 38ast hordok. Mondjuk tény, hogy nem csípőben vannak a problémáim, hanem derékban és combban. Meg tuti elszámozták, de jó önbizalomnövelő.
199. anya83
2009. márc. 10. 06:50
Szép reggelt lányok!Hogy vagytok?
2009. márc. 10. 06:41

Én is ezt ennék,ha ehetnék :)) Favorit reggeli,sztem jó választás :)


Ruha: nem tudom mikor hordtam utoljára 36-38-as ruhát,de ha majd' belepusztulok,nyárra akkor is elérem ezt!!

197. Marjann (válaszként erre: 196. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 10. 06:34

Ruhát ne is említsd! Azt tűztem ki célul, hogy szeptemberben a kék rucimban megyek Vásárhelyre barátnőmhöz. Na, gondoltam felhúzom, hogy lássam honnan indulok...és rájöttem, hogy hiába lesz nádszálkarcsú derekam meg feszes popsim, ha a mellem akkora, hogy egy melltartó már nem férne a ruha és közém:D Márpedig ciciből nem adok!


Most azon filózok, hogy mit reggelizzek. Pirítós kakaóval nyerő?

2009. márc. 10. 06:23
Kezdődik a második nap... Látom,ti sokkal ügyibbek vagytok,mert mozogtok is :)) Én is le kell majd vetkőzzem a lustaságot,mert különben maradnak nyárra is a 42-es ruhák :((
195. Mion (válaszként erre: 194. - Kozmaedo)
2009. márc. 9. 22:21
Menni fog! Hajrá! ;o)
2009. márc. 9. 20:37
Huu, nah mozogtam egy kicsit de csak sajna 15 percet sajnos nagyon megfájdult a fejem így nem volt többre erőm, pedig ez tudom édes kevés. Remélem holnap jobban fog menni.
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook