Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 9-től fogyi, ki tart velem? fórum

Március 9-től fogyi, ki tart velem? (beszélgetős fórum)


163. Marjann (válaszként erre: 162. - Kozmaedo)
2009. márc. 9. 14:37

Dilemma, mi? Majd kiírok szavazást:) Szerintem a héten kipróbálom a másik helyen is a fitballt, a pilatest úgyis csak 1 hónap múlva tudom elkezdeni. Meg megkérdezem a mostani fitball-edzőmet, hogy mi a véleménye. Szerencsére a szerdai fitballnak meg van az az előnye, hogy nem kell előre jelentkezni.

Azt sajnálom, hogy ennyi "aktív" torna mellett nem jut már időm/pénzem jógázni. Pedig azt nagyon szerettem! (csak nem fogyaszt)

2009. márc. 9. 14:24

Hát én is dolgozom szóval egy részt meg tudlak érteni igaz gyerekem nincs, de még mellette ott van az egyetem amit levelezőn csinálok és az sem könnyű. Hát sztem mindkettő hatásos,csak hogy máshogyan de ha nekem kellene választani én a fitballt választanám ,nekem a pilates túl unalmas.

de ha meg két félét csinálsz akkor meg meg van az az előnyük hogy több mindenedet mozgatod át.

161. Mion (válaszként erre: 159. - Marjann)
2009. márc. 9. 14:22
szerintem próbáld ki mindkettőt, és amelyik jobban tetszik :o) Én mindkettőt szeretem.
160. Mion
2009. márc. 9. 14:21

Halihó mindenkinek! :o)

Látom lelkesek vagytok, hajrá! Alig győztem olvasni a hozzászólásokat :D

Mai kajám eddig: kávé, két szendvics (teljes kiőrléső kenyér + sonka, a kettő együtt alig volt akkora, mint a tenyerem) egy házi puding, ami azért jó mert nem bűnédes, hanem majdnem keserű (én azt szeretem) ebédre párolt zöldség volt + rántott csirke (egy alsócomb).

Most megyek, rákészülök lelkileg a délutáni edzésre, meg lehet, h egy picit tanulni is kéne :o)

Este jövök!


ui.: a pilates nagyon jó! én még a callanetics-et is ajánlom, mert nagyon hatásos az is! én az esti futás után szoktam csinálgatni belőle, főleg a fenék-, és csípőtájékra vonatkozó gyakorlatokat, mert nálam ott van bibi :o)

159. Marjann
2009. márc. 9. 14:16

Nos, aki dolgozik az tudja, hogy heti 3 jó, ha belefér a napi programba. sajnos. És akkor az árról még nem beszéltünk. Én pl fél 5ig dolgozok, ha elmegyek tornázni, akkor 7re érek haza, de még nem volt bevásárlás, nem csináltam kaját stb. Otthon persze lehet mozogni, de egyrészt az általában nem ér fel egy edző által tartott órával, másrészt nagyon hamar rá is lehet unni. És akkor még nem beszéltünk az anyukák problémáiról.

Szép dolog, ez a mozogjunk minden nap fél órát elv, de szerintem a dolgozó/gyermekes nők 90%ának gyakorlatilag kivitelezhetetlen.



Közben kiderítettem, h a közelünkben lévő fitneszteremben szerdán 6tól van fitball (új órarend), lehet inkább oda megyek pilates helyett...


Fitball jobb vagy pilates amúgy?

Új dilemma :D

2009. márc. 9. 14:08
Hát sztem ez kezdésnek nem rossz, anno mikor én még eljártam tornázni akkor heti 4x-er jártam és 2 dupláztam. Én heti 5 nap mozgást ajánlanék. Az edzők heti 6-ot is szoktak mondani mikor már edzetebb az ember, de azt tudom hogy heti 1 pihenőnap az mindenféleképpen kel.
157. Marjann (válaszként erre: 156. - Kozmaedo)
2009. márc. 9. 14:05
Akkor úgy kérdezem: keddi 2 edzés, vasárnapi társastánc és 1-2 otthoni esti torna tekinthető-e elégnek. Vagy továbbra is furdalni fog a lelkiismeret, hogy nem mozgok? :D
2009. márc. 9. 14:03
Ebben pontos választ nem tudok adni, de sztem nem teljesen ugyanaz. De károdra biztos nem válik és teljesen más a két torna szóval más izomcsoportokat mozgatsz meg.
2009. márc. 9. 14:01
Jah és futni is szeretnék azt elfelejtettem írni!
154. Marjann
2009. márc. 9. 13:59
Szerintetek ha egymás után veszek részt 2 edzésen, az olyan, mintha 2 nap edzenék egymás után? Keddenként járok fitballra és most látom, hogy ezentúl lesz előtte pilates. Pont el tudnék járni arra is, sajnos a munkaidőm miatt a többi időpont nem jó nekem:(
153. Marjann
2009. márc. 9. 13:57
Látom globális probléma, hogy senki nem mer egyedül elmenni edzeni:) Én is így voltam, szerencsére megismertem az edzőt, így már nem zavar, ha nem jön velem ismerős :)
152. kozmaedo (válaszként erre: 151. - Diegóóó)
2009. márc. 9. 13:56
Hát a kajában, most a kisebb mennyiség a cél. REgeglire igyekszem joghurtot vagy tejet enni, ebéd az mikor mi csak kevesebb mint ezelőtt, vacsi meg max egy joghurt vagy gyümölcs. Az anyagcsere miatt még ezenkívül igyekszem délelőtt vagy délután vi gyümit enni. Ma pl. egy alma volt. Mozgásnak még nincs kivel mennem addig otthon tervezek Rubint Rékát, meg taposógépet. De mindenféleképpen szeretnék eljárni vhova mert az jobban motivál. Ezenkívül sztem 2 hét múlva neki kezdek a 13 napos diétának.
151. diegóóó (válaszként erre: 149. - Kozmaedo)
2009. márc. 9. 13:39
Jó lenne...hátha majd később összejön.Akkor szólok mindenképpen.Megnéztem a honlapot.Nem drága.Nézelődtem már én is mert készültem elmenni vhová,de most sajnos nem jön össze.:(Te tornázol valamit?Miket eszel?
150. xxLady (válaszként erre: 147. - Anya83)
2009. márc. 9. 13:37
Hát köszönöm.. de jó lenne ha most is ilyen kitartó és ügyes lehetnék:D.
149. kozmaedo (válaszként erre: 148. - Diegóóó)
2009. márc. 9. 13:33
Értem, ha esetleg meggondolnád magad szólj, az aktívban egész jó kis órák vannak ahogy néztem, csak nekem meg egyedül nincs kedvem menni!
148. diegóóó (válaszként erre: 143. - Kozmaedo)
2009. márc. 9. 13:30
Nem lenne rossz,de sajnos most nincs sok pénzem ezért gondolkodom csak ilyen költségkímélő mozgásokban.:)
147. anya83 (válaszként erre: 146. - XxLady)
2009. márc. 9. 13:29
Hú ti nagyon ügyesek vagytok!
146. xxLady
2009. márc. 9. 13:27

Én az Atkins-sel indítottam.. mivel ez vált be eddig leginkább (illetve a kilencven napos, de amíg nincsenek idény zöldségek és gyümölcsök, nem kezdek bele). Legutóbbi siker: két hét mínusz nyolc kiló.

A kilencvennapossal amúgy három hónap alatt -15 ugrott le rólam.

2009. márc. 9. 13:17
Hát én attól függ mit alakalmazok. Régebben végig csináltam a 90 naposat akkor 1-2kg fogytam hetente. Az updatettel heti 0,5kg. És csináltamm ár egyszer egy 13 napos diétát akkor olyan heti 4kg, de az nagyon kemény!
144. 79daf4ffb2 (válaszként erre: 114. - Diegóóó)
2009. márc. 9. 13:11
köszi, megkaptam, holnap már be is vetem!:-)
2009. márc. 9. 13:11
Esetleg nem gondoltál még arra hogy el lehetne járni vmerre aerobikozni?vagy csak a futásban meg a pilatesben gondolkozol?Mert én szivesen mennék veled.
142. anya83 (válaszként erre: 140. - 9183e5be3e)
2009. márc. 9. 13:09

Hát kalóriát nem számolok, de próbálok figyelni hogy mindenfélét egyek!Csoki, cukor , üdtítő nincs!

Rendes ebéd mellett sok folyadék és gyümölcs!

141. kozmaedo (válaszként erre: 135. - Diegóóó)
2009. márc. 9. 13:07
Igen az vagyok. Eddig nem is figyeltem hogy te is.
140. 9183e5be3e (válaszként erre: 138. - Anya83)
2009. márc. 9. 13:06
az 500 kalóriát én nem bírnám, az biztos hogy hatásos, de én inkább hosszútávon szeretek fogyni lassan de biztosan. most is napi min. 2000 kalória lemegy nekem, és mégis fogyok:)
139. Marjann (válaszként erre: 138. - Anya83)
2009. márc. 9. 13:02

Én is így vagyok vele. Azt a 2 hetet kibírtam, de pl egy 90napos diéta megölne:D

Érdekes módon az pl nem esett nehezemre, h délután csak gyümölcsöt egyek! (na nem mondom, hogy mindig ellen tudok állni a kísértésnek...)

138. anya83 (válaszként erre: 137. - Marjann)
2009. márc. 9. 12:56
Én nem bírom igazán azokat a diétákat amikbe meg van határozva pontosan minden!Ha eszek csak kevesebbet (ebédnél) jobban mennek a kilók le!Amúgy is főzök minden nap, nagyon nehéz lenne!
137. Marjann (válaszként erre: 133. - Anya83)
2009. márc. 9. 12:51

Jelen stratégiámmal heti 1 kiló, bár múlt héten csak 30deka lett a lustulás következménye.

Van egy 2 hetes diétám azzal lemegy 2 hét alatt 4-5 kiló is (napi 3szor kevés kaja), de legutóbb úgy összegubancolta a mensimet, hogy nem merem már megcsinálni (pedig az már vagy a 4. alkalom volt, hogy csináltam...kb fél évente játszottam vele)

136. anya83 (válaszként erre: 134. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 9. 12:45
Hát igen nekem kettőnél több soha nem ment le!És a következő héten tuti áll!Sajnálom hogy a méregtelenítést nem bírom!
135. diegóóó (válaszként erre: 129. - Kozmaedo)
2009. márc. 9. 12:44
Látom Te is debreceni vagy!:)
134. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 133. - Anya83)
2009. márc. 9. 12:44
Méregtelenítés mellett 4 kg,ha csak kevesebbet eszek és minimálisat mozgok,akkor olyan 1-2 kg-ot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook