Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯
229. qwertyx
2009. febr. 16. 12:10

sziasztok! én szombaton kezdtem a káposztalevest, de első nap nem bírtam enni belőle belőle, csak kb fél tányérral egész nap, mert annyira nem ízlett :(

fogytam is 1,8 kg-t :)

aztán másnap már sovány tejfölt kanalaztam a zöldségekhez, így valamiel jobb volt

nekem így 2 nap alatt 2,5 kg mínusz, úgyhgy kitartok 1 hétig, az biztos!

228. Amakiir
2009. febr. 16. 11:44
Ez nagyon jó, ha az ember olyan drasztikus módszerhez folyamodik, mint a kápileves :) De komolyan!!!
227. Amakiir
2009. febr. 16. 11:43

Hozzávalók:

Teafilterek: szűztea(vigyázz hamisítják), ginseng, zöldtea, citromfű, borsmenta


Gyümölcsök: grapefruit, citrom, ananászkarika(konzerves is jó)

Egyéb hozzávalók: méz, ananászlé(rostos üdítő)


Elkészítés:

Fél liter vizet felforralsz és a tea filterekből egyet-egyet beleraksz a vízbe majd 20 percig állni hagyod. Egy nagyobb edénybe belerakod a meghámozott és apró rostokra szedett 1 db grapefruitot és ananászkarikát, a kifacsart citrom levét, 1 kanál mézet, fél liter ananászlét és összekevered. Miután kihűlt a tea hozzáöntöd a gyümölcs rosthoz, és keverés után palackozod. Hűtőben tartandó.

226. Amakiir
2009. febr. 16. 11:41
Ja, és majdnem elfelejtettem készítek ilyen diéta mellé mindig egy vitaminbomba szerű italt, mindjárt megkeresem a receptet és felrakom!
225. Amakiir
2009. febr. 16. 11:39

Egyáltalán nem vagy egyedül. Kb. 10 perce ittam meg az első adag levesemet (én leturmixoltam, így csak inni kell). Nem mondom nem volt egy nagy élmény, de közben arra a kis fekete rövid szoknyácskámra gondoltam, amit 2 éve még hordtam és, hogy mennyire jól állt nekem :D Szóval kitartás...!

A 90 napos nekem egyáltalán nem jött be, nekem arra van szükségem, hogy minél hamarabb lássam a hatást és az nagy motivációt jelent nekem a folytatáshoz.

Tehát én is örülök, hogy együtt csinálhatjuk, együtt "szenvedünk" :D

2009. febr. 16. 11:08
Amakiir..Jó iylet olvasni..Én régebben csináltam a 90 naposat,amivel fgytam is vagy 6 kilót,majd a Norbi update-tel is vagy 5öt..de most az kecsegtetőbb,hogy 1 hét alatt is akár fogyhatok 4 kilót..csináljuk együtt? :) Nekem kell a bátorítás,és jó érezni azt,hogy nem egyedül "szenvedek"..
223. Amakiir
2009. febr. 16. 11:02

Sziasztok, itt új vagyok bár a -

"Fogyni kéne, de hiányzik a kitartás. Miért nem bírom megállni? Érezted ezt Te is?" - fórumon elég sokszor fenn vagyok.

Elolvasgattam amiket írtatok, hát nagyon kettéoszlik a csapat véleménye. Én 3 évvel ezelőtt a káposztaleves kúrával, amit 2 hétig csináltam 6 kg-tól szabadultam meg. Utána is folytattam, de már mellette ettem gyümölcsöt és nyers zöldségeket. Bejött. 1,5 hónap alatt 64 kg-ról lefogytam 52-kg-ra. Most kicsi feljött, de csak 5 kg (2 év alatt). Úgyhogy mától újra eszem a levest:D

Valószínű, hogy mivel mindenki máshogy reagál a különböző fogyókúrákra ezért lehet, hogy van mindenféle vélemény. Ha valaki szeretné nyugodtam próbálja ki, meglátja, hogy neki hogy hat és nem kell egyből a rossz vélemények miatt meghátrálni.

Szóval aki nemrég, vagy ma kezdte szeretném én is olvasni a véleményét a dologról!


Sok Sikert! Figyelek!

222. Timcsicica (válaszként erre: 221. - Qwertyx)
2009. febr. 16. 10:59
Szia!Én fejes káposztából csináltam,tegnap..ma kezdtem el.Valaki csinálja most?Egyelőre jól bírom,na de ez csak az első délelőtt még... Egyébként 4 kilót szeretnék fogyni..
221. qwertyx
2009. febr. 13. 18:41
sziasztok! az lenne a kérdésem, hogy fejes vagy kelkáposzta, az mindegy?
2009. febr. 2. 08:46
Én mindenhol azt olvasom ezzel a kúrával kapcsolatban h ez csak a vizet hajtja ki belőled, de sajnos az alacsony kalóriatartalmú leves miatt nem tudsz mellette edzeni így nagy súlygyarapodás nem is várható. Emellett elemi tápanyagokat vonsz meg a szervezetedtől így a szervezet különféle jeleket küldhet neked (pl: fejfájás, szédülés, ingerlékenység). Én nem próbáltam mert nem látok benne semmi érdemlegeset. Inkább a joghurt diéta híve vagyok: reggelire 1 gyümölcs (alma v bármi más) gyüm joghurt és bele 1-2 kanál müzli. Délben: főtt kaja: főzelék meg vmilyen husi+leveske. este: joghurt, gyümi. Én még betartottam az 5 órás étkezés elvét és figyeltem h mikor érzem magamat jóllakottan. Emellett sokat kell mozogni így nem fogsz nassolni. A joghurt és a gyümi kielégíti az édességigényedet. Ezt érdemes nyáron csinálni, mert akkor jól is esik egy kis hideg, könnyű kaja és a meleg miatt sook folyadékot is veszel magadhoz így nem leszel éhes. Ha vkinek van igénye rá szívesen írok ezzel a témával kapcsolatban. Nekem sikerült 6 kilót fogynom.
2009. febr. 2. 08:30
Egyébként ez a káposztaleveskúrát 4 napra tervezem de már kivagyok tőle.Reggel iszonyú fejfájással ébredtem, ráadásul azt álmodtam hogy dokihoz mentem aztán rosszul lettem és a mentőket kellett hívni.Sok kitartást a többieknek!
2009. febr. 2. 08:26
Sziasztok.Nekem ez a 4-ik káp-ás diétanap de egyébként már 3 hete fogyózom. Az eredeti 60 kg-ból egy deka se ment le! Egyszerűen nem tudok a (165cm) 60ról lefogyni.Sosem eszem kenyeret,tésztát,cukrot odafigyelek az étkezésre,mozgok is.Pedig a ruhákon érzem mintha fogytam volna de a mérleg azt mutatja nem.Tudtok erre vmi magyarázatot?
217. Móni28
2009. febr. 1. 21:04
Sziasztok.Kicsit furcsálva olvastam hogy sokatoknak nem igazán vált be a leves.Valóban kicsit drasztikus,de én rájöttem,hogyan igazán hatásos.Kizárólag a levest egyétek 1 hétig,semmi mást ami a receptben le van írva,és +sok ásványvizet.Nekem az első nap 2 kg ment le,a további napokon mindennap 1-1,5kg.Ha nem naisztok mellette,vagy nem nézitek el magatoknak"hogy csak egy falat vajas kenyeret kaptam be"mellette,akkor hatnia kell,egyébként megszakad a folyamat.Én sokat mentem miatta wc-re,(nem hasmenés)gyakorlatilag kipucolt:)Sok sikert.
2008. okt. 15. 17:33
sziasztok!ma még nem ettem levest,most állok neki.csak ittam és 1 paradicsomot ettem.nem voltam éhes.
215. Gabriel147 (válaszként erre: 214. - Kecskemama)
2008. okt. 15. 09:29
super, ügyes
2008. okt. 15. 06:23
NA lányok!87.7 kg-ról indultam és ma reggel 84.1 kg vagyok.a hasam eltünt.nem is puffadtam fel egyszer se.ügyi vagyok?!
2008. okt. 14. 21:01
Sziasztok!Rosszul fogalmaztam,bocsi.15 kg súlytöbbletem van,amitől szeretnék megszabadulni.De ettől a levestől,biztos és tudom hogy nem fog menni.De ennyit kelle leadnom.2 hétig akarom ezt a levesest csinálni,aztán majd meglátjuk mi marad rajtam.Amúgy már reggel kevesebbet mutatott a mérleg.Tisztába vagyok azzal,hogy ez csak víz,de talán a zsírom is szépen csökkenni fog.
212. Gabriel147 (válaszként erre: 211. - Gabriel147)
2008. okt. 14. 14:49

na bocs, utánnanéztem, tévedtem, elnézést - nem savasít, lugosít:


lúgosít:burgonya vaj, nyers tej, tejszín, író, joghurt édes- és vöröskáposzta, kelkáposzta, karfiol paprika, hagyma, petrezselyem, metélőhagyma, zsázsa sampinyon, vargánya, rókagomba zöldborsó, fehérbab, tök alma, körte, eper, áfonya, ribizli uborka, fejes saláta, hónapos retek, savanyúkáposzta mazsola, datolya, füge kalcium-karbonátos ásványvíz tiszta, természetes növényi olajok tiszta almaecet,

211. Gabriel147 (válaszként erre: 209. - Kecskemama)
2008. okt. 14. 14:45
savasítás hajlamossá tesz a betegségekre - csak ennyit az almaecetről - de ez privát vélemény, mert olvastam valahol szóval nem mint szakértő írom ezt...
210. dortimcsi (válaszként erre: 209. - Kecskemama)
2008. okt. 14. 00:13
2 hét alatt biztos nem fogsz 15 kilót leadni.És ez a diéta ráadásul egészségtelen is.Nagyon alacsony a kalóriabevitele és miután abbahagyod, még ha kevesebbet is eszel mint korábban, szépen visszakúsznak a kilók.Ne azonnal akarja 15 kg-t fogyni.Ha 2-3 hónap alatt megy le ennyi,az sokkal jobb, egészségesebb.
2008. okt. 13. 21:29

Sziasztok!

MA végre megfőztem a levest.Szigorú voltam magamhoz,de aki kövér az legyen is.Én egy 15 kg.-ot szeretnék leadni.Remélem sikerül.2 hétre terveztem a diétát.Szerintetek ha almaecetet iszok hozzá azzal rontok a helyzeten?

2008. okt. 13. 14:43
Én végigcsináltam a 7 napot!Nem vagyok finnyás még enyhén ízlett is a kotyvalék,de ilyen soxor enni....ááááámeg hiányoztak az ízek zsömle,szalámi,főtt kaja....4kg-ot fogytam,meg sem látszott rajtam!Ja és sztem csak a vizet hajtotta ki,mert annyit pisiltem hogy.....Nagy sz@r ez a diéta!A 90napos szupi!
2008. szept. 29. 10:22

Sziasztok!

Most fozom a levest, egyszer mar csinaltam es fogytam is vele 5-6 kgt, es csak 1 kg jott vissza..

Remelem, h menni fog, nekem a legnagyobb problemat a kave okozza..A napom mindig ugyszokott kezdodni, h megiszok egy 3 az egyben kavet tejjel..Ez hianyzik..

2008. szept. 16. 12:33

Sziasztok! Ma kezdem a káposztaleves kúrát, tavaly már csináltam, akkor 5 nap alatt 3.5 kg ment le, és nem jött vissza. Kezdő súlyom: 61.6

magasság: 171 cm. hajrá:-)

2008. szept. 6. 13:28
Olvasd el azt amit a 181. hozzászólásban írtam....Ugyanezt írtam le,csak épp mindenki 2 hét alatt 6-7 kg-t fogyni, ezért próbálkozik ezzel.De nem érdemes,mert amit leadsz kamatostul jön vissza.Egyébként meg azért híztál vissza 1.5 kg-t, mert az a 2 kg legninkább víz és a béltartalom volt.
2008. szept. 6. 12:52

ja, es az allando haspuffadasrol nem is beszelve.....

soha többet!

2008. szept. 6. 12:51

Sziasztok,


Meg kell, hogy mondjam, nem ert semmit ez az aegesz kaposztadieta nalam, vegigcsinaltam, az elsö harom nap kemenyen, de utanna nem voltam annyira kemeny, de megis 2 kg lement. Miota maskepp eszem, de megjegyzem odafigyelek hogy mit, mennyit , mikor, visszajött 1.5kg. Szoval kicsit el vagyok keseredve, de nem ehetek allandoan csak kaposztat????

2008. szept. 6. 08:31
Sziaasztok! Én ma vagyok a 6.napon, de negyon elegem van már belőle, már a szagától is készen vagyok. Most álltam mérlegre, igaz, 1 dob. leves után, de kicsit elkeseredtem. -1.5 kg, ez nagyon kevés, nem is tudom, igy nem sok értelme van. Korábban, áprilisban csináltam először, akkor -3.5 kg ment le. Nem tudom, hogy 1 nap allatt hogy mehet le még 2 kg. kicsit elkeseredtem. De már végig viszem, ne azon az 1 napon múljon. Ti is Gastroyalosat esztek, vagy sajátot?Én mindkettőt csináltam már, a sajáttal feleannyit fogytam.
2008. szept. 5. 22:48
Bele se mernék kezdeni.Csak fo..k meg fi.....k tőle.
2008. szept. 5. 17:53
vége a az egy hétnek végre! Káposztára rá sem bírok nézni, úgy megutaltam. Egy valami biztos 2kg az tutira lement ugy hogy nem tartottam szigoruan a leirtakat, söt bünöztem is, mert az utolso két nap olyan édesség utánni v´gyam volt, hogy....hát sajna, de a 2 kg-ot tartom
❮❮ ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook