Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

109. c1f508b1d7 (válaszként erre: 105. - 46665861ad)
2008. jún. 1. 20:52
Igen, ez is jó eredmény. Én inkább lassan szeretnék 5 - 6 kg-ot leadni, s utána nem visszaszedni. Ez hogyan lesz lehetséges ..a jövő zenéje. Figyelni fogom a fórumot, a jótanácsokat megfogadom.
108. angyal63 (válaszként erre: 107. - C1f508b1d7)
2008. jún. 1. 20:49
:DD
107. c1f508b1d7 (válaszként erre: 106. - Angyal63)
2008. jún. 1. 20:47
Kedves vagy, köszönöm a választ, figyelem az eseményeket.
106. angyal63 (válaszként erre: 104. - C1f508b1d7)
2008. jún. 1. 18:17
A párom ma kezdte, majd jelentkezem ha nem adja fel :DD
2008. jún. 1. 17:43

Én párszor nekiugrottam.

Nem tartottam be a diétát teljesen,de igy is a heti minusz 2 kg megvolt.

A diéta alatt megvolt a minimum napi 1 adag levesem,délelőtt kevesebbet ettem,délután igyekeztem már csak gyümölcsöt,joghurtot fogyasztani. Tehát ahhoz képest, hogy a teljes diétát nem tartottam be,az a 2 kg is jónak tűnt:)

2008. jún. 1. 10:42

Kedves fogyókúrázók !

Nagyon örülnék - gondolom mások is akik ide látogatnak - ha leírnátok mennyit fogytatok a fogyis KÁPOSZTALEVES étrend betartása után.

Megtisztelő lenne, ha megosztanátok tapasztalatokat velünk, mondjuk olyanokkal is, akik ezután szeretnék ezt a fogyókúrás levest elkészíteni.

2008. máj. 30. 12:08
Szerintem az sem mindegy, hogy hány kg-ról indulsz...
102. Ziti1
2008. máj. 28. 21:17

Sziasztok!

Én is kipróbáltam,mindent betartottam,mégis csak 2 kiló ment le.Közben folyamatosan éheztem,a sok gyümölcstől pedig fájt a gyomrom.Szerintem nem éri meg a kínlódást...

2008. máj. 24. 12:51

Sziasztok!

Még nem válaszolt senki, de én azáért itt vagyok, és megosztok egy-két dolgot veletek, és azokkal, akik szintén kérdésekkel küzdenek, és nem tudják, hogy milyen diétát válasszanak.

Szóval: Kedden kezdet, ma (szombat van). Ez alatt sok érdekes tapasztalattal gazdagodtam. Például megváltam 3 és fél kilótól. Juppiiii....

A levest nem szeretem annyira. Sőt, az első nap utáltam, a második nap gyűlöltem, aztán már csak arra gondoltam, hogy mást eszem és nyeltem. Körülöttem mindenki pizzázik, pörizik, de én még tartom magam, bár az biztos, hogy 2 hétig egy huzamban nem eszem, mert nem bírom. Még van a maival együtt 3 nap, ezt kibírom, és vége... Nem marad más hátra, mint az ételmód :) váltás.

Egyenlőre ennyi, a végén még jelentkezem. Ja és abszolút nem puffaszt fel, inkább vízhajtó típusú. Szóval hajrá mindenkinek!!!

Lavan

2008. máj. 20. 14:28

Sziasztok!

Én ma kezdetm el a káposztázást, már tegnap egy kicsit kikészített, mivel kb. éjfélig fődögélt... Na de mindegy, utolsó normális vacsi egy igeig, és közben szagolgattam a következő napi étkemet, hát nem igazán tetszett.

De ma hoztam magammal a dolgzóba, és legyűrtem az első tállal, egész korrekt íz volt, persze nem brassói, de nem is ígérte ezt senki.

Nos, nekiálltam a neten utánanézni, hááát elég elkeserítőek a kommentek, de próba szerencsa, hátha... Most 67 kg vagyok, ha érdekel vlkit akkor írok később, hogy hogy megy.

Egy kérdés: Nagyon gáz, ha én ezt 2 hétig tervezem csinálni? Ja és kicsit a "SZELEKTŐL' félek... Kell?

Sok kitartást mindenkinek, aki erőt vett magán!!!

Lavi

99. angyal63 (válaszként erre: 98. - F2ccdf884b)
2008. máj. 15. 16:03
Próbáld meg a másik tipusú zellert, aminek a szárát kell belerakni. A zeller vízhajtó,biztosan van szerepe a diétában,ne hagyd ki a levesből!
2008. máj. 14. 13:14
én is ma keydtem a diétát.a levesem most lett kész.szerintetek kötelezö bele a zeller gyökér.elég rossz illata lett töle.mióta csinályátok és mennyit fogytatok eddig? hányszor lehet egymás után csinálni ezt a diétát?35kg feleslegem van.
97. Sirga
2008. máj. 14. 10:50
Pár éve beruháztunk egy kajafutár egyhetes káposztaleves kúrájára. (Minden reggel kihozták az egész napra való kaját, sőt, még az ásványvizet is!) 15ezerbe került, de jól akartam csinálni. Ráadásul olimpikon, és egyéb híresség adta hozzá a nevét, és ezzel a kúrával Kállai Ildikó - állítólag - 2 kilót fogyott 1 hét alatt. Nem azonos a testalkatunk, de alattam meg se mozdult a mérleg! Volt, hogy csípős volt a leves, és minden nap örültem, ha elfogyott (kötelező volt megenni)! A reggeli-vacsora időnként túrókrém volt - na, az csuda finom volt! Szóval, röviden: semmit nem ér!
2008. ápr. 18. 07:01
3.nap 2.6kg- jó mí és nem is vagyok éhes
95. kiss béláné (válaszként erre: 94. - Szanád)
2008. ápr. 17. 07:41
köszi a tanácsot,te már próbáltad.
94. szanád (válaszként erre: 89. - Kiss béláné)
2008. ápr. 16. 07:27
ne vedd meg , semmi haszna !!!!!
2008. ápr. 16. 07:10
sziasztok én a 2. naponál tartok de már most szenvedek 1 nap 1 kg ami valószinü hogy csak viz szurkoljatok nekem még van 5 nap
92. 46665861ad (válaszként erre: 91. - Gombócartúr27)
2008. ápr. 11. 09:02

Szia!

Hát én sem tartom be teljesen ezt a levesdiétát.

Reggelire én is piritóst eszem(barna kenyeret) paradicsommal,paprikával és párizsival. Aztán még délelőtt eszem két hasonló szendvicset. Ebédre normálisan eszem,csak kevés mennyiséget,délután jöhet egy jó nagy adag káposztaleves. Utána már csak gyümölcs vagy joghurt. Már több,mint 2 hete igy eszem és lement 2kiló. De azt is kell tudni,hogy sajnos nem egyszer csábultam el és ettem csokit,vagy csipszet-tehát ehhez képest szerintem jó a 2 kiló. Persze emellett tornázom is,igaz nem napi rendszereséggel,de a lényeg,hogy csinálom:) Remélem most a hétvégén enm fogok bűnözni:D

2008. ápr. 10. 15:49
Lassan ment le, de nem jön vissza és még megy le... ebédre bármit megeszek délig, a 20hónapos lányommal bekajálok és esetleg délután egy alma, narancs, körte... sztem a hosszú távú sikerért az életmódváltás kötelező. Ha én főzök a családnak egy jó kis pörit és csak a letykót ehetem, hát ez inkább lelkileg nehéz. Délig megebédelünk, igaz, hogy azért sokszor kerülöm a szénhidrátot már ilyenkor is, mert reggel megeszem a két szelet pirítóst, de általában ugyan azt eszem, amit a kis családom...és este a joghurtot, joghurtokat, vagy akár egy laza zöldségsalit 6ig. Nekem bevált, érdemes kipróbálni, mert alapvetően így működünk. Este kell odafigyelni...
2008. ápr. 10. 15:33
Üdv, én is próbáltam a levesdiétát...rettenetesen rosszul lettem tőle, fájt a hasam. Tanácsom: reggeli pirítós valamivel, ebédre akármit, estére 1-2-3 diétás joghurt. Én így fogytam most le 6kg-t 6hét alatt.
2008. ápr. 1. 10:06
sziasztok én új vagyok itt.én is kipróbáltam a levest de nekem nem jött be.valaki próbálta már a kapszuláját,és ha igen milyen eredménnyel
2008. márc. 31. 17:23

Pitypang!

Sikerül a diéta?:)

2008. márc. 31. 17:23

Ma van a harmadik napom-eddig 1 kiló lement.Hát ennek is nagyon örülök már,hiszen voltak bakijaim:) Ettem olyat is,amit nem szabadott volna:D

Az első nap csak 1 tányérral tudtam megenni a levesből,2. nap már ment a 2 tányér,és ma még vissza van 1. Vagy lehet,hogy többet kellene ennem és hatásosabb lenne-azaz gondolom,csak hát ez nem olyan egyszerű:D:D

86. pitypangg (válaszként erre: 85. - 46665861ad)
2008. márc. 28. 22:05
Remélem sikerül elkezdened a diétát! Kitartás! Én túl vagyok a második napon! Nem könnyű, mert minden nap főznöm kell, és annyira rossz, hogy én csak káposztalevest ehetek...
2008. márc. 28. 10:17

Sziasztok! Én most döntöttem el,hogy holnap elkezdem ezt a diétát.... Muszáj valamit csinálnom magammal,6 kilótól kellene megszabadulnom és ez a diéta ideálisnak tűnik. Igyekszem majd kitartó lenni és menni fog;)

csak attól félek,hogy a diéta végén nem fog visszaugrani pár kiló? Mondjuk igyekszem majd normálisan étkezni,de akkoris.... ettől egy kicsit tartok:$

84. pitypangg (válaszként erre: 83. - Lány1979)
2008. márc. 27. 12:45

Szia!

Én ma kezdtem a káposztaleves diétát, remélem, kibírom! Bár ahogy olvasom az előző hozzászólásokat...

Te neki fogtál végül tegnap?

2008. márc. 25. 19:44

Sziasztok!

Én holnap fogom elkezdeni. Ma is csak zöldséglevest ittam, de nem káposztalevest. Hát kiváncsi vagyok, hogy fogom bírni. Nagyon- nagyon szeretném végigcsinálni:)

2008. márc. 18. 13:59

Sziasztok!

En regen csinaltam, de a 3. naptol mar a leves szagatol is hanyingerem lett es keptelen voltam megenni. Fel is adtam.

A 90. naposrol meg csak annyit, hogy veloban le lehet vele fogyni 15-20 kilot. Tudom, mert megcsinaltam.

De nem lesz tartos. Mivel nem tanit meg az egeszseges taplakozasra, amit bejejezed ugyanugy fogsz enni, mint korabban es ujra meghizol. Gyanitom, a kaposztaleves dietanak is ugyanez a mellekhatasa.

Inkabb eletmodvaltas kell es soha tobbet nem terhettek vissza a rossz etkezesi szokasokhoz. Ez igy meg nehezebb, de hosszu tavon kifizetodobb. Ez az en velemenyem, ami a tapasztalaton alapul. De ennek ellenere mindenki nyugodtan egye a kaposztalevest, ha azt akarja es birja. Sok sikert!

2008. márc. 18. 13:54

Sziasztok, nekem ez a 2. napom, es sajna mar tegnap csaltam is. Nem tudtam ellenallni a sult halfilenek, de tenyleg csak egy pici volt.

Bar a levest finomra sikerult, eleg rossz h nem lehet husit enni az elso napokban.

En mellette sos sok zold-, csalanteat iszom, ami szinten zsiregeto.

Majd megirom a het utan mennyit sikerult fogyni.

2008. febr. 12. 23:14
EGYÉBKÉNT A 90NAPOS A LEGJOBB.NEM ÉHEZEL .MINDIG FINOMAT FŐZHETSZ ÉS HETI 1KG LEMEGY.MÉRLEGRE NE ÁLLJATOK NAPONTA.CSAK KÉTHETENTE.DE A NADRÁGON HAMAR ÉSZREVESZITEK A SIKERT.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook