Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

169. ányett
2008. júl. 5. 11:59
hát nem tudom... én már egyszer próbáltam és az lett a vége, hogy minden édességet, amit kaptam a fogyó alatt, összegyűjtöttem, azt az utolsó napon felzabáltam... :S így seperc alatt minden visszajött... holnap megint kezdem, mert már elfelejtettem, hogy milyen borzalmas. egyszer majdnem elájultam. de most úgyis egész nap itthon vagyok, nyár van, punnyadok, unom az agyam. 2 hét alatt mennyit lehet fogyni? én egy hét alatt fogytam 5 kg-ot vagy 4-et. nem is tudom már pontosan. kell a fogyás. nem akarok dagadt disznóként suliba menni. azt akarom, hogy meglepődjenek. hülye vagyok, mi? :D
168. hermina.t (válaszként erre: 165. - Dragon73)
2008. júl. 3. 20:15
èn Kristianstadban
167. hermina.t (válaszként erre: 166. - Agnesss0129)
2008. júl. 3. 20:13

erröl a diétáról még nem hallottam, de kiváncsi lennék rá. ha megnézted légysziirj róla pár mondatot, mert én nem tudom megnézni.

a 90 napos nem hülyeség.

2008. júl. 2. 20:09
ha belekeztek a 90napos diétába a 4.napot végigcsináljátok,a mérleg az ötödik nap reggelén 2-3kg.-mal kevesebbet mutat a mérleg.énnekem mindig bejött akár hányszor belevágtam a 90 naposba.(egyszer sem csináltam végig) most volt az aktivba,hogy holnap bemutassák Kapos Zsoka hogy fogyott le tojás fehérje diétával? valaki halott erről?
165. dragon73 (válaszként erre: 161. - Hermina.t)
2008. jún. 28. 22:58
szia Malmöben.Te is itt laksz?
164. talofa (válaszként erre: 162. - Annamaryy)
2008. jún. 27. 10:55

Szia!

Igen tudom,hogy baj,hogy olyat szeretek ami hizlal.Lehet akkor hétfőn elkezdem,egy 3-4 kiló minusznak nagyon örülnék.Kérdés,meddig tudom enni a káposztát.Félő,hogy nagyon unni fogom,de bizom benne,hogy most azért egy 5 napig legalább kitartok.

163. annamaryy (válaszként erre: 160. - Hermina.t)
2008. jún. 27. 10:29

szia

köszi

nyugodtan probáld meg látod én már tul is vagyok rajta,olyan hamar elmegy az idö,kitartás,gondolj arra hogy pár nap pár kilo kevesebb,ez önbizalmat ad,szia

162. annamaryy (válaszként erre: 159. - Talofa)
2008. jún. 27. 10:27

szia

probálkozok a sulytartásal,az elég baj hogy nem vagy oda a zöldségért,hús,kenyér viszont csak a plusz kilokat gyarapitsa.Probáld ki a káposztást min.2kg biztos lemegy,szerintem én még megfogom csinálni nekem bejött

161. hermina.t (válaszként erre: 155. - Dragon73)
2008. jún. 26. 20:55

szia

svédország mely részén laksz?

2008. jún. 26. 20:49

szégyenpadon vagyok teljessen..... :(

annamary neked gratulállok.

lehet hogy megpróbállom mégefyszer.

????????????? még nem tudom

159. talofa (válaszként erre: 157. - Annamaryy)
2008. jún. 26. 14:52

Szia!

A svájci itt a fórumon van,én régóta ismerem,de 2 hetes néven vagy gyors fogyás néven.

Ügyi vagy,ha tudod tartani a súlyodat.

Én a zöldségekért nem vagyok oda,csak a hús,kenyér meg ilyenekért...pont amit nem kéne ennem.Te most káposztázol akkor??Mennyi ment le?

158. talofa (válaszként erre: 156. - Annamaryy)
2008. jún. 26. 14:50

Szia!

Ügyi vagy,hogy birtad,én régen többször csináltam,de csak 1 tányérral ettem belőle,aztán többet nem.De most elég határozott vagyok.Én most fejeztem be az 1 hetes diétát/2*1 hét/,azzal tudtam fogyni,de az utolsó 2 nap nem tudtam tartani.Mondjuk ment le tőle valamennyi.Csak már utálom a főt tojást.A svájci diétát itt találtam a fórumon...régóta ismerem csak gyors fogyás néven.Majdnem ugyan az,mint amit most fejeztem be,talán kicsivel többet lehet enni.

2008. jún. 26. 14:02
a svájci az milyen????amugy probálom megtartani a sulyom zöldséget eszek inkább,normális kaját ritkán de eszek,ja és tornászok is vagyis mozgok
156. annamaryy (válaszként erre: 152. - Talofa)
2008. jún. 26. 14:01

szia

nekem nem volt nehéz betartani mivel nagyon szeretem a leve félét,meg a káposztát is,az a jó benne hogy akármikor ehetsz,ha megéhezel.Én 62kg és valami voltam amikor elkeztem,majdnem 63kg és 60-ra sikerült lemenni,én ezt tudom elmondani rola.De nagy a kisértés amikor mondjuk fözöl a párodnak valami sokkal finomabbat te meg csak ezt eheted.Nekem még van a levesemböl ma elfogy de már a tegnap lejárt a diétám,tegnap már szédültem picit legyengültem.

155. dragon73 (válaszként erre: 154. - Talofa)
2008. jún. 26. 13:33

Szia talofa!

A svajci dietarol meg nem hallottam.Az milyen?

154. talofa (válaszként erre: 153. - Dragon73)
2008. jún. 26. 09:15

Szia!

Én is hétfőtöl fogok diétázni,csak még nem tudom melyiket.Vagy ezt a diétát vagy a svájcit szeretném elkezdeni.A másik több kiló veszteséget igér,de ez sztem méregtelenitésre is jó.Még holnapig eldöntöm,és ha a káposztánál maradok csinálhatjuk együtt is.Biztos könnyebb úgy,ha van valaki aki bátorit és csinálja veled.

2008. jún. 25. 22:12

Szisztok!En is szivesen vegig csinalnam a leves kurat.Esetleg ha valakinek lenne kedve egyutt egymast biztatva könnyebb lenne.

Csatlakozik valaki hozzam?En hetfön kezdek

152. talofa (válaszként erre: 151. - Annamaryy)
2008. jún. 25. 09:29

Szia!

Nagyon nehéz batartani??Hány napig szeretnéd csinálni??Szerinted 5 nap alatt mennyit lehet vele fogyni?Hétfőre megfőzöm,csak nem tudom meddig birom ezt enni.?Jó lenne 5-6 kilót ladni legalább.

151. annamaryy (válaszként erre: 149. - Hermina.t)
2008. jún. 25. 07:57
ha az az én fotom lenne tényleg nem kéne fogyni de az nem én vagyok azt csak az edda miatt tettem fel,de raktam magamrol képet az már mááás:(
2008. jún. 25. 07:49
most már kibirom még a mai napom van,aztán vége,de ezzel legalább sikerült leadni amit akartam,mondjuk még 2kilot lekéne adni
2008. jún. 24. 21:34

nemtudom....

ahogy a ´fotódat elnéztem, nincs is szükséged diétára. keresztanyum is kidölt :)

ehhez gyomor kell :)

szerintem hagyd rá :)

148. annamaryy (válaszként erre: 146. - Hermina.t)
2008. jún. 23. 13:29
majdnem 2 kiloval vagyok kevesebb még azok után is hogy a tegnap bünöztem ugyanis strandon voltunk és megettem egy lángost meg egy barackot,szerinted folytassam ezek után is a diétát vagy hagyam abba,nem lehetet ellenálni,nem volt mit tegyek,mi a véleményed?
2008. jún. 21. 15:22
még nem mértem meg magam,de azt hiszem valamivel kevesebb lehetek,nekem még megy a leves
146. hermina.t (válaszként erre: 145. - Annamaryy)
2008. jún. 20. 14:05

én ezt most teljessen abbahagytam :(

undorom lett a levestöl. de várok egy kicsit és késöbb ujra belevágok. keresztanyum naponta méri magát és reggel.

145. annamaryy (válaszként erre: 144. - Hermina.t)
2008. jún. 20. 13:08
köszi majd beszámolok,még azt szeretném kérdezni hogy milyen gyakran álsz rá a mérlegre minden reggel vagy csak a végén?ja és nekem már este ment a hasam:(elsö este
2008. jún. 19. 15:16
raktam bele egy paprika füszerkeveréket amitöl erös lett. sok sikert. kiváncsi leszek te meddig birod
2008. jún. 19. 14:41
ma elkezdtem a diétát,hermina mitöl lett füszeres a levesed?én csak leveskockát meg egy kis vegetát tettem bele,nekem izlet:)idáig..
142. hermina.t (válaszként erre: 141. - Annamaryy)
2008. jún. 18. 15:00
nekem ennem kellett valami rendes kaját mert kikészült a gyomrom. de rájöttem hol rontottam el. a levesem túl füszeres lett, aminek nem lett volna szabad. keresztanyum eddig mindent betartott :)
2008. jún. 17. 17:29
kiváncsi leszek rá hogy fog müködni,én amugy nagy leveses vagyok és a káposztát is szeretem,hátha nem lessz gond:)
2008. jún. 17. 16:27
mindennap konditerembe járok, természetessen mont nem edzek sokat, hisz nem viszek be sok :) kalóriát. valami látszata hátha lesz. én megcsinállom. másnem egy kis tisztitásnak jó lesz :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook