Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯
289. Timcsicica (válaszként erre: 286. - Qwertyx)
2009. febr. 17. 11:10
4 nap alatt 8 kiló?az szép!! nekem a fele is jó lenne..Te mennyi levest ettél 1 nap?+ mi mást?
288. qwertyx
2009. febr. 17. 11:05

én hagyományos robotgéppel krémesítettem a levest, és gond nélkül megcsinálta


egyébként a ww fórumban azt írják, ha túl kevés kalóriát viszünk be, a szerevezt raktároz, és nem enged a zsírból :(

2009. febr. 17. 11:01

Hát én konkrétan 6 kilótól kéne,hogy megszabaduljak,na de az már tökéletes lenne,és megelédegnék 4-gyel is.Sajnos a munkám miatt egész nap ülök,ilyenkor déleltőt kis nasi csoki a közös boxban,meg ebéd után süti,mindig volt valami..

A kéziturmix is jó?nem csap szét mindent?...

286. qwertyx
2009. febr. 17. 11:00
én szombat óta eszem a levest, összesen 1,8+0,7+0,3=2,8 kg mínusz ezidő alatt
285. Amakiir
2009. febr. 17. 10:59

Karácsony előtt vettem, egy kis kézi-turmix, ami a célnak pontosan megfelel. Hét én kb. 13 kg-tól akarok megszabadulni!

Az a legrosszabb, amikor eléred azt a pontot, amikor már eleged van és nem akarsz több levest enni, NA ezen a ponton kell átesni, utána megy, mint a karikacsapás. Miközben eszed gondolj arra, hogy miért is csinálod és hidd el könnyebb lesz. Nekem bejött ez a módszer. Nem figyelek az ízére, újságot olvasok közbe, vagy nézelődök a netem...!

Tényleg nagyon nehéz, de KITARTÁS, ha én kibírom akkor ti is !!! :D

2009. febr. 17. 10:56
és Te mióta csinálod?
283. qwertyx
2009. febr. 17. 10:53

sziasztok!

én is már minden trükköt kipróbálok, hogy ehető legyen a leves :)

sajnos tegnap óta nagyon kevés ment le, a kezdeti nagy lendület picit alábbhagyott

de remélem, csak átmeneti a dolog

2009. febr. 17. 10:37

Én msot elvagyok,pedig reggelir csak kis zöldséget ettem (pár szelet uborka,olivabogyó,kis karfiol meg brokkoli meg 1-2 szelet répa),azóta meg csak pici ilyen "keveréket" ettem+víz+1 fél kávé.

Mostanában vetted?mert akkor lehet érdemes lenne elmennem,ugyanis mindig is akartam 1 turmuxgépet (pl gyümölcsturmixoknak)

Te mennyit akarsz fogyni?

281. Amakiir
2009. febr. 17. 10:21
Én 2500 Ft-ért vettem Média Markt-ban. Jó dolog, krémlevesekhez szinte nélkülözhetetlen, amiket én nagyon szeretek. Mondjuk egy jó brokkolikrémleves füstölt sajttal valami isteni finom, nyami-nyami! ÉHES VAGYOK!
2009. febr. 17. 09:59
Hát nekem sajnos nincs turmixgépem :( Pedig lehet,hog yjobb lenne,főleg pár nap múlva,amikor bár biztos,h nem fog jól esni semennyire sem a leves..
279. Amakiir
2009. febr. 17. 09:57
Jaja, én is olvastam, és amúgy én is csak egy fél fej káposztát tettem a levesbe, de így is nagyon sok lett. Bár az a fél fej is nagyon nagy volt volt, tuti volt vagy 1 kg. Én mivel turmixoltam nem darabos a leves, de az illatát annyira nem szeretem.
2009. febr. 17. 09:52

Hát reggel már nem esett volna jól a leves,de majd igyekszek soakt enni.Bár sok a zöldség benne,de mégsem csúszik,pedig nem rossz és nem is büdös..(egyelőre)

Én egyébként a Mindmegette.hu-ról néztem a receptet,de csak 1 fél fej káposztát raktam bele,mrt a többi zöldség (zeller,répa,hagyma) majdnem telítette a legnagyobb lábast..és ott úgy írják,hogy első nap lehet neni gyümölcsöt,2.nap meg zöldségeket..

[link]

277. Amakiir
2009. febr. 17. 09:48

Igazad van! Legalább két legyet egy csapásra. Én is megittam reggel a szokásos kávémat.

Én azt olvastam, hogy napi 7 dl kellene enni! 3 tányér az nagyjából annyi :D

2009. febr. 17. 09:44

Hát gondolj arra,hogy legalább egyszerre letudod a "2 szenvedést" és nem az van,hogy túlvagy a fogyókúrán,és akkor jön meg.. :)

Én msot iszok 1 fél 3:1 kávét,meg ettem 1 kicsi karfiolvirágot..

Mennyi levest kellene enni?Persze,azt írják,hogy minél többet eszel,annál többet fogysz..De pl napi 3 tányér elég,nem?

275. Amakiir
2009. febr. 17. 09:38

Én csak felidegesíteném magam, ha minden nap megmérném magam...még jó, hogy nem vettem mérleget. Ja, ráadásul még ma meg is jött, fasza, mondtam magamba, nem elég, hogy "szenvedek" a fogyitől még ez is. :(

Na, dehát ezzel nem tudok mit kezdeni.

2009. febr. 17. 09:31

Jóreggelt szintén!

Hát nekem is fura volt,hogy tegnap du nagyon éhes voltam.Aztán vettem pár zöldséget mára a Plusban,és mire hazaértem,már nem is voltam éhes.Azért este megettem 1 tányér levest hősiesen.Hát,összesen az 1 nap alatt 30 dekát fogytam..

Mennyi levest kéne enni?...Én vagy 4 tányérra lettem tegnap,de ma már a reggelim inkább zöldség volt..

273. Amakiir
2009. febr. 17. 09:23

Jó Reggelt Mindenkinek!

Szóval, a tegnapi nap kemény volt. Egész nap nem ettem mást, mint fél liter kápilevest és kb. 1 liter "lötyit" (ami nekem nagyon ízlik). Este a munkából hazafelé nagyon éhesnek éreztem magam, viszont valahogy ez elmúlt mire hazaértem. Ma reggel nagyon fura volt, hogy én általában reggelente nagyon éhes szoktam lenni, de most egyáltalán nem vagyok az, fura.

Persze nagyon örülök neki, hogy nem reggeltől estig kell szenvednem a borzasztó gyomorkorgástól :D

2009. febr. 16. 19:16
Elkészítettem a holnapi zöldséget..(répa,vörösbab,kis nyers káposzta,olivabogyó,répa,brokkoli és karfiol)..Egyelőre még mindig lelkes vagyok és éltet a fogyás :) (Bár nem vágyok annyira az esti leves-adagra..) :S
271. Amakiir
2009. febr. 16. 16:20

hihi, nekem nincs mérlegem. Direkt nem vettem. Hetente egyszer hazajárok és otthon Anyának van!

Csak kíváncsi voltam, de amikor sikerül a fogyás, veszek egyet és minden nap megnézem, és kiabálok, hogy húúúúú, de könnyű vagyok :DD

2009. febr. 16. 16:18
Én megmértem magam most,hogy elkezdtem (tegnap este),meg este is meg fogom,csak mégis hogy tudjam,hogyha valami változás van.DE utána már csak reggelente fogom..szerintem
269. Amakiir
2009. febr. 16. 16:08
Ti milyen időközönként méritek magatokat?
2009. febr. 16. 15:57
Hát..ennek örülök..csak bírjam ki...
267. Amakiir
2009. febr. 16. 15:37
Abban biztos lehetsz, hogy átmos belülről!!!
2009. febr. 16. 15:31
Igen,5ig vagyok..Nem tudom,hogy birom majd ki ezt a hetet,mert én soah sem voltam ilyen önsanyargató típus.A norbis fogyókúra is jó volt,mert végülis húst ehettem,amennyit akartam meg zöldséget..A 90 napos nem volt annyira jó,de azért ott is fogytam.de most valami gyorsabbat szeretnék.Na meg úgy hallottam,hogy ez iylen tisztítókúra is,mert így "átmossa" az embert..
265. Amakiir
2009. febr. 16. 15:22

Látom te is 5-ig vagy. Kitartás és is addig dolgozom! :D


Szerintem teljesen mindegy, hogy melyik káposztát használod, egyiktől se jobb az íze!!!

2009. febr. 16. 15:20
egyébként én lefőztem 1 nagy adagot egybe..(most ettem meg 1 almát..még 1,5 óra,aztán mehetek haza..)
2009. febr. 16. 15:19

Nekem is van iylen "motivációs" ruhéám,egy farmer,amit akkor vettem,amikor 52 kg voltam.Most 58 vagyok,mondanom sem kell,h ez mind fenéken és combon..úgyhogy egyáltalán nem jön rám a nadrág.(tavaszra pedig jó lenne azért..)már vagy 2 nadrág varrása ment szét,mert híztam.. :(


Én sima káposztából csináltam,nem kel.Remélem,az is jó..

262. Amakiir
2009. febr. 16. 15:16

Szia, én kelkáposztából csináltam meg...szerintem jó úgy is! Na és persze és turmixoltam a végén mikor lekészült, így csak inni kell!

Ma kezdtem, úgyhogy kell még egy kis idő, hogy látszódjon a változás!

261. meggie
2009. febr. 16. 15:10

Sziasztok !

Én most szeretnék belevágni a káposztaleves diétába de pár dologban nem vagyok biztos.

Először is,hogy a levest kelkáposztából is lehet főzni vagy az nem olyan hatékony, és frissen kell főzni minden nap egy adag levest?

Mivel nekem kb 6 kg kellene fogynom és persze a hasamon van a legtöbb ezért szeretném tudni,hogy ez a fogyókúra nem csak vízhajtó hanem valóban zsírt is lehet vele leadni?

Előre is köszi :-)

260. Amakiir
2009. febr. 16. 15:03
Igen, én is éhes vagyok, de az a kis szoknya hmm... (224. bejegyzés)
❮❮ ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook