Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯
349. sisssa (válaszként erre: 348. - Gi)
2009. febr. 27. 09:22
Én szombato főzöm meg, de vasárnap reggel is nyugodtan megcsinálhatod.Már próbálgattam régebben és nekem a meleg leves jobban esett.
348. gi
2009. febr. 27. 09:12

Szupi!okés!

akkor csak megveszek hozzá pár dolgot..szombaton főzzük meg?..vagy vasárnap?

egyébként mind1 hogy eszem?hidegen vagy melegen..?

347. sisssa (válaszként erre: 346. - Gi)
2009. febr. 27. 09:02
Nem kezdjük együtt vasárnap?
346. gi
2009. febr. 27. 08:52

sziasztok!

nagyon ügyesek vagytok! Csak azt látom,hogy repkednek a kilók!!

Ma elmegyek és bevásárolok hozzá..kb mekkora edénnyel készüljek?..valahogy minenkinek más adag lett:-))

szurkolok nektek!!

345. sisssa (válaszként erre: 344. - Qwertyx)
2009. febr. 27. 08:38
Megkérdezhetem, mekkora súllyal kezdtél? Gondolkodom rajta, hogy vasárnap nekiállok:)
344. qwertyx
2009. febr. 26. 12:10

sziasztok! én végülis 4 kg-t fogytam a 7 nap alatt, de csak azért ennyit, mert a hét második felében alig, vagy egyáltalán nem ettem a levesből...

egy darabig látni se akarok zellert meg káposztát :)

2009. febr. 23. 08:22
Jó reggelt!Na,hogy áll a mérleg?Én 3 kilót fogytam.Ettem azért mindig gyümölcsöt és zöldséget is,még délután is.Csak délre és vacsira ettem levest.Úgy döntöttem,h újra kezdem majd pár nap múlva,mert még 2 kilót,ha fogynék,az nagyon jó lenne!!!
342. Amakiir
2009. febr. 20. 13:31
Te jó ég, a levesen kívül nem eszel semmit???? Az azért elég rossz lehet...én is nadrágomon érzem, hogy lejjebb ment a súlyom...! Azért legalább délelőtt gyümölcsöt egyél...azt én is eszem...mivel így semmi vitamin nem megy be a szervezetedbe, és az azért kell!!!
2009. febr. 20. 10:51

Sajnso nekem sem kellett volna megmérni magam,de msot megyek haza hétvégére.Egész sok levest viszek haza..sztem túl soakt csináltam,na mindegy,igyekszek minél többet enni és a levesen kívül mást nem...(haha)

DE a nadrágomon picit érzem,mintha fogytam volna...

340. Amakiir
2009. febr. 20. 09:40

Jó reggelt! Tegnapi koszt: 2 banán + 2 narancs + 1 adag kápileves :( + délután mikor hazaértem 1 virsli

Szerintem egész korrekt. Én nem tudom, hogy mennyit fogytam eddig, mivel ugye nincs mérlegem! :D

2009. febr. 20. 09:16

Jaj de jó,már működik bentről is az oldal!

REggel megmértem magam,de sajnso eddig összesen 1 kilót fogytam.. :( DE nem értme,miért,amikor minden nap megeszem a 7 deci levest+amit előír (zöldség,gyümölcs).Jó,tegnap csaltam én is a banánnal+ettem ksi sósmogyorót..de emiat..? :((

2009. febr. 20. 07:22
Jó reggelt!Nekem valahogy nem jön be a cégnél ez az oldal,ezért sem tudok írni :( Tegnap én is ettem banánt,pedig nem lehetett volna+joghutot is..este meg megfőztem a 2.adag levest is.. :S
337. Amakiir
2009. febr. 19. 10:04
Jó reggelt! A mai napot 2 banánnal kezdtem és egy adag levessel. Most sikeresen megettem az egészet, nem volt probléma. Este már csak egy szelet (gyerektenyérnyi) natúr csirkemellet ettem, ami nagyon jól eset!
2009. febr. 18. 18:39

Hazaértem..Sajnos valami történt a cégnél,ebéd után már nem tudtam megnyitni az oldalt..valami szervergond..

Ebédnél megettem 1 kis görögsalátát:maga volt a PARADICSOM a kis pici feta sajttal!!!Teljesen feldobta a napomat!

Most már előkészítettem a holnapi adag levesemet- látom,h majd új adagot kell főznöm hamarosan..de jó.. :S

2009. febr. 18. 11:40
Hát ez jó kérdés,én soha sem foglalkoztam ilyenekkel igazából.Ahol "túl sokat kell" szenvedni,azt mindig elvetettem.Pl a Norbis jó volt fogyni,mert végülis csomó mindent ehettél..A 90 napos már nem volt annyira jó,de azért ne m éheztél..A léböjtöt tuti,hogy nem bírnám,de sztem ha sokat iszik az ember,biztos hamar kitisztul a szervezet..
334. Amakiir
2009. febr. 18. 11:35
Szerinted, ha az ember léböjtöl akkor mennyi idő kell ahhoz, hogy a méreganyagok távozzanak a szervezetből?
333. Amakiir
2009. febr. 18. 11:24
Persze, itt van a hűtőben, nem mondtam még le róla, csak egyenlőre erőt gyűjtök hozzá :D
2009. febr. 18. 11:19
:( Ez olyan fura.Én elég sok hozzászólást olvastam erről,mieltőt elkezdtem,és nagyon sokan már második nap rosszul voltak a levestől.De volt,akinek semmi baja nem volt.Én egyelőre (lekopogom) jól vagyok..Azért próbáld meg megenni,tegyél bele 1 kis tejfölt,hátha attól jobb lesz..
331. Amakiir
2009. febr. 18. 11:17
Motíválni motívál, de a gyomromot sajna nem érdekli a szoknya, nem engedi a torkomnál mélyebbre a levest.... :(
2009. febr. 18. 11:12

Én nem tudom,de a legnagyobb lábasom tele volt,ami nem tudom,hány literes,de azért nagyon nagy..Aztán átöntöttem 1 tupper kelesztőtálba másnap (lehet,hogy azt tudod,h mennyi)

nekem is úgy tűnik,hogy soha sem fog elfogyni.. :S

Nem szabad feladni és elkeseredni,sztem motiváljon minket 1 ksi fekete miniszoknya :)

329. Amakiir
2009. febr. 18. 11:04

Nem tudom, hogy mennyi lett neked, de ha én így haladok akkor nekem az egész évre elég lesz! :(

Azt hiszem nekem kb. 5 liternyi lett.

2009. febr. 18. 10:55
Hát sztem semmit sem javított az ízén,de a curry nem rossz..FÚj,elképzeltem a kis darabokat.. :S lehet tényleg jobb rágni..Szted a megfőzött adag elég lesz egész hétre?..bár nekem sem fogy annyira,pedig ehetnék többet is,de.. NEM KÍVÁNOM.. :( Pedig még többet lehetne fogyni..
327. Amakiir
2009. febr. 18. 10:40
Hát, sajna az én kéziturmixom, csak apró darabokra tudta összeturmixolni, így maradtak benne darabok, és így inni nagyon hányingertkeltő, lehet, hogy inkább rágni jobb. Én is tettem volna bele curry-t meg petrezselymet + bazsalikomot, ha lett volna otthon :( bár nem hinném, hogy sokat javított volna számomra az ízén! :(
2009. febr. 18. 10:22
Én is így csináltam,még raktam beel curry-t,bazsalikomot meg petrezselymet,mert ezt is írta..Így elég jó íze van (mégse csúszik már annyira) ..Erősen gondolkozok,h leturmixolom valahogy,akkor legalább nem kell rágni..Úgy jobb?..
325. Amakiir
2009. febr. 18. 10:13

Hát, amit recept írt: fél fej káposzta, 1 fej zellergyökér, 4 fej hagyma, 2 fej sárgarépa, 2 paprika, 2 db húsleves kocka, 1 nagy konzerv paradicsompüré. Azt hiszem, hogy ennyit.

Én is ki fogok tartani a diéta mellett. Max. ritkábban fogok enni a levesből. :(

2009. febr. 18. 10:05
Én is hétfőn kezdtem..Ma zöldséget is ehetsz a gyümölcsön kívül..Hát nekem eddig nem okozott gondot megenni,nem fogott el undor,de azért remélem,nem fog ez nagyon megváltozni.azért kicit már motiválóbb,h majdnem 1 kilót fogytam 2 nap alatt.Ha így haladnék,akkor vasárnapig azért máris könnyebb lennék vagy 5 kilóval.. (?) Jó lenne...Kitartás!Te egyébként hogy csináltad a levest?Miket tettél bele?
323. Amakiir
2009. febr. 18. 10:01

Hétfőn kezdtem :(

Mindenesetre, ha nem sikerülne legközelebb inni/enni belőle kicsit megváltoztatom a kúrát. Tudom akkor nem ez lesz a neve, hogy kápileveskúra, de majd kitalálok neki egy nevet, mondjuk leves a la Ági :D

Szóval ma meg lesz a napi 3 liter víz + 3 narancs + 1 liter ivóka! Tényleg most jut eszembe, hogy ma el fog fogyni, úgyhogy ha hazamentem csinálnom kell :)

2009. febr. 18. 09:53
Ú,szegény..Én még nem vagyok rosszul a levestől,bár reggelire nem tudnék szerintem enni.Így is megvan a 7 deci tuti (délben fél litert szoktam)..Te mióta csinálod??
321. Amakiir
2009. febr. 18. 09:49

Üdvözletem! Ma reggel amit magamba akartam erőszakolni az első adag levesemet, nem igazán sikerült. A második kanál után, elfogott a hányinger és ki is jött az egész úgy ahogy bement. Hát, megmondom őszintén, hogy ilyen rosszul még nem éreztem magam kajától. 1 óra múlva megpróbálom újra, dehát ha kijön akkor semmi értelme, hogy bemenjen. Hoztam ma be magammal 3 narancsot + "lötyit". Szerintem ez lesz az egész napi kajám.

:(

2009. febr. 18. 08:52
Jóreggelt,Csajok! Tegnap este sajnos elfelejtettem,hogy vacsorára lehet enni 1 nagy hajában főtt krumplit vajjal..Na mindegy.REggel megmértem magam és újabb fél kilót fogytam.így összesen a 2 nap alatt majdnem 1 kg össz (0,8).Remélem,ez a napi fél kiló megmarad azért...REggelire kis nyers zöldséget ettem +1 pici almát,de mindjárt éhen halok.. :(
❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook