Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

2008. febr. 12. 23:10
SZIASZTOK.NEKEM SIKERÜLT 6KG-OT FOGYNOM.HOLNAP FŐZÖM ÚJRA.SOK SIKERT MINDENKINEK
78. Peete
2008. febr. 4. 15:41

Üdv mindenkinek!

Nos,túl vagyok ez első héten.........hála istennek.

Nagyon unalmas volt már a végén ez a leves, de azt hiszem eredményesen zártam a hetet, mivel 1 hét alatt 7 kilótól sikerült megszabadulnom.Tényleg működik a dolog,de elég nehéz betartani.

Jövő héttől fogva asszem váltok más diétára ami nem olyan unalmas és egyhangú.

Üdv: Peete

2008. jan. 31. 17:39
én anno... kiprobáltam ezt a diétát is.. mint sok már fajtát.. akkor 1 hétig csináltam 5és fél kiló ment le. Kibirtam, de naon unalmas volt.. szal nem ezt választottam hosszutávra.atkins és norbi keresztezése jött be eddig legjobban:)
2008. jan. 30. 17:26

Epebetegeknek, májbetegeknek, hasnyálmirigy problémákkal küzdőknek NAGYON NEM AJÁNLOTT!


( Következménye garantáltan hányás, hasmenés, stb... Csak óvatosan. A mozgás a legjobb fogyókúra. ---Az idegbaj után.)

75. Peete
2008. jan. 30. 16:37
Vagy lehet hogy a férfiaknál ez a diáta jobban működik??????
74. Peete
2008. jan. 30. 16:35

Sziasztok!

Nekem is a 3. napom,eddig rosszat nem tudok róla mondani mert nekem nem irritálja a gyomrom,bár asszem elég jó gyomorral rendelkezem és nem zavarnak meg az ilyesfajta dolgok.Olvasgattam hogy ki mit írt erről a diétáról, és látom hogy eléggé megoszlanak a vélemények.Szerintem ennél a diátánál is embere válogatja, ill adottságoktól is függhet (ill ki mennyire tudja betartani) ki mennyit tud leadni.A lényeg hogy nekem bevállt (eddíg) 3 kilóval tényleg kevesebb vagyok.

De kitartást mindenkinek és majd beszámolok a 7. nap lejártával.

Üdv: Peete

2007. dec. 20. 13:08

Sziasztok!

Nekem ez a 3 napom. Norbival már leadtam 6-7 kilót, de a maradék nem akar lemenni, ezért választottam ezt a diétát. Egy hét alatt igéri. Ma reggel rááltam a mérlegre és 1,5 kilóval mutatott kevesebbet.

Remélem a végén is elmondhatom majd, hogy sikerült a küldetésem.


Egyébként nem a legfinomabb leves, de lassan kajálva le lehet gyűrni.

A sok zökdség és gyümölcs nekem jó! Szeretem!


Szóval szerintem egyszer ki lehet próbálni csak tényleg az a fontos, hogy be is tudd tartani.

Nekem elég egyszerűen megy. Van akaraterőm. Ezt elmondhatom magamról.


szóval mindenkinek kitartást kívánok. A 7. nap utén pedig megírom, hogy nekem mennyi ment le!

Üdv: makonya

72. jojuda
2007. dec. 6. 09:51

7 napot végig csináltam,nem éheztem(mellette a zöldség, gyümi, és hús is ment az elő irt módon)este zsírégető tea.Napi egy óra torna.


3,5kg fogyás egy hét alatt.Nem extrém de én az akupunktúra és diéta kombinációjával sem fogytam ennyit,és az drágább is.

A nettről vettem le a rp-et.

2007. nov. 23. 10:45
Manus létemre többször kápileveseztem és komolyan hatott. Nem a leggusztább látvány,de le kell gyűrni,utána kell vigyázni,mert csak a vizet hajtja ,zsirt nem sokat,ezért ami lement hamar visszajön.Két hét alatt 8-9 kg biztos !Nőknél kicsit kevesebb.
2007. aug. 28. 09:20
szerintem hagyd abba. én is csináltam de én ezt a kapszulát szedtem étkezések előtt fél órával meg sok vizet ittam..stb de én se fogytam egy grammot se. de ahogy érzed
2007. aug. 28. 06:41

Ma lesz az 5. napom és nem sokat fogytam vele, pedig betartom.Ki hogy halad vele?Csak egy hétig szerettem volna csinálni, mert 5-9 kg-ot ígér, de nem így működik nálam:-S

Igaz hogy egy hónapja hagytam abba a 90 napost azzal 13kg-ot fogytam, abból 2 kg jött vissza, de ez csak a béltartalom meg egyebek, mert azon kívül egy dekát sem, pedig aztán adtam az érzésnek, esti nasik stb.Szóval az működött ez miért nem, vagy ezt is több hétig kéne csinálni?Az nem fog menni, mert már most rosszul vagyok tőle:-S


Zsani

2007. aug. 15. 16:20
Sziasztok. Én is most kezdtem el a diétát, hát nem tudom...anyukám nagyon finoman készítette el a káposztalevest, utána leturmixolta, így pépesen eszem. Első nap hányingerem volt tőle, de másnap mikor megkóstoltam, kifejezetten ízlett, mert összeértek az ízek. Sőt, most nem túlzok, ha azt írom, hogy kifejezetten szeretem és finom. Szóval, emberre válogatja. Majd meglátom mi lesz egy hét múlva. Megírom mindenképp!
67. meysusi (válaszként erre: 59. - Norci78)
2007. júl. 20. 09:32
Biztos vagyok benne, mert 3-4 nap alatt 2-2,5kg-t simán leadsz vele. Csakhogy az itt több helyen említett undorodás elkerülése végett ajánlatos többszöri nekifutással célotokat elérni. Nekem ízlik, nem turmixoltam össze a halom zöldséget, hogy tudjam mit eszem.
66. meysusi (válaszként erre: 64. - Norci78)
2007. júl. 20. 09:25
Nem írtál az eredményröl. Ezzel sikerülni fog!!!
65. meysusi (válaszként erre: 35. - Gyöngyi)
2007. júl. 20. 09:23
Én most találtam rá erre a receptre, de nagyon örülök hogy van! Köszi annak aki beírta! :-) Épp az ilyen mellékhatások ellen találtam ki, hogy nem egyszere, illetve egymás utáni napokon eszem meg a levest. 3-4 napig biztos túlélem mindenféle undor nélkül és eszem napközben pattogatott kukoricát, mazsolát, söt tegnap bevágtam 2 túrósbatyut is és ma mégis 600 g-al kevesebb vagyok. :-) Szóval nem kell kényszeríteni. Még a hétvégén nem fözök mást, csak beszerzek csirkehúst hogy kiegészítsem egy kicsit. A többit az 5 L-böl müanyag edényekben lefagyasztottam. Ha megint lelkesíteni akarom magam egy pár kg leadásával, akkor újból elöveszem. Nagyon jó recept, csupa zöldség az egész. Mivel nem volt itthon paradicsomom, tubusból tettem bele pürét és leveskocka helyett vegetát, de akkor is finom.
2007. márc. 11. 21:55

köszönöm a hozzászólásokat!

Holnaptól belevágok, ennyit megér! :)

kíváncsi leszek milyen lesz. Igyaz nem sok jóra számítok! :)

63. mandella (válaszként erre: 62. - F954ece72f)
2007. márc. 11. 14:33
hm. ez nem is hangzik rosszul!
62. f954ece72f (válaszként erre: 59. - Norci78)
2007. márc. 11. 14:32

Szia!

A kápilevesnek van egy új változata ami biztos befutó.A Tina extra diétás újságot vásárold meg.

Kell bele hús is, sőt én főtt tojást is fogok a tányéromba tenni és ecetesen készitem el darált hússal.Biztos nem maradsz éhen és az izmaiddal is jót teszel.

Sok sikert.

61. mandella (válaszként erre: 60. - Mandella)
2007. márc. 11. 11:49

persze egy próbát megér!

ráadásul sok jótékony zöldség van benne, amit szerintem enélkül lehet, meg se ennél. én legalábbis akkor így voltam vele.

60. mandella (válaszként erre: 59. - Norci78)
2007. márc. 11. 11:48
én évekkel ezelőtt kipróbáltam, meg az egész család... talán három-négy kilót fogytam tőle, de a vége felé valami iszonyatos szenvedés volt, undorodtam már csak a szagától is (mármint a káposztalevesnek a szagától), úgyhogy részemről soha többet káposztaleves-diéta!
2007. márc. 11. 11:46

annyi sok szép jót írtatok erről a diétáról! :)

Kíváncsi lettem és szerintem kipróbálom.

van akinak sikerült vele fogyni 5kg felett?

Esetleg valaki aki pont most csinálja? VAgy most akar hozzá kezdeni? :)

58. 7130b15964 (válaszként erre: 56. - Pici Lulu)
2006. dec. 20. 13:38

Itt találod:

[link]

57. 7130b15964 (válaszként erre: 56. - Pici Lulu)
2006. dec. 20. 13:35
Van valami ilyen topik, ahol ez a téma. Szerintem ott simán találsz értékes infót.
2006. dec. 20. 12:36
Ti mit gondoltok a NORBIS dolgokról? Szerintetek egészségesek? Szerintem nem! NA???
2006. dec. 20. 12:35

Visszanéztem miket írtam... hát én sem vagyk normális, az utols napon a kutya ette meg mert én már szabályosan rosszul lettema szagától, pedig mikor megcsináltam olyan jó illata volt, de wááá fúúúújjj! Legszívesebben beleh***tam volna a fazékba! Szóval elkezdtem a magam módján diétázni nem eszem tésztát se kenyeret és sovány étrenden vagyok most..! Ez jobb és kibírom és nem fordul fel a gyomrom tőle! Amúgy ettől a sz*r levestől fogytam 2 kg-t, de néha felfújodtam tőle és olyan érzésem volt mintha kilennék tömve! Szóval hétfőn már immel-ámmal ettem meg egy tányér levest, de azthittem újra látom, azóta nem eszek nehezet és fogytam 1kg, tehát most vagyok 54 kg 57ről indultam!! Szerintem folytatom az én kis módszeremet! :)

Sok sikert azoknak akik elkezdik a káposztaleves diétát! Kitartás! Nekem ugyan nem kell mégegyszer!

54. gyöngyi (válaszként erre: 53. - Pici Lulu)
2006. dec. 18. 21:37
Jaja! Én mondtam....Olvasd csak el mit írtál 15-én!!
2006. dec. 18. 19:58
Ez a leves egyre szarabb.... wáááá.. azthittem nekem nem lesz ilyen undort keltő! Holnap hagyom abba.. és eddig 2 kg ment le! Már csak a holnapi napot kell kibírnom!
2006. dec. 17. 19:52
Szerintem ha bármilyen diétát befejezel, nem szabad utánna elkezdeni normálisan enni, hanem szépen fokozatosan, mert akkor tuti biztos ugyanakkora leszel mint diéta elején, szóval kicsit tartai kell a diétás étrendet, csak nem káposztalevessel hanem másmilyenekkel, és amúgy is több gyümölcsöt és zöldséget kéne enni, ahhoz, hogy egészséges maradj...! Bár ez csak az én kisvéleményem! Kinek mi jön be! Én pl. diéta után kiakarom iktatni az édességeket az életemből, és a tészta féléket (legyen az kenyér, vagy spagetti tészta vagy péksüti, vagy akármilyen süti)! Persze ez nem azt jelenti, hogy nem is eszek soha többé,csak nem olyan sűrűn!
51. Verocsxx (válaszként erre: 48. - Ekka)
2006. dec. 17. 14:02
Szerintem mindenki a számára legmegfelelőbb módszert válassza a fogyáshoz. Tudni kell, hogy a szervezeted mit bír el. Pl. nekem rossz az emésztésem, ezér is görcsöltem be a levestől. A 90 naposnál a gyümölcsnapot nem bírom a gyomrom miatt. A káposztaleves kúrával kicsit vigyázni kell, mert ha szervezeted megfelelően reagál rá, akkor hírtelen fogysz több kilót, ami a szervezetnek nem megfelelő. És persze ha rendesen elkezdesz enni utánam, még több is visszajöhet. Kevés az, aki tényleg meg is tudja tartani a fogyását utána. Ezért igyekezni kell olyan módszert választani, ami nem terheli meg a szervezetet és egészséges, sok vitaminnal stb.
50. Ekka (válaszként erre: 49. - Pici Lulu)
2006. dec. 15. 19:57
Pesze, de akkor ez a fogyás "normál ételekkel" is elérhető és nem kell undorig enni ez a levest:)))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook