Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményetek a káposztaleves kapszuláról, és a diétás turmix italokról? Hatásos? fórum

Mi a véleményetek a káposztaleves kapszuláról, és a diétás turmix italokról? Hatásos? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. jan. 29. 19:16
Ismeri valaki a Rossann-os diétás turmix port? Saját termékük!
32. 2d5a00656a (válaszként erre: 31. - 31bc25d879)
2009. okt. 15. 18:42
megnyugtattál:)
2009. okt. 15. 18:38
Elolvastam egy pár hozzászólást... tényleg olyan mintha meg lenne sértődve, azért mert Duci:-))
30. 2d5a00656a (válaszként erre: 29. - Cca887cff8)
2009. okt. 15. 18:19

Okés hagyjuk,te nem segítséget szeretnél,hanem alátámasztást arra hogy túlsúlyos vagy ,és ez részedről jogos,hiszen senki se akar segíteni....

Akkor most vegyük semmisnek amiket én vagy bárki válaszolt,és ne is próbálj lefogyni,hiszen ez az egész egy összesesküvéselmélet,és mindenki ellened játszik:)

Mit is várhatok egy tanártól....én legalább jelöltem egy foglalkozást,és igen egy tanártól útmutatást kaphattál volna ha vevő lettél volna rá,így csak eg duci hölgy maradsz aki a saját levében fő ,és másokat vádol emiatt....

29. cca887cff8 (válaszként erre: 28. - 2d5a00656a)
2009. okt. 15. 09:38

sztem meg te költsz belém és félre értelmezed pl a mozgást, h én úgy értem, h az egyenlő a diétával..

stb...


na mind1.


de egy normális választ sem nagyon kaptam.

max annyit, h vagy ezt vagy azt egyek és ne keverjük a dolgokat.

tehát vagy húst egyek és hozzá köretet ne.

ennyi volt a konkétum. meg egy szeret kenyér stb...


én kérdeztem mert mondtad kérdezhetem írtam konkrétumokat.

erre mit kaptam....szalonnát eszem vagy selyemsonkát - holott írtam, h felvágottat. erre sztem te adtál sértő választ...


na mind1. mit is várhatok egy tanártól.....

28. 2d5a00656a (válaszként erre: 27. - Cca887cff8)
2009. okt. 14. 20:51
Azt igen,hogy felvágott ,de a mennyiségert nem:)Egyébként is olyan sértődött hangnemben válaszolgatsz,mintha a kötelsségemet múlasztanám ,ha nem válaszolok neked a feltett kérdésekre..holott azt hiszem én teszek szívességet neked,nem te nekem.Ez most nem bántásból ment csak kicsit furcsállom a hangnemedet...Nem én tettem fel kérdéseket,és nem én várok online ingyenválaszokat.Szívesen segítek itt bárkinek tudásom szerint,hiszen másképp nem regisztráltam volna,de azért légyszi ne ilyen parancsolgatósan ha lehet:)
27. cca887cff8 (válaszként erre: 26. - 2d5a00656a)
2009. okt. 14. 20:36

igen inni kell és próbálom is betartani.


1 szelet rozskenyér és selyemsonka vagy vékonyra szeletelt felvágottakat szoktunk enni - írtam, h felvágott...asszem...

26. 2d5a00656a (válaszként erre: 25. - Cca887cff8)
2009. okt. 14. 20:25

A kövek miatt sokat/nagyon sokat!!/kéne innod!

1 szelet vagy 4 rozskenyér???

Feltét szalonna vagy selyemsonka????

Most tényleg ,nem én kekekckedek hanem te szeretnéd tudni?!:)Nem szeretném ha úgy jönne le ,mintha én kekeckednék....

Ha nem kérdezik engem nem érdekel ki mit eszik,de tényleg...

25. cca887cff8 (válaszként erre: 24. - 2d5a00656a)
2009. okt. 14. 20:20

én a diétát nem a mozgásra értettem!!!!!!


de mikor terembe jártam akkor nem volt gond mit ettünk.


írtam abba kellett hagynom mert mozgásra elkezdtek mozogni a köveim és görcsöltem - így ment majd egy évig..mire kimutatták az apró köveket és most műtöttek még csak meg.


most feljött egy pár kiló ezt szeretném leadni.


megpróbálnék egy pár dolgot kiiktatni meg az 6 utáni evést kiiktatni.


mit eszünk...jó majd összeszedem.

de nem grammozok, dekázok az ételekkel nem számolom - arra soha nem lennék képes.


ma pl rozsos kenyér volt felvágottal, paradicsom, paprika.

délután - délután értünk csak haza - egy tányér lencseleves volt - zöldség és kis hús is volt benne.


ma ez volt.

majd összeszedem a többit is.

de ha pl melózom 100%, hogy csak egyfélét eszem és tuti csak hideget.

zsemlét felvágottal, sajttal meg zöldséggel. persze amíg van szezonálisan.


amikor otthon vunk akkor reggel kenyér vagy zsemle vmi feltéttel, sajttal, tojással, zöldséggel esetleg.

ebédre:leves, meg főzelék vmi kis feltéttel.

6körül este: mint reggel...


na majd még összeszedem....

24. 2d5a00656a (válaszként erre: 23. - Cca887cff8)
2009. okt. 14. 19:47

Nem ,a diéta nem a mozgáson van,nagyon nem!!!

Hogy mit hibázol a táplálkozásodban??Ha leírnád néhány napod nagyon megkönnyítenéd a dolgomat abban ,hogy mit hibázol:)Í gy hogy fogslmsm sincs mit eszel egy nap elég nehéz....

2009. okt. 14. 19:17

de ha mondjuk eszem pl zöldséglevest, majd főzeléket akkor az már baj ha egy szelet husit eszem hozzá?


én nem tudnék diétázni.


a lényeg a mozgáson van!!!

mikor terembe jártam bármit ehettem nem volt gond.

akkor tényleg tapasztaltam.


most akkor csinálok vmi rosszat az étrendben?

22. 2d5a00656a (válaszként erre: 21. - Cca887cff8)
2009. okt. 14. 19:02

A hangsúly a vagy ezt vagy azton van...ha már húsosan eszel/sajttal tojással,akkor felejtős a krumpli a kenyér a rizs../

Ha kiegészítőket eszed akkor viszont a húsokkal kell vigyázni,el kell dönteni melyik a fontosabb....

ja és a nagyjából szó a diéta szempontjából felejtős.....az nem diéta ha nagyjából ezt nagyjából azt ettem.....

21. cca887cff8 (válaszként erre: 20. - 2d5a00656a)
2009. okt. 14. 18:58

jó, hát én is bűnözök azért!!!


de nagyjából letudnád írni, h milyen módon jó pl a húsokat elkészíteni? - csak pároltan?


mert én szoktam sütni sütőben vagy grillezni: halat, csirkét, disznóhúst...

jó néha rántottan is de az nagyon ritka mert nem nagyon bírjuk.


a főzelékekkel minden rendben? szeretjük az összeset szinte egy két kivétel van mert epe problémák vtak...


sajtokat eszünk többfélét, tojást is...


tejet, túrót, joghurt bár azt nekem hanyagolni kell sajnaaa


felvágottak, szalámikkal mi a helyzet?

zöldségeket az lehet, gyümölcsöt is...


vagy mindent lehet csak módjával?

20. 2d5a00656a (válaszként erre: 18. - Cca887cff8)
2009. okt. 14. 18:43

Mások?

Hát leírom neked egy átlag kollégám/nő/ átlagétkezését amit én látok a tanáriban:

-rántottcsirkemelles zöldséges szendvics/500 kalória


-kb- 3. szünet:otthonról hozott v.milyen húsos szendvics/pl. párizsis vagy 100 g. kenyérrel/ kb. 500 kcal.

-4.szünet v.milyen sütiféle/fánk,csiga mittudomén.../ 400 kalória

Menza félegytől félkettőig 1500 gr. kaória kötelezően/jogszabályilag.../

Eddig ez 2900 kalória és még csak koradélután van....Nem tudom máshol hogy van ez,de nálunk ez így megy...Szerinteztek egy nő aki ülőmunkát folytat és 2000 lenne a normál kalóriabevitele/merrt nem sportol,minek?/Majddnem 1000 el többet eszik 2-ig.Utána még vahy ugyanennyit.Miért is vagyok az egyetlen szinte a

tanári karban aki emberforma??????????????

Nikol!1980 ha neked ez a táplákási forma hasonlít a sajátoshgoz akkor veled nincs gond!!!

2009. okt. 13. 22:43

kiakadok azon is mikor mondják: reformkonyha..

hát az meg mi? tudom, hogyan kell érteni...;)


mondjuk nekem egy két zödfélével gondom van ám mivel epés vtam vagyok?!...mert már kidobták a kukába...

de azóta egy bár dologtól azért nem érzem kellemesen magam...

18. cca887cff8 (válaszként erre: 17. - 2d5a00656a)
2009. okt. 13. 22:38

miért , mások akkor mit esznek ha nekem ez az alap?

erre azért kíváncsi lennék...


nekem a pár nasit kéne akkor még kiiktatni..

17. 2d5a00656a (válaszként erre: 16. - Cca887cff8)
2009. okt. 13. 21:06

Igen ez az alap,de ha ezt betartod,nem kell csatlakoznod a reformkonyhához se ,és semmi más irányzathgoz se ,ha nem akarsz.

A"többiek"is ezt próbálják betartani,ez nem is olyan egyszerű mint gondolod.Az ember gyakran elkurvul ,örülj neki ha neked ez a természetes:)

Csak tartsd ha megy eza fajta életmód,és eredményes lesz,ha nem akkor valahol bliccelsz még esetleg magad előtt is:)

16. cca887cff8 (válaszként erre: 15. - 2d5a00656a)
2009. okt. 13. 10:33

ja, akkor én már réges régen életmódot váltottam.

jártam terembe és csak azért kellett abbahagyni mert az epeköveim mozgásra elkezdtek vándorolni és görcsöket okoztak.

csak idén ill bő két hónapja műtöttek meg.

itthon is szobabringám meg min i sztepper...

a kaja általában rozsos kenyér - imádom -

a többi amit írtál.

így tanítottak anno enni ill ezt kaptam gyerekkorom óta.


a mozgás kéne mert jól esett mikor jártam a terembe de jó lenne előtte egy kicsit fogyni.


tehát akkor nem sok tennivalóm maradt - max lemondani egy pár sportszeletről, meg ropiról.


a többi meg van.


vagy nem?


azt hittem magvakat kell enni - azt nem bírnám.


én sztem amit írtál az az alap étkezés nem?

vagy a többiek mit esznek?

2009. okt. 12. 18:05

Semmi ördöngős nincs a dologban.Meg kell próbálnod ahhoz a táplálkozáshoz közelíteni mint több száz éve ettek az emberek.

Állati fehérjék/húsok és tejszázmazékok,tojás/

és zöldségek gyümölcsök.Kevés teljeskiőrlésű gabonatermék/nem naponta 3X/Főleg mindezt szezonálisan ,a helyi területnek megfelelő zöldekkel.

Konkrétabban, a nassok,a fehérbúza termékek,az étkezések közötti hozzáevések lőve vannak.

Egyszerűbben reggelire eszel 1 adag kenyérfélét/egy szeletet,vagy egy db. kifli,zsömle/gazdag feltéttel.Tízóraira eszel gyümit vagy joghurtot.

Ebédre egy egyszerű főételt/pl.gazdag egytálétel mint a húsos levesek/

Vacsira pedig csak fehérjét /szénhidrátot nem!!/zöldséggel pl. brokkolival,karfiollal,zöldbabbal...

Mellé mozogni kell hetente legalább három alkalommal,kis intenzitású kardio mozgást/ha fogyni szeretnél pl. biciklizés,futás bvagy edzőtermi kardiogépek/majd emelni 4-re és beindítani az aerobic,vagy súlyzós edzést hetente 1-2 x a fogyástól függően.

A szervezeted erre úgy reagál,hogy zsírt veszít és izmot épít,ami fiatalodással karcsúsodással jár.Megszokod ezt a fajta éleltet ,és már nem akarsz visszatérnoi a másikhoz,ezért nevezzük életmód váltásnak:)

Maradt kérdésed??Kérdezz nyugodtan,mindenki elkezdi valahol,és már az nagyszerű ,hogyha érdekel!!

14. cca887cff8 (válaszként erre: 12. - 2d5a00656a)
2009. okt. 12. 11:25
akkor mondjad
2009. okt. 11. 22:11

Ez a vicc vicce!Már a káposztaleves -kúra is egy hanvában holt dolog volt ,most meg ezt még be is kapszulázták??Ki az aki ilyen szart megvesz???

Mire?Minek?Milyen okból?

12. 2d5a00656a (válaszként erre: 11. - Cca887cff8)
2009. okt. 11. 22:09
Én el tudom neked mondani:)Ha készen állsz rá!
2009. okt. 11. 21:26

utálom kikor azt írják életmódot kell váltani..

hogyan és miből áll ez?!

de még senki nem mondta el konkrétan.

na rajta! van aki eltudja mondani ????

2009. ápr. 9. 20:37

Nekem az a véleményem, hogy sokkal jobb, ha maga főzi meg az ember a káposztalevest, egy nagy fej káposzta két napra is elég, nagyon gyorsan megvan, izesitőket kell beletenni, fokhagyma, paradicsom, hagyma, húsleveskocka vagy delikát.

Én legalábbis a természetes dolgokat szeretem, nem a mű dolgokat.

9. csilbó (válaszként erre: 8. - Tundek)
2009. márc. 25. 15:43
Nagyon boldogan, reményekkel telve vettem meg a kápsztaleves kapszulát, és vettem még korpatablettát is.2 nap múlva már magamon nevettem mikor megnéztem mi van benne: zellerpor, hagymapor... ezektől senki se fog fogyni.Viszont a korpatabletta nagyon jó, csökkenti az étvágyat és még B vitamin is van benne. Irattam ki a háziorvosommal gyógyszert a fogyáshoz. Én ezt javaslom mindenkinek akin nagyon nagyon sok felesleg van. Rajtam kb 20 kg. Később megírom h hatásos e. És persze minden nap tornázok is.
2009. márc. 10. 11:06

a káposztaleves kapszulát nem ismerem, de szerintem....

a turmixok még talán jók, mert elveszik az étvágyat és legalább már 1 étkezés kimarad, de mindenképpen kell valami diéta és mozgás a fogyáshoz.

2009. jan. 4. 20:16
Több féle diétás turmixot is használtam és most is használom, olcsóbbat,drágábbat és vegyesen. Hatásos, de én keményen edzek mellette, csak délben eszek, reggel, este csak turmix.
6. Rosa (válaszként erre: 5. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 2. 20:34

Egyetértek!

Szerintem mindenféle csodaszer nélkül lehet okosan,lassan,tartósan fogyni!És főleg életmódot kell váltani.

Csak igy van értelme.

És mindenképpen akaraterőre van szükség.

2009. jan. 2. 19:11

Hatásos?


Feltétlen! A bukszád könnyebb lesz tőle.

2009. jan. 2. 17:52
Csala varázs tea? 3 kg ment le nyáron. Igaz sűrűn kellett "rohangálnom"...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook