Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
409. gi
2009. márc. 3. 09:16

hahó csajszik!

Sissa drága,te intravénásan nyomod a levest?hm?..:-))

ma lehet nekem is egyszerűbb lesz,mert egy helyben leszek..én is intéztem gyümölcsöt mára..

és képzeljétek-bár nem tudom mennyire jó így-de jobban lemegy nekem a turmix..és ma is így hoztam a kis adagomat:-))

ja..és lehet már csak bebeszélem magamnak,de nekem a lakás is káposztaszagú..nálatok?

szép napot


Szisszancs egy kalappal))jó hogy itt vagy:-))

408. renny (válaszként erre: 404. - Sisssa)
2009. márc. 3. 08:48
Sőt én a mási fazék levesem abból fogom főzni. :) Fő a változatosság!
407. renny
2009. márc. 3. 08:47
Sziasztok! nekem ez a 2. napom, és nem sokkal csak 40 dkg -al vagyok könnyebb de érzem, hogy még rengeteg víz van bennem. :(
406. sisssa
2009. márc. 3. 08:32
Tegnap nem ettem meg a nagy darab főtt krumplimat, teljesen elfelejtettem. Nem baj, ennyivel is kevesebb kalória:) Veletek mi a helyzet??
405. sisssa (válaszként erre: 403. - Szisszancs)
2009. márc. 3. 08:30
Szia, üdv a klubban. Gyorsan főzd meg azt a levest:) Jojo effektus természetesen, mint minden diéta után, itt is játszik, azonban a káposztaleves diéta után gyere velünk a szétválasztóra és akkor nem fognak visszajönni a leadott kilók:)
404. sisssa
2009. márc. 3. 08:29
Jó reggelt Csajok! Ma van a 3. nap és meglepően jól vagyok, azt hittem mára már kipurcanok. Anyukámmal megfőzetem ma a második adagot, mert "kifutottam" a levesből. Ma már ettem 1db almát, hoztam ananászt, narancsot, természetesen levest dögivel. Vettem egy kis savanyú káposztát,mert nem tudtam neki ellenállni a zöldségesnél. Szerintetek lehet enni a kúra alatt? Végülis ez is káposzta:)
2009. márc. 2. 20:52

Sziasztok:)

Én is csatlakozom a "fogyi klubhoz" :) Holnap neki is állok a főzöcskézéshez. Kiváncsi vagyok, hogy mennyire hatásos, elég szimpatikus diétának tűnik:)

Lenne 1 kérdésem, aki már alkalmazta az nem hizott vissza? nem történt jojo hatás?

402. gi
2009. márc. 2. 16:31

bker..már fel sem tűnik,hogy mi volt eddig..tényleg 3.

gyümi-zöldség-holnap gyümi..oksa..ma volt a 2.:-))


az ananászt én is szeretem,csak keveset tudok belőle enni,mert a szám szélét szét szokta szedni..((

múltkor találtam vmi új gyümit..khaki-talán spanyol füge-szilva?..

...nagyon fini és hasfogó)))))))

401. sisssa (válaszként erre: 400. - Gi)
2009. márc. 2. 16:09
Én most ettem meg a második adagomat. Ma már többet én sem fogok enni. Holnap már a 3. napunk lesz::))) és ehetünk gyümit is- hurrrááá!! El is megyek és veszek 1 ananászt holnapra, imádom ugyanis!
400. gi
2009. márc. 2. 16:06

na itt vagyok..

holnap?..hát az már a 2.nap!Jöhet bármi)),ha a mait kibírtuk,akkor az is menni fog..

Én a 2. adagot most leturmixltam..6körül megiszom aztán mára ennyi..

399. sisssa (válaszként erre: 397. - Gi)
2009. márc. 2. 13:50
Szerintem holnap is lesz bajunk rendesen. Jobb esetben kis dolgok-roszabb esetben nagy dolgok::))
398. gi
2009. márc. 2. 13:47

ja és nem fújt fel egyáltalán!..))


majd még jövök később!!

397. gi
2009. márc. 2. 13:46

helló csajszik...

szuperek vagytok!!

én levest és karfiolt vittem(párolva)meg répát,ahogy Sissa ajánlotta..rágcsának.

elég mókásra sikerült ez a nap...))

én sokat vagyok úton kocsival...ma megismekedtem az autópályán egy rakat benzinkutassal..és a wc-kel

jó fejek:-)

szerencsére nem hasmenés,de menés volt..

ez egyébként csak az első napra jellemző?..holnap nem leszek úton,de mégis hogy készüljek?

396. renny (válaszként erre: 395. - Sisssa)
2009. márc. 2. 13:39
Igen első nap. De lazább volt a székletem ill vizesebb. Wc ülőke? hmmmm lehet éjjel nekem is rohannom kell felé. :))
395. sisssa
2009. márc. 2. 13:15
Téged nem hajtott meg anno a leves? Nem volt valami fergeteges éjszakám tőle::))Szorosabbra fűztam kapcsolatomat a WCülőkével::))
394. sisssa (válaszként erre: 393. - Renny)
2009. márc. 2. 13:14
Ma van az első napod, ugye?
393. renny (válaszként erre: 392. - Sisssa)
2009. márc. 2. 13:06
Szia! Én itt vagyok:) Én is most ettem 1 nagy tányér tartalmas káposztalevest.
392. sisssa
2009. márc. 2. 13:05
Sziasztok, csak én vagyok itt csajok? Na mindegy, azért beszámolózok. Délelőtt ettem 3db répát nasinak felszelve.Most ebédeltem egy nagy-nagy tányér káposztaleves. Ma még 1*fogok enni belőle, szintén egy nagy-nagy tányérral. Szerintem így meg lesz a mai adagom. Már nagyon várom, hogy holnap lehessen almát és ananászt enni:)
391. sisssa
2009. márc. 2. 07:42
Jó reggelt, éjjel kétszer is hasmenésem volt, gondolom dolgozik a káposzta.Nem adom fel ettől függetlenül!Ma répát viszek nasinak a káposztaleves mellé.Remélem az nem tilos.Jó munkát, tanulást, levesezést mára mindenkinek.
390. sisssa (válaszként erre: 388. - Renny)
2009. márc. 1. 20:19
Akkor nagyon ügyes voltál, hogy nem is ment vissza.Biztosan sikerülni fog elérni a kitűzött célt.Örülök, hogy beszállsz a csapatba és elkezded te is sanyargatni magad:)Jó éjszakát és további kraftot holnapra:)
389. gi
2009. márc. 1. 19:31

hellóka))

szupi..na most kell gyorsan lefeküdni és akkor vége a mai napnak)))))

388. renny (válaszként erre: 386. - Sisssa)
2009. márc. 1. 19:30
Igen, 78-ból most 67kg vagyok és szeretnék 58-60 kg lenni. :)
387. sisssa
2009. márc. 1. 19:26
Amennyiben végig viszem a hetemet, jövő hétre rendelek a Gastroyaltól.Elolvastam a honlapjukon és valóban változatossá teszik ezt az amúgy monoton diétát.
386. sisssa
2009. márc. 1. 19:19
Na hello, úgy néz ki túléltem az első napot.Kicsit én is félek a sok káposztától.Meg KELL, hogy maradjon a kitartásunk!!!Renny, megkérdezhetem, hogy mekkora súlyból sikerült anno leadnod?
385. gi
2009. márc. 1. 19:12

én kicsit tartok ettől a sok káposztától..de majd kiderül..:-)

azt hallottam,hogy jó kajáik vannak,csak drága..talán a 90naposhoz is van nekik menü?..vmi ilyesmi..

384. renny (válaszként erre: 383. - Gi)
2009. márc. 1. 19:03
Nem puffadtam :) Holnaptól újra kezdem remélem nem is fogok. A gastroyal-al hozattam a kúrát úgy könnyű volt csak drága. Naponta más a káposztaleves pl, kínai, magyaros, mexico-i, erdélyi stb. így nem unalmas de változatos. 4 nap már bab is kerülhetett bele.
383. gi
2009. márc. 1. 18:43

hahó! Van itt valaki?


..ma volt az első napom..meglepően jól bírtam a gyümölcsökkel..volt édesség is ám!!(sültalma-mirelit málnával)


Renny tök ügyes vagy!Nyomhatod az ötleteket majd

:-))


pl.: puffadás?..

382. renny
2009. márc. 1. 17:48
Sziasztok! Régóta olvasom a forumotokat és én is elkezdem a káposztaleves sanyargatást. Én 2 éve ezzel fogytam 1 hét alatt -4 kg. Utánna diétával még -8 kg kb 2 hónap alatt. Az a fontos, hogy a káposztaleves kúrával elindúljon a fogyás. :)
381. gi
2009. márc. 1. 08:50

a lényeg,hogy elkezdtük))

aztán már kialakul..

én tegnap voltam kint futni..és pont az jutott eszembe,hogy kaja nélkül hogy lesz energiám...de majd látom..

ma akkor csak gyümit lehet,igaz?..

raktam be almát a párolóba..azt azért csinálok du-ra..))

én is zöld teázom...csak 4után már nem nagyon iszom,mert akkor pörgök ezerrel este is..

jó meccset neked..majd énis jövök estére..

szép napot mindenkinek!!

380. sisssa
2009. márc. 1. 08:42
Nekem biztosan haspuffadást fog okozni a káposzta, meg a beleim is mozogni fognak rendesen.Mondtam a páromnak, hogy külön alszunk a héten:))Naon örült neki!Szerintem alig várja, hogy végre lefogyjak.Na nem azért, mert őt zavarja a mostani állapot, hanem mert nehéz most elviselni.Nem érzem jól magam a bőrömben és ez minden egyes mozdulatomra kihat.Zsákban lennék egész nap.
❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook