Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯
379. sisssa
2009. márc. 1. 08:39
Hát, igen! Ha beszűkül a a gondom, hogy úgymond telítettség érzésem nem nagyon van.Lényegében bármennyit és bármikor tudok enni.Most ez majd megoldódik, reméljük a legjobbakat:)
378. sisssa
2009. márc. 1. 08:38
Utána elkezdhetjük a szétválasztóst.Én attól már nyáron nagyon szépen lefogytam.Nekem most majd arra kell figyelnem, hogy a candida kúrával össze tudjam egyeztetni, mert sajnos slussz poénnak eléggé candidás is vagyok:(
377. sisssa (válaszként erre: 375. - Gi)
2009. márc. 1. 08:37
ma szerencsém van, mert 1-kor meccsem lesz, már 11-re kimegyek a csarnokba, így a mai nap úgy-ahogy el fog menni.Ma csak káposztalevest szeretnék enni, meg sok natur zöld teát fogok inni.
376. gi (válaszként erre: 374. - Sisssa)
2009. márc. 1. 08:32
jó ötlet!
375. gi
2009. márc. 1. 08:31

okés..én majd drukkolok..

azt hiszem majd arra kell vigyázni,hogy utána ne ugorjon vissza..

gondolom ma meg holnap összeszűkül egy kicsit a gyomor..és aztán talán könyebb lesz?..vagy ezt csak én gondolom?

ma mit eszel?

374. sisssa
2009. márc. 1. 08:30
Nekem a szétválasztónál bevált, hogy a répát krutonokra vágtam, beletettem egy lezárható edénybe, cipeltem magammal a melóhelyre és amikor nasizni támadt kedvem, akkor azt rágcsáltam.Ha finom édes, akkor plusszban nagyon jó:)
373. sisssa
2009. márc. 1. 08:28
Nekem 8kg-t kellene fogynom összesen, bár nem áltatom magam. Ha 3kg lemegy 1 hét alatt, annak nagyon örülnék. Amit átküldtem leírást abban az van, hogy 2 hétig kellene csinálni. Megpróbálom végig vinni.
372. gi
2009. márc. 1. 08:26

én legalább egy 10-est..de ha csak 4lesz először,annak is fogok örülni..és az lendületet ad majd..

te?

371. gi
2009. márc. 1. 08:25

huh..már megijedtem..))

tegnap megcsináltam a levest..meglepően jó ízű..:-)..persze lehet pár nap után nem ezt mondom,de majd kiderül..


Bécs?hm..jó lehetett..mi karácsonykor 'járunk'..a jó kis csokiba orgatott eper..hmmm..))és a fini sütik..ahj((


okés minden nap 'felszaladok' majd..még,ha későn végzek a melóval,akkor is jövök..

na akkor mától kápileves..

tegnap megmértem magam,olyan orvosi rendelős mérlegen..hát bker..79kg vagyok..és ráadásul az a felső kis pöcök még a 79kg felé akart menni..na tudod..leléptem gyorsan)))

csajok! ki hogy halad?

van valami jó kis ötlet?én a zöldségnapon nagyon tudok szenvedni..mit egyek édesség helyett?hm?

370. sisssa
2009. márc. 1. 08:19
Te mennyit szeretnél ledobni? Azt olvastam a fórumon,gondolom te is, hogy a 3. nap a kritikus, mert addig nagyon nem nagyon megy le semmi, pedig akkor már utállni fogjuk a levest.
369. sisssa
2009. márc. 1. 08:17
Szia, én itt vagyok! Ma kezdjük:):) Bocsi, hogy tegnap nem jelentkeztem, de Bécsben voltam, ami nagyon jó volt.Még utoljára ettem tiltott dolgokat, de innentől kezdve folyamatosan kell kommunikálnunk.
368. gi
2009. márc. 1. 08:06

most nem azé'..de ilyen gyorsan tuti nem fogyhattatok le.. mindenki ELTŰNT!!!!!!!!!!!..((((((((((

én jól viselem az izgalmakat..de ez kicsit már kezd olyan lenni,mint egy krimi..


"...és az utolsó bejegyzés 2009-02-27. 21:29..valószínűsíthető,hogy mindenki a káposztaleves rabja lett..

a BBC híreit hallották...ma az időjárás....":-(((


hol vagytok???????????????????????????

367. gi (válaszként erre: 365. - Sisssa)
2009. febr. 27. 21:29

Minden rendben lesz!!

jobb lesz,ha figyelsz a lendületre,mert itt vannak a többiek is ám..ha én nem tudlak majd lökdösni,akkor majd hívom őket is))))

itt csak egy lehetősége lesz!!fogyni))))))))

mindeninek!!

jó éjt mindenkinek!

366. sisssa (válaszként erre: 364. - Gi)
2009. febr. 27. 21:24
cm-et a magasságra értettem.Nekem sincsen mérlegem, anyánál az elmúlt héten ráálltam és elborzadtam az összegtől.Nagyon gáz már ez a 70kg.Jövő hét végére szeretnék legalább 67-re lemenni, csak sikerüljön:OO
365. sisssa (válaszként erre: 363. - Gi)
2009. febr. 27. 21:22
Ne is törődjél vele, az ilyen bunkó eladónak tényleg le kellene verni a fejét.Én is a ruhaméret végett szeretnék lefogyni.Nem szeretnék ruhatárat cserélni.A melegítőn kívül más nagyon nem jön rám a régi ruháim közül. Megyek szundizni, mert holnap korán kelek. Már nagyon várom a vasárnapot, csak ne törjön meg a lendületem:)
364. gi
2009. febr. 27. 21:17

cm nem tudok,de holnapra majd megoldom..

megírom majd hogy mivel indulok,oks?

ja..és nekem nincs mérlegem..!..nem tudom,majd valahogy azt is megoldom..

363. gi
2009. febr. 27. 21:11

172/79:-(

legalább egy 10es le kell menjen..

szeretnék végre megint normális ruhaméretet hordani...

főleg hogy ma úgy feltolták az agyam!!bementem egy drága boltba..és kiválasztottam egy klassz inget..és jó volt rám!!úgy örültem..erre mellben nem bírtam begombolni,de ahhoz drága lett volna,hogy csak top felett hordjam..erre az eladó,aki mondanom sem kell,hogy 'kedves' volt..közölte,hogy nekem pont olyan méretem van,hogy varratnom kellene..

majdnem mondtam neki hogy magának meg pont olyan méretű a feje,hogy le kéne verni..

362. sisssa (válaszként erre: 361. - Gi)
2009. febr. 27. 21:05
szólj, ha már feltaláltad.Eddig csináltam hellyel-közzel a candida kúrát, de nem fogytam tőle egy dekát sem, bár ott elsődleges cél a gyógyulás volt.Nagyon remélem, hogy hatásos lesz a számunkra.Te mennyiről indulsz?kg-cm?
361. gi (válaszként erre: 360. - Sisssa)
2009. febr. 27. 20:23

jó:))

mostanában amúgy azt találtam ki,hogy ha ilyen bajom van,akkor nyalókát veszek..

van olyan,ami cukormentes..kólás..málnás..

az néha segít..de a gesztenyepürééééééé..

lehet fel kéne találnom a cukor-és zsírmentes gesztenyepürét:-))

360. sisssa (válaszként erre: 359. - Gi)
2009. febr. 27. 20:16
Sok okosat nem tudok írni, mert nálam a helyzet tök-teljesen ugyanez!!Majd on-linak leszünk a kritikus időszakban::))
359. gi (válaszként erre: 358. - Sisssa)
2009. febr. 27. 20:15

ez csak természetes..:-)))oda fogok figyelni rád kispofám)))

nekem majd valamit az édességre ki kellene találni..

sokszor van úgy,hogy egész nap nagyon ügyesen tartom az előírást,de eljön a du 3-4óra és majd megőrülök egy kis valami édességért..

a gyümölcsökkel nem tudom helyettesíteni..

de bezzeg egy jó kis gesztenyepürééééé...vagy ilyesmi?...:-((

szóval,ha van,jöhet bármi ötlet!!!

358. sisssa (válaszként erre: 355. - Gi)
2009. febr. 27. 20:09
Én is bevásároltam:)) Nagyon örülök neki, hogy együtt csináljuk, de legyünk majd őszinték egymással. Ha valaki nem bírja, azonnal írjon, és hajtsuk egymást. Sajnos engem rugdosni kell az ilyenekben:))
357. sisssa (válaszként erre: 356. - Timcsicica)
2009. febr. 27. 20:07
Köszi a választ. Én 173cm vagyok és 70kg.Szeptember óta híztam 8kg-t és hát ez így most igencsak látszik.Jelenleg 3kg-nak nagyon-nagyon örülnék.Ez a diéta egy kezdő lökés lenne a folytatáshoz.Fontos, hogy beszűküljön a gyomrom.
2009. febr. 27. 19:56

HÁt..58 kg voltam..(161 centihez azért picit sok..van kép rólam,bár azóta picit még híztam)

és most 55.De voltam 52 kg is,bár akkor mindenki azt hitte,h anorexiás vagyok (pedig olyan jól éreztem magam!)

Kitartást nektek.Én még várok,hogy meggyógyuljak a kis influenzából és megerősödjek jobban.

Az egész kúra lényege a víz-vesztésen van:sokat kell inni is,meg a gyümölcsök is vízhajtóak..Na meg a leves is..Fura volt,hogy jóllaktam fél liter levessel...

355. gi (válaszként erre: 353. - Sisssa)
2009. febr. 27. 19:46

igen-igen..végig csináljuk:-))

ma be is vásároltam..

354. sisssa
2009. febr. 27. 19:38
Gyógyulj meg!!
353. sisssa
2009. febr. 27. 19:37
Szia, nagyon szépen köszönjük a bíztatást.Megpróbáljuk gi-vel végig csinálni. Megkérdezhetem, hogy hány kg-ról fogytál? köszi
352. gi
2009. febr. 27. 18:08
köszike!gyógyulj meg!!..és arra a kt kg-ra gyere velünk:-)))
2009. febr. 27. 17:05

Sziasztok!Úgy látom,most kezditek majd a kúrát..Én cask 3 kilót fogytam,na de összesen 5öt akartam.Majd újrakezdem,csak most lebetegedtem kicsit..

Hát,most el sem tudnám képzelni,hogy lenyeljek 1 kanál káposztalevest,de egyébként nekem semmi bajom sem volt a levessel egész idő alatt.Még utolsó nap is megettem a "kötelező" adagot... Sok siekrt hozzá!

350. gi (válaszként erre: 349. - Sisssa)
2009. febr. 27. 09:28

rendben,akkor én is megcsinálom szombaton..

én nem vagyok nagy főzőbajnok...:-)..csak beleteszek mindent,ahogy ír a recept?..semmit nem kell vele csinálnom?..

csak puhára főzöm..?

❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook