Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi május 24-től. Tart velem valaki? fórum

Fogyi május 24-től. Tart velem valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
277. falcngate (válaszként erre: 274. - Ami005)
2010. júl. 8. 14:02

Én a Balcsin nem diétáztam, de azért figyeltem, h mit eszem.

A mérleget még mindig baromira nem értem.Egyik napról a másikra 3 kiló különbség is szokott néha lenni...Tehát mondjuk egyik reggel vagyok 72, a következőn 69, aztán 71,2. Lehet a mérleg rossz?:D

Amúgy lecarom a súlyt, mert ma pl. fehér pólóban vagyok és még ebben is látszik a derekam, meg a tükörben láttam, h a hátamról eltűntek a hurkák.:)

Amúgy ez a súlykérdés nálam baromi lehangoló. Olyan mintha szélmalomharc lenne az egész és én képtelen lennék súlyt leadni, akárhogy próbálom...

A legviccesebb meg az, hogy nem nézek ki szerintem ennyinek. Vagyis nézek sok naplót és ott a hasonló paraméterekkel rendelkezők 65 kiló körül vannak. Hm...

Wááá nem akarok belehülyülni ebbe az egészbe:S.

276. ditti28
2010. júl. 8. 10:00
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nem véletlenül hallgatok most vannak a piros napjaim és egyszerűen nem bírom visszafogni magam. Milyen jó hogy mindíg van mire fogni..
275. Ami005
2010. júl. 7. 23:04
Ditti!!Milyen a Norbi diéta??Remélem megy neked!!Sok sikert és kitartást!!
274. Ami005 (válaszként erre: 273. - Falcngate)
2010. júl. 7. 23:03

Szia!!!

Nekem sehogy!!!!:((( Én már totál ki vagyok.Mint aki depis:( Hol egyik nap tök jól megy a diéta a másik nap csak nézek ,hogy nem tudok megálljt parancsolni magamnak!!!Még mindig csak 75kg vagyok!!!!!!!!!!!!Ezzel a hozzá állással nem fog menni.Elillant a kezdeti lelkesedés:((

Pedig nagyon szeretnék 60 valahány kg lenni.Ma is du-án töltött káposztát ettem 17 előtt 5 pici darabot.Addig ügyi voltam.Lassan eljuttok arra a szintre ha haza megyek v. anyuékhoz leragasztom a számat ha a konyhába megyek.Holnap gyümi és zöldség nap lesz.Ja és mostanság rágyújtok a cigire.Nem akarok rászokni,tök idegtépő "függni" vmitől azaz a cigitől.bocs a nyavalygásomért és,hogy hosszú lettem.

Amúgy milyen volt a Balcsi?Neked megy a diéta?

2010. júl. 7. 12:32
Sziasztok lányok! Mi újság? Hogy megy a diéta?:)
272. Ami005 (válaszként erre: 269. - Ditti28)
2010. júl. 6. 07:13

Az tök jó,hogy ennyi lement anno.Gondolom nem éheztél csak azt kellett nézned,hogy mikor mit egyél?Feldobtál mert én is olyasmit csinálok:) Remélem sikerül bűnözés nélkül végig csinálnom/unk/nincs szülinap,névnap a közeli családban/.:)

Nem sok kedvem van ebben a melegben tornázni:( Kitartást mindenkinek!

271. ditti28 (válaszként erre: 270. - Falcngate)
2010. júl. 2. 23:31
Jó pihenést, szórakozást, kikapcsolódást neked! Én meg majd gondolok rád és írígykedek mikor olvadok benn a 35 fokban :-)
2010. júl. 2. 13:31

Egyetértek, a norbis módszer tényleg működőképes és nem is olyan megerőltető.:) Szerintem menni fog!

Csajok én most szerdáig nem fogok jelentkezni, megyek a Balatonra nyaralni picikét.

Addigis jó fogyit nektek!Kitartás!:)

269. ditti28 (válaszként erre: 268. - Ami005)
2010. júl. 1. 20:38
Köszi hogy bíztattok! Szerintem sem rossz a Norbi utoljára egy hónap alatt vagy 4-5 kilót fogytam vele, de közben terhes lettem a lányommal.
268. Ami005
2010. júl. 1. 19:42

Sziasztok!!

Ditti pihiz de utána mint ahogy bbibe írta utána tényleg csinálni kell a Norbit!!:) Amúgy azt mondják,hogy nem olyan rossz a Norbis módi.Lehet én is azt fogom csinálni Veled:)

267. bbibe (válaszként erre: 265. - Ditti28)
2010. júl. 1. 16:40
Pihentesd csak! Mert ha elkezded a Norbit utána nincs pihenés! :D
2010. júl. 1. 12:47
Dehogy vagy szánalmas! Ne utáld magad soha, azzal többet ártasz...:)
265. ditti28
2010. júl. 1. 12:00
csajok én most szüneteltetem a fogyit, kicsit pihizek és hétfőn nekiállok a Norbinak. Szánalmas vagyok ugye?!
264. bbibe (válaszként erre: 263. - Falcngate)
2010. jún. 30. 15:13
Egyetértek! Én is csak iszok meg nektarint zabálok!
2010. jún. 30. 14:01
Egyél túrórudit, ha szereted, az nem olyan vészes. A túró meg egészséges!:D
262. Ami005 (válaszként erre: 260. - Falcngate)
2010. jún. 30. 13:55

Hát nem naon.Ettem du-án két falat tejbe rizst /de tényleg csak kettő volt/majd 17 körül meg egy adag párolt zöldséget.Este 1 alma volt a vacsi.Gond nélkül megittam a 4 liter vizet.

Ma délig csak 1 alma,folyadék,ebéd 3 szelet/62kcal könyérrel és tenyérnyi kockás/párizsis melegszendvics.

A legnagyobb örömöm,hogy piros napom lett ma:(

Hol a csokimmmmm????ÁÁÁÁÁ végem van

261. bbibe
2010. jún. 30. 12:02
Nálunk nincs meleg! Vagyis forróság! két napja zivatarok vannak!
2010. jún. 30. 11:57

Helloka,

itt a melóhelyen szerencsére van klíma, szóval itt most jó.:)

A melegben az a király, h csökkenti az étvágyat.Legalábbis nekem:D.

Ami005, sikerült estig bírni gyümivel?

259. Ami005
2010. jún. 29. 12:46

Sziasztok!!

Hogy bírjátok újra ezt a nyarat?:)MA délig csak gyümölcs és víz volt.Ebéd az imádott bolognai:) Durum spagettivel.Hát ettem belőle de nem laktam jól vele azaz tudtam volna még enni:(

Estig ki kellene bírnom csak gyümivel ami remélem nem lesz gond hisz nálunk 30C van.Iszok is annyit mint a kacsa a fiammal.Délután játszótér lesz ha nem lesz nagy hőség.

No léptem tornázni:(

Remélem ti jól vagytok és megy a fogyi így vagy úgy :D!!!!!!

2010. jún. 28. 16:08

Hehe na köszi, hogy örülsz a nyomoromnak..:DDDD

Amúgy persze emberek vagyunk, mindenki hibázik. Aki nem, azt én se szeretem!!:DD

Egyébként én még életemben nem voltam képes bűnözés nélkül diétázni...végülis így is megy, csak lassabban....szóval elfogadom.

257. ditti28
2010. jún. 28. 15:23
most undok leszek de ez megnyugtatja kicsit a lelkemet hogy nem csak én bűnözök folyamatosan. Egyre jobban arra jövök rá hogy ez a shake nem nekem való mert így hogy csak napi egyszer ettem iszonyúan hiányzott maga az evés, így asszem Norbi fog következni, és majd abba belecsempészem a shake-et egy egy étkezés helyett. Na a mai napom már elcsesztem de majd holnaptól :-)))) hihihi
256. falcngate (válaszként erre: 255. - Ami005)
2010. jún. 28. 10:31

Hajrá, hajrá!:)

Amúgy az elmúlt pár hétben borzalom vagyok ám én is. Pénteken buliztam is, ergó ittam csomó alkoholt, meg rántott sajtot ettem. Szombaton pizzát:(

Na mindegy, majd talán mától....

255. Ami005 (válaszként erre: 253. - Falcngate)
2010. jún. 25. 17:38

Kösz az együttérzést!!:)A Manó véget is rendes kaját kell csinálnom.De azért is meg akarom csinál,hogy pár kg lemenjen!!!!!!!!!!!!!!Szerintem majd mikor vissza megyek dolizni /aug.-ban/akkor talán jobban fog menni a fogyi.

Amúgy holnap újra kell sütnöm mert olyan rossz lett és a mostani adag kevés volt.Most még megcsinálom.Hétfőn meg keményen neki állok és nuku cukor.

254. Ami005 (válaszként erre: 251. - Bbibe)
2010. jún. 25. 17:32
Gratula a 2,3 kghoz!!!!
2010. jún. 25. 16:17

Ami nyavajogj nyugodtan, ezért van a fórum!:)

Amúgy marhanehéz lehet úgy diétázni, h ilyeneket süt/főz az ember.:S Én se tudnék ellenállni az tuti! Sőőt most jól megkívántam a lekváros buktát fincsi hideg tejjel!:DD

Nekem az a szerencsém, h egyedül élek, így megtehetem, h szándékosan csak egészséges ételeket tartok otthon...

252. Ami005
2010. jún. 24. 22:39

Sziasztok!!!

Édes neve van a picinek!Jó babázást falcngate!


Én már totál bukó vagyok a fogyiban:((((Ma is lekváros bukta lett sütve!!!!!!!!!!!!!Nem bírom ezt az ördögi kört!Délig ok,délután kész gáz.Nagyon neki kell gyűrnöm magam a kaja terén mert nem akarom vissza hízni amit sikerült leadnom eddig:((

Na jó nem fárasztlak titeket nyavalygásommal.


Jaj Ditti azt tök jó,hogy nincs pelus!!!!!!Bár mi is ott tartanánk.Ma mondjuk kétszer a bilibe pisilt de úgy,hogy én mondtam na menjünk oda.Először tiltakozott de utána örült,hogy abba pisilt.Ennyi a részéről.Talán adnom kellene vmit ami ösztönözné őt arra,hogy jelezze ha kell?Ilyesmit is olvastam,de furi ez nekem mert arra emlékeztet amikor egy kutyus jót csinált és kap jutalom falatott:)Amúgy ha jól sikerül tapsolunk éljenezés stb. megy.Majd csak össze jön ez.Bocsi ha hosszú lettem.

251. bbibe
2010. jún. 24. 19:27
Én is kaptam egy evés rohamot és megettem egy csomag natur mogyit! Örülök a Hannának! Babázhatsz ezerrel! Te leszel a bébicsősz! Én fogytam 2,3 kilót! A verseny kezdete óta!
2010. jún. 24. 15:23

Én egyébként úgy tudom elkerülni az evési rohamokat, hogy nem hagyom magam kiéhezni, mert tudom, hogy akkor gyakran már nincs visszaút...:D

Ergó gyakran eszem keveset. Így egyébként az édességet se kívánom annyira, mert nem ingadozik úgy a vércukorszintem.

249. falcngate (válaszként erre: 247. - Ami005)
2010. jún. 24. 13:41

Igen, nagyon örülök a kicsinek én is.

Végül 0:52 perckor megszületett Hanna 3620 grammal és 55 centivel. :) Sajnos császár lett a vége, de a fő, h jól vannak mindketten!:) Fúú mennyit fogok babázni!!:D

És ha úgy ennéd ilyenkor a pörit, hogy tészta nélkül csak savanyúsággal, vagy durumtésztával? Ilyen apró változtatásokkal lehet kezelni az ilyen evési rohamokat, nekem is szoktak lenni.:)

248. ditti28 (válaszként erre: 247. - Ami005)
2010. jún. 23. 21:10

nekem is vannak ilyen rohamaim sajna elég gyakran.mondjuk a mai napom még tűrhető volt.

képzeld a fiam most rákapcsolt a szobatisztaságra, 4 napja nincs nappal pelus !

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook