Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi május 24-től. Tart velem valaki? fórum

Fogyi május 24-től. Tart velem valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
7. vénusz567 (válaszként erre: 4. - Ditti28)
2010. máj. 21. 18:53

Kedves Ditty!

Hát sajna én is úgy vagyok vele, h délután 3 után kap el a falási vágy. Olyankor mindent eszem amit találok. Sajna:-((

Kipróbáltam már minden féle fogyókúrát, de az egyiket se tudtam véghez vinni, mert állandóan feladtam. Elolvastam Norbi konyvét, akkor elhatároztam, h lefogyok vele, de azóta is csak tervezem. A kalória számolóst nem tudom elképzelni h hogyan mukodik, egy táblázatot kell állandóan magammmal hurcolnom, v hogy? Tervezem h holnaptól vagy hétfotol belevágok vmilyenbe, de most már igyekszem véghez vinni. Csak még nem tudom, h milyenbe. 12 kg-ot kellene leadnom. Remélem sikerul. Sok sikert neked is!

6. falcngate (válaszként erre: 3. - 337ac1489c)
2010. máj. 21. 11:28

Wow gratulálok a 18 kg-hoz, az nagyon szép eredmény!:)

Szerintem kezdd el fokozatosan, az pszichikailag sokat segít. Pl először edd ugyanazt, mint eddig, csak kisebb adagban, napi 5 étkezésre bontva. Gyalog menj, ahova csak tudsz, ne liftezz (ha olyan helyre mész, esetleg vacsira hagyd el a kenyeret. :) Ezek apróságok, talán nem nehéz őket betartani és sikerélményt hoznak! Utána könnyebben megy talán a többi is. Legalábbis nálam bevált...

5. falcngate (válaszként erre: 1. - Panka1980)
2010. máj. 21. 11:25
Merre laksz pontosan? :) Én is kisalföldi vagyok, több helyen is laktam.
2010. máj. 21. 08:56
Húú ez a kcal számolgatás nekem nem jönne be az tuti , én ehhez lusta lennék hogy mindent számoljak amit megeszek.Én mindkét terhességnél terhességi cukros voltam na akkor kellett a szénhidrátot számolgatnom, és azt is veszettül utáltam. Hozzám a Norbi módszer áll a legközelebb, meg az hogy az ebéd utáni dolgokra figyeljek nagyon oda mert mindíg este kaptak el az evési rohamok, na akkor egy tábla csokit is simán meg bírok enni...
2010. máj. 21. 08:07

Sziasztok Lányok!


Azt hiszem, én is csatlakoznék...


Sosem vtam még vékony, tavaly már 86 kg-ra rúgott a mérleg nyelve (165 cm alacsony vok:)), így elmentem egy dietetikushoz, aki elmondta a főbb irányelveket, mennyiségeket és egészségesebb, napi kb. 1200 kcal-os táplálkozással és heti 3-4-5szöri tornával kb. 4 hó alatt fogytam 18 kg-ot.


Most mrá november óta 68-69 kg körül mozgok, viszont nagyon el vok keseredve, mert ahogy beállt tavaly a hidegebb idő, elkezdtem megint lazulni...ettem sütikéket is, nasikat, no meg a mennyiség...manapság is rengeteget eszek, egyszerűen nem bírom megállni, ha itthon vok!:((


A tornához sincs most vmi sok kedvem és állandóan ennék. Nagyon el vok keseredve, nem értem, miért nem tudom tartani már magam olyan szépen, mint tavaly...pedig egy 10est még szeretnék ledobni!


Nincs vmi jó tippetek?:)


Most azt sem tudom, mivel próbálkozzak: 1200 kcal-os diétával (aztán álomsúly elérése után azt növeljem vissza a súlytartós értékre) vagy esetleg Norbi Update-tel...? Vagy egyszerűen csak tartsam be a megadott mennyiségeket és ne számolgassak kcal-t? (Mert kicsit már ebbe is beleuntam:()

2010. máj. 21. 07:38
Ja, a tegnapi kajálásom jól sikerült. Ebédet ettem normálisan, de délután elmentünk Annának cipőt venni, és egy nagyot csavarogtunk, hazafelé ettem egy fél rozszsemlét, meg otthon egy kis fittness gabonapelyhet. Nálam ez már nagy haladás. Remélem tesóéknál is menni fog, bár ott főzni fogok valószínűleg. Tornaügyileg még sehogy sem állok, csak legyen már egy kicsit jobb idő!
1. Panka1980 (válaszként erre: 58. - Bbibe)
2010. máj. 21. 07:36

Nagyon szépen köszönöm!

Úgy tűnik, több napot is adok, ma elmegyünk a bátyámékhoz az Alföldre (én Kisalföldi vagyok) a lánykámmal, ott maradunk hétfő délutánig. Neki van egy 10 nappal fiatalabb lánya, mint az enyém, és egy 3 hetes kis tündérbogár. Kibabázom magam, nekem úgysem valószínű, hogy lesz az életben még egy. De ez egy másik történet.

Lehet, hogy hétfő estig nem is tudok benézni a fórumra, de azért majd próbálkozok. Ma is csak délig vagyok, eddig úgy néz ki. Remélem főnök bácsi, kegyes lesz hozzám, és elenged. Túlóráztam mostanság eleget, és jövő héten is 2 napra Békéscsabára kell mennem.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook