Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi május 24-től. Tart velem valaki? fórum

Fogyi május 24-től. Tart velem valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
217. ditti28
2010. jún. 15. 21:14

Őszintén szólva vágyom már egy kis kenyérre,szendvicsre egy jó nagy zabálásra :-))) Ma igaz ettem egy jégkrémet is de ennyi sanyargás után egy egy kis valami beleférhet. Remélem....

Bbibe merre jársz? Régen hallottunk rólad, csak nem teljesen elfogytál?

2010. jún. 15. 14:21

Finom és tényleg nagyon tápláló, szóval érthető, ha nem éhes tőle az ember.

Amúgy ha vízzel iszod, akkor még diétásabb és úgy is fini.

215. Ami005
2010. jún. 15. 13:36

Sziasztok!

Gondoltam torna előtt benézek.Úgy se úszom meg a tornát:)

Az tök jó,hogy nem vagy éhes ditti!!!!!Már ebben a melegben szerintem nem is furi.De lehet,hogy olyan jó az a itóka:)

214. ditti28
2010. jún. 15. 10:48

helló!

nagyon lelassult a fórum! Én elkezdtem tagnap a shakeet, na reggel jól eltoltam mert tulsok port raktam a tejbe és nagyon tömény volt, meg édes meg sem bírtam mindet inni. este meg ma reggel már jóval kevesebbet tettem bele és így jó. és nem vagyok különösebben éhes sem.

2010. jún. 14. 11:42

Sziasztok!

Én jó keveset ettem hétvégén, sosincs étvágyam ilyen melegben...elég baj az.:S

Ditti,remélem beválik a shake-es történet:)

Múlt héten nem sokat mozogtam, túlélésre játszottam a melegben.:D Ma viszont veszek megint edzőbérletet.

Bbibe, most már nem kell aggódnod a szúnyogok miatt, tegnap ott kolbászolt a szúnyogírtó vitorlázó gép a város felett!:D

212. Ami005
2010. jún. 14. 10:01

Sziasztok!

Kitartás ditti!!!!!Meg fogod tudni csinálni!!Ha valami bűnős kajaát akarsz enni inkább gondolj mondjuk,hogy milyen súlyt szeretnél elérni és az nem jó lesz ha megeszed.Lehet hülye ötlet.

Nekem a hétvége katasztrofális volt!!!!!!Szombat du-án bográcsos csülök pöri kevés kenyérrel és salival.A vasárnap csoki torta gyros pici krumpli sali:(De ettem annyit mint nem oly rég.MA már csak 49kcal kenyér 2 és parizer.Már csak gyümölcsöt ennék és torna.Jah előtte ablak puszantás.

Remélem nektek jól telt a hétvége ebben a melegben.

211. ditti28
2010. jún. 13. 14:34

Sziasztok!

Látom nagy itt a pangás mindenki hétvégézik, pihen .Én már nagyon rosszul viselem ezt a hőséget éjszaka alig alszok.Ventilátort meg nem merem bekapcsolni nehogy a gyerekek huzatot kapjanak.

Tegnap a ballagáson megvolt a nagy kajálás, még ma lazítok holnaptól jön a shake.Csokisat rendeltem, a tervem az hogy reggelire és vacsira fogom azt inni, ebéd marad, esetleg tízórai vagy uzsonna egy két harapás valami vagy alma vagy még nemtudom mennyire fogom a falat kaparni az éhségtől.

210. Ami005 (válaszként erre: 206. - Ditti28)
2010. jún. 11. 16:07
Milyen ez a shakes buli?Azaz,hogy fogod csinálni?
209. Ami005
2010. jún. 11. 16:06

Sziasztok!!!

Látom ti is ki vagytok a melegtől!!!!Én is.Holnap sütnöm kell muffint mert du-án megyünk bográcsozni/csülök lesz/.Elő kell készíteni a vasárnapra a csokitortához a piskótát ill. a krémet.Már most kivagyok mi lesz velem.Oltári nagy kajálás:(( Jah azért a kedvencemet nem hagyom ki a gyrost mert azt is csinálok.Csak salival kéne enni.

208. falcngate (válaszként erre: 206. - Ditti28)
2010. jún. 11. 13:01
Milyen ízűt rendeltél?:)
207. bbibe
2010. jún. 11. 09:18
Kemény lesz! Jó bulizást előre is! :D Amúgy nálunk is meleg van! Éjszaka szúnyogok nappal forróság! Kikészít! Inkább elmegyek inni! :D
206. ditti28
2010. jún. 11. 09:08
Itt megint veszett meleg van,már hétkor égetett a nap.Reggel már hívott afutár délelőtt hozza a shaket. De a használata csak hétfőn kezdődik, holnap még van egy nagy kajálás, a ballagáson. Na majd hétfőtől olvasztom a kilóimat :-)
205. bbibe
2010. jún. 10. 19:57
ÓÓÓ én a piros napok előtt 2 nappal zabálok aztán kórházba megyek injekcióért! Hogy ne görcsöljek erősen!
204. Ami005 (válaszként erre: 201. - Falcngate)
2010. jún. 10. 14:54
Hát lehet holnap én is tornázok mert,hogy őszinte legyek hiányzik.A R Réka hangja annyira nem:)De hallottam olyan tornáról ahol direkt befűtik a szobát és ott csinálják.Most fűteni se kell:D
203. Ami005
2010. jún. 10. 14:52

Sziasztok!!!

Rész vétem a piros naposoknak! Remélem nem olyan nektek mint nekem,mert én állandóan ennék és a csoki is kell nekem akkor.De most legyűrtem ezt.Kitartás csajok!

202. bbibe
2010. jún. 10. 13:49
Még én sem mozogtam! Lusták vagyunk mi?! Ami005 nem szóltál bele! Figyu nem kell bocsánatot kérni! Nyugodtan írjál! Nekem csak jót teszel vele! :D Boldog piros napokat mindenkinek!
201. falcngate (válaszként erre: 198. - Ami005)
2010. jún. 10. 10:57

Én úgy veszem rá magam ilyen időben, hogy tudatosítom magamban, h minél jobban felmelegszik a szervezet torna közben, annál jobban égeti a zsírt. És ugye minél melegebb van, ez annál jobban megvalósul.

Amúgy a héten még én sem mozogtam, mert minden este programom volt. Majd mától....

200. falcngate (válaszként erre: 197. - Bbibe)
2010. jún. 10. 10:55
Nekem is!:DD
199. ditti28 (válaszként erre: 198. - Ami005)
2010. jún. 9. 20:44
én sem tornáztam még, helyette kinn izzadok a kölkökkel a napon:)
198. Ami005
2010. jún. 9. 19:31

Sziasztok!

Látom bbibe nehéz időszakot élsz át.Fel a fejjel!!!Bocs a bele szólásért!

Lányok nektek van kedvetek ebben a hőségben tornázni?Mert én nekem nincs sőt a héten nem is tornáztam eddig:(

197. bbibe (válaszként erre: 195. - Ditti28)
2010. jún. 9. 18:40
Nekem is piros napok vannak! :D
196. ditti28 (válaszként erre: 193. - Bbibe)
2010. jún. 9. 17:37
Ha jól esik beszélj róla nyugodtan itt már olyan jól összejöttünk, senki nem veszi nyavajgásnak szerintem. Sőt ilyen helyzetet már sokan átéltünk és megértünk.
195. ditti28 (válaszként erre: 194. - Falcngate)
2010. jún. 9. 17:35
Mégegyszer köszi neked a sok segítséget, ma megrendeltem az egyik turmix port, ha ideér a héten akkor hétfőtől belevetem magamat. Egyenlőre 1 kg-t rendeltem, aztán ha beválik akkor majd még lehet többet. Fogyi most nem megy mivel piros napjaim vannak nem bírok magammal állandóan ennék :(
194. falcngate (válaszként erre: 193. - Bbibe)
2010. jún. 9. 10:23

Nem unom, mert sajnos ismerem ezt a helyzetet és tudom, hogy milyen nehéz.

Amúgy nem nyavajogsz sokat szerintem.:)

193. bbibe
2010. jún. 9. 09:33

Ditti28, nem vájkáltál a magán életemben! Nem baj, hogy kérdezted! Mert jól esik néha kimondani, hogy fáj! De már kezdem egy kicsit pozítivan látni a költözést, mert végre úgy csinálok mindent ahogy akarom! És ez így lesz jó! Még egy vacsorát elszenvedek az expárommal és vége! Addig meg próbálok egy kicsit boldog lenni!

Falcngate, te még nem unod meg a nyavajgásomat? Ígyekszem elfogadni mindent és enni! De még pár napot adok magamnak!

192. ditti28 (válaszként erre: 190. - Bbibe)
2010. jún. 8. 23:14

Igen idő kell, sok idő. Még vannak emlékeim mikor egy kapcsolatomnak vége lett én mindíg ugyanezt mondtam hogy senkinek nem fogok kelleni, és gyűlöltem egyedül lenni.sokszor nem maga a személy hiányzott hanem valaki aki velem van, de idővel túl lettem rajta és mindíg jött valaki új,most meg lassan 10 éve vagyok ugyanazzal a pasival, hozzámentem és van két gyerekünk. A te történeted is jól fog végződni !

És bocsi nem akartam vájkálni a magánéletedben, sem okoskodni.

191. falcngate (válaszként erre: 190. - Bbibe)
2010. jún. 8. 21:37

Tényleg hidd el, hogy menni fog, sőőőt sokkal magabiztosabb, erősebb csaj leszel!:) Én rengeteget tanultam az egyedüllétből!:)

A nem evést meg tökéletesen megértem, én művészi fogon űztem. 10 napig nem ettem, csak protein turmixot ittam kínomban....este meg alkoholt...:( Meg is lett az eredménye. Teljesítménytúrán összeestem, majdnem kórházba kerültem.

Ha nem esik jól is próbálj enni pár falatot! Ha legyengülsz, az edzés se megy, ami pedig tudna adni egy kis boldogsághormont! Sőt a tudat is, hogy mozgás közben egyre közelebb kerülsz ahhoz, hogy még szebb és vonzóbb légy és minél több pasinak kellj majd!:)

190. bbibe
2010. jún. 8. 20:26
Csak ennyi a bajom, hogy rossz egyedül! % év után egyedül maradni nagyon rossz! Igyekszem helyre jönni, de nem megy! Biztos menni fog csak idő kell!
189. ditti28 (válaszként erre: 188. - Bbibe)
2010. jún. 8. 19:44
Mi abaj miért vagyszomorú? Mesélj nyugodtan hátha utána könnyebb lesz, de nem akarok indiszkrét lenni!
188. bbibe
2010. jún. 8. 19:42

Sajnálom, de én annyira szomorú vagyok, hogy 2 napja nem eszek! Falcngate, én is vettem lenmagolajat a Kaisersben!Jó, hogy írtad a nplódban!

Mindenkinek drukkolok a fogyásban! Itt vagyok ám néha! A nagy testvér mindig figyel! :D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook