Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi május 24-től. Tart velem valaki? fórum

Fogyi május 24-től. Tart velem valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
187. ditti28
2010. jún. 8. 19:42

Végülis kiderült mi volt a bibi nálam, délután megjött. Ilyenkor nyűgösebb lustább v agyok előtte meg meg tudnám enni a vasat is, de édességért ölni tudnék. Csak mivel cisztásak a petefészkeim, nálam kiszámíthatatlan mikor jön meg most sem számítottam rá.

most néztem a neten egy turmix port lehet megrendelem, és ha megjön hétfőtől belevetem magam. Egyrészt mert szombaton ballagásra megyünk akkor ugysem bírom megállni, másrészt meg mert nem is biztos hogy kihozzák még a héten.

186. Ami005 (válaszként erre: 181. - Ditti28)
2010. jún. 8. 19:30

Jó van akkor nem csak én doliztam :D!

Hát ditti28 az biztos ,hogy iszonyú nehéz ez az egész kaja migéria!!!Hogy őszinte legyek én már januárban kezdtem /nem azért,hogy új év új fogadalom/,hogy nem akarom a nyarat végig izzadni diéta-torna.Ment pár napig v. 1 hétig utána újra a régi szekér.Csak most május 24-én jöttem arra a szintre,hogy nem lehetek ilyen gyenge igen is muszáj megcsinálni.Neki álltam a tornának de ha eszek rendesen akkor nincs értelme a mozgásnak így,hogy fogyni szeretnék.A fejedben el kell határozni magad,hogy nem eszek édeset inkább gyümölcs.Próbáld a test kontroll diétát,hátha.Ott a köret mellé nem ehetsz húsit hanem a savanyút v. salit.A húshoz pedig sali,savanyú köret semmi.Ismerősöm így fogyott le.Ez is nehéz de jobb mint a semmi v. a régi kaja.

Hidd el az eleje rossz!!!Nekem 1 hét valakinek több idő kell.Utána már te fogod úgy kívánni.Lehet tévedek,persze van olyan nap amikor ennél úgy rendesen akkor vmit csinálj torna v. a gyerekekkel játék csak ne a kaja legyen az agyadban. Bocsi a hosszúságért.

2010. jún. 8. 12:14

Egyébként én is fogytam, mikor nem ettem 5 után, de csak a hasam lett kisebb. Nyilván mert nem volt benne kaja.:D Ja és egy idő után megállt az egész.

Viszont aki mozog is diéta alatt, annak nem hiszem, hogy ez jó megoldás. Én a végén már nem nagyon bírtam emelgetni a súlyokat...

184. ditti28
2010. jún. 8. 10:30
Már arra is gondoltam hogy nem enni 5 után egyáltalán..... De van aki szerint ez hülyeség, meg vannak akik tök sokat fogytak így.
183. falcngate (válaszként erre: 181. - Ditti28)
2010. jún. 8. 10:16
Figyu, szerintem majdnem minden ételnek van "diétásabb" változata. Próbáld meg esetleg úgy elkészíteni azokat és így akkor már csak nagyon kevés dologról kell lemondanod....
2010. jún. 8. 10:16

Sziasztok!

Hehe szerintem a kerti munka tökre jó aerob mozgásnak. Főleg ilyen melegben még jobban ég a zsír, ráadásul hasznos is:D Hétvégén utazom haza, majd segítek én is anyukámnak.

181. ditti28 (válaszként erre: 178. - Ami005)
2010. jún. 8. 10:01

Én is így voltam hétvégén torna helyett kinti munka volt de jobban elfáradtam meg éreztem minden tagomat utána :)

Úgy látom én vagyok itt a leggyengébb láncszem én nagyon rosszul tűröm hogy nem ehetem azt amit szeretnék és sajna mostanában sokat el is csábultam, én mindig ilyen "tömör gyönyör" leszek :-(((

180. Ami005 (válaszként erre: 175. - Bbibe)
2010. jún. 8. 08:01
Hajrá bbibe!!Sok sikert a versenyre!
179. Ami005 (válaszként erre: 177. - Falcngate)
2010. jún. 8. 08:00

Csak nem a melegre frontra vagy érzékeny?Az tök jó,hogy mennek le a centik!NA ezért nem méricskélem magam,ha centiben van vmi változás akkor a mérleg mitől más.De bizti úgy lehet ahogy írtad.Azért néha jó a mérleg is,főleg ha már látszik a haladás:)

De kitartás!!!

178. Ami005
2010. jún. 8. 07:56

Sziasztok!

Nekem vegyes volt a hétvége.Szombaton diétáztam és torna is volt.DE vasárnap kért a párom csináljak mákos gubát.Na ez kell nekem:((Nem tudtam megállni ettöm belőle,de fini volt:D

Én még nem méregetem magam,bár a mérleg bedöglött:D Így kell vennem.Tegnap nem volt torna de sétáltam 4km és kertészkedtem abba a dög melegben.Kis gazolás,fűnyírás.Röhej de ma meg izomlázam van a combomban és a fenekemnél.Talán tovább kéne gazolnom?!:D JAh és gyüminapom volt tegnap a vasárnapi bűnözés miatt.ami nem volt tökéletes mert ettem 5 db szalma krumplit.A víz fogyasztás már alakul ebben a melegben már 3 l felett/napi.Bocsi ha hosszú voltam!

2010. jún. 7. 10:20

Sziasztok!

Mizu? Hogy vagytok?

Nekem jól telt a hétvégém, jól ettem, plusz minden nap mozogtam is. Csak szombat óta iszonyúan fáj a fejem:(

Tegnap mértem centiket is, és tökjó, megint jött le mindenhonnan!:))

Viszont a mérleggel nem vagyok jóban bakker... Tuti a súlyzós edzés miatt lehet, h 20 dekát ment lejjebb a súlyom, miközben centikben jelentős a változás. Vagy nemtom, nem értem én ezt...

Ugyanaz van, ami régen is.:)

176. ditti28
2010. jún. 7. 09:24

Akkor hajrá bbibe!

Nekem a hétvége katasztrófa volt egyre jobban hajlok rá hogy megrendelem a shake-et aztán az lesz reggeli meg vacsi és csak ebéd marad normál kaja, legalább 2 hétig hogy kicsit meginduljon a dolog.

mondjuk mozgásom volt mert annyit dolgoztam, meg sem nagyon álltam csak este már mikor eldűltem,mint a rohadt nád.

175. bbibe
2010. jún. 6. 21:17
Ettem anyukámmal vattacukrot! Fini volt! "lila" ízű volt! Asszem meggyes akart lenni! A Széchenyi teret avattá fel és annak az ünnepségén voltunk! Jó volt a hétvége! Nektek? Nekem holnaptól fogyi verseny!!!!!
174. Ami005
2010. jún. 4. 19:47
Én is ettem ilyen rendelt kaját nekem is az a véleményem csak nekem már 1 hónap után volt egyforma minden:D
173. falcngate (válaszként erre: 172. - Panka1980)
2010. jún. 4. 16:47

Szió,

én ettem ilyet 2 éve, a F*odexpresztől rendeltem asszem. Nem volt rossz, de két hónap után úgy éreztem, h mindnek ugyanolyan az íze.:D

Esetleg ha több napra főznél olyan kajákat, amik gyorsan elkészíthetők? Főzelék+párolt csirkemell, durumtészta, vmi jénais egytálétel?

2010. jún. 4. 15:33

Sziasztok!

Hát nekem nem nagyon megy az egész. Annyi a munkám, ki se látok belőle. Sokszor még itthon is. Napközben gyakran elfelejtek enni, aztán este mindent bepótolok, nem bírok magammal.

Nem is méredzkedtem még, szerintem nem ment le egy deka se, sőt attól félek...

Nem is merek mérlegre állni.

De remélem lesz ez még így se.

Azon gondolkodok, rendelnem kéne valami diétás kaját ebédre. Akkor azt legalább normálisan megenném, ha meg nincs időm rá, akkor legalább vacsorára nem összevissza mindent.

Ettetek már ilyesmit? Nézegettem már őket. Hát nem olcsóak. Melyiket ajánlanátok?

171. Ami005
2010. jún. 4. 14:36

No túl vagyok a tornán 80 perc RR.Kemény volt,izzadtam is.Csak bírjam ki a mai gyümi napot!

Hajrá csajok megcsináljuk:o)

170. ditti28 (válaszként erre: 167. - Bbibe)
2010. jún. 4. 13:10
Ügyes vagy ! És kitartás a hétvégére!
169. ditti28 (válaszként erre: 164. - Ami005)
2010. jún. 4. 13:09
Valahogy az estém mindíg ugy eltelik egyedül a két kölökkel, hogy én már csak akkor eszek mikor őket elrendeztem ez meg általában 9 után van. Tudom hogy nem jó :(
168. ditti28
2010. jún. 4. 13:08
Húúúú most olyan éhség jött rám meg tudnék enni egy lovat :((((( sőt este jön haza a férjem és neki kéne ugranom főzni, de még azt sem tudom mit kéne.
167. bbibe
2010. jún. 4. 13:00
1 órát edzettem, ma és a hétvégén nem leszek,mert anyukámat boldogítom majd! :D 1kgt fogytam! Hurráááá! Szóval mindenkinek jó fogyit, én meg igyekszem be tartani a diétám! :D
166. falcngate (válaszként erre: 163. - Ami005)
2010. jún. 4. 12:59

Én jól vagyok, bár nem olyan könnyű a gyakran evés. Főleg a 22:30-as :S

Hétvégére jön a jó idő, aminek nagyon örülök!!

165. bbibe (válaszként erre: 163. - Ami005)
2010. jún. 4. 12:58
Nem keverlek! Csak valamiért a párom helyett a barátom maradt meg! Bocsesz!
164. Ami005 (válaszként erre: 159. - Ditti28)
2010. jún. 4. 12:40

Még olyan későn is eszöl?A vízzel nem vagy egyedül!

Én már megiszom a napi 2-2,5l de már a családom néz,hogy mit járok annyit a mellékbe:D

163. Ami005
2010. jún. 4. 12:37

Sziasztok!!

Alma evés közbe gondoltam be kukkantok ide:)Hogy vagytok?Hogy bírjátok a diétát meg ezt a hülye őszi időt?


bbibe nem haragszom meg az ágytornáért:D Az is fogyaszt állítólag:)) De szerintem keversz valakivel mert nekem nincs itt barátom hanem firjem van:)

162. falcngate (válaszként erre: 159. - Ditti28)
2010. jún. 4. 10:59

Szerintem egyél egy kicsit gyakrabban, nehogy megvonásnak élje meg a szervezeted a diétát.

Vízzel kapcsolatban sokaknak bevált az, hogy óránként megisznak egy pohár (2 dl) vizet, úgy nem olyan megterhelő. Először én se voltam szomjas, sőőőt most se, de meg lehet szokni.:)

161. falcngate (válaszként erre: 158. - Bbibe)
2010. jún. 4. 10:56
Jaaaaa!Már azt hittem, hogy én vagyok a hüjje, h nem értem.. :DDD
160. ditti28 (válaszként erre: 156. - Ami005)
2010. jún. 3. 21:11

Húúú én nem bírnám ezt a gyümölcsnap dolgot, ha nem eszek elkezd fájni a fejem, én ehhez gyenge vagyok.

neked sok erőt hozzá !

159. ditti28
2010. jún. 3. 21:09

Szóval kettő körül megebédeltem,azóta nem ettem majd még most egy kis müzlit. De az ivás egyszerűen nem megy egyáltalán nem érzem hogy szomjas lennék, így el is felejtek inni. Edzés is volt délután fojt a víz rólam rendesen.

most arra döntöttem hogy kipróbálom a "Laurás" shake-es diétát, egyszer már fogytam vele jópár kilót, nem sokra csak vagy 2 hétre gondoltam, reggel este shake az ebéd normál kaja, mivel a fiamnak ugyis kell főznöm.

158. bbibe
2010. jún. 3. 18:42
torta=torna Fel sem tűnik, hogy szarul gépelek!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook