Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi május 24-től. Tart velem valaki? fórum

Fogyi május 24-től. Tart velem valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
67. bbibe (válaszként erre: 61. - Falcngate)
2010. máj. 27. 13:30
Azóta nem szedem ez volt 4 éve! És azóta most fogytam először!
2010. máj. 27. 13:22
Sziasztok! Én is csatlakoznék hozzátok, úgy látom nagyon jó kis csapat gyűlt itt össze.:) Egyébként én gyakorlatilag 5 éve már folyamatosan fogyókúrázok, le is adtam régebben 15 kg-ot, de sajna tavaly az egyetem első évében ez mind visszajött...sőt még kicsit több is...:( 72 kg volt a legtöbb, abból most szerencsére sikerült picit megindítani a fogyást...ma reggel 68,9 kg voltam. Most hogyvége van a sulinak (csak 3 vizsgám van hátra) megpróbálook rákapcsolni a fogyira...augusztus végén megyünk Korfura nyaralni a legjobb barátnőmmel, addigra nagyon le szeretnék fogyni, a legjobb az lenne, ha 52-53 kg környékére fogynék(ez az álomsúlyom), de már egy 55-56 kg-mal is kibékülnék...
2010. máj. 27. 12:32

Üdv az újaknak! Sok sikert mindenkinek a céljai eléréséhez! Most azon töröm a fejem mit ebédeljek ma.Reggelire parizel volt meg barna kenyér, délelőtt egy joghurt lassan ebédelni kéne mert nemsoká vinnem kell a lányom a védőbe és az mindig elhuzódik.

Elvileg ma vagy holnáp hozzák a stepperem is és akkor indul a sport :-)))

2010. máj. 27. 12:21

Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok!

Eddig is fogyóztam, kondi, szauna naponta, fehérjeporok reggel-este, most annyi a változás, hogy 24-től naponta 3x iszom a fehérjeporokat.

Tegnap volt egy fogbeültetésem és ezzel 1,5 hónapig csak pempőt lehet enni, itt a ragyogó alkalom a Tur....slim 2 hetes diétájára.

30 napot adtam magamnak a 6-8 kg leadására.

63. ditti28 (válaszként erre: 62. - Falcngate)
2010. máj. 27. 12:13
de lehet sajnos akkor is ok. Nekem a nőgyógyim mondta pár hozzászólással lentebb írtam is.
62. falcngate (válaszként erre: 58. - Lajos andi)
2010. máj. 27. 11:44

Szió,

örülünk, hogy te is csatlakozol.:)

Hogy próbáltál fogyni? Nem lehet, hogy a módszerrel volt a gond, nem a gyógyszerrel?:S Mert ha már abbahagytad, nem lehet elvileg az oka....

61. falcngate (válaszként erre: 57. - Bbibe)
2010. máj. 27. 11:41
Na a sport abbahagyása után durván meg lehet hízni, talán inkább az volt, de aztán a fene tudja.:S Szeded még?
60. falcngate (válaszként erre: 56. - Ami005)
2010. máj. 27. 11:40

A barna rizs a legjobb, de szerintem a jázmin is belefér.

Aktiviából én naturt eszek, abban nincs cukor. Ha édesre vágyom, teszek bele kókuszt, gyümölcsöt, rosszabb esetben édesítő tablettát is.

Első hónapban valóban sokat kell mosdóba rohangnálni, de aztán hozzászokik a szervezeted. Megéri, mert pl nekem azóta nem szárad ki a bőröm,sokkal szebb, testápolót se használok.:)

Amúgy az nagyon jó, ha valaki izzad torna közben, mert a felhevült testhőmérséklet bontja a zsírt.:)

59. bbibe (válaszként erre: 58. - Lajos andi)
2010. máj. 27. 10:47
Én is így vagyok vele! Én 2 hónap alatt fogytam 1-1 cm minden honnan és ennyi! Súly nem csööken! De hát ilyen az élet! Ha többet sanyargatom magam majd jobban fogok fogyni!
2010. máj. 26. 20:34

SZIASZTOK!

ÉN IS CSATLAKOZNÉK HOZZÁTOK! VÉGIG OLVASTAM MÁR, AMIKET EDDIG ÍRTATOK. A FOGAMZÁSGÁTLÓVAL KAPCSOLATBAN NEKEM IS NAGYON ROSSZ TAPASZTALATAIM VANNAK. VALÓBAN AZT MONDJÁK, HOGY MÁR MINIMÁLIS A HORMONTARTALMUK, ÁM ÉN AKÁRHÁNYSZOR ELKEZDTEM SZEDNI, NEKEM MINDIG SÚLYNÖVEKEDÉST OKOZOTT. MOST A 3. GYERKŐC SZÜLETÉSE UTÁN ISMÉT A GYÓGYSZERES VÉDEKEZÉST VÁLASZTOTTAM, ÉS AZ EREDMÉNY 15 KG PLUSZ. ROMOKBAN HEVEREK,MERT ÉLETEMBEN NEM VOLTAM ILYEN VÍZILÓ ALKATÚ, MINT MOST. MÁR EGY ÉVE ABBAHAGYTAM A SZEDÉSÉT, DE MÉG MINDIG NEM SIKERÜLT FOGYNOM SEMMIT SEM.

57. bbibe (válaszként erre: 54. - Falcngate)
2010. máj. 26. 17:37
A szedés után 1 hónappal kezdett feljönni rám! Én arra gyanakszom, mert akkor még sportoltam és utána hagytam abba! De lehet, hogy valami mástól volt? Jó lenne kiderítenem! Egy biztos fogyni nem fogyok!
56. Ami005 (válaszként erre: 47. - Falcngate)
2010. máj. 26. 17:09

Szia! Bocs a hülye kérdésekért de csak a barna rizs a megfelelő? Mi jázmin rizst eszünk.Tudom ,hogy a barna az igazi.Az aktívia alatt a boltban kapható danone-re gondoltál?Ha arra nem gond,hogy cukrot is tartalmaz?A víz ivás/napi3-4l/ szerencsére nem gond csak akkor állandón menni kell a mellékhelységbe:)Sok sikert a tesód diétájához!


Ma is tornáztam,folyt a víz rólam.Kint is olyan meleg lett nálunk,hát még torna közben:)

55. falcngate (válaszként erre: 53. - Bbibe)
2010. máj. 26. 16:00
Az igazi rozskenyér nagyon jó (az ami ilyen sötétbarna és nagyon tömör), de amit falun (legalábbis nálunk) szoktak árulni, az csak rozsos. Ergó tele van fehérliszttel, csak kevernek bele rozslisztet is. Ugyanolyan, mint a fehér kenyér, csak kicsit barnásabb a színe.
54. falcngate (válaszként erre: 52. - Bbibe)
2010. máj. 26. 15:53

Ez nagyon fura! Apukám orvos és ő is azt mondta, hogy elvileg a mai fogamzásgátlóktól nem lehet hízni, nagyon minimális a hormontartalmuk. Mondjuk én régóta szedem és sosem híztam tőle...hm

Tuti attól volt?:O

53. bbibe (válaszként erre: 49. - Falcngate)
2010. máj. 26. 14:11
Mi a baj a rozsos kenyérrel?
52. bbibe (válaszként erre: 47. - Falcngate)
2010. máj. 26. 14:09

Megyek is a naplód felé! :D


A fogamzásgátlóról annyit, hogy én 3 hónap alatt 20 kilót híztam és azt mondta a nődoki, hogy nem is szabadott volna híznom! Akkor nemtom mi az a zsír tömeg rajtam és bármilyen diétával próbálkozom nem fogyok le!

51. falcngate (válaszként erre: 50. - Ditti28)
2010. máj. 26. 13:52
Jaaa így persze érthető.:)
2010. máj. 26. 12:46
Kenyérrel nálunk az a baj, hogy ez egy kis falu és van fehér kenyér vagy barna vagy rozsos és ennyi.Így mostmár vagy a barnát vagy a rozst veszem.Tudom hogy ez sem a legjobb de ez van ennem meg kell...
49. falcngate (válaszként erre: 44. - Erili)
2010. máj. 26. 12:16

Szió,


tökjó, hogy már ilyen sokan vagyunk! Hajrá csajok!:)

Szerintem rozsos kenyér helyett inkább teljes kiőrlésű lisztből készültet egyél, ha elfogadsz egy tanácsot.:)

48. falcngate (válaszként erre: 43. - Ditti28)
2010. máj. 26. 12:14

Szerintem mindenképpen nézd meg,hogy mit tartalmaz, mielőtt megveszed. Én is iszok protein port edzések után, az mondjuk 100%, hogy nagyon jó, de nem is olcsó.:S

Ha megvan a neve és gondolod, küldd el és megnézem, nehogy kidobott pénz legyen.:)

Amúgy szerintem tényleg használhat, ha valaki ilyeneket iszik, csak nem fogyasztószernek kell felfogni, hanem hasznos tápláléknak.

47. falcngate (válaszként erre: 41. - Bbibe)
2010. máj. 26. 12:11

Tesóm testépítő, aki nagyon utánajárt már az étkezéssel kapcsolatos dolgoknak. Két hónap alatt le tudott adni vagy 20 kilót úgy, h kockás hasa lett. Többenetes:)

Adott nekem tanácsokat, beleírtam a naplómba.

SOKAT kell enni HASZNOS tápanyagot. Kb 250 gramm csirkemell és 60 gramm rizs (nyersen mérve), nagyon sok zöldség és egyéb rost. 3-4 liter víz, csalántea, aktívia emésztés gyorsításhoz. Heti három súlyzós edzés, 5-6 kardió.

Azt mondta, hogy gyors és nagyon jó eredményt hoz. Emellett egészséges is.

Én ezt fogom most kipróbálni, nála gyönyörűen bevált. Persze én nem gyúrom ki magam (nem is tudnám) kétajtós szekrénnyé:DD

46. ditti28 (válaszként erre: 44. - Erili)
2010. máj. 26. 11:35
gyere minnél többen vagyunk annál jobb !
2010. máj. 26. 11:33
Na megyek is iszok egy kávét persze csak szigorúan édesítővel. Ez is egy jó dolog hogy végre találtam egy olyan édesítőszert amivel meg tudom inni a kávét is. Eddig nekem egyik sem jött be mindíg éreztem a kávé keserűségét meg az édesítő utóízét.
44. erili
2010. máj. 26. 11:31

Sziasztok!

Én 5-6 kg-t szeretnék fogyni. Ez a plusz kb. 3 hónap alatt "jött" rám. Nem igazán érzem jól magam a bőrömben, mert 60 kg még akkor sem voltam, mikor kisbabát vártam, most meg 62 vagyok. A szülések után stabilan 57 kg voltam hosszú évekig.Nem voltam egy nassolós, de sok finom édesség volt itthon és ráadásul nyílt egy frankó pékség is, ahol nagyon finom sajtosrúd van,aminek nem tudtam ellenállni. Egyébként rozsos kenyeret eszem és sok ásványvizet meg zöld teát iszom (ízesítés nélkül),kávét naponta 1x, 1 szem édesítővel. Hallottam valami diétás italról, de csak fél-füllel.

Úgy gondoltam, többen könnyebb. meg tudjuk osztani egymással a tapasztalatainkat és doppingolni tudjuk egymást. Ezért én is beszállnék közétek.

43. ditti28 (válaszként erre: 34. - Falcngate)
2010. máj. 26. 11:30
nevet nem tudok írni csak úgy általánosságban kérdeztem. Az egyik ismerősöm mondta hogy lesz akciósan egy ilyen valamelyik nagyáruházban gondoltam lehet vetetek vele magamnak is hátha használ.
42. ditti28 (válaszként erre: 36. - Nati78)
2010. máj. 26. 11:26

Ismerős a sztori! Én is akkor kezdtem hízni mikor a fogamzásgátlót kezdtem szedni,egy évig szedtem abba is hagytam de a hízás akkor sem állt meg. Okos nőgyógyász azt mondta hogy képzeljem el hogy addig minden nap adagoltam a hormonokat magamnak és hirtelen abba hagytam csak mégjobban felborult a hormon háztartásom. Na jó de lehet ezt máshogy csinálni mint hirtelen abbahagyni?

Egyébként én is így vagyok a két gyerek mellett napközben csak bekapkodok ezt-azt aztán este mikor jön valaki vagy elalszanak a gyerekek akkor kaja !!!!

41. bbibe (válaszként erre: 39. - Falcngate)
2010. máj. 26. 10:56
Én is híztam 80 kilósan izmot! Napokig rosszul éreztem magam, mert azt hittem, hogy annyi a fogyinak! Most valami erősebb fogykúrát kellene csinálnom, mert nem fogyok! csak hogy nyerjek a versenyen! :D Ötletek?
40. falcngate (válaszként erre: 36. - Nati78)
2010. máj. 26. 10:54

Szió!


Nagyon örülünk, hogy csatlakozol te is!:)

Mindenkinek más a módszere, szerintem olvasgasd el és tudsz választani.

A koffein amúgy alapvetően nem gond, sőt segíti a fogyást. Annyi, hogy ne cukorral idd a kávét, hanem édesítővel és energiaitalból is létezik cukormentes változat.:)

Annyi tanácsot mindenképpen adnék (ha már kértél), hogy semmiképpen se koplalj!!! Én a napi 5-6 étkezést javaslom mindenkinek és a fehérliszt, cukor, egészségtelen zsír kerülését. Szinte minden étel elkészíthető egészséges módon, csak utána kell olvasni neten.:) Ha gondolod, a naplómban vannak ötletek.

Ja és fokozatosan kezdd, akkor jobban fog menni!

39. falcngate (válaszként erre: 37. - Bbibe)
2010. máj. 26. 10:50

Ja értem, de ez nekem tényleg nem jó, mert súlyzós erősítést végzek.

Szóval legutoljára, mikor 42-esről majdnem 36-os lett a méretem, az izomnövekedés miatt 8 kg-ot "híztam" közben. Nem tudom érthető-e. Persze nem voltam ám izomagyú állat!:DD

38. falcngate (válaszként erre: 30. - Jellina)
2010. máj. 26. 10:48

Ne aggódj, ez nem egészen így lesz!

Először lejön egy csomó víz, az vagy 5 kg úgyis lesz.:)

Aztán attól függ a fogyás mértéke, hogy idáig mennyire éltél egészségtelenül. Ismeretségi körömből kiindulva havi 4-5 kiló fogyás szokott a reális lenni. Persze a végefelé valóban lelassul a dolog. Szó ami szó, a heti 1 kg sem káros még egyáltalán!!

Én 3 hónapot tippelek neked, ha jól csinálod.:) Annál ne akard gyorsabban, mert megbosszulja magát!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook