Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi május 24-től. Tart velem valaki? fórum

Fogyi május 24-től. Tart velem valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
307. bbibe
2010. júl. 23. 09:25
Nekem a Gastroyallal küldenek 2 liter piát és nem tudtam meginni 2 nappal ezelőtt. De egyre jobban megy az ivás. 3 liter megy már! Közöltem magamnak hogy napi 10 dkg fogyás átlagba nagyon jó, de ha iszok még több megy le. Ezzel a tudattal most iszok!
2010. júl. 22. 22:35

A sok víz, meg a gyümi tökjó!!:)

Hétvégére jön a hűvös idő, bele lehet húzni a tornába!:)

305. Ami005
2010. júl. 21. 13:06

Sziasztok!!!

Hát nekem 2,5-3 liter de több már nem megy:( A kaja az menne v. inkább a gyümi tonna szám ami az se jó:(Fél dinnyét betudnák nyomni v. 1kg nektarint egyszerre.Tornázni ebben a melegben?!Kétszer tornáztam melegben de szó szerint lihegtem és egyfolytában ittam.Most is ahogy itt ülök a gép előtt folyik rólam a víz.ÁÁÁ ez nem jó így!Légkondink nincs inkább oda figyelek mit eszek.Már ahogy sikerül:)

2010. júl. 21. 12:12
Az ivás nekem se megy. Régen simán ittam 4 litert, most meg annak ellenére, h totál meleg van, nem csúszik.
303. bbibe (válaszként erre: 301. - Falcngate)
2010. júl. 21. 10:57
Ez különös és enni tudok, de inni nem!
302. ditti28 (válaszként erre: 301. - Falcngate)
2010. júl. 21. 09:54

sajni én bírok enni.............

Mozgásra nem visz rá a lélek ebben a melegben, hú elég gáz vagyok...

301. falcngate (válaszként erre: 300. - Ami005)
2010. júl. 21. 09:43

Igen, mert sok kihívás van benne, meg tudom használni az angolomat, így nem felejtem el.:)

Meg mert hideg van a klíma miatt!:D

Csak én szenvedek étvágytalansággal ebben a melegben??:S Mondjuk este 9 előtt sportolni se bírok.:S

300. Ami005 (válaszként erre: 299. - Falcngate)
2010. júl. 20. 20:09
Hm jól hangzik.Gondolom akkor szereted csinálni ezt a munkát.
299. falcngate (válaszként erre: 295. - Ami005)
2010. júl. 19. 10:42
HR-es vagyok egy informatikai cégnél. Multiknak keresek embereket, legfőképp informatikusokat meg pénzügyeseket. Király,szeretem.:)
298. bbibe (válaszként erre: 297. - Ami005)
2010. júl. 19. 08:27
Hát, ja! Nem sokon múllott! :D
297. Ami005 (válaszként erre: 296. - Bbibe)
2010. júl. 18. 22:36
Akkor jó buli volt és jó,hogy egyben maradtál:D
296. bbibe (válaszként erre: 294. - Ami005)
2010. júl. 18. 21:28
Oltári jó! A naplómba van fent kép! Nézd meg! Próbáld ki! 390 ft volt asszem 1 menet! Megéri! Én úgy mentem le, hogy nem is fékeztem! Ha nem is a kanyarban repülsz ki :D, de az alagút előtt van egy huppanó aminél majdnem kidőltem! :D
295. Ami005 (válaszként erre: 292. - Falcngate)
2010. júl. 18. 20:24

Hát nekünk ugrott a mai pancsi ebben a szélben a Manóval csak sétáltunk.

Hát akkor kellemetlen lehet ez a munkahelyen.Én nem nagyon szeretném átélni az ilyent,meg sok idő nem lesz arra,hogy gyorsan elszaladjak a mellékbe.Hülye kereskedelem.(Remélem változni fog ez az állás.

Amúgy mi a foglalkozásod azaz mit dolizol?

294. Ami005 (válaszként erre: 293. - Bbibe)
2010. júl. 18. 20:20
Milyen volt a bobozás??Azt mondják nagyon jó.Már én is kiakarom próbálni!!!Csak ki ne repüljek a kanyarban:D
293. bbibe (válaszként erre: 291. - Ami005)
2010. júl. 18. 11:25
Én is Fűzfőn voltam nyaralni! Bobozni is voltam!!!
292. falcngate (válaszként erre: 291. - Ami005)
2010. júl. 17. 21:53

Abszolút egyetértek veled és a picivel is, a víz a legkirályabb dolog!:D Holnap is dzsalunk le Velencére tesómékkal meg a két kutyaszerűséggel.:D

Amúgy hidd el, kapszula nélküli rosttal teli életmóddal is van ilyen. Én kétszer játszottam el a munkahelyemen a héten, h remegő lábakkal pucoltam kifelé a mosdóba..:( Elég kellemetlen, de legalább hatásos.:)

291. Ami005 (válaszként erre: 284. - Falcngate)
2010. júl. 17. 20:49

Kicsit ki vagyok ettől a kapszulától már! Mikor bementünk anno a strandra alig lepakoltunk már a wc kellett keresnem mert olyan hasmarsom lett hirtelen:( A párom csak nézett,hogy mi van:)

A strand csak itt a közelbe Balatonfűzfőn voltunk.Nagyon tetszett a Manónak alig kijöttünk újra vissza a vízbe.Holnap is elmennénk csak vhova máshova.Én is imádom a strandot,olyan vízibolha vagyok:)A nyaralás számomra vmi vízzel kapcsolatos.

Nagyon csini vagy!!!!Megnéztem a képeket látszik nagyon is a változás!!!!!!!Gratulálok!!!További kitartást!

290. Ami005 (válaszként erre: 285. - Bbibe)
2010. júl. 17. 20:39

Szia!!!!!

Igen már nem megyek reggel egyből.De nap közben rám jön és valamikor váratlanul:(emiatt nem is fogom csinálni többet a kúra után:D

2010. júl. 17. 17:40

Wow Ditti tökjó ez a sok program.:) Szerintem is jól teszed, hogy olyankor nem a diéátval foglalkozol.

Köszönöm csajok az infót a sztepperről. Én is elégedett vagyok a szobabicajommal, az is decathlonos.:)

Amúgy most én is szenvedek. Tökjó eredményeim lettek, tettem fel képeket a naplómba is, most meg állandóan sajtot ennék...Félek, hogy elrontom az egészet.:( Rántott sajt, olvasztott sajt, nyers sajtok, bármi...wááá el is megyek boltba venni vmi kaját, mert éhen halok.:D

288. ditti28
2010. júl. 17. 11:08

Sziasztok!

Fogyi sehogy sem megy továbbra sem.Kedden szólt a férjem hogy jön másnap haza, így nekiálltam főzni aztán ilyen csavargós napjaink voltak,Miskolcon voltunk meg hajdúszoboszlón strandolni,így nem tudtam figyelni a kajára meg nem is nagyon akartam :-) de legalább az ivás megy ebben a melegben. Stepper jó, az enyémen is van gumiszalag, de ebben a hőségben a közelébe sem bírok menni.

A fiam szobatisztasága hasonló, pisivel rendben vagyunk a kaka meg este a pelenkába, mondjuk néha sikerül a bilibe, szokott szólni de van hogy későn.

Én is eltüntem most pár napra felújításon volt a laptopom.

287. bbibe
2010. júl. 16. 20:33

Szerintem a sztepper nagyon jó. Mert amit én vettem azzal karra is lehet edzeni. Ilyen gumiszallag van rajta. A Decathlonba vettem 15000 ft-ért. Megérte.


Amúgy a mérleget szerintem be se kapcsold! Én most elduktam jövő hét Vasárnapig!!! :D

2010. júl. 16. 19:54

Nekem jól megy a héten. Tuti eredménye is van, csak a mérleg nem akar a barátom lenni és be se kapcsol jelenleg...:D Elem kéne bele...

Milyen a sztepper csajok? Megéri?

285. bbibe
2010. júl. 16. 17:14

Na sziasztok, bocsi az eltűnésért. De nálam változás van a diétámban. Mától Gastroyalos lúgosító kaját eszek jövő hét végéig. Félig meddig ehető.


Ami005 túl vagy a hasmenéseken? Hozzá szokott a szervezeted? falcngate, hogy megy a fogyi?


Ditti28, megkaptam a szteppert! Így már ketten vagyunk sztepperesek! :D

284. falcngate (válaszként erre: 281. - Ami005)
2010. júl. 16. 14:00

Én csak munkaidőben bírom jól a meleget, mert itt van klíma.:D Amúgy nem jó, mert nincs miatta étvágyam és szenvedek. Ha nem eszek, nincs erőm rendesen mozogni, meg ugyebár akkor raktározni kezd a szervezet, ami marhára nem jó. Kéne vmi vízpart hétvégére...:D

Az emésztésgyorsítás amúgy tökjó dolog, de ilyen formában csak mértékkel szabad szerintem.

Egyébként jól csinálod, így biztos szép eredményt fogsz elérni!:)

Merre voltatok a Balcsinál? Biztos nagyon élvezhette a picúr, kiskoromban én is totál odavoltam a strandokért. Na meg most is.:D

283. Ami005 (válaszként erre: 279. - Ditti28)
2010. júl. 16. 13:23
Na szobatiszta már a kisfiad??Nálam már mondja,hogy pisilni kell és megyünk a bilibe.Alsó gatyában van napközben,néha bemegy de már alakul.A nagy dolog viszont sajna a pelusba amikor ráadom alvás előtt v. amikor hosszabb útra megyünk a városba és előtte nem kakilt/nem lennék boldog ha vásárlás közben a kis gatyába alakítana,hisz sehol nem tudnám elrendezni csak itthon/.Pedig kérdezem mondja,hogy nem kell kakilni.Majd csak össze jön az is.Másik örömöm,hogy olyan szépen beszél!!!!!Még jun-ba csak 1-2 szó most meg mondja utánam a szavakat stb..De az bizti,hogy unatkozni nem lehet mellette állandóan észnél kell lenni:D Gondolom Te is így vagy velük!!?
282. Ami005 (válaszként erre: 281. - Ami005)
2010. júl. 16. 13:16
Most nézem,hogy kicsit regényt írtam!!Bocsi!!!!
281. Ami005
2010. júl. 16. 13:15

Sziasztok!!!!

Mi újs veletek?Azaz,hogy megy a fogyi??Ditti bevált a Norbis módszer?Falcngate neked gondolom most "jól jön" ez a meleg:)


Én most mályvatea kapszulát szedek.Van vmi info v.tapasztalat ezzel kapcs.?Nekem nincs semmi gond vele,bár reggel este hasmenéses buli megy.Vmikor nap közben is amikor eszek utána.Tudom nem jó fogyis módszer de voltak gondjaim a wc, gondoltam kipróbálom egyszer ezt a kúrát.Utána mire vége ennek megyek dolizni és akkor már nem tudom ezt csinálni meg nem is akarom.Amúgy reggelizem rendesen azaz tönkölybúza könyér vm light felvágott v csak vaj,az ebéd is könnyedén/tegnap sült krumpli fasírttal és savanyú ubi,én csak az utolsó kettőt ettöm/a vacsi is vmi könnyű v. gyümi.De próbálok este 6-ig enni.De ha éhes vagyok akkor gyümi.Jah néha becsúszik vmi édes de ésszel és du-án 14-ig.Haj de jó volna ezt így betartani:)A torna nem megy sehogy:(

Tegnap Balcsin voltunk.Szinte felüdülés volt ebben a hőségben a Manó is élvezte a vizet.

2010. júl. 14. 12:09

Ehh de dilis vagy Ditti, milyen szöveg ez a kenyeres??!:DD

Az a lényeg, h ismét nekiálltál. Hogy megy?:)

279. ditti28
2010. júl. 13. 10:47
Én vagyok csak írni nem mertem mert katasztrófa vagyok mostanában. De elhatároztam ma ujra kezdem ! Hétvégén fürödtünk kinn a medencében, aztán megkérdeztem a férjemet hogy rám tud e még nézni egy szelet kenyér nélkül, vagy gyomorrontást kap a sok zsírtól??? persze ő csak nevet rajtam.Még most megyek reggelizni , az lesz egy kis kenyér , később tökfőzelék, kenyér nélkül, meg gyümölcsök.
2010. júl. 13. 10:17
Hahó csajok, csak én vagyok itt???:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook