Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi május 24-től. Tart velem valaki? fórum

Fogyi május 24-től. Tart velem valaki? (beszélgetős fórum)


97. falcngate (válaszként erre: 96. - Ditti28)
2010. máj. 31. 13:16
Ha hétköznap átállsz, előbb-utóbb eljutsz arra a pontra, hogy hozzászokik az egészséges ételekhez a szervezeted, így hétvégén nem fog jólesni a süti és már nem is akarod megkóstolni.:) Egyébként ha hétvégente picit eszel rosszabb kajákból, az sem tragédia, nekem pl. úgy is sikerült fogynom.
96. ditti28 (válaszként erre: 95. - Falcngate)
2010. máj. 31. 12:44

Hűű én tök nyomott vagyok meg fáradt de akkor sportolok kicsit hátha boldogabb leszek!

A hétvégém katasztrófa volt evés szempontjából sokkal nehezebb megállni hogy ne egyek mikor a férjem itt eszik mellettem. Becsúszott egy egy jégkrém meg süti. Vagy csak egyszerűen nincs akaraterőm :-((((

95. falcngate (válaszként erre: 94. - Panka1980)
2010. máj. 31. 12:11

Teljesen egyetértek veled, én is léptem már ki két kapcsolatból azért, mert nem akartam rámenni idegileg. Én mindig sokra becsültem az olyan erős embereket, akik ezt képesek megtenni.:)

Persze nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, biztos nincs semmi baj, csak nincs most jó passzban..Beszéljetek, a kommunikáció mindennek a kulcsa. ;) Egyébként meg a sport felszabadít boldogsághormonokat, úgyhogy hajrááá!:)

94. Panka1980 (válaszként erre: 92. - Falcngate)
2010. máj. 30. 10:07

IGen, a kedvem jobb, tegnap egész nap gyereknapoztunk. Aztán este elvitte az apukája, ma nála lesz.

A párommal nem oké minden. Beszéltünk tegnap többször is, de valami nincs rendben. Péntek este voltak náluk rokonok, és késő volt, mikor elmentek tőlük, úgyhogy nem jött már át. Tegnapra meg a lányokkal már korábban megbeszéltük, hogy átmegyünk Ákos koncertre Óvárra, úgyhogy tegnap se találkoztunk. Most ébredtem, egy smst írtam neki, hogy majd hívjon fel, ha alkalmas. (Postagalambászik, és épp verseny van)

De majd lesz valahogy. Egyszer már jól megégettem magam az exférjemmel, ha nem működik, kilépek belőle, nem csinálok magamból idegroncsot. Bár akkor nem kellett a kilóimmal foglalkoznom...

93. falcngate (válaszként erre: 90. - Lajos andi)
2010. máj. 29. 22:00

Wow gratulálok!!:)

Milyen étrendet javasolt a doki egyébként?

Amúgy meg naná, hogy sikerülni fog most!!!;) Szerintem, ha támogatjuk itt egymást, mindenkinek menni fog!;)

92. falcngate (válaszként erre: 86. - Panka1980)
2010. máj. 29. 21:58
Ugye már kibékültetek és minden ok?? Gondolom a kedved is jobb már, most h láthatod a kislányodat.:))
91. falcngate (válaszként erre: 85. - Bbibe)
2010. máj. 29. 21:57

Na de az nem zsírból fogyás és az nálam nem ér!:D

Ja meg ha ez eléggé jojo diéta gyanús....

Jujj vizsgaidőszak...de nem hiányzik....kitartás!:)

90. lajos andi (válaszként erre: 62. - Falcngate)
2010. máj. 29. 21:26
AZ A HELYZET, HOGY ELEINTE NEM IS KEZDTEM FOGYÓZNI, MERT AZT GONDOLTAM, HA NEM SZEDEM, AKKOR LE MEGY A SOK KILÓ, DE TÉVEDTEM. MOST KB. 1 HÓNAPJA AKUPUNKTÚRÁS KEZELÉSSEL KEZDTEM EL FOGYÓZNI, ÚGY TŰNIK, EZ MOST TALÁN SIKERÜL. BETARTOM AZ ÉTKEZÉSEKET, AMIKET A DOKI MONDOTT ÉS RENDSZERESEN TORNÁZOM IS. (AZ AKUPUNKTÚRÁNAK MÁR VÉGE IS VAN) MOST VOLT SZABAD ELŐSZÖR MÉRLEGRE ÁLLNOM ÉS 3 KG-MAL KEVESEBBET MUTATOTT, MINT AZ ELEJÉN!!!!
89. Ami005 (válaszként erre: 82. - Falcngate)
2010. máj. 29. 07:27

Sziasztok!

Kösz falcngate!

Az 1 hét -5kgra én is kíváncsi volnák ezt hirdeti a RR dvd elején:)

Két napot kihagytam torna nélkül:( Ma remélem lesz időm.

Szép hétvégét!

88. bbibe
2010. máj. 28. 20:30
Másik fórum téma! Én nem tudok semmit a Győri gyereknapról! Annyit tudok, hogy a belvárosi mekibe lesznek progik meg az állatkert is készül valamire!
2010. máj. 28. 19:56

Tudtok esetleg Győr környékén holnapra valami gyereknapi programról?

Vagy ez egy másik fórum témája?

2010. máj. 28. 19:56

Sziasztok!


Nemrég értem haza Pestről. Fáradt vagyok, és fáj a fejem, étvágyam sincs, csak egy Activiát ettem. De nemsokára jön a pici lánykám, és attól majd jobb kedvre derülök! :-)

Ráadásul a drága párommal is összeszólalkoztunk, mikor jöttem hazafelé. Úgy érzem, neki kéne hívnia, de nem sokáig bírok ilyen feszültségben lenni. Ha nem csörög hamarosan, akkor felhívom. Vagy nem tudom.

Ezek a férfiak...

85. bbibe (válaszként erre: 84. - Falcngate)
2010. máj. 28. 17:29

Tudod, hogy lehet fogyni 1 hét alatt 5kg-t?! Nem eszel és futsz meg aerob edzés éjjel nappal és 100 kg-ról indulsz.


E hét utolsó vizsgája is megvolt, jövő héten újra kezdem!


A sztepperről még több infót kérek!!!! Mellesleg 1 hétig szenvedsz rajta és már nem lesz olyan nehéz! :D

84. falcngate (válaszként erre: 81. - Ami005)
2010. máj. 28. 14:17
1 hét alatt 5 kg??? Na erre kiváncsi vagyok!:D
83. falcngate (válaszként erre: 77. - Ditti28)
2010. máj. 28. 14:16
Wow király! Mesélj, ha sikerült kipróbálnod!:)
82. falcngate (válaszként erre: 79. - Ami005)
2010. máj. 28. 14:16

Szerintem heti 5-7 nap aerob, 3 erősítő jellegű edzés a hatékony. Az aerob edzés gyorsítja az anyagcserét, égeti a zsírt, erősítő edzés azért kell, hogy ne veszítsd el a formádat és ne nyúljon meg a bőröd a súlycsökkenéssel.


Aerob edzés:

legalább fél óra folyamatos mozgás súly alapján belőtt pulzusszámmal.(olyan mozgás, amitől kicsit gyorsabban veszed már a levegőt, de nem fáradsz el benne nagyon)Pl.: gyors gyaloglás, bicaj,eliptikus tréner, stepper.


Erősítő edzés:

súlyzózás, izomépítésre irányuló torna DVDk.


Heti 1-2 pihenőnap javasolt a regenerálódásra.

81. Ami005
2010. máj. 28. 13:33
Amúgy a tornával nem vagy egyedül.Én is izzadok mint aki enyhe víz sugár alatt állna:))Én most csak Réka dvd csinálom.Kíváncsi volnák,hogy valaki lefogyott 1 hét alatt 5kg ezzel az add önmagad tornával?!!
80. Ami005
2010. máj. 28. 13:29
Ditti sok sikert és erőt a stepperhez!
79. Ami005 (válaszként erre: 60. - Falcngate)
2010. máj. 28. 13:28

Sziasztok!

Kösz az infót falcngate!Még annyit/mivel írtad,hogy a tesód járatos a témában/,hogy mennyi heti torna a jó a fogyás érdekében?Heti 3-4alkalom vagy minden nap?Mert már annyi eltérő az infó ezzel kapcs..Vagy mindenki annyit tornázik amennyit bír:)

Tegnap bűnöztem 5 szem fornettivel még 14:15 előtt:((Estig 1 alma volt.Torna ma sem volt:(Holnap bepótlom

2010. máj. 28. 13:05
na jó tényleg elvonulok, mert egyedül fogom teliírni a fórumot.Tényleg többiek hol vagytok?
2010. máj. 28. 13:04
Hurrá megjött a stepperem ! Első ránézésre nagyon szupi! Kipróbáltam hát jó nehezen "taposható", na majd délután huzamosabb ideig próbálgatom, max holnap nem bírok majd kikelni az ágyból az izomláztól, nem tudom az idejét mikor sportoltam utoljára.
2010. máj. 28. 11:36

Na tornáztam kicsit tényleg kicsit de szakad rólam a víz :-))) Nincs valakinek valami jól bevált DVD lemeze? Most Norbit vettem az első aerobik de vicces ahogy összerakja a mozdulatsorokat nem bírom lekövetni . Na jó most láttam először . Nekem eddig a Kiképzés ami tetszik, de jó volna valami könnyű amit végig bírok csinálni.

most megyek főzök egy kis tojáslevest, az lesz az ebéd.

2010. máj. 28. 09:58

Jó reggelt!

Hát én próbálok minnél kevesebb enni és többet inni meg kerülni a tiltott dolgokat, több kevesebb sikerrel. hiányzik a süti meg a csoki :-(( mondjuk szerintem még egy gramm sem ment le, na majd talán ha tornázni is elkezdek. Elhatároztam ha nem ér ide ma a stepper akkor bedobom Norbit a DVDbe és mocorgok vele legalább egy 20 percet :-)

74. bbibe
2010. máj. 27. 21:21
Az ivás tényleg nehéz! Én is örülök ha megiszok 1,5l vizet! Akkor már nagyon jó vagyok! Bele fogunk jönni! :D
73. ditti28 (válaszként erre: 68. - Bbibe)
2010. máj. 27. 19:55

Sajna ma még nem hozták, de tegnap már küldtek emailt hogy átadták a csomagküldőnek, így nagyon bízom benne hogy holnap már megkapom. Én még mindíg az ivással küzdök, egyszerűen nem vagyok szomjas :((

ma megint puffasztott rizs szelet volt a vacsi meg kefír. Én majd hétfőn állok mérlegre szerintem bár nem hinném hogy bármi változás lenne még.

72. bbibe (válaszként erre: 71. - Panka1980)
2010. máj. 27. 16:32
Csornán és Győrben is megy az égi áldás! Sőt ebben a pillanatban úgy dörög, hogy elbújok az ágyba!
2010. máj. 27. 16:18

Sziasztok!

HOgy megsokasodtunk az elmúlt napokban. Kedd este óta nem láttam a fórumot, és alig győztem visszaolvasni a hozzászólásokat.

Kiküldetésben vagyok Békéscsabán, ma még itt alszok, holnap hajnalban irány Pest, aztán majd csak délután megyek haza. Kedd este óta nem láttam a pici lányomat. Ráadásul ma egy nagyon kedves kollégámat búcsúztattuk. 50 évesen pénteken egyik pillanatról a másikra megállt a szíve. 3 főiskolás és egy középiskolás gyermeket hagyott itt, na meg persze a feleségét. Szóval az evéssel ma nincs probléma, egyáltalán nincs étvágyam... :-(

Mozgás még mindig nuku, de a hétvégén nekikezdek, remélem jó idő lesz. Itt hétágra süt a nap tegnap ia, ma is, de úgy hallottam otthon (Csornán) jégeső és viharok tarkították mindkét napot.

Azt hiszem jövő héten méredzkedek csak. A heti egy méredzkedést tűztem ki, de ez a hét nem ment valami fényesen, nem akarom hogy elvegye a kedvemet.

Remélem mindenki jól van, kitartás!!!

És bocs a litániáért, de be kellett pótolnom az elmúlt két napot!! :-)

2010. máj. 27. 13:57
Nagyon jó, hogy egyre gyűlik a létszám! Üdv az újaknak!:)
69. falcngate (válaszként erre: 63. - Ditti28)
2010. máj. 27. 13:50
Jajj bocsánat, elkerülte a figyelmemet. Akkor én szerencsés vagyok, hogy semmi problémám nem volt soha a fogamzásgátlómmal....
68. bbibe (válaszként erre: 65. - Ditti28)
2010. máj. 27. 13:32
Alig várom, hogy mesélj a sztepperedről!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook