Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsibbadok az idegességtől... fórum

Zsibbadok az idegességtől... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
329. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 328. - 4b92daccda)
2015. febr. 22. 22:22
Pont nem érdekel miket mondasz.
328. 4b92daccda (válaszként erre: 327. - D7ba7bf7ff)
2015. febr. 22. 21:21

Hogy te mennyi marhaságot összehordasz oldalakon keresztül!

Komolyabb emocionális blokkokat, defekteteket old?

Állítólag a rákot megelőzi és gyógyítja?

Ezeket szerintem te magad sem hiszed el. Ha meg mégis, akkor...hagyjuk :D

Ettől legfeljebb a torka fog megfájdulni.

327. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 326. - D7ba7bf7ff)
2015. febr. 22. 21:16
Ez pédául a kevésbé ismert sikoly-terápia, ami a komolyabb emocionális blokkokat, defekteket is oldja. Állítólag a rákot is megelőzi és gyógyítja. De a szív- és érredszeri problémák, immunproblémák értékeit is javítja. Egyszerű, hatékony, mégse csinálja senki. Helyette bevesz egy ismeretlen kemikáliát, nyugtatót, ami függővé teszi, nem csak beteggé. Pedig 5 perc kiabálás után úgy lenyugszol mint a huzat.
326. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 324. - Dócy)
2015. febr. 22. 21:10
Ordíthatsz ha akarsz, de azt meg lehet oldani bármikor, mint egy kiegészítő gyakorlat. Fogsz egy párnát, rászorítod a szádra és ami a csövön kifér. Hogy azért mégse kapjanak frászt a szomszédok. :)
325. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 319. - Dócy)
2015. febr. 22. 21:08

A Csernus nagyon jó szakember, az egyik legkeményebb, bárki-bármit mond.


[link]


[link]

324. Dócy (válaszként erre: 323. - D7ba7bf7ff)
2015. febr. 22. 20:56
És közben akkor nem muszáj ordibálni?
323. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 322. - Dócy)
2015. febr. 22. 20:54
Minél őrültebb, vadabb, értelmetlenebb a dolog, annál inkább megszabadulsz az elme és a test rögeszméitől. Én inkább utána javaslom az éneklést.
322. Dócy
2015. febr. 22. 20:45
Zoli! Amit te ajánlottál jó,a mozgás jó, de muszáj, közben halandzsázni? Nem elég ha énekelek?
321. Dócy (válaszként erre: 320. - Bogi37)
2015. febr. 22. 20:42
Ritka mint a fehér holló, és 40 km legközelebb :(több műszak mellett még nehezebb
320. Bogi37 (válaszként erre: 318. - D7ba7bf7ff)
2015. febr. 22. 20:31
Ez igaz, azért mondom, hogy egy jó pszichiátert kell találni, aki nem a gyógyszerekben látja a megoldást, hanem a beszélgetésekben, az őszinte odafigyelésben, ugyanakkor a segítő tanácsadásban.
319. Dócy (válaszként erre: 318. - D7ba7bf7ff)
2015. febr. 22. 20:27

Igen, ezt nagyon jól mondod..2 személy volt ilyen, mikor elmentem hozzá utána jól voltam, de nem csináltam a leckéket, és megmondtam neki, h nem bírok koncentrálni amit csinálni kell,mert akkor beütött valami, így abbamaradt.Neurológus volt.

A másik egy ffi orvos lett volna, de ő nem vállalt, mert igazából nem is ez a szakmája, de ő tudott volna hatni rám, mert mikor kijöttem fel voltam dobva tele reményekkel...de nincs ideje rám :( Nagyon tiszetelem mindakettőt.Kicsit olyan Csernus Imre stílus volt de nagyon szimpatikus,és kemény.Zoli te nagyon jól látod...

318. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 316. - Dócy)
2015. febr. 22. 19:37
A beszélgetős is csak akkor jut el gyorsan az alapproblémáig, ha profi. Aztán meg ki tudja, meddig húzza-halassza, hogy bölcsebbnek tűnjön. Meg aztán ha fizetsz érte, az is jól jön neki. Ez a való világ, ne felejtsük el, és az orvos sem játszhat mindig Isten-t. Nem is fog. Ahol tud, ő is finoman kiskapukat talál. De ha van egy ember, aki őszintén a szívedbe talál, annak érdemes hallgatni a tanácsaira.
317. Dócy
2015. febr. 22. 18:19
Hideget érzek a lábamban...meg fáradtságot...
316. Dócy (válaszként erre: 314. - Bogi37)
2015. febr. 22. 17:47

Voltam már mindkettőnél...igaz akkor még nem voltak neurológiai tüneteim...A gyógyszerek sosem tettek semmit, csak a mellékhatásaik...olyan vagyok amilyen, a gyógyszerek nem változtatnak meg...

Beszélgetősre meg nehéz bejutni...esetleg havonta egyszer...

315. Dócy (válaszként erre: 310. - D7ba7bf7ff)
2015. febr. 22. 17:41
Igen, azt tudom, ördögi kör...és mindig elveszi vmi a kedvem...és nagyon fáradt vagyok...és rettegek folyton...
314. Bogi37 (válaszként erre: 101. - Moonlight13)
2015. febr. 22. 14:51
Egyet kell értenem ezzel a véleménnyel is, valóban, nem ártana, hogy ki is vizsgáltasd magad, ahogy moonlight írja. CSak a biztonság kedvéért. Aztán jöhetnek a pszichiáteri beszélgetések - ha riaszt a gondolat, nincs benne semmi ijesztő, nagyon sok ember jár pszichiáterhez és nem azért, merthogy bolond lenne, hanem mert mondjuk depis, vagy csak szorong, vagy olyan tünetei vannak mint neked és már eljutott oda, hogy nem tud kikecmeregni a gondjaiból.
313. Bogi37
2015. febr. 22. 14:43
Docy, egy jó pszichiáter egyébként tudna segíteni, s most nem a gyógyszeres terápiára gondolok, hanem a kibeszélésre, megbeszélésre, átbeszélésre - tudom, mert dolgoztam Pszichiátriai szakrendelésen. A gyógyszerekben - ilyen esetben - én sem hiszek (az a komoly pszichiátriai betegnek használ csak), de neked arra van szükséged, hogy kibogozzátok ketten - te és a pszichiátered -, hogy mi okozza a zsibbadásos tüneteited, vagyis milyen lelki tényezők állnak a háttérben, amik már testi panaszokat is kiváltanak?
312. Bogi37 (válaszként erre: 311. - Bogi37)
2015. febr. 22. 14:35

Én is elolvastam a wikipédiás cikket, amit zebracsikó ajánlott, hát, nálam ez már csak azért sem hisztéria, mert nem hogy csökkentette volna a szorongásaimat akkor, de még rá is tett jó pár lapáttal, hosszú hetekig riadtam fel éjszakánként és pár hónap alatt 10 kg-ót fogytam, a lábamat meg folyamatosan "ugráltattam" utána éjszakánként, hogy nehogy még egyszer lezsibbadjon, annyira rossz érzés volt, nem beszélve a fájdalomról, ami vele járt.

Azért hálisten nem volt azóta ilyenem és remélem soha többé nem is lesz, de néha, mikor a mélyponton vagyok, még érzem gyengén a kezdődő zsibbadást, de mindent megteszek azért, hogy túljussak rajta.

311. Bogi37 (válaszként erre: 1. - Dócy)
2015. febr. 22. 14:22
Szia. Nekem is volt, néha még szokott lenni ilyen érzésem. Nagyon rossz érzés, s abban a pillanatban azért nem tudsz tenni ellene, mert annyira összejönnek a rossz dolgaid, hogy átmegy testi tünetekbe is (de ez nem hiszti, ahogy valaki írta, sőt!). Kb. 10 éve olyan nyomás volt valami miatt rajtam, hogy a jobb lábam teljesen lezsibbadt, majd egy pár percre a vér is "kiszaladt belőle" (nem tudom jobban megfogalmazni "vasopasticus syndroma" lett a kórházi zárójelentésemre írva:( azt hittem, ottmarad a lábam, de szerencsére helyrejöttem, azóta is félek egy újabb ilyen állapottól - ezért igyekszem nem mindent magamra venni, kicsit lazábban kezelni a dolgokat, sporttal kiadni magamból a sok feszültséget, vagy egyszerűen csak nem-et mondani, vagy megmondani, ami a szívemet nyomja és nem csak hallgatni mindig, csak a béke kedvéért.
310. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 307. - Dócy)
2015. febr. 22. 14:10
Azért esel pánikba, mert a saját "ördögi körödben" forogsz. Lehet hogy látod a megoldást, de nem teszed.
309. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 307. - Dócy)
2015. febr. 22. 14:08
Most van az a pont, amikor a tények megvilágítása után nem elég a "nyivákolás", hanem bele kell állni egy öngyógyító rendszerbe. És ezt csakis akarat-cselekvés-rendszeresség-kitartás útján lehet megvalósítani.
308. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 307. - Dócy)
2015. febr. 22. 14:05
Na jó, csak akkor kezdjük el az intenzív stresszoldó technikákat, van egy pár, például amit mutattam, és akkor egyre ritkábbak lesznek ezek a tünetek, megnyugszol, helyrejössz, meggyógyulsz. A szervezet öngyógyító, regeneráló. Ha meggyógyítod a lelkedet, az a fizikait is felülírja.
307. Dócy (válaszként erre: 304. - D7ba7bf7ff)
2015. febr. 22. 14:01
Igen, azt tudom, h mi okozza a bajaimat, és nem tudtam levezetni a stresszt.most meg pánikba estem az ijesztő tüneteimtől, mert nem birok rendes életet élni ezekkel a tünetekkel.És rettegek hogy mit csináltam magamnak.
306. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 305. - D7ba7bf7ff)
2015. febr. 22. 13:42
"Minden fa önző: a gyökereibe szívja a vizet, és az ágakba, a levelekbe, a gyümölcsökbe, a virágokba juttatja a tápanyagot. És amikor virágzik, az illatát mindenkinek árasztja – ismerősnek, ismeretlennek, barátnak, idegennek. Amikor gyümölcsöktől roskadozik, megosztja másokkal azokat. De ha azt tanítjuk -e fáknak, hogy legyenek önzetlenek, mind meghalnak, ahogy az egész emberiség halott."
305. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 300. - Dócy)
2015. febr. 22. 13:40
Lerövidítve: meg kell tanulnod a saját életed, a saját törvényeid szerint élni, átértékelni az "önzőség" fogalmát, barátkozni vele.
304. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 300. - Dócy)
2015. febr. 22. 13:38
Az én véleményem az, hogy a közérzeted az elhanyagolt stresszeidnek a következménye. Nem figyeltél eléggé magadra az évek során. Minden rosszat csak begyűjtöttél, elraktároztál és nem oldottad fel őket. Innen minden más pszichoszomatikai tünet.
303. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 300. - Dócy)
2015. febr. 22. 13:36
Azért én fontosnak tartom a vizsgálati eredményeket. Mindenki más nyelven fogalmaz, de ha van szótár, le tudjuk fordítani hogy mi a probléma, mit akar mondani. Én is így vagyok ezzel. És azért már fejlődtünk annyit orvostudomány terén is, hogy az alapproblémákról hiteles képet kapjunk. Mindig a lényegét kell megragadni a dolgoknak és azt helyrehozni.
302. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 291. - Moonlight13)
2015. febr. 22. 13:31

A "funkcionális" szó magában rejti a probléma eredetét, hogy az illető problémáját mi motiválja, mi a működésének a kiváltó oka. Többnyire fogalmakban gondolkodunk, amelyek az esetek többségében lelki/idegi eredetűek. Pl: hiperaktivitás, autizmus, neurózis. Ezt egy jó pszichológus is megállapíthatja, de ezek inkább a tudományosabb oldal véleményei.


A "funkció" legfontosabb elemei:


1. fogadás


2. értékelés


3. küldés

301. Dócy (válaszként erre: 298. - 4b92daccda)
2015. febr. 22. 13:25
Mert ez egy magánrendelés.
300. Dócy (válaszként erre: 296. - D7ba7bf7ff)
2015. febr. 22. 13:24

Értem Zoli, de nem tudom még mindig, h tulajdonképpen milyen vizsgálaton is voltam, h mennyire megbízható ez a számítógépes agyvizsgálat.

Meg attól félek, h olyan károsodást kaptam, ami nem visszafordítható, mert állandósult ez a bizsergés, addig míg sportolok jó, de utána minden a régi, de ha stressz ér akkor meg nagyon rossz , deréktól lefele zsibbadás, meg kézzsibbadás, gyengeség., meg állandóan fáradt is vagyok, nyugtatatót kell bevennem olyankor.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook